Transfery i plotki na sezon 2022/23

Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Gerrard »

przemik pisze: 14 lut 2022, o 14:14
Diomedea pisze: 14 lut 2022, o 10:50 Bez wiekszego sensu ten transfer. Sympatyczny wychowanek Trefla nie wzmocni nieslychanie srodka, nie wspominajac slabiutkiego serwisu.
Jak brac bylych zawodnikow Trefla, to juz Lewandowski bylby lepszy.
Albo siegnac polke wyzej, jesli kasa jest.
Ja rozumiem, że mowa o Mordylu ?
Dalej o Mbaye.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: niepoinformowany »

Diomedea pisze: 14 lut 2022, o 10:50 Bez wiekszego sensu ten transfer. Sympatyczny wychowanek Trefla nie wzmocni nieslychanie srodka, nie wspominajac slabiutkiego serwisu.
Jak brac bylych zawodnikow Trefla, to juz Lewandowski bylby lepszy.
Albo siegnac polke wyzej, jesli kasa jest.
Co prawda dokładnie nie wiem, gdzie M'baye miałby trafić, bo są dwie wersje Lublina i Lubina, ale patrząc po tegorocznych składach to spokojnie może w obu tych miejscach walczyć o pierwszą "6". A Lewandowski na razie nie prezentował się na pełnym dystansie za wiele razy, nie rozumiem więc niby dlaczego miałby być lepiej oceniany od M'baye.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
gregory1228
Posty: 162
Rejestracja: 27 maja 2012, o 16:31
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: gregory1228 »

Wiem że to nie ten wątek ale może ktoś wie jak radzą sobie w tym sezonie:
Flavio Gualberto, Jeffrey Jendryk, Garrett Muagututia, Javier Concepcion, Dmytro Teriomienko.
Może jest szansa na powrót któregoś z nich do Plus Ligi? (o ile graja dobrze w tym sezonie)
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: bez_nazwy »

gregory1228 pisze: 14 lut 2022, o 18:49 Wiem że to nie ten wątek ale może ktoś wie jak radzą sobie w tym sezonie:
Flavio Gualberto, Jeffrey Jendryk, Garrett Muagututia, Javier Concepcion, Dmytro Teriomienko.
Może jest szansa na powrót któregoś z nich do Plus Ligi? (o ile graja dobrze w tym sezonie)
Tego ostatniego będziesz miał możliwość zobaczyć na żywo lub przed tv dokładnie za 10 dni. SKRA - TOUS puchar CEV
Streeter
Posty: 7326
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Według Polsatu Sport, a dokładniej Magiery, Gierżot w Nysie. Pisze także o Kwolku w Zawierciu, TJ'u, Kędzierskim i Mordylu w Resovii oraz Lipińskim w Olsztynie. Ale te newsy już się i tutaj przewijały, chyba tylko na Gierżota w Nysie się do tej pory nie natknąłem wcześniej.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: iron »

Streeter pisze: 14 lut 2022, o 19:24 Według Polsatu Sport, a dokładniej Magiery, Gierżot w Nysie. Pisze także o Kwolku w Zawierciu, TJ'u, Kędzierskim i Mordylu w Resovii oraz Lipińskim w Olsztynie. Ale te newsy już się i tutaj przewijały, chyba tylko na Gierżota w Nysie się do tej pory nie natknąłem wcześniej.

Streeter
Potwierdzam rozmowy Nysy z Gierżotem ale nie wiem na jakim etapie są.
No sympathy for fools...
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lukecik »

Streeter pisze: 14 lut 2022, o 19:24 Według Polsatu Sport, a dokładniej Magiery, Gierżot w Nysie. Pisze także o Kwolku w Zawierciu, TJ'u, Kędzierskim i Mordylu w Resovii oraz Lipińskim w Olsztynie. Ale te newsy już się i tutaj przewijały, chyba tylko na Gierżota w Nysie się do tej pory nie natknąłem wcześniej.

