Transfery i plotki na sezon 2021/2022

barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: barti522 »

Heimlock pisze:No cóż Boyer w Serie A robił wyniki na poziomie 26 % efektywności w ataku. Aktualnie Bołądz 38 %, Butryn 37 %.

Żeby nie było, że to takie nieporównywalne to Klemen Cebulj w Serie A 27 i 31 % w swoich najbardziej obciążonych sezonach i teraz w Pluslidze 31 %.
To są tylko cyfry, których nie da się nigdy do końca miarodajnie porównać dlatego fajnie by było jakby do nas w końcu trafił i można byłoby go zestawić z innnymi atakującymi w tej samej lidze, jak i samemu wyrobić sobie konkretną opinię na podstawie spotkań z naszymi ligowcami. Boyer w ubiegłym sezonie grał na skrzydłach z Muagututią i Asparuhovem, gdzie grom piłek leciał do niego a blok przeciwników mógł się w ciemno pod niego ustawiać. Zapewne gdyby grał w lepiej zbilansowanym zespole, te liczby mogłyby być znacznie lepsze dlatego uważam, że to nie można tak do końca ten 26, ten 31, ten 34 i to bezwzględnie zamyka dyskusję. Co by nie powiedzieć, to Boyer zeszły sezon miał raczej niezły(był liderem Verony) na pewno lepszy niż ten, który można zapisać jako nieudany.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

Loser i Sanchez przedłużyli kontrakty z Tourcoing o rok. Nie trafią zatem ani do Włoch, ani do Polski, o czym się mówiło. A jeśli trafią, to na pewno jeszcze nie teraz.

A szkoda, bo nasi średniacy mogliby spokojnie się o nich postarać. Zobaczymy, co z Palonskym - czy zostanie z kolegami, czy może ruszy gdzieś do lepszej ligi.
Szary Wilk
Posty: 8002
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

johnnyrotten pisze:Loser i Sanchez przedłużyli kontrakty z Tourcoing o rok. Nie trafią zatem ani do Włoch, ani do Polski, o czym się mówiło. A jeśli trafią, to na pewno jeszcze nie teraz.

A szkoda, bo nasi średniacy mogliby spokojnie się o nich postarać. Zobaczymy, co z Palonskym - czy zostanie z kolegami, czy może ruszy gdzieś do lepszej ligi.
Sanchez to dziura w bloku, gość ma 173 cm wzrostu, więc raczej do lepszej ligi będzie mu się ciężko załapać. Taki Leon we Włoszech czy u nas Muzaj to by nad nim latali.

Loser za to ma 193, co na środkowego też jest przeciętnym wynikiem, więc niekoniecznie byłby pierwszym wyborem jako cel transferowy, zwłaszcza, że na środek dla zagranicznego to może być w kilku klubach po jednym miejscu, z tego część pewnie będzie już obsadzona.
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

Szary Wilk pisze:
Loser za to ma 193
Nie wiem, skąd te dane, gdyż Loser ma 198 cm wzrostu
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
kamil1999
Posty: 5573
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze:
johnnyrotten pisze:Loser i Sanchez przedłużyli kontrakty z Tourcoing o rok. Nie trafią zatem ani do Włoch, ani do Polski, o czym się mówiło. A jeśli trafią, to na pewno jeszcze nie teraz.

A szkoda, bo nasi średniacy mogliby spokojnie się o nich postarać. Zobaczymy, co z Palonskym - czy zostanie z kolegami, czy może ruszy gdzieś do lepszej ligi.
Sanchez to dziura w bloku, gość ma 173 cm wzrostu, więc raczej do lepszej ligi będzie mu się ciężko załapać. Taki Leon we Włoszech czy u nas Muzaj to by nad nim latali.

