Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Marek908
Posty: 18
Rejestracja: 14 mar 2020, o 11:48
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: Marek908 »

kamil1999 pisze:
sal pisze:Rozgrywanie jakiegokolwiek turnieju w obecnej sytuacji byłoby nie tylko skrajnie nieodpowiedzialne ale zwyczajnie głupie.
Jeden turniej w jednym mieście(zatem bez przenoszenia się po całej Polsce) i w dodatku bez kibiców to nie było by aż tak głupie w sumie. I zagrożenie praktycznie żadne.
Faktycznie, żadne zagrożenie... Wystarczy że jeden siatkarz będzie nieświadomie zarazony i będą jaja jak berety. Pomyśl zanim coś napiszesz.

Druga kwestia kiedy będzie można zagrać taki turniej? Za miesiąc? 6 tygodni bez trenowania wspolnego? Kretyński pomysł.
HenrykG
Posty: 44
Rejestracja: 2 mar 2020, o 12:01
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: HenrykG »

niepoinformowany pisze:A tutaj druga strona medalu: https://www.sport.pl/pilka/7,173971,258 ... HVvhUALRa4
Otóż to. W obliczu obecnej sytuacji na naciskanie na dokończenie sezonu jest niepoważne.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: filippiotro »

Zgromadzenie dotyczące tylko 50 osób przecież nie będzie trwać wiecznie. Na ten moment zakłada się, że dzieci do szkół mają wrócić w maju, więc pewnie nawet w tym terminie rozegranie takiego 2-dniowego turnieju wchodziłoby w grę. Oczywiście wcześniej każdy z graczy i sztabu musiałby zostać przebadany, jeśli wszyscy weszliby do hali zdrowi, a sam turniej odbyłby się bez udziału publiczności, jak najbardziej dałoby się ten pomysł zrealizować.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: alimak »

kamil1999 pisze:No ale z tego co pamiętam właśnie niedawno było mówione, że tak to właśnie nie wygląda. Że wypłata nie zależy od wyników sportowych. Taki był pomysł Radomia przed dwoma sezonami z tą premią, ale to jest wyjątek. I jak pisze Skrowiec to porównanie naszego świeżaka jest wzięte z przysłowiowych czterech liter bo pisze o wrześniu podczas gdy większość z tych siatkarzy dostawało wypłaty w miarę regularnie co miesiąc. I nikt im ich nie zabierze. Choć jestem w stanie zrozumieć, że tu kluby mogą być poszkodowane(nie zawodnicy) bo ewentualna premia za miejsce dotyczy klubów a nie zawodników a przynajmniej nie w większości przypadków. Nie będzie sprawiedliwej decyzji cokolwiek zdecydują i mimo, że ja jestem za anulowaniem sezonu to rozumiem jeżeli góra zdecyduje co innego. Ale to na pewno nie będzie nieistotne dla mnie czy mój klub zagra czy nie w LM w przyszłym sezonie jak wmawia owy świeżak. Ani dla wielu innych osób w tym samego klubu. Może być to nieistotne dla fana Zaksy najwyżej. A tego mistrza niech już nawet wybiorą czy innych medalistów, ale to będzie mistrz tylko w statystyce.
Tylko że tu nie chodzi już tylko o premie, do których konieczne jest rozdanie medali, a o wypłaty które zawodnicy już dostali, te przyszłe, za kwiecień, maj, wynikające z kontraktu. Kluby chcą je obcinać, co więcej, chcą tego nie tylko kluby których głównym sponsorem jest SSP.
A jeśli nadal myślisz że ten problem nie istnieje, to mówił o tym dzisiaj w 7 strefie Wrona.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: Nagor »

Zapominacie, ze sport sluzy tylko i wylacznie zapewnieniu nam rozrywki. Bedziemy ryzykowac i organizowac jakies mecze na szybko dla wlasnej frajdy? Zeby sie dowiedziec kto zdobyl 25 punkt w trzecim secie? To niczego nie zmieni. Pora odwolac rozgrywki, to jedyny sposob na zapewnienie siatkarzom, dzialaczom i kibicom luzu i minimalnego bezpieczenstwa.
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: nikt wazny »

Szcypiorniak zakończył sezon. Zaliczył jako końcowy aktualny stan tabeli.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
kamien
Posty: 217
Rejestracja: 28 lut 2012, o 15:55

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: kamien »

Re: PlusLiga 2019/2020 - 23 kolejka 06.03.-09.03.2020r.


