Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Streeter
Posty: 7357
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Streeter »

To trochę jest koncept jak tegoroczna Warszawa. Przed sezonem pisałem, że mogliby być mega groźni, jeśli wiele warunków zajdzie, a wątpię że zajdą. No ale jednak zaszły i byli mocni. To samo będzie teraz tutaj.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: qtp »

Streeter pisze: 11 cze 2023, o 21:42 To trochę jest koncept jak tegoroczna Warszawa.
Chyba nie, w Warszawie było jednak kilku bardzo klasowych siatkarzy (Mistrzowie świata, mistrz olimpijski), w Olsztynie jest ten Alan (i to trochę na siłe) i tyle.
Dla mnie ten skład Olsztyna jest wyraźnie słabszy niż te z ostatnich 2 sezonów. A biorąc pod uwagę że liga znów będzie mocniejsza to nic więcej niż walka o awans do 8.
dyletant
Posty: 5104
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: dyletant »

Do piątego miejsca liga jest mocniejsza, bo duży progress Warszawy i Zawiercia, ale już od szóstego to niekoniecznie konkurencja jest mocniejsza. Gdańsk jedyne czym się wzmocni to powrót Orczyka, jeśli się znowu nie połamie, Lublin chyba mocniejszy, Suwałki już nie więc tu najwyżej wymiana 1:1. O Play offy może i bym był spokojny, ale o ile miałem spore i uzasadnione nadzieje czy to na przejście Skry czy Zawiercia, to już w rywalizacji z najlepszą 4 kolejnego sezonu nie widzę większych szans. Z drugiej strony jest ta obawa o przyjęcie, bo jak wygląda teoretycznie zespół złożony z mocnych nazwisk, ale nie potrafiący dograć piłki rozgrywającemu to pokazała Skra w tym sezonie, tym bardziej, że ona mogła ratować się Bienkiem i Kłosem a nie Sapinskim i Jakubiszakiem.
Równie dobrze możemy wejść do 8, ale równie dobrze mogą tłuc nas Lwowy i Lubiny.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Streeter
Posty: 7357
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Streeter »

qtp pisze: 12 cze 2023, o 12:44
Streeter pisze: 11 cze 2023, o 21:42 To trochę jest koncept jak tegoroczna Warszawa.
Chyba nie, w Warszawie było jednak kilku bardzo klasowych siatkarzy (Mistrzowie świata, mistrz olimpijski), w Olsztynie jest ten Alan (i to trochę na siłe) i tyle.
Dla mnie ten skład Olsztyna jest wyraźnie słabszy niż te z ostatnich 2 sezonów. A biorąc pod uwagę że liga znów będzie mocniejsza to nic więcej niż walka o awans do 8.
Bardziej chodziło mi o ilość niewiadomych, niż o poziom zawodników, wiadomo, że w Warszawie był wyższy. To był przykład, że mimo, iż sporo warunków tam musiało zajść, by byli silni, to zaszło i byli silni.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5581
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

Czy w Warszawie lepsi zawodnicy to nie wiem
Weber to talent, ale dalej wyżej bym postawił Alana w formie. Szalpuk mistrz świata, ale Karlitzek w ofensywie też jest w stanie grać na tym samym poziomie. Tillie to czołowy defensywny przyjmujący, ale ja akurat wolałbym Szerszenia w formie, który jest bardziej uniwersalny i ligę już zwojował gdy grał w Suwałkach. W Lublinie zresztą też grał bardzo dobrze bedąc chyba 3 najbardziej obciążonym lewoskrzydlowym po Urosie i DeFalco w ofensywie
Warszawa z kolei ma znacznie lepszy środek.
Więc pod względem nazwisk dałbym znak równości między poprzednią Warszawa a tym Olsztynem
Niemniej tam gdyby Szalpuk nie wrócił do formy to grałby Grobelny. Tu Janikowski jeśli Szerszeń złapie kontuzje. Tu jest różnica oraz w tym, że drużyny z topu(poza JW) bedą mocniejsze.