Loser za to ma 193, co na środkowego też jest przeciętnym wynikiem, więc niekoniecznie byłby pierwszym wyborem jako cel transferowy, zwłaszcza, że na środek dla zagranicznego to może być w kilku klubach po jednym miejscu, z tego część pewnie będzie już obsadzona.
Dobrze, że u nas w kadrze w pierwszym składzie gra Lemański a nie ten niziutki Kochanowski no bo przecież zwrost w siatkówce jest najważniejszy. A już szczególnie u rozgrywającego. A nie czekaj... Loser ma fajną szybką rękę a w lidze, która znajduje się w top 5 na świecie bardzo się wyróżnia. Sanchez to artysta. Tak jak Toniutti czy Masny, którzy też wysocy nie są a zobacz gdzie byli/ gdzie znajdują się teraz. Porónaj ich kariery z takim Arashem Dosanjhem.
barti522 pisze:Nie wiem czy to do mnie było czy do BuenoSausage bardziej, jeśli do mnie to ja się nie odnosiłem do tego, że Boyer ma większy potencjał niż Butryn tylko, że ruchy z Muzajem i Boyerem są ryzykowne i równie dobrze mogą się opłacić jak i nie, ale są na pewno ciekawe. Sam Butryn akurat ma bardzo duży potencjał i nie, Muzaj prawdopodobnie nie będzie nigdy atakował tak mocno jak Butryn, gdyż Butryn prawdopodobnie ma najmocniejsze uderzenie w całej lidze i mnie również zaskakuje, że może wylądować tylko w Olsztynie. Atuty Muzaja to wzrost i zasięg, jak się sprawdzi? Zobaczymy. Natomiast co do tego Boyera, to już tyle zostało napisane/powiedzane, że zwyczajnie jestem bardzo ciekaw jak wypadłby u nas w lidze, bo mówi się o nim tutaj od 2 lat, a dalej go nie było.
Konkretnie do nikogo. Była to po prostu odpowiedź na ten dyskurs o tym mitycznym potencjale, który podobno ma Boyer a nie ma go Butryn a które to zdanie znalazło się w cytowanym przeze mnie fragmencie. Tak się złożyło, że akurat ty go napisałeś, choć w większości w tym temacie(z wyjątkiem potencjału Boyera i Butryna) się z tobą zgadzam.
Ostatnio zmieniony 9 lut 2021, o 14:27 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

Szary Wilk pisze:
Loser za to ma 193, co na środkowego też jest przeciętnym wynikiem, więc niekoniecznie byłby pierwszym wyborem jako cel transferowy, zwłaszcza, że na środek dla zagranicznego to może być w kilku klubach po jednym miejscu, z tego część pewnie będzie już obsadzona.
Nie bardzo rozumiem, dlaczego niektórzy tak przywiązują aż taką wagę do bloku u rozgrywającego. OK, jest to istotna część gry i warto taką umiejętność mieć i rozwijać. Ale to nie warunki fizyczne są u sypacza priorytetem, tylko umiejętność rozgrywania. Trinidad, Mitić i paru innych wysokich (lub w miarę wysokich) nieźle blokuje. Ale czy to cokolwiek zmienia w ocenie ich umiejętności?

Bo rozgrywającego powinno się rozliczać z kreatywności, gubienia bloku, szybkości i tempa piłek itd. Śmigali nad Masnym przez lata? Śmigali. Grali przez strefę Woickiego czy Łomacza albo Toniuttiego? Grali. Tego ostatniego nawet chowają. Ale czy to tym graczom ujmuje cokolwiek z ich klasy sportowej? Nie powiedziałbym, bo to są lub byli zawodnicy bardzo dobrzy/wybitni na swojej pozycji.

Dlatego ja osobiście mam nadzieję, że za rok Sanchez trafi do naszej ligi i pokaże, co potrafi. Blok u rozgrywającego to dla mnie bonus, jak np. obrona u atakującego. Kaczmarka jakoś nie wynoszą pod niebiosa za jego grę w defensywie. Dlatego nie sądzę, by trzeba było skreślać Sancheza za sam wzrost i brak warunków do blokowania, bo rozgrywający ma inne priorytety.

Pod tym, co napisał @kamil1999, jak najbardziej mogę się podpisać.
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 682
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: zyll »

Sprawa jest prosta - jeśli Sanchez swoim rozegraniem jest w stanie zwiększyć skuteczność (czy bardziej efektywność) ataku całej drużyny bardziej, niż rywale drużyny Sancheza swoją efektywność ataku z uwagi na jego niski wzrost w trzech ustawieniach pod siatką, to Sanchez się opłaca ;)
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: hvar18 »