Streeter
Jeśli masz na myśli ten artykuł:

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/20 ... dyscyplina

to ciężko pisać o "wg Magiery", skoro w tymże artykule pisze tak:
Nie ma tygodnia, aby w przestrzeni publicznej nie pojawiały się informacje na temat ruchów kadrowych w naszej lidze. Oto kilka przykładów znalezionych w sieci z ostatnich kilkunastu dni – tutaj możemy sobie zrobić quiz, które z nich znajdą potwierdzenie w rzeczywistości.
Zatem napisał jedynie o tym, co sam znalazł na twiterze.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1491
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Biciut »

iron pisze: 14 lut 2022, o 19:26
Streeter pisze: 14 lut 2022, o 19:24 Według Polsatu Sport, a dokładniej Magiery, Gierżot w Nysie. Pisze także o Kwolku w Zawierciu, TJ'u, Kędzierskim i Mordylu w Resovii oraz Lipińskim w Olsztynie. Ale te newsy już się i tutaj przewijały, chyba tylko na Gierżota w Nysie się do tej pory nie natknąłem wcześniej.

Streeter
Potwierdzam rozmowy Nysy z Gierżotem ale nie wiem na jakim etapie są.

Raczej Nysy z JW. Na kontrakcie ciągle jest.
Streeter
Posty: 7326
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

lukecik pisze: 14 lut 2022, o 19:40 Jeśli masz na myśli ten artykuł:

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/20 ... dyscyplina

to ciężko pisać o "wg Magiery", skoro w tymże artykule pisze tak:
Nie ma tygodnia, aby w przestrzeni publicznej nie pojawiały się informacje na temat ruchów kadrowych w naszej lidze. Oto kilka przykładów znalezionych w sieci z ostatnich kilkunastu dni – tutaj możemy sobie zrobić quiz, które z nich znajdą potwierdzenie w rzeczywistości.
Zatem napisał jedynie o tym, co sam znalazł na twiterze.
Tak, ten mam na myśli, ale podejrzewam, że ludzie w Polsacie trochę wiedzy jednak mają i skoro postanowił popełnić taki artykuł, to w jakiś sposób zweryfikował (a przynajmniej powinien) wspomniane twitterowe plotki.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 867
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Jacek »

Streeter pisze: 14 lut 2022, o 20:40Tak, ten mam na myśli, ale podejrzewam, że ludzie w Polsacie trochę wiedzy jednak mają i skoro postanowił popełnić taki artykuł, to w jakiś sposób zweryfikował (a przynajmniej powinien) wspomniane twitterowe plotki.

Streeter
Tyle, że zanim te plotki pojawiły się na twiterze to były tu wcześniej :)
Adamde
Posty: 823
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Adamde »

Kedzierski w Resovii? To jakis zart? Primary aprilis w lutym?
Ostatnio zmieniony 15 lut 2022, o 09:19 przez Adamde, łącznie zmieniany 1 raz.
Streeter
Posty: 7326
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Jacek pisze: 14 lut 2022, o 22:20 Tyle, że zanim te plotki pojawiły się na twiterze to były tu wcześniej :)
Wiem wiem, po prostu naiwnie liczę, że ktoś w Polsacie to sprawdził i że jeżeli np. ja napiszę teraz, że Ghaemi trafi do Radomia, to nie pojawi się to w następnym Polsatowskim artykule :D

A z innych twitterowych plotek, to ponoć drużyny dołu interesują się Pavlem Periciem. Podoba mi się pytanie o Pericia czy Vasinę zamiast o przeterminowane Bergery. Myślę, że warto iść w tym kierunku.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 867
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Jacek »

Streeter pisze: 15 lut 2022, o 10:05Wiem wiem, po prostu naiwnie liczę, że ktoś w Polsacie to sprawdził

Streeter
Tu na forum mamy sporo dobrze poinformowanych osób i chwała im, że się tymi newsami dzielą. Jestem pewien, że twiterowi celebryci również tu są i kilka dni później to co było pisane tu pojawia się i u nich, oczywiście sprzedane tak jakby conajmniej żarówkę wynaleźli ;-)

A Marek Magiera ma info z pierwszej ręki, tyle że pewnie nie może oficjalnie tym się podzielić
Ostatnio zmieniony 15 lut 2022, o 18:23 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: iron »

Biciut pisze: 14 lut 2022, o 20:13
iron pisze: 14 lut 2022, o 19:26
Streeter pisze: 14 lut 2022, o 19:24 Według Polsatu Sport, a dokładniej Magiery, Gierżot w Nysie. Pisze także o Kwolku w Zawierciu, TJ'u, Kędzierskim i Mordylu w Resovii oraz Lipińskim w Olsztynie. Ale te newsy już się i tutaj przewijały, chyba tylko na Gierżota w Nysie się do tej pory nie natknąłem wcześniej.

Streeter
Potwierdzam rozmowy Nysy z Gierżotem ale nie wiem na jakim etapie są.

