Plotki transferowe 23/24

MrArtist
Posty: 225
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: MrArtist »

leeon pisze: 28 cze 2023, o 14:30 Wojcik to nie był center tylko (o ile pamiętam) power forward. Czy w NBA zagrałby dłużej. Trudno powiedzieć. Na pewno liga wtedy była dużo silniejsza.
Grał na obu pozycjach. Ale na tamte czasy to nawet i na pf w NBA brakowało mu fizyczności. Dziś takich graczy szanują.
PioterZJastrzebia
Posty: 1242
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Czyli to Buszek uzupełnia przyjęcie w Radomiu, nie Fornal.
Hofer - Buszek - Piotrowski - Formela. Lepiej niż w Norwidzie, porównywalnie z Lubinem i Lwowem, zobaczymy co Kanadyjczyk pokaże.
Paragon
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

PioterZJastrzebia pisze: 29 cze 2023, o 11:18 Czyli to Buszek uzupełnia przyjęcie w Radomiu, nie Fornal.
Hofer - Buszek - Piotrowski - Formela. Lepiej niż w Norwidzie, porównywalnie z Lubinem i Lwowem, zobaczymy co Kanadyjczyk pokaże.
Kojarzy ktoś jak w zeszłym sezonie Buszek? Coś jeszcze prezentuje czy raczej cień samego siebie?
kamil1999
Posty: 5578
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Paragon pisze: 29 cze 2023, o 11:49
PioterZJastrzebia pisze: 29 cze 2023, o 11:18 Czyli to Buszek uzupełnia przyjęcie w Radomiu, nie Fornal.
Hofer - Buszek - Piotrowski - Formela. Lepiej niż w Norwidzie, porównywalnie z Lubinem i Lwowem, zobaczymy co Kanadyjczyk pokaże.
Kojarzy ktoś jak w zeszłym sezonie Buszek? Coś jeszcze prezentuje czy raczej cień samego siebie?
W zeszłym sezonie był 4 w Nysie, choć konkurencja mocna
W Resovii też nie grał.
Nie musi być lepszy niż Jan Fornal, choć dalej jest to ciekawszy transfer
Ale gdy go mam porównać do Buchowskiego, który będzie w Norwidzie to wyżej bym chyba obecnie postawił Buchowskiego.
Dulski też mnie bardziej przekonuje niż Meljanac
Hofer to niewiadoma. Może być pozytywną niespodzianką, ale i Kogut może nią być bo jest po niezłym sezonie w 1 lidze. Ich stawiałbym koło siebie.
Więc na skrzydłach IMO delikatną przewagę ma Częstochowa.
Ale Todorovic mnie dużo bardziej przekonuje niż Keturakis.
Serbski rozgrywający mi się kojarzy z raczej kiepskimi umiejętnościami, ale trochę oglądałem tego Vuka Todorovicia i ma bardzo fajne odbicie. Jest lepszy niż Jovovic i chyba to Todorović docelowo przechodzi w 1 u Serbów

Więc mi się wydaje, że walka o utrzymanie będzie wyjątkowo równa. Przed info o Dulskim wyżej stawiałem Radom, ale teraz mniej więcej równo ich stawiam
ciorny17
Posty: 8556
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: ciorny17 »

Vasina oficjalnie pożegnany przez Skrę. Więc pewnie niebawem ogłoszony zostanie w Katowicach.
Kłamca.
PioterZJastrzebia
Posty: 1242
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

Smoliara we Lwowie ma zastąpić Francuz Moussé Gueye (wg Mac).

Vasina na ten moment będzie jedynym obcokrajowcem w GKSie. Zostaje do ogłoszenia środkowy, o ile w ogóle będzie czwarty środkowy (a w Katowicach zaczynanie sezonu z trzema nie jest niczym nowym). Tu aż prosi się o zagranicznego. Parę miesięcy temu mówiło się, że polskie kluby rozmawiają z Darylem Bultorem, ale on już podpisał we Francji.
ciorny17
Posty: 8556
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: ciorny17 »