Zabrała nam K. Kwasowskiego Nysa:(
barti522
Posty: 1811
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: barti522 »

kamil1999 pisze: Konkretnie do nikogo. Była to po prostu odpowiedź na ten dyskurs o tym mitycznym potencjale, który podobno ma Boyer a nie ma go Butryn a które to zdanie znalazło się w cytowanym przeze mnie fragmencie. Tak się złożyło, że akurat ty go napisałeś, choć w większości w tym temacie(z wyjątkiem potencjału Boyera i Butryna) się z tobą zgadzam.
Żeby była jasność, ja nie uważam, że w tym momencie Boyer miałby być lepszy czy pewniejszy od Butryna bo tak nie jest i sam Butryn byłby obecnie bardzo dobrym rozwiązaniem np. dla JW więc co do potencjału Butryna się zgadzamy. Jedyne w czym się możemy nie zgadzać to sam Boyer i tego że on miałby nie mieć sporych umiejętności sportowych, ja uważam że takowe posiada i w naszej lidze mógłby być całkiem niezłym zawodnikiem, co nie oznacza, że lepszym niż Butryn, ale to tak odnosząc się tylko do sportu. Problem z Boyerem jest jednak inny, bardziej jego głowy, czy będzie chciał się angażować w treningi, dogada się z zespołem, trenerem itp a nie przykładowo oleje wszystko i będzie miał lekceważące podejście i wydaje mi się, że tutaj może pojawić się większy problem, a nie w samych umiejętnościach sportowych tego zawodnika. Bodajże johnyrotten wspominał o tym, że Petkovic, Torres czy Boyer mieliby być za słabi na nasze czołowe kluby, no to tutaj tak nie za bardzo, bo tacy zawodnicy mają pełne prawo tutaj trafiać i nie są to jakieś najgorsze opcje z prostego względu, w ostatnim czasie nie mieliśmy nie wiadomo jak dobrych atakujących i w takiej Warszawie, która również jest naszym czołowym klubem każdy z tych 3 wyżej wymienionych Panów byłby solidnym wzmocnieniem składu. Inna sprawa gdyby oni grali na lewym skrzydle, gdzie mamy bogactwo w osobach Kwolka, Śliwki, Semeniuka, Fornala, Szymury, Sandera, Ebadipoura, Cebulja i paru innych, to wtedy faktycznie można byłoby na nich narzekać. Zmierzając do meritum jeśli w przyszłym sezonie u nas w lidze pojawi się ten Muzaj i Boyer, jako 1 atakujący a poniekąd dzięki temu zabraknie miejsca dla takich jak Superlak czy Konarski, bo Butryn do Olsztyna za Schulza a Schulz do Warszawy za Superlaka itp to tylko będzie na plus dla ligi, bo pozycja atakujących może być mocniej obsadzona niż w tym sezonie.
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Zksiak »

hvar18 pisze:Zabrała nam K. Kwasowskiego Nysa:(
Skad info ze Kwasowski w Nysie????
kamil1999
Posty: 5573
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: kamil1999 »