Raczej Nysy z JW. Na kontrakcie ciągle jest.
Raczej z Gierżotem. Przecież najpierw zawodnik musi chcieć.
No sympathy for fools...
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: dezerter »

A co byście powiedzieli na powrót do PlusLigi Nicolása Uriarte? :D
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: miro1905 »

dezerter pisze: 15 lut 2022, o 19:22 A co byście powiedzieli na powrót do PlusLigi Nicolása Uriarte? :D
Podobno nie do końca wiadomo czy do Plusligi, czy do Tauron 1.Ligi. ;)
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: iron »

miro1905 pisze: 15 lut 2022, o 19:34
dezerter pisze: 15 lut 2022, o 19:22 A co byście powiedzieli na powrót do PlusLigi Nicolása Uriarte? :D
Podobno nie do końca wiadomo czy do Plusligi, czy do Tauron 1.Ligi. ;)
Klub, który nie wiadomo czy się utrzyma szarżuje z ofertami ;)
No sympathy for fools...
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: dezerter »

iron pisze: 15 lut 2022, o 19:40
miro1905 pisze: 15 lut 2022, o 19:34
dezerter pisze: 15 lut 2022, o 19:22 A co byście powiedzieli na powrót do PlusLigi Nicolása Uriarte? :D
Podobno nie do końca wiadomo czy do Plusligi, czy do Tauron 1.Ligi. ;)
Klub, który nie wiadomo czy się utrzyma szarżuje z ofertami ;)
Mowa o Nysie?
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1587
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: lukecik »

Przecież nie o Jastrzębiu :P

Cavanna im odmówił, a Uriarte ponoć jest całkiem zainteresowany ich ofertą. Podobno próbują (próbowali?) jeszcze powalczyć o Szerszenia, mimo że już podpisał kontrakt z Lublinem.
iron
Posty: 1249
Rejestracja: 11 lip 2009, o 17:15

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: iron »

dezerter pisze: 15 lut 2022, o 19:54
iron pisze: 15 lut 2022, o 19:40
miro1905 pisze: 15 lut 2022, o 19:34

Podobno nie do końca wiadomo czy do Plusligi, czy do Tauron 1.Ligi. ;)
Klub, który nie wiadomo czy się utrzyma szarżuje z ofertami ;)
Mowa o Nysie?
Tak
No sympathy for fools...
Pawel9221
Posty: 1186
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Pawel9221 »

Bardzo fajne wrazenie robi przyjmujacy Noliko Reggers, dynamiczny i skoczny przyjmujacy, rocznik 2003, podobnie jak Desmet, ciekawa opcja do wyciagniecia z Belgii zanim go Wlosi zgarna
Arw165
Posty: 1425
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Arw165 »

W zeszłorocznych sparingach z naszą kadrą też się wyjątkowo wyróżniał.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Papito13 »

Bo Reggers to duży talent. Niezależnie od tego czy będzie grał na ataku czy przyjęciu. W młodzieżowych rozgrywkach błyszczy od dłuższego czasu
widokowka
Posty: 21
Rejestracja: 2 paź 2020, o 22:24
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: widokowka »

Na początku ostatniego meczu Loko z Zaksą, Mielewski mówiąc o Cretu wspominał, że ma rosyjską przygodę za sobą i chodzą słuchy, że może do Rosji znów trafić. Poprawcie mnie, jeśli coś przekręciłam, równie dobrze mógł o Shojim mówić, wszak jego nazwisko w plotkach transferowych się gdzieś przewija, a o trenerze póki co nikt nigdzie nie wspominał. Ktoś coś wie, czy Zaksa będzie musiała nowego treneiro szukać po sezonie?
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Matson »

widokowka pisze: 16 lut 2022, o 00:39 Na początku ostatniego meczu Loko z Zaksą, Mielewski mówiąc o Cretu wspominał, że ma rosyjską przygodę za sobą i chodzą słuchy, że może do Rosji znów trafić. Poprawcie mnie, jeśli coś przekręciłam, równie dobrze mógł o Shojim mówić, wszak jego nazwisko w plotkach transferowych się gdzieś przewija, a o trenerze póki co nikt nigdzie nie wspominał. Ktoś coś wie, czy Zaksa będzie musiała nowego treneiro szukać po sezonie?
Cretu i Semeniuk obiorą kierunek rosyjski. Shoji z tego co słyszałem zostaje
Adamde
Posty: 823
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Adamde »