Ale porównanie z Warszawą rzeczywiście dobre bo tam też było małe prawdopodobieństwo, że wszystko ostatecznie pójdzie po myśli Warszawy jak teraz z Olsztynem. A jednak się wszystko udało.
Dlatego niewykluczone, że i tutaj Szerszeń się nie połamie a Alan zwojuje ligę, ale IMO ryzyko, że coś się zepsuje jednak jest za duże
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7948
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Warszawa miała nieporównywalnie lepszy blok i lepsze przyjęcie. Marzenie o czymkolwiek z Szerszeniem, Tuanigą, Karlitzkiem czy Sapińskim na bloku to mrzonki: fatalny na bloku rozgrywający, dwóch słabych przyjmujących (nie tylko na bloku, ale też na przyjęciu) i środkowi, gdzie dobrze na bloku przez 1,5 miesiąca wyglądał tylko Jakubiszak. Jeszcze Hawryluk obok Szerszenia i Karlitzka, który w obronie jest genialny, ale w przyjęciu sąsiadował w rankingach z Gruszczyńskim i Piechockim, więc na ile się rozwinie już na następny sezon to znak zapytania. Ale też mrzonkami jest oczekiwanie, że Olsztyn zbuduje na papierze zespół na walkę o czwórkę.

Za to na papierze ten skład jest może i słabszy od składów z dwóch ostatnich sezonów, ale w sezonie 21/22 wyleciał Salehi, a przeciętnie grał Averill, a rok temu był słaby Lipiński i sprzeciętniały Butryn, więc może się okazać, że Olsztyn niekoniecznie jest słabszy na parkiecie. Ale tak, co tam mieli wygrać, to wygrali, co mieli przegrać, to przegrali, a co mogli niespodziewanie wygrać, to też przegrali w dwóch ostatnich sezonach, i takie szanse mogą się już nie powtórzyć. Mnie tam się podoba ten skład.
kamil1999
Posty: 5581
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

No tak ten blok jest bardzo słaby
Za to w sumie w defensywie wyglądają ciekawie bo Hawryluk i Szerszeń to czołówka na swojej pozycji w tym elemencie, Tuaniga z Karlitzkiem wyglądali ok a Alan to nie jest jakiś drwal.
Choć z tak słabym blokiem też w sumie może być trudniej o dobrą grę defensywną bo to też często powiązane ze sobą
Adamde
Posty: 826
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Adamde »

Defensywa defensywą, ale podstawowe pytanie, kto będzie przyjmował? Szerszenia w klasyfikacjach przyjmujących wyprzedzają takie tuzy jak Jakub Urbanowicz (nic do niego nie mam, swojak i spoko chłop, ale przyjęcia nie ma i już pewnie mieć nie będzie). Karlitzka juz mielismy okazje podziwiac w poprzednim sezonie, wiec wiemy ze nie jest gwiazdorem w tym elemencie. Wszystko trzymał Andringa, którego już nie ma. Rzeczywiście może być Skra bis, z tym że z Jakubiszakiem i Sapińskim na środku. Z pozytywów, żeby tylko nie marudzić, to zagrywka może być naszą mocną stroną - Alan, Szerszeń, Karlitzek,Sapiński - wszystcy pewnie będą punktować w tym elemencie.
dyletant
Posty: 5104
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: dyletant »

Alan niekoniecznie. Jego zagrywka jest mocna i regularna, ale mało robi bezpośrednich punktów. Co by nie powiedzieć o Butrynie i jego humorkach oraz podejściu do kibiców, to jednak w skali ligi w tym elemencie jest potworem.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Indyk AZS Ol »

Adamde pisze: 12 cze 2023, o 22:35 Defensywa defensywą, ale podstawowe pytanie, kto będzie przyjmował? Szerszenia w klasyfikacjach przyjmujących wyprzedzają takie tuzy jak Jakub Urbanowicz (nic do niego nie mam, swojak i spoko chłop, ale przyjęcia nie ma i już pewnie mieć nie będzie). Karlitzka już mieliśmy okazje podziwiać w poprzednim sezonie, wiec wiemy ze nie jest gwiazdorem w tym elemencie. Wszystko trzymał Andringa, którego już nie ma. Rzeczywiście może być Skra bis, z tym że z Jakubiszakiem i Sapińskim na środku. Z pozytywów, żeby tylko nie marudzić, to zagrywka może być naszą mocną stroną - Alan, Szerszeń, Karlitzek, Sapiński - wszyscy pewnie będą punktować w tym elemencie.
Podzielam twoje obawy co do elementu przyjęcia, ale poczekajmy na rozpoczęcie sezonu. Może trochę zaklinam rzeczywistość bo wierzę, że może być dobrze.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Adamde
Posty: 826
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Adamde »

Alan niekoniecznie. Jego zagrywka jest mocna i regularna, ale mało robi bezpośrednich punktów. Co by nie powiedzieć o Butrynie i jego humorkach oraz podejściu do kibiców, to jednak w skali ligi w tym elemencie jest potworem.
Jak ma dzien, to potrafi ustrzelic, w tym roku nie mam czasu, ale w zeszlym ogladalem lige narodow i punktowal bezposrednio z zagrywki. Karlitzek czy Butryn to to nie jest, ale jest w stanie cos dorzucic.
dyletant
Posty: 5104
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: dyletant »

Alan klepnięty oficjalnie, miej go Panie w opiece, to może nie spadniemy.