barti522 pisze:
kamil1999 pisze: Konkretnie do nikogo. Była to po prostu odpowiedź na ten dyskurs o tym mitycznym potencjale, który podobno ma Boyer a nie ma go Butryn a które to zdanie znalazło się w cytowanym przeze mnie fragmencie. Tak się złożyło, że akurat ty go napisałeś, choć w większości w tym temacie(z wyjątkiem potencjału Boyera i Butryna) się z tobą zgadzam.
Żeby była jasność, ja nie uważam, że w tym momencie Boyer miałby być lepszy czy pewniejszy od Butryna bo tak nie jest i sam Butryn byłby obecnie bardzo dobrym rozwiązaniem np. dla JW więc co do potencjału Butryna się zgadzamy. Jedyne w czym się możemy nie zgadzać to sam Boyer i tego że on miałby nie mieć sporych umiejętności sportowych, ja uważam że takowe posiada i w naszej lidze mógłby być całkiem niezłym zawodnikiem, co nie oznacza, że lepszym niż Butryn, ale to tak odnosząc się tylko do sportu. Problem z Boyerem jest jednak inny, bardziej jego głowy, czy będzie chciał się angażować w treningi, dogada się z zespołem, trenerem itp a nie przykładowo oleje wszystko i będzie miał lekceważące podejście i wydaje mi się, że tutaj może pojawić się większy problem, a nie w samych umiejętnościach sportowych tego zawodnika. Bodajże johnyrotten wspominał o tym, że Petkovic, Torres czy Boyer mieliby być za słabi na nasze czołowe kluby, no to tutaj tak nie za bardzo, bo tacy zawodnicy mają pełne prawo tutaj trafiać i nie są to jakieś najgorsze opcje z prostego względu, w ostatnim czasie nie mieliśmy nie wiadomo jak dobrych atakujących i w takiej Warszawie, która również jest naszym czołowym klubem każdy z tych 3 wyżej wymienionych Panów byłby solidnym wzmocnieniem składu. Inna sprawa gdyby oni grali na lewym skrzydle, gdzie mamy bogactwo w osobach Kwolka, Śliwki, Semeniuka, Fornala, Szymury, Sandera, Ebadipoura, Cebulja i paru innych, to wtedy faktycznie można byłoby na nich narzekać. Zmierzając do meritum jeśli w przyszłym sezonie u nas w lidze pojawi się ten Muzaj i Boyer, jako 1 atakujący a poniekąd dzięki temu zabraknie miejsca dla takich jak Superlak czy Konarski, bo Butryn do Olsztyna za Schulza a Schulz do Warszawy za Superlaka itp to tylko będzie na plus dla ligi, bo pozycja atakujących może być mocniej obsadzona niż w tym sezonie.
Tutaj właściwie to też się zgadzamy. Nie uważam, że Francuz to słaby siatkarz. Ma duże umiejętności co już pokazywał we Francji czy w pierwszym sezonie we Włoszech. Uważam, że sportowo jednak jest mniej równy od Butryna a za tym idzie, że jest po prostu słabszy, ale to dalej niezła opcja dla naszych klubów. Szczególnie, że wbrew temu co może się wydawać z mojego komentarza to jestem fanem tego zawodnika i od paru lat chciałem go zobaczyć w naszej lidze. Tylko ubolewam, że akurat na takim etapie swojej kariery ma trafić do JW gdy są a może raczej byli do wzięcia lepsi/ pewnie tańsi i z lepiej poukładaną głową zawodnicy jak Butryn, którzy nie zepsują atmosfery w drużynie. Po prostu dla mnie jako kibica JW, taki transfer budzi pewną obawę. Dla kibica PlusLigi to pewnie jest fajna opcja, że kolejny ciekawy atakujący dołącza do naszej ligi. Ja jedynie oponuję z tym, że Boyer ma większy potencjał niż Butryn. Nie uważam by Boyer miał większy potencjał a jego maks wcale nie jest lepszy niż maks Butryna. Bo co zrobi lepiej? To są gracze podobni pod względem zaróno fizyki jak i wyszkolenia technicznego. Obaj bazują głównie na sile i dynamice ataku przy czym piętnem achillesowym ubu jest zasięg i technika ataku.
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: hvar18 »

Zksiak pisze:
hvar18 pisze:Zabrała nam K. Kwasowskiego Nysa:(
Skad info ze Kwasowski w Nysie????
A co to za różnica skąd
ciorny17
Posty: 8554
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: ciorny17 »

Nie jestem tutaj od moralizowania kogokolwiek, ale hvar18, jakbyś w trochę innym tonie pisał te swoje posty, przewidywania, bądź odpowiadał w sposób normalny, bez pretensjonalnego tonu wszyscy byliby szczęśliwsi.
Kłamca.
hvar18
Posty: 305
Rejestracja: 8 maja 2020, o 20:15
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: hvar18 »

Sorki jeżeli kogoś urazilem
Ja nie przewiduję, ja piszę sprawdzone inf
Zksiak
Posty: 140
Rejestracja: 23 kwie 2020, o 17:39
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Zksiak »

hvar18 pisze:Sorki jeżeli kogoś urazilem
Ja nie przewiduję, ja piszę sprawdzone inf
Masz jesz jakies informacje dotyczace Stali Nysa?kto jest w kregu zainteresowan?dzieki za odpowiedz
Szary Wilk
Posty: 8002
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Czarni Radom,AZS Olsztyn, Ślepsk Suwałki,Stal Nysa- kluby do których może trafić Szalpuk, na moje oko. Jeśli nie przyjdzie szansa na wyjazd i odbudowanie, to Artur może teraz grywać tylko w takich klubach.