Uriarte jak Uriarte, ale jeżeli wierzyć Ewie Mac, to Nysa chce też wyciągnąć Karlitzka, a to już byłby mega transfer jak na ten klub.
Streeter
Posty: 7326
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Streeter »

Adamde pisze: 16 lut 2022, o 02:57 Uriarte jak Uriarte, ale jeżeli wierzyć Ewie Mac, to Nysa chce też wyciągnąć Karlitzka, a to już byłby mega transfer jak na ten klub.
Plotki pozwalają twierdzić, że powstanie dużo ciekawsza ekipa niż obecna, więc szkoda byłoby, aby spadli. Aczkolwiek skoro budują skład na PlusLigę to pewnie mają gdzieś potwierdzenie, że zostaną, inaczej nie byłoby takiego ruchu na rynku z ich strony. Zresztą ja nie rozumiem w czym jest problem, skoro tęgie umysły wymyśliły rozszerzenie ligi, to trzeba je zatwierdzić i kropka, a jak się ten mega klub z Ukrainy w międzyczasie rozpadnie, stanie Rosyjski czy okradną oligarchę i nie będzie za co grać, czy tam jeszcze coś innego, to się po prostu weźmie dwa kluby z pierwszej ligi, akurat w tym roku I liga jest na tyle mocna, że bez problemu znajdą się dwa kluby do PlusLigi, które nawet może zbudują lepsze ekipy niż ten wynalazek z Ukrainy.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Diomedea
Posty: 4412
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Diomedea »

I beda to Bielsko Biala i Bedzin, ktorych z ulga sie pozbylismy. Grajacy sredniawymi, ale doswiadczonymi zawodnikami, wiec bez falowania. Z Kapelusem, Lesiukiem, Pietruczukiem, Grycem Hunkiem i Gilem na oslode, bo ostatnio zaczal grac za Macionczyka. Sklad Bedzina jest podobnie "mocny". Super zespoly i bedzie frajda z ogladania.

Chyba zeby jakis wzglednie glodny zespol szarpnal w koncowce.

Kasy raczej nie beda miec duzo wiecej. Miasta i gminy beda biedniejsze, nie bogatsze. A te zespoly z bylago dolu tabeli czesto mialy duza czesc budzetu z miejskich dotacji.

Juz przerabialismy rozdata lige, nawet zamknieta. To nie bylo sensowne.
Oskejt
Posty: 228
Rejestracja: 27 kwie 2020, o 10:34
Płeć: M

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Oskejt »

Jak okradną oligarchę to za co będzie grać Warszawa?
Halabank
Posty: 68
Rejestracja: 13 kwie 2021, o 08:07

Re: Transfery i plotki na sezon 2022/23

Post autor: Halabank »

Diomedea pisze: 16 lut 2022, o 11:10 I beda to Bielsko Biala i Bedzin, ktorych z ulga sie pozbylismy. Grajacy sredniawymi, ale doswiadczonymi zawodnikami, wiec bez falowania. Z Kapelusem, Lesiukiem, Pietruczukiem, Grycem Hunkiem i Gilem na oslode, bo ostatnio zaczal grac za Macionczyka. Sklad Bedzina jest podobnie "mocny". Super zespoly i bedzie frajda z ogladania.

Chyba zeby jakis wzglednie glodny zespol szarpnal w koncowce.

Kasy raczej nie beda miec duzo wiecej. Miasta i gminy beda biedniejsze, nie bogatsze. A te zespoly z bylago dolu tabeli czesto mialy duza czesc budzetu z miejskich dotacji.

Juz przerabialismy rozdata lige, nawet zamknieta. To nie bylo sensowne.
Dokładnie, frajda z oglądania będzie przednia... Jeżeli budżety tych klubów rzeczywiście będą oscylowały w porównaniu z tym co miały za czasów PlusLigi to niektóre mecze serio będą trwały godzinę z prysznicem...
Jeżeli to co jest pisane na temat Nysy i budowanego składu i kolejnego sponsora tytularnego to nie wiem czy dla dobra ligi nie lepiej żeby się utrzymali pomimo dramatycznego sezonu.... Chciałbym też zobaczyć zespół od podstaw skompletowany przez Daniela Plinskiego a nie przez wytwór Stelmacha.
PlusLiga to dziwna liga, jak jej nie zamkną na kilka lat to później poszerzają bez sensu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”