HenrykG napisał(a):
W klubach tez sie o tym rozmawia.
cba napisał(a):
w klubach tez sie rozmawia o czym innym, niektorzy sie zastanawiaja ktora z druzyn po faze zasadniczej "powinna" być na pierwszym miejscu żeby zakończyć rozgrywki na tym etapie? A w przypadku której władze będą dążyły do rozegrania fazy PO za wszelką cene ;)
Postprzez alimak » 8 mar 2020, o 19:59

No to na ten moment gramy PO za wszelką cenę ;)


prorok czy co (przepraszam ale nie potrafi inaczej przenieść cytowania z innego wątku)
źródło:
http://www.forum.siatka.org/viewtopic.p ... 9&start=60
filippiotro pisze:26 marca na posiedzeniu zbiera się Rada Nadzorcza Polskiej Ligi Siatkówki. Temat jest jeden. Decyzja co dalej z rozgrywkami ekstraklasy siatkarzy, siatkarek, 1 ligi i co z Pucharem Polski. Nieoficjalnie jednak już wiadomo, że dwie kolejki rundy zasadniczej jakie zostały do rozegrania nie odbędą się. Mówi się też nieoficjalnie, że Rada Nadzorcza jest za rozegraniem turnieju z udziałem czterech pierwszych drużyn, celem wyłonienia mistrza Polski, wicemistrza i brązowego medalisty. Dla pozostałych drużyn, w tym Cerradu Enei Czarnych Radom sezon już się zakończy. Na ten moment podopieczni trenera Roberta Prygla zajmują siódme miejsce i na tej pozycji zostaną sklasyfikowani.
Źródło: https://echodnia.eu/radomskie/koronawir ... 2-14872217
nadejszła wiekopomna chwila,
w Niemczech jest już zakaz zgromadzeń 2 osób (poza oczywiście rodzinami), my podobno jesteśmy 2-3 tygodnie za nimi jeżeli chodzi o falę choroby, tak wiec Rada Nadzorcza PLS musi się śpieszyc
reprezentacyny rozrywający:" gdyby wiosną 2020, w momencie przerwania rozgrywek, Warszawa lub Bełchatów były na pierwszym miejscu to mielibyśmy Mistrza Polski"
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: Lucarelli »

nikt wazny pisze:Szcypiorniak zakończył sezon. Zaliczył jako końcowy aktualny stan tabeli.
Kolejny przykład takiego rozwiązania, praktycznie wszystkie zawodowe ligi w Polsce wdrożyły takie rozwiązanie (tj. ustalenie klasyfikacji końcowej i przyznanie medali na podstawie tabeli w momencie przerwania rozgrywek) albo planują wdrożyć jeżeli nie uda się wznowić rozgrywek (np. Ekstraklasa).
To jest jedyne logiczne wyjście.
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: alimak »

kamien pisze:Re: PlusLiga 2019/2020 - 23 kolejka 06.03.-09.03.2020r.

Postprzez alimak » 8 mar 2020, o 19:59

No to na ten moment gramy PO za wszelką cenę ;)


prorok czy co (przepraszam ale nie potrafi inaczej przenieść cytowania z innego wątku)
Nie prorok, tylko realista, sporej grupie nie leży aktualny Mistrz Polski.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: Klugenhammer »

nikt wazny pisze:Szcypiorniak zakończył sezon. Zaliczył jako końcowy aktualny stan tabeli.
Sytuacja w piłce ręcznej była dość złożona, bo zespoły czołówki miały różną liczbę rozegranych spotkań.
1. Vive Kielce – 25 meczów / 72 pkt
2. Wisła Płock – 24 mecze / 69 pkt
3. Górnik Zabrze – 24 mecze / 57 pkt
4. Azoty-Puławy – 25 meczów / 50 pkt

Ustalono też, że z ligi nikt nie spada, mimo że ostatnie w tabeli Azoty mocno odstawały od reszty :o
DelectaFan
Posty: 141
Rejestracja: 13 maja 2013, o 18:15
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: DelectaFan »

A czy istnieje możliwość anulowania obecnego sezonu i nie przyznanie medali a co za tym idzie też nie byłoby drużyny, która by spadła z ligi?