Razem z Konarskim mistrzowie świata, którzy będą mieli spore problemy by znaleźć klub.
Ostatnio zmieniony 9 lut 2021, o 20:27 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Re_soviaczka »

Grzebię w pamięci, ale nie potrafię znaleźć turnieju, na którym Szalpuk wygrałby drugie Mistrzostwo Świata.
Szary Wilk
Posty: 8002
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Re_soviaczka pisze:Grzebię w pamięci, ale nie potrafię znaleźć turnieju, na którym Szalpuk wygrałby drugie Mistrzostwo Świata.
Sorry, Szalpuk rzecz jasna raz, po prostu pierwsza moja myśl to "łatka Konara jako dwukrotnego mistrza" i tak zostało.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Aquino »

No nie udało się z Arturem. Dobrze, że Grobelny ma swój najlepszy okres w karierze bo dziura byłaby nie do załatania. Po sezonie widzę go w Radomiu z Besnarukiem, który wyprowadził to na szerokie wody.
Lynn
Posty: 970
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Lynn »

Halaba w Suwałkach

info Swędrowski ;)
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

Skoro Nysa nie bardzo chce Lemańskiego, to może Bednaruk przygarnie obu znanych sobie graczy? W Radomiu pewnie będzie nieźle z pieniędzmi, a jednocześnie Lemański i Szalpuk po takim sezonie nie będą rozbijać banku.

Choć hipotetyczne przyjęcie Ademar-Szalpuk to by była niezła strzelnica. Mam nadzieję, że nowy trener Radomia wytrzaśnie jakiegoś ciekawego gracza zagranicznego, bo on się bardzo dobrze orientuje na rynku. Palonsky czy Atanasow to mogłyby być ciekawe nazwiska albo jakiś Kubańczyk zdolny, choć nie wiem, jak tam oni teraz i czy jest ktoś ciekawy.

A Halaba pewnie na wypożyczenie, jak tu informator pisał, bo inaczej raczej by takiej informacji nie podawał.

Albo Atanasijević się dobrze bawi, albo właśnie ogłosił swój transfer :D

Właśnie podał dalej tweet o treści:
Huge transfer ‘under construction’:
@AAtanasijevic
returning to
@_SkraBelchatow_
Awatar użytkownika
Vilgefortz
Posty: 1676
Rejestracja: 15 kwie 2020, o 15:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Vilgefortz »

johnnyrotten pisze:
Choć hipotetyczne przyjęcie Ademar-Szalpuk to by była niezła strzelnica. Mam nadzieję, że nowy trener Radomia wytrzaśnie jakiegoś ciekawego gracza zagranicznego, bo on się bardzo dobrze orientuje na rynku. Palonsky czy Atanasow to mogłyby być ciekawe nazwiska albo jakiś Kubańczyk zdolny, choć nie wiem, jak tam oni teraz i czy jest ktoś ciekawy.
Ponoć romansują ze Skrimovem
Veritatem dicam, quam nemo audebit prohibere...
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

Vilgefortz pisze:
johnnyrotten pisze:
Choć hipotetyczne przyjęcie Ademar-Szalpuk to by była niezła strzelnica. Mam nadzieję, że nowy trener Radomia wytrzaśnie jakiegoś ciekawego gracza zagranicznego, bo on się bardzo dobrze orientuje na rynku. Palonsky czy Atanasow to mogłyby być ciekawe nazwiska albo jakiś Kubańczyk zdolny, choć nie wiem, jak tam oni teraz i czy jest ktoś ciekawy.
Ponoć romansują ze Skrimovem
Liczyłem na kogoś młodszego i rozwojowego, ale Bułgar to solidny zawodnik. Miejmy nadzieję, że nie będzie to jednak niewypał w stylu Loha.
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: skrowiec »

johnnyrotten pisze: Albo Atanasijević się dobrze bawi, albo właśnie ogłosił swój transfer :D

Właśnie podał dalej tweet o treści:
Huge transfer ‘under construction’:
@AAtanasijevic
returning to
@_SkraBelchatow_
Serbskie media też niby potwierdzają tą informacje.

"Nakon osam godina provedenih na Apenisnkom poluostrvu, srpski odbojkaški reprezentativac Aleksandar Atanasijević vraća se u svoj bivši klub, poljski Skra Belšatov."

Pewnie obatet ze sakwy coś wyjął :D
Szary Wilk
Posty: 8002
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

I co Tavares będzie zmiennikiem Łomacza, ale tylko wtedy gdy limity będą się zgadzać? To niech wezmą 3 rozgrywającego z Polski jeszcze :]


A tak swoją drogą - Sander,Atanasijević + Kłos,Bieniek to jest skład praktycznie półka światowa, bo ci pierwsi w formie to gracze na najlepsze włoskie kluby, a środek naprawdę jest bardzo mocny, bo zazwyczaj we Włoszech jest obcokrajowiec + zapychacz Włoski, a tutaj 2 konkretnych grajków. Jeśli do tego Ebadipour będzie w formie, to jest miód.