Edit.
Wymyśliłem nawet dla nas odpowiednią nazwę na przyszły sezon - URAZS OL4SZTYN
Ostatnio zmieniony 16 cze 2023, o 19:01 przez dyletant, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Szary Wilk
Posty: 8014
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Szary Wilk »

Alan to będzie ścisły top atakujących w PlusLidze. Świetny transfer. Armoa to też mega perspektywiczny gracz. AZS ma nosa do transferów, naprawdę bardzo fajnych zawodników wyciągają, którzy potem robią 2 kroki w przód - Firlej,Defalco i teraz myślę, że Alan,Armoa. A jeszcze doszedł im Majchrzak.
aziente
Posty: 272
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: aziente »

No ten cały Morelas Arboleda to mi się podoba. W przyjęciu dwa sęki, ale po 3 setach to nie tak łatwo wejść w mecz. Zagrywka tylko ostatnia w aut, a tak to wszystkie całkiem całkiem - Polacy mieli negatywne przyjęcie po jego zagrywkach :D Raz Kurek go przytrzymał, raz wyrzucił w aut (ale Kurek wpadł w siatkę) a tak to kończył.
Jeden z internautów dał świetny komentarz - proszę nie pokazywać mu mięty i kortowa i będzie dobrze ;)
Ostatnio zmieniony 16 cze 2023, o 20:50 przez aziente, łącznie zmieniany 1 raz.
bryt.bryt
Posty: 395
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: bryt.bryt »

kamil1999 pisze: 12 cze 2023, o 16:37 Tillie to czołowy defensywny przyjmujący, ale ja akurat wolałbym Szerszenia w formie
:D
kamil1999
Posty: 5581
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: kamil1999 »

bryt.bryt pisze: 16 cze 2023, o 19:53
kamil1999 pisze: 12 cze 2023, o 16:37 Tillie to czołowy defensywny przyjmujący, ale ja akurat wolałbym Szerszenia w formie
:D
Masz rację
Trochę przesadziłem z tym, że czołowy
Raczej solidny
Diomedea
Posty: 4446
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Diomedea »

kamil1999 pisze: 17 cze 2023, o 10:30
bryt.bryt pisze: 16 cze 2023, o 19:53
kamil1999 pisze: 12 cze 2023, o 16:37 Tillie to czołowy defensywny przyjmujący, ale ja akurat wolałbym Szerszenia w formie
:D
Masz rację
Trochę przesadziłem z tym, że czołowy
Raczej solidny

Nie wiem jak autor pierwszej wypowiedzi.
Ale ja to raczej bym sie usmiechnela, ze wolisz Szerszenia w formie.

Wybierasz lepszy ataki i serwis, ale z brakiem bloku i slabiutkim przyjeciem w pakiecie.
Wobec konstrukcji druzyny (brak tych wlasnie elementow) wydaje sie to srednio sensowne.

Dziwi mnie porownanie do Warszawy. Warszawa miala w teorii wszystkie elementy, tylko niektorych zawodnikow po slabszych sezonach/urazach/ debiutujacych w PL.

Olsztyn ma zawodnikow po urazach i sklad bez przyjecia, bez bloku. Sam serwis moze tego nie zastapic.
Streeter
Posty: 7357
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Streeter »

Porównanie do Warszawy było moje i nie miało na celu porównanie Olsztyna do Warszawy jako tako, tylko pokazanie, że w Warszawie było sporo niewiadomych, sporo warunków, które musiały zajść, by drużyna była mocna i to wszystko się wydarzyło, więc tak samo może być z Olsztynem (choć nie musi). A ideologię że Wojtaszek to lepszy libero niż Ciunajtis, więc nie można porównywać Olsztyna do Warszawy to już nie pamiętam kto dopisał :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Indyk AZS Ol »

Indykpol AZS Olsztyn zamyka skład na sezon 2023/2024 https://radioolsztyn.pl/indykpol-azs-ol ... i/01704400

Kamil Szymandera przedłużył umowę z klubem

U redaktora Radia Olsztyn wkradła się mała literówka w nazwisku Szymandera :D
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Arw165
Posty: 1429
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Arw165 »

Widzę, że raz jest napisane Kamil Szymendera, a raz Szymender(?).

