Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

azs_oln
Posty: 209
Rejestracja: 5 maja 2018, o 22:34
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: azs_oln »

Jeśli chodzi o Teryomenko bo widziałem jego temat to podpisany.
pacos
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, o 11:33
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: pacos »

azs_oln pisze:Para Stępień Droszynski nie do końca pewna jakby się mogło wydawać w ostatnich dniach,prezes Jankowski robi wszystko by tego pierwszego zastąpić komendą który okazał się zawodnikiem do wzięcia,podobna sytuacja jak z Wojtkiem Włodarczykiem kilka lat temu w skrócie.O komendę ubiega się tez mocno Nysa która może nas niestety zawstydzić budżetem,wszystko wyjdzie na dniach bo sprawa gorąca,informacja z wczoraj takze działamy szybko,tyle ze inne kluby w tym Nysa która z tego co się dowiedziałem bardzo mocna się o niego ubiega, mogą mieć większe ciśnienie na Komende
Może być ciężko chyba także z powodów pozasportowych i pozabudżetowych. Rodowity krakowianin, który na razie nie ruszył się nigdzie poza południe kraju (Resovia, Effector, GKS), w styczniu się ożenił, a niedługo podobno ma zostać ojcem. I co teraz ma ciągnąć rodzinę na drugi koniec Polski, jak „pod ręką” jest Nysa? Oby mu się chciało.
A z Tieriomienko dobrze, bo solidny środkowy. Nie jest to Seyed, ale nie zawsze da się wygrać los na loterii.
Może obiło ci się o uszy coś o transferach na przyjęciu w AZS? Coś poza odejściem Miki czy wypożyczeniem Sokołowskiego.
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Kiepski »

O Komendzie w klubie na północy Polski mówił już jeden z użytkowników związanych ze środowiskiem rzeszowskim, więc może być coś na rzeczy. Z resztą z Nysy do Rzeszowa też jest dobry kawałek drogi. Więc uważam że taki nierealny dla Olsztyna nie jest
pacos
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, o 11:33
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: pacos »

Kiepski pisze:O Komendzie w klubie na północy Polski mówił już jeden z użytkowników związanych ze środowiskiem rzeszowskim, więc może być coś na rzeczy. Z resztą z Nysy do Rzeszowa też jest dobry kawałek drogi. Więc uważam że taki nierealny dla Olsztyna nie jest
Może jakimś ostatecznym argumentem "za" byłby trener Castellani. No i na dzień dobry miałby jakiegoś znajomka w drużynie, znaczy się Schulza. ;)
Kleju
Posty: 96
Rejestracja: 7 kwie 2020, o 17:46
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Kleju »

A tymczasem Janek Hadrava zagra we włoskiej Serie A
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: filippiotro »

Kiepski pisze:Z resztą z Nysy do Rzeszowa też jest dobry kawałek drogi. Więc uważam że taki nierealny dla Olsztyna nie jest
Komenda jest z Krakowa, stamtąd do Nysy jest około 2,5h drogi autostradą.
Z Krakowa do Olsztyna około 6h.
Stosunek km plus minus 230 do 500, jednak ponad 2x dalej, gdyby faktycznie miał zwracać na to uwagę.
towalowli
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: towalowli »

Nikomu nie życzę upadku, ale gdyby rzeczywiście z Katowicami byłaby lipa, to Firlej byłby fajną opcją.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: filippiotro »

towalowli pisze:Nikomu nie życzę upadku, ale gdyby rzeczywiście z Katowicami byłaby lipa, to Firlej byłby fajną opcją.
Już była podawana informacja, że wystartują. Na ten moment ważne kontrakty z Katowicami mają bodajże, Jarosz, Musiał, J.Nowakowski, Kwasowski, Drzazga i właśnie Firlej.
towalowli
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: towalowli »

filippiotro pisze:
towalowli pisze:Nikomu nie życzę upadku, ale gdyby rzeczywiście z Katowicami byłaby lipa, to Firlej byłby fajną opcją.
Już była podawana informacja, że wystartują. Na ten moment ważne kontrakty z Katowicami mają bodajże, Jarosz, Musiał, J.Nowakowski, Kwasowski, Drzazga i właśnie Firlej.
Gdzieś mi umknęło, dzięki za wyjaśnienie.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Vilgefortz »

filippiotro pisze:
Kiepski pisze:Z resztą z Nysy do Rzeszowa też jest dobry kawałek drogi. Więc uważam że taki nierealny dla Olsztyna nie jest
Komenda jest z Krakowa, stamtąd do Nysy jest około 2,5h drogi autostradą.
Z Krakowa do Olsztyna około 6h.
Stosunek km plus minus 230 do 500, jednak ponad 2x dalej, gdyby faktycznie miał zwracać na to uwagę.
Najbliżej z Krakowa to ma do Jastrzębia-Zdroju i Katowic :] 8-)
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
pigula
Posty: 146
Rejestracja: 14 lut 2017, o 19:33
Płeć: M
Lokalizacja: WWA