PioterZJastrzebia pisze: 30 cze 2023, o 08:46 Vasina na ten moment będzie jedynym obcokrajowcem w GKSie. Zostaje do ogłoszenia środkowy, o ile w ogóle będzie czwarty środkowy (a w Katowicach zaczynanie sezonu z trzema nie jest niczym nowym). Tu aż prosi się o zagranicznego. Parę miesięcy temu mówiło się, że polskie kluby rozmawiają z Darylem Bultorem, ale on już podpisał we Francji.
Michalak na pewno zaraz kogoś na środku GKSowi wymyśli.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7352
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 30 cze 2023, o 08:17 Vasina oficjalnie pożegnany przez Skrę. Więc pewnie niebawem ogłoszony zostanie w Katowicach.
Już go potwierdzili. Trójka Szymański/Vasina/Waliński wg mnie wygląda lepiej niż Szymański/Rousseaux/Quiroga. Jak Domagała dźwignie rolę jedynki, to wydaje się, że Gieksa będzie nieco silniejszą ekipą niż rok temu.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Pallavolo-Siatkowski
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2020, o 16:46
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Pallavolo-Siatkowski »

PioterZJastrzebia pisze: 30 cze 2023, o 08:46 Vasina na ten moment będzie jedynym obcokrajowcem w GKSie. Zostaje do ogłoszenia środkowy, o ile w ogóle będzie czwarty środkowy (a w Katowicach zaczynanie sezonu z trzema nie jest niczym nowym). Tu aż prosi się o zagranicznego. Parę miesięcy temu mówiło się, że polskie kluby rozmawiają z Darylem Bultorem, ale on już podpisał we Francji.
Może Maase będzie w Katowicach? Opuści Lüneburg. Według komunikatu oficjalnego klubu, wciąż szuka klubu. Od pewnego czasu krążą plotki, że wybiera się do Polski. Podejrzewałem, że miał podpisaną umowę przedwstępną z potencjalnym klubem do awansu (Będzin), ale ją rozwiązał. Czy są jeszcze inne opcje dla zagranicznego środkowego w PlusLidze?
kamil1999
Posty: 5578
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

Pallavolo-Siatkowski pisze: 1 lip 2023, o 10:50
PioterZJastrzebia pisze: 30 cze 2023, o 08:46 Vasina na ten moment będzie jedynym obcokrajowcem w GKSie. Zostaje do ogłoszenia środkowy, o ile w ogóle będzie czwarty środkowy (a w Katowicach zaczynanie sezonu z trzema nie jest niczym nowym). Tu aż prosi się o zagranicznego. Parę miesięcy temu mówiło się, że polskie kluby rozmawiają z Darylem Bultorem, ale on już podpisał we Francji.
Może Maase będzie w Katowicach? Opuści Lüneburg. Według komunikatu oficjalnego klubu, wciąż szuka klubu. Od pewnego czasu krążą plotki, że wybiera się do Polski. Podejrzewałem, że miał podpisaną umowę przedwstępną z potencjalnym klubem do awansu (Będzin), ale ją rozwiązał. Czy są jeszcze inne opcje dla zagranicznego środkowego w PlusLidze?
Jeszcze Lubin
Mają tylko 3 obsadzone miejsca
Pietraszko, Strulak oraz Seweryn Lipiński
Czyli kogoś do podstawy będą szukać. Nie wiem czy są dostępni jacyś nieźli Polacy? Chyba nie
A limity też ich bardzo blokować nie będą bo do podstawy raczej szykowany jest Kubicki
A dobry jest ten Maase?
Vigo
Posty: 114
Rejestracja: 17 cze 2023, o 09:42
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Vigo »

Pallavolo-Siatkowski pisze: 1 lip 2023, o 10:50
PioterZJastrzebia pisze: 30 cze 2023, o 08:46 Vasina na ten moment będzie jedynym obcokrajowcem w GKSie. Zostaje do ogłoszenia środkowy, o ile w ogóle będzie czwarty środkowy (a w Katowicach zaczynanie sezonu z trzema nie jest niczym nowym). Tu aż prosi się o zagranicznego. Parę miesięcy temu mówiło się, że polskie kluby rozmawiają z Darylem Bultorem, ale on już podpisał we Francji.
Może Maase będzie w Katowicach? Opuści Lüneburg. Według komunikatu oficjalnego klubu, wciąż szuka klubu. Od pewnego czasu krążą plotki, że wybiera się do Polski. Podejrzewałem, że miał podpisaną umowę przedwstępną z potencjalnym klubem do awansu (Będzin), ale ją rozwiązał. Czy są jeszcze inne opcje dla zagranicznego środkowego w PlusLidze?
Coś mówiło się że z Nysy Kramczyński ma być wypożyczony do Gwardii a w jego miejsce ma przyjść jakiś zagraniczny. No ale ciężko dzisiaj powiedzieć...
Czarny
Paragon
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