P.S. Jestem kibicem drużyny z Bydgoszczy, ale takie rozwiązanie uważam za idiotyczne bo Bydgoszcz ma już zapewniony spadek a Nysa w niższej lidze nie miała sobie równych. Pytanie jest jednak czysto teoretyczne.
P.P.S. Bycie kibicem drużyny, której nie wiesz jak się nazywa i na szczęście nie zmienia tylko swojej siedziby nie jest takie straszne (mam 26 lat, jestem po dwóch zawałach i w stanie przewlekłej depresji). :D
Garp
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: Garp »

Gdyby Warszawa była pierwsza to już dawno byłaby decyzja. No ale jest inaczej... Dlatego się zastanawiają. Do tej pory myślałem, że zakończą bez ogłoszenia mistrza, ale coś czuje, że przeważy interes drużyn, które według aktualnej tabeli zakwalifikują się do pucharów.
Asia_Ku
Posty: 72
Rejestracja: 23 mar 2020, o 10:51

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: Asia_Ku »

I u nas nie będzie inaczej. Wydaje się że wszyscy chcą zakończenia ligi na obecnym etapie z wyjątkiem kilku osób na różnych forach. Na przykład Wrona wczoraj.
Adriano
Posty: 583
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: Adriano »

Nieoficjalnie-liga zakończona, mistrzem Zaksa. Info niebawem
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: Lucarelli »

Klugenhammer pisze:
nikt wazny pisze:Szcypiorniak zakończył sezon. Zaliczył jako końcowy aktualny stan tabeli.
Sytuacja w piłce ręcznej była dość złożona, bo zespoły czołówki miały różną liczbę rozegranych spotkań.
1. Vive Kielce – 25 meczów / 72 pkt
2. Wisła Płock – 24 mecze / 69 pkt
3. Górnik Zabrze – 24 mecze / 57 pkt
4. Azoty-Puławy – 25 meczów / 50 pkt

Ustalono też, że z ligi nikt nie spada, mimo że ostatnie w tabeli Azoty mocno odstawały od reszty :o
A i tak nikt tam nie protestował i nie rodzierał szat, każdy rozumie sytuację. A taka Wisła jakby chciała to by mogła.
W Pluslidze sytuacja jest o wiele bardziej klarowna bo czołówka ma tyle samo rozegranych spotkań.
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: Olwap »

Lucarelli pisze:
Klugenhammer pisze:
nikt wazny pisze:Szcypiorniak zakończył sezon. Zaliczył jako końcowy aktualny stan tabeli.
Sytuacja w piłce ręcznej była dość złożona, bo zespoły czołówki miały różną liczbę rozegranych spotkań.
1. Vive Kielce – 25 meczów / 72 pkt
2. Wisła Płock – 24 mecze / 69 pkt
3. Górnik Zabrze – 24 mecze / 57 pkt
4. Azoty-Puławy – 25 meczów / 50 pkt

Ustalono też, że z ligi nikt nie spada, mimo że ostatnie w tabeli Azoty mocno odstawały od reszty :o
A i tak nikt tam nie protestował i nie rodzierał szat, każdy rozumie sytuację. A taka Wisła jakby chciała to by mogła.
W Pluslidze sytuacja jest o wiele bardziej klarowna bo czołówka ma tyle samo rozegranych spotkań.
Nie mogę się do końca zgodzić. W ręcznej Vive musiałoby przegrać mecz z Piotrkowem Trybunalskim grając u siebie żeby Płock zdobył MP - jest to w praktyce nierealne, za duża przepaść między zespołami. W +L dwie ostatnie kolejki mogłyby zmienić kolejność na podium i byłoby to całkiem realne bo liga jest bardzo wyrównana - Verva już raz ograła Zaksę, w meczu u siebie byliby faworytem - więc myślę że dla nich zakończenie ligi z obecną kolejnością byłoby znacznie bardziej bolesne niż dla Płocka.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: Lucarelli »

To już jest twoja subiektywna ocena, liczby jakie są każdy widzi i to na ich podstawie podejmowane są decyzję.
Zresztą to nieistotne, decyzja może być tyko jedna.
Asia_Ku
Posty: 72
Rejestracja: 23 mar 2020, o 10:51

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: Asia_Ku »