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: pigula »

Co to za argument dla sportowca w tych czasach, że będzie miał daleko do domu :] Hadravie tez dziecko się rodziło a do Pragi miał jeszcze dalej :] Zresztą akurat Olsztyn to fajne miejsce do życia z małym dzieckiem, lasy, jeziora, jest gdzie pospacerować, Żaliński w pierwszych wywiadach po przyjeździe do Olsztyna bardzo sobie to chwialił.
pacos
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, o 11:33
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: pacos »

Jeśli coś jest na rzeczy z Komendą, to przede wszystkim trzeba by wyjść z twarzą z już podpisanej jednej z dwóch umów z rozgrywającymi. Tylko jak?
azs_oln
Posty: 209
Rejestracja: 5 maja 2018, o 22:34
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: azs_oln »

Tak jak Rzeszów z komendą czyli wypożyczenie
dyletant
Posty: 5104
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: dyletant »

pacos pisze:Jeśli coś jest na rzeczy z Komendą, to przede wszystkim trzeba by wyjść z twarzą z już podpisanej jednej z dwóch umów z rozgrywającymi. Tylko jak?
Przychodzi 2 słabych to wypożyczyć gorszego.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
pacos
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, o 11:33
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: pacos »

Tyle to i ja wiem, ale może być gorzej, jak się przejdzie do konkretów. Już nie mówiąc o tym, że np. taki Stępień miałby święte prawo stanąć w takiej sytuacji okoniem - ma podpisany kontrakt i finito, on się na żadne wypożyczenie nie umawiał...
IISAC
Posty: 97
Rejestracja: 24 mar 2020, o 15:42
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: IISAC »

Czyli skład praktycznie jest skompletowany, brakuje jeszcze jednego przyjmującego. Może Olsztyn pokusi się o jakiegoś zawodnika z Ameryki Południowej, jeśli tamte kluby mają ogromne problemy.
pacos
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, o 11:33
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: pacos »

Pewnie jest stały monitoring. I przede wszystkim liczenie pieniędzy.
azs_oln
Posty: 209
Rejestracja: 5 maja 2018, o 22:34
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: azs_oln »

Skład jest już skompletowany nic się raczej już nie zmieni,ewentualna zmiana stępnia na komendę jeśli obie strony sie dogadają.
Awatar użytkownika
AZS OLSZTYN 1978
Posty: 527
Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: AZS OLSZTYN 1978 »

azs_oln pisze:Skład jest już skompletowany nic się raczej już nie zmieni,ewentualna zmiana stępnia na komendę jeśli obie strony sie dogadają.
Prawie , bo nie ma jeszcze jednego przyjmującego.
azs_oln
Posty: 209
Rejestracja: 5 maja 2018, o 22:34
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: azs_oln »

Otóż jest,nie udało mi się uzyskać jego nazwiska z żadnego zrodla,klub narazie nie chce udzielać żadnych informacjami ani nikt z otoczenia czyli został niedawno podpisany przynajmniej tak to zwykle działa.Ale szału na ławce napewno nie będzie żelazna dwójka zalinski-Andringa na sezon20/21 i dwóch młodych,mimo to napewno będzie lepiej niż mika sokołowski z czego pierwszy nie był w stanie zagrać meczu bo cięższym treningu co było widać po przyjściu castellaniego a drugiemu brakowało najzwyczajniej na ta chwile umiejętności i doświadczenia.
dyletant
Posty: 5104
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: dyletant »

A Kubańczyk podpisany?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
azs_oln
Posty: 209
Rejestracja: 5 maja 2018, o 22:34
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: azs_oln »

Podpisany
towalowli
Posty: 224
Rejestracja: 12 lut 2019, o 09:57

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: towalowli »

Jeżeli parą docelową ma być Żaliński - Andringa, to nie jest ciekawie. Liczyłem, że Holender będzie pierwszym wchodzącym w razie pożaru, a nie pierwszą opcją. Ciekawe, czy trzeci przyjmujący mocno odstaje od niego.
azs_oln
Posty: 209
Rejestracja: 5 maja 2018, o 22:34
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: azs_oln »

Andringa w formie to bardzo duże wzmocnienie,przypomnę sezon gdzie grał obok rosseuax i trzymał przyjęcie za dwóch a gdy przyszły playoffy to był druga opcja po hadravie a nie Belg,teraz mamy wojtka zalinskiego zamiast rosseux czyli wzmocnienie i trenera który to ułoży,ja jestem spokojny.
SzyMis12788
Posty: 72
Rejestracja: 29 lut 2020, o 14:11
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: SzyMis12788 »

R: Stępień/Droszyński ??
A: Schulz/Kapica
Ś: Poręba, Concepcion, Woch, Teroymenko
P: Żaliński, Andringa, Czerwiński, ?
L: Gruszczyński, ?