Problem to libero.
Adriano
Posty: 597
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Adriano »

Zdrowe i w formie skrzydła Atanasijević Sander Ebadipour...matko jedyna...aaaaaa zapomniałem że na rozegraniu zostaje Łomacz a na Libero Pichocki :] Czyli wszystko po staremu
Awatar użytkownika
skrowiec
Posty: 965
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 21:56
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: skrowiec »

Szary Wilk pisze:I co Tavares będzie zmiennikiem Łomacza, ale tylko wtedy gdy limity będą się zgadzać? To niech wezmą 3 rozgrywającego z Polski jeszcze :]


A tak swoją drogą - Sander,Atanasijević + Kłos,Bieniek to jest skład praktycznie półka światowa, bo ci pierwsi w formie to gracze na najlepsze włoskie kluby, a środek naprawdę jest bardzo mocny, bo zazwyczaj we Włoszech jest obcokrajowiec + zapychacz Włoski, a tutaj 2 konkretnych grajków. Jeśli do tego Ebadipour będzie w formie, to jest miód.

Problem to libero.
Patrząc na to kim polskie kluby chcą sie wzmacniać uważam ze najwyższy czas przestać mówić o lidze włoskiej jako galaktyczna.
Czemu by nie powiedzieć że wymieniona przez Ciebie dwójka zawodników jest własnie na najlepsze polskie kluby.

Z Tavaresem moze być jeszcze różnie, a znaczącą kwestia mogą być własnie tego typu transfery, oczywiście nie potwierdze go w 100% ale najprawdopodobniej taki własnie będzie koniec i Atan znów zagra w Bełchatowie.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: johnnyrotten »

@Szary Wilk

Jestem ciekaw, jak oni to poukładają. Chyba że Atan idzie do sanatorium i problem z limitami pojawi się pod koniec sezonu.

Natomiast co do libero, to jest bardzo ciekawy komentarz pod filmem na kanale YT Dustina Wattena sprzed 2-3 miesięcy. Na wpis użytkownika o treści "I wish i could see you playing for Skra Belchatow" Amerykanin odpowiedział "Maybe one day :)"

Myślę, że już wtedy temat mógł być dograny, ale się wszystko posypało, bo Polaka na miejsce Milada ostatecznie nie znaleziono.
Nie sądzę też, by Atanasijević był ruchem przemyślanym. Podejrzewam, że to sytuacja, która spontanicznie się wydarzyła, coś jak z Fabianem w Resovii.
Szary Wilk
Posty: 8002
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: Szary Wilk »

Szczerze, to patrząc na transfery, które są już przyklepane i na to, jaka sytuacja jest w lidze rosyjskiej, to my ich w następnym sezonie wyprzedzimy o jedną półkę.

Jastrzębie,Skra,Resovia,ZAKSA + Jeszcze Warszawa powinna wyjść obronną ręką, bo zostanie znów trzon.

Miazga, będzie konkretny sezon, byle tylko wszystkim zdrowie dopisało
BuenoSausage
Posty: 1559
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 16:18
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2021/2022

Post autor: BuenoSausage »

Adriano pisze:Zdrowe i w formie skrzydła Atanasijević Sander Ebadipour...matko jedyna...aaaaaa zapomniałem że na rozegraniu zostaje Łomacz a na Libero Pichocki :] Czyli wszystko po staremu
Rozumiem oklepane inwektywy w kierunku Skry, ale w takiej sytuacji Łomacz po prostu musi grać. Inaczej nie uda się dopiąć limitów.

Nawet jeśli by przyszedł Tavares - to właściwie w jakim celu? Przecież tylko w Lidze Mistrzów mógłby grać. Raz, że trzymanie wciąż rozwojowego gracza tylko na jedne rozgrywki nie ma sensu, a dwa, że Portugalczyk pewnie sam by się na to nie zgodził. Dobrego Polaka na przyjęcie się za bardzo nie znajdzie, wszyscy podpisani w swoich klubach. A Piechockiego to niby na kogo wymienić, skoro Zatorski, Popiwczak i Wojtaszek są zaklepani, a zagraniczny libero nie wchodzi w grę?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”