Lucarelli pisze:
Klugenhammer pisze:
nikt wazny pisze:Szcypiorniak zakończył sezon. Zaliczył jako końcowy aktualny stan tabeli.
Sytuacja w piłce ręcznej była dość złożona, bo zespoły czołówki miały różną liczbę rozegranych spotkań.
1. Vive Kielce – 25 meczów / 72 pkt
2. Wisła Płock – 24 mecze / 69 pkt
3. Górnik Zabrze – 24 mecze / 57 pkt
4. Azoty-Puławy – 25 meczów / 50 pkt

Ustalono też, że z ligi nikt nie spada, mimo że ostatnie w tabeli Azoty mocno odstawały od reszty :o
A i tak nikt tam nie protestował i nie rodzierał szat, każdy rozumie sytuację. A taka Wisła jakby chciała to by mogła.
W Pluslidze sytuacja jest o wiele bardziej klarowna bo czołówka ma tyle samo rozegranych spotkań.
Tutaj też nikt nie protestuje. Nie słyszałam żeby jakiś klub działacz zawodnik protestował.
kamien
Posty: 217
Rejestracja: 28 lut 2012, o 15:55

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: kamien »

Asia_Ku pisze: Tutaj też nikt nie protestuje. Nie słyszałam żeby jakiś klub działacz zawodnik protestował.
no przecież kilka postów wcześniej piszesz o Wronie
reprezentacyny rozrywający:" gdyby wiosną 2020, w momencie przerwania rozgrywek, Warszawa lub Bełchatów były na pierwszym miejscu to mielibyśmy Mistrza Polski"
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: Lucarelli »

Asia_Ku pisze: Tutaj też nikt nie protestuje. Nie słyszałam żeby jakiś klub działacz zawodnik protestował.
Jasne, zgadzam się kompletnie, widzieliśmy to chociażby wczoraj na przykładzie Wrony.
Te narzekania to zjawisko ograniczone do paru użytkowników forum.
kamien pisze:
Asia_Ku pisze: Tutaj też nikt nie protestuje. Nie słyszałam żeby jakiś klub działacz zawodnik protestował.
no przecież kilka postów wcześniej piszesz o Wronie
Wrona jest przeciwko anulowaniu sezonu i uznaniu go za nieodbyty.
Asia_Ku
Posty: 72
Rejestracja: 23 mar 2020, o 10:51

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: Asia_Ku »

kamien pisze:
Asia_Ku pisze: Tutaj też nikt nie protestuje. Nie słyszałam żeby jakiś klub działacz zawodnik protestował.
no przecież kilka postów wcześniej piszesz o Wronie
Wrona chce rozdania medali.
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: dodonek »

Oczywiście nikomu tego nie życzę, Andrzejowi Wronie również ale jestem w stanie przewidzieć sytuację, gdy ktoś z rodziny, rodziców trafia na zakaźny i walczy o życie. Wtedy prosiłbym o wypowiedź Andrzeja na temat dogrywania sezonu, medali i czy to będzie dla niego takie istotne.
My tego w Polsce jeszcze tak nie odczuwamy i miejmy nadzieję, że tak zostanie. To nie huragan, tsunami czy pożary.. zagrożenie jest dużo większe bo...niewidoczne. jeśli ktoś chce organizować czy brać udział w tym momencie w jakimś turnieju jest kretynem i niech zarobi przez to na swoją trumnę. Ja osobiście nie uznam zwycięstwa żadnej z drużyn i nie mam zamiaru tego na pewno oglądać
Dziękuję.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: Lucarelli »

dodonek pisze:Oczywiście nikomu tego nie życzę, Andrzejowi Wronie również ale jestem w stanie przewidzieć sytuację, gdy ktoś z rodziny, rodziców trafia na zakaźny i walczy o życie. Wtedy prosiłbym o wypowiedź Andrzeja na temat dogrywania sezonu, medali i czy to będzie dla niego takie istotne.
My tego w Polsce jeszcze tak nie odczuwamy i miejmy nadzieję, że tak zostanie. To nie huragan, tsunami czy pożary.. zagrożenie jest dużo większe bo...niewidoczne. jeśli ktoś chce organizować czy brać udział w tym momencie w jakimś turnieju jest kretynem i niech zarobi przez to na swoją trumnę. Ja osobiście nie uznam zwycięstwa żadnej z drużyn i nie mam zamiaru tego na pewno oglądać
Wydaje mi się, że źle zrozumiałeś Andrzeja, on che zakończenia rozgrywek i przyznania medali już w tym momencie.
kamien
Posty: 217
Rejestracja: 28 lut 2012, o 15:55