A propos środkowych to nie słyszałem, żeby ktoś Dryję zgarnął, a na dół tabeli, to ciekawy gracz, więc może Lubin/Katowice/Częstochowa się skuszą.
Pallavolo-Siatkowski
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2020, o 16:46
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Pallavolo-Siatkowski »

[/quote]
Jeszcze Lubin
Mają tylko 3 obsadzone miejsca
Pietraszko, Strulak oraz Seweryn Lipiński
Czyli kogoś do podstawy będą szukać. Nie wiem czy są dostępni jacyś nieźli Polacy? Chyba nie
A limity też ich bardzo blokować nie będą bo do podstawy raczej szykowany jest Kubicki
A dobry jest ten Maase?
[/quote]
Lubin ma już (dobre?) doświadczenia z niemieckim środkowym z Lüneburga (Krage). Maase jest olbrzymem (2,12 m wzrostu), przez dwa i pół sezonu we Friedrichshafen i Lüneburgu próbował grać jako atakujący z ograniczonym sukcesem, w reprezentacji zawsze grał jako środkowy, w Lüneburgu również wrócił na tę pozycję w ciągu ostatniego sezonu. Obecnie na tej pozycji jest numerem 3-4 w Niemczech za Brehme (Krick i Krage są jego konkurentami). Myślę, że wciąż ma duży potencjał, mocny serwis, wciąż wiele do poprawy w innych elementach.
Streeter
Posty: 7352
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

Paragon pisze: 1 lip 2023, o 11:07 A propos środkowych to nie słyszałem, żeby ktoś Dryję zgarnął, a na dół tabeli, to ciekawy gracz, więc może Lubin/Katowice/Częstochowa się skuszą.
Chłop w tym roku nie przebił się przez Macyrę i Mbaye, który przychodząc nie miał szczególnie większych notowań niż Macyra, dopiero potem zszokował. On chyba po tych urazach już nie wygląda jak kiedyś, skoro nawet właśnie Macyra był wyżej w hierarchii w JW. Tzn. tak obstawiam, bo chłopa już wieki na boisku nie widziałem, ale raczej losowo go na ostatnim miejscu JW nie usadziło.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Vigo
Posty: 114
Rejestracja: 17 cze 2023, o 09:42
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Vigo »

Streeter pisze: 1 lip 2023, o 12:18
Paragon pisze: 1 lip 2023, o 11:07 A propos środkowych to nie słyszałem, żeby ktoś Dryję zgarnął, a na dół tabeli, to ciekawy gracz, więc może Lubin/Katowice/Częstochowa się skuszą.
Chłop w tym roku nie przebił się przez Macyrę i Mbaye, który przychodząc nie miał szczególnie większych notowań niż Macyra, dopiero potem zszokował. On chyba po tych urazach już nie wygląda jak kiedyś, skoro nawet właśnie Macyra był wyżej w hierarchii w JW. Tzn. tak obstawiam, bo chłopa już wieki na boisku nie widziałem, ale raczej losowo go na ostatnim miejscu JW nie usadziło.

Streeter
Dryja pod koniec zaczął grać i wykręcił niezłą średnią 8,29 na mecz jak na środkowego to nie najgorzej
Czarny
mieclaw
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2023, o 09:35
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: mieclaw »

Vigo pisze: 1 lip 2023, o 12:46

Dryja pod koniec zaczął grać i wykręcił niezłą średnią 8,29 na mecz jak na środkowego to nie najgorzej
Mało prób na taką tezę. W ataku to już nie ten środkowy co kiedyś, ale ciekawe czy na dłuższym dystansie by takie liczby utrzymał.
Paragon
Posty: 294
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Paragon »

Streeter pisze: 1 lip 2023, o 12:18
Paragon pisze: 1 lip 2023, o 11:07 A propos środkowych to nie słyszałem, żeby ktoś Dryję zgarnął, a na dół tabeli, to ciekawy gracz, więc może Lubin/Katowice/Częstochowa się skuszą.
Chłop w tym roku nie przebił się przez Macyrę i Mbaye, który przychodząc nie miał szczególnie większych notowań niż Macyra, dopiero potem zszokował. On chyba po tych urazach już nie wygląda jak kiedyś, skoro nawet właśnie Macyra był wyżej w hierarchii w JW. Tzn. tak obstawiam, bo chłopa już wieki na boisku nie widziałem, ale raczej losowo go na ostatnim miejscu JW nie usadziło.