Dla ostatecznej jasności: nazwisko zawodnika to Szymendera.
Z jakiegoś powodu ludzie często piszą albo mówią SzymAndera, sama się zastanawiam skąd ten błąd z samogłoska A się wziął.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: reeman »

Indyk AZS Ol pisze: 4 lip 2023, o 04:33 Indykpol AZS Olsztyn zamyka skład na sezon 2023/2024 https://radioolsztyn.pl/indykpol-azs-ol ... i/01704400

Kamil Szymandera przedłużył umowę z klubem

U redaktora Radia Olsztyn wkradła się mała literówka w nazwisku Szymandera :D
A kto to jest Moritz Karlitz?, Szerszeń jest Polakiem, a nie Francuzem z polskim paszportem.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Indyk AZS Ol »

reeman pisze: 4 lip 2023, o 11:01
Indyk AZS Ol pisze: 4 lip 2023, o 04:33 Indykpol AZS Olsztyn zamyka skład na sezon 2023/2024 https://radioolsztyn.pl/indykpol-azs-ol ... i/01704400

Kamil Szymandera przedłużył umowę z klubem

U redaktora Radia Olsztyn wkradła się mała literówka w nazwisku Szymandera :D
A kto to jest Moritz Karlitz?, Szerszeń jest Polakiem, a nie Francuzem z polskim paszportem.
Faktycznie jest błąd przy nazwisku Karlitzek :D mi osobiście rzucił się w oczy błąd z Szymander :D , a co do Szerszenia masz rację wiesz jak to jest może ten artykuł pisał jakiś absolwent dziennikarstwa z UWM, :D który miał pierwszy raz styczność ze sportem i chciał być nad wyraz bardzo dokładny :)
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Adamde
Posty: 826
Rejestracja: 6 maja 2018, o 19:29

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Adamde »

Jakby to powiedzial Ireneusz Mazur, będziemy krwawić w przyjęciu i bloku. Liczyłem na trochę godniejsze zastąpienie Andringi, w sensie kogoś z lepszym przyjęciem. Ale jak na nasz budżet, to generalnie nie ma co narzekać.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Indyk AZS Ol »

Widzę że poprawili błędy w artykule o zamknięciu składu przez AZS Olsztyn, wczoraj napisałem do nich maila z uwagami teraz jest wszystko ok.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Arw165
Posty: 1429
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Arw165 »

Indyk AZS Ol pisze: 5 lip 2023, o 09:42 Widzę że poprawili błędy w artykule o zamknięciu składu przez AZS Olsztyn, wczoraj napisałem do nich maila z uwagami teraz jest wszystko ok.
Przecież Szymandera to jest źle. :D
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Indyk AZS Ol »

Arw165 pisze: 5 lip 2023, o 10:31
Indyk AZS Ol pisze: 5 lip 2023, o 09:42 Widzę że poprawili błędy w artykule o zamknięciu składu przez AZS Olsztyn, wczoraj napisałem do nich maila z uwagami teraz jest wszystko ok.
Przecież Szymandera to jest źle. :D
Lepiej pasuje Szymander? :D
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Streeter
Posty: 7357
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Streeter »

Indyk AZS Ol pisze: 5 lip 2023, o 13:14 Lepiej pasuje Szymander? :D
Błąd to błąd :D rzółw mimo że wygląda lepiej niż rzułf, to nadal nie żółw :D ale rzeczywiście ciekawy przypadek z tym nazwiskiem, bo pamiętam że na początku sam źle je pisałem, właśnie przez a, zamiast e. Nie jestem ekspertem od języka polskiego, ale z czegoś musi wynikać to, że część ludzi naturalniej widzi tam a nie e :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Indyk AZS Ol »

A tak sorki macie rację Kamil Szymendera :) to ja błąd zrobiłem fakt biję się w pierś.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: Indyk AZS Ol »

Czyżby Alan nabawił się kontuzji w meczu z Polską w 4 secie zszedł z boiska i chyba fizjoterapeuta był przy nim przez chwilę pokazany był Alan jak siedzi poza boiskiem.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
stan pl
Posty: 102
Rejestracja: 26 lut 2014, o 14:18
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Indykpol AZS Olsztyn 2022/2023

Post autor: stan pl »

Indyk AZS Ol pisze: 7 lip 2023, o 08:27 Czyżby Alan nabawił się kontuzji w meczu z Polską w 4 secie zszedł z boiska i chyba fizjoterapeuta był przy nim przez chwilę pokazany był Alan jak siedzi poza boiskiem.
Pan Swędrowski wspomniał, że Alan "wraca po zeszłorocznej ciężkiej kontuzji".
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”