Na coś takiego by wychodziło
Kiepski
Posty: 790
Rejestracja: 27 kwie 2016, o 12:35
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: Kiepski »

Jeśli przyszedłby rozgrywający typu Komenda lub Tuaniga, a także jeszcze jakiś jeden w miarę przyjmujacy to już nie wyglądało by to źle
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: filippiotro »

azs_oln pisze:Andringa w formie to bardzo duże wzmocnienie,przypomnę sezon gdzie grał obok rosseuax i trzymał przyjęcie za dwóch a gdy przyszły playoffy to był druga opcja po hadravie a nie Belg,teraz mamy wojtka zalinskiego zamiast rosseux czyli wzmocnienie i trenera który to ułoży,ja jestem spokojny.
Andringa nie jest żadnym wzmocnieniem, to jest zawodnik typowo do przyjęcia, bardziej taki 2 libero, jeśli 3 przyjmujący będzie gorszy od niego, to naprawdę średnio wygląda ten skład, gorzej niż w tym sezonie. Na miejscu Olsztyna zrobiłbym wszystko żeby sprowadzić kogoś lepszego na przyjęcie, nie ma co żyć przeszłością, że Andringa kiedyś był niezły, on w ataku obecnie dostanie piłkę tylko raz na jakiś czas i to byłaby gra głównie na 2 skrzydłowych, a po tym co pokazywał w ostatnim czasie Schulz nie ma żadnej gwarancji, jak on sobie poradzi. Osobiście wolałbym zostać nawet z Droszyńskim na rozegraniu i ściągnąć kogoś lepszego do 6-tki od Andringi, aniżeli walczyć o Komende i brać kogoś słabszego na przyjęcie od Holendra. Przecież w takim układzie, odpukać kontuzja Żalińskiego i nie ma kto grać.
pacos
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, o 11:33
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: pacos »

filippiotro pisze:
azs_oln pisze:Andringa w formie to bardzo duże wzmocnienie,przypomnę sezon gdzie grał obok rosseuax i trzymał przyjęcie za dwóch a gdy przyszły playoffy to był druga opcja po hadravie a nie Belg,teraz mamy wojtka zalinskiego zamiast rosseux czyli wzmocnienie i trenera który to ułoży,ja jestem spokojny.
Andringa nie jest żadnym wzmocnieniem, to jest zawodnik typowo do przyjęcia, bardziej taki 2 libero, jeśli 3 przyjmujący będzie gorszy od niego, to naprawdę średnio wygląda ten skład, gorzej niż w tym sezonie. Na miejscu Olsztyna zrobiłbym wszystko żeby sprowadzić kogoś lepszego na przyjęcie, nie ma co żyć przeszłością, że Andringa kiedyś był niezły, on w ataku obecnie dostanie piłkę tylko raz na jakiś czas i to byłaby gra głównie na 2 skrzydłowych, a po tym co pokazywał w ostatnim czasie Schulz nie ma żadnej gwarancji, jak on sobie poradzi. Osobiście wolałbym zostać nawet z Droszyńskim na rozegraniu i ściągnąć kogoś lepszego do 6-tki od Andringi, aniżeli walczyć o Komende i brać kogoś słabszego na przyjęcie od Holendra. Przecież w takim układzie, odpukać kontuzja Żalińskiego i nie ma kto grać.

Przyjdzie/przyszedł taki przyjmujący, na którego wystarczy kasy. Tylko tyle i aż tyle. A na kogo starczyło? Nie mam pojęcia, nie tylko ja, jak widzę.
pacos
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2019, o 11:33
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: pacos »

azs_oln pisze:Otóż jest,nie udało mi się uzyskać jego nazwiska z żadnego zrodla,klub narazie nie chce udzielać żadnych informacjami ani nikt z otoczenia czyli został niedawno podpisany przynajmniej tak to zwykle działa.Ale szału na ławce napewno nie będzie żelazna dwójka zalinski-Andringa na sezon20/21 i dwóch młodych,mimo to napewno będzie lepiej niż mika sokołowski z czego pierwszy nie był w stanie zagrać meczu bo cięższym treningu co było widać po przyjściu castellaniego a drugiemu brakowało najzwyczajniej na ta chwile umiejętności i doświadczenia.

Czyli ten niewiadomy dla nas przyjmujący to jest któryś z tych dwóch młodych (drugi to Czerwiński)? Czy to wygląda tak, że Żaliński, Andringa i ktoś oraz jeszcze dwóch młodych?
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2020/2021

Post autor: filippiotro »

pacos pisze: Przyjdzie/przyszedł taki przyjmujący, na którego wystarczy kasy. Tylko tyle i aż tyle. A na kogo starczyło? Nie mam pojęcia, nie tylko ja, jak widzę.
Jest jeszcze masę lepszych zagranicznych przyjmujących niż Andringa zarówno droższych, jak i tych tańszych, tak że mam nadzieję, iż ktoś wartościowy jeszcze się pojawi, nawet ktoś młody, ale perspektywiczny, kto mógłby posadzić Holendra na ławce.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”