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: kamien »

Asia_Ku pisze:I u nas nie będzie inaczej. Wydaje się że wszyscy chcą zakończenia ligi na obecnym etapie z wyjątkiem kilku osób na różnych forach. Na przykład Wrona wczoraj.
a to przepraszam, nie mam fb, insta i innych tego typu wynalazków, Twój wpis wyglada tak jakby Andrzej Wrona był przeciwko zakonczeniu ligi na obecnym etapie,
reprezentacyny rozrywający:" gdyby wiosną 2020, w momencie przerwania rozgrywek, Warszawa lub Bełchatów były na pierwszym miejscu to mielibyśmy Mistrza Polski"
alimak
Posty: 438
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:54
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: alimak »

zibibobi
Posty: 797
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: zibibobi »

Jako, że jestem kibicem Zaksy mój głos w dyskusji zapewne zostanie odebrany za nieobiektywny. Ale, mimo wszystko pozwolę sobie zauważyć, że zespoły z miejsc 1-4 rozegrały taka sama ilość spotkań ligowych (24) i maja punktów tyle ile zdobyły w tych meczach. A przypisywanie hipotetycznych punków Warszawie za mecz z Zaksą jest gdybaniem. Bo czy Zaksa miała by jakiś zakaz żeby ten mecz wygrać? Mecz mogła by wygrać zarówno jedna jak i druga drużyna. A na dzisiaj stan jest taki jaki jest.
bono
Posty: 3510
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: bono »

Tak z ciekawości - podana liczba określa przez ile kolejek dana drużyna była na 1 miejscu
13 Zaksa
9 Verva
2 Jastrzębski
Moim zdaniem zakończmy ten sezon tak jak tabela a tytuł Moralnego Mistrza Polski w tym roku przyznajmy Warszawie ;)
A tak na poważnie to oczywiste jest że tegoroczne medale zostaną w historii zapamiętane wyjątkowo i nie do końca sprawiedliwie.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: skrowiec »

To i tak będzie nic nie znaczące i pyrrusowe mistrzostwo.
Nikt normalny nie będzie go chyba traktował poważnie.

Oby jednak anulowali rozgrywki.
Olwap
Posty: 195
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 21:49
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: Olwap »

zibibobi pisze:Jako, że jestem kibicem Zaksy mój głos w dyskusji zapewne zostanie odebrany za nieobiektywny. Ale, mimo wszystko pozwolę sobie zauważyć, że zespoły z miejsc 1-4 rozegrały taka sama ilość spotkań ligowych (24) i maja punktów tyle ile zdobyły w tych meczach. A przypisywanie hipotetycznych punków Warszawie za mecz z Zaksą jest gdybaniem. Bo czy Zaksa miała by jakiś zakaz żeby ten mecz wygrać? Mecz mogła by wygrać zarówno jedna jak i druga drużyna. A na dzisiaj stan jest taki jaki jest.
Niesprawiedliwość polega na tym, że Warszawa straci szanse pojedynku z bezpośrednim rywalem do złota i to na własnym boisku. Zespoły mają rozegraną równą liczbę meczów ale z różnym terminarzem. Są jedynie 2 w miarę sprawiedliwe rozwiązania tego sezonu
- Dogranie 2 fazy zasadniczej (co jest umówmy się nierealne)
- Nieprzyznawanie medali za ten sezon, a w Pucharach gra aktualne top 4 + spadek Bydgoszczy - co też nie jest do końca idealne bo JW mogłoby wyprzedzić Skrę w tych ostatnich dwóch meczach i to oni a nie Bełchatów łapaliby się do LM.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Zawieszenie rozgrywek PlusLigi

Post autor: Lucarelli »

Wszystkie ligi zawodowe w Polsce przyznają lub planują przyznać medale na podstawie tabeli w momencie przerwania rozgrywek, ale oczywiście jeżeli Plusliga zrobi tak jak wszyscy w kraju to będzie to "dziejowa niesprawiedliwość", "wielki skandal" i "hańba".
Litości. Lol :]
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”