Streeter
Dryja ma schemat - pogra na dole tabeli, wyróżni się (np. Kielce) i cyk dobry klub i całe sezony na ławie (Rzeszów), wyróżni się (Będzin-Radom) i cyk ława (Jastrzębie), więc idąc tym tokiem, teraz powinien znowu coś pograć w słabszym klubie :]
kamil1999
Posty: 5578
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: kamil1999 »

A słyszał ktoś o 3 przyjmującym w Zawierciu?
Były plotki na temat Ferreiry, Andringi a teraz jakoś cicho.
Ktoś ciekawy jest wolny?
No chyba, że próbują przekonać Urosa by jednak został?
W końcu prezes Baran powiedział, że go nie puszczą, ale wiadomo na ile poważnie można traktować takie deklaracje i ile prezes klubu może zrobić w obliczu tego gdy zawodnik chce odejść do innej drużyny.
Diomedea
Posty: 4449
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

A co z przyjeciem Skry? Lipa?/Louati?/ Rybicki i...
Arw165
Posty: 1426
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Arw165 »

Diomedea pisze: 2 lip 2023, o 14:10 A co z przyjeciem Skry? Lipa?/Louati?/ Rybicki i...
Rumun Aciobanitei.
Kudi
Posty: 116
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:52

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Kudi »

Skra Rumun Mika Lipa i Rybicki na przyjęciu
Diomedea
Posty: 4449
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

A zapomnialam.
Troche mial zastoj ostatnio, wczesniej liczylam na jego wiekszy rozwoj.
Mika chyba stabilnie gral w Turcji ale PL mocniejsza no i on jednak zdrowotnie moze tych wiekszych obciazen nie wytrzymac.

Mika stabilny na srednim-wyzszym poziomie, Acinobanitei stagnujacy, Rybicki tez ale na nizszym poziomie Lipa po spadku poziomu..
Brak mi lidera mentalnego.
Konar? Lipa?
Moze i rzeczywiscie beda wyzej, gdzies na granicy PO ale to zespol "po przejsciach", sypacze malo dokladni, dodatkowo bez bloku.
PioterZJastrzebia
Posty: 1242
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

kamil1999 pisze: 2 lip 2023, o 12:56 W końcu prezes Baran powiedział, że go nie puszczą, ale wiadomo na ile poważnie można traktować takie deklaracje i ile prezes klubu może zrobić w obliczu tego gdy zawodnik chce odejść do innej drużyny.
Nie powiedział, że go nie puszczą, tylko że Uros ma ważny kontrakt plotki o jego odejściu Urosa to tylko plotki. Prezesi lubią o takich sytuacjach nie mówić albo im zaprzeczać. A w przypadku prezesa Barana wiarygodność tych zaprzeczeń jest taka sama jak słów o siódmym budżecie w lidze.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: bez_nazwy »

Diomedea pisze: 2 lip 2023, o 14:36 Mika chyba stabilnie gral w Turcji ale PL mocniejsza no i on jednak zdrowotnie moze tych wiekszych obciazen nie wytrzymac.
Mika ma spokój z kolanami, są wyczyszczone, i od dłuższego czasu nie ma żadnych dolegliwości
Diomedea
Posty: 4449
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Diomedea »

Nie ma przy mniejszych obciazeniach.
Przykra sprawa ale zaden zabieg nie jest definitywny , a zuzytego organizmu nie da sie naprawic kompletnie na dluzej.:( . Jesli myslisz o shavingu to narosla odrastaja dosyc szybko.
Dlatego napisalam, ze nie wiem jak mu zrobi PL. Moze pociagnie czesc sezonu, moze Lipie sie zechce, potem dolacza inni. A moze nie pociagnie, Lipie sie nie zechce, badz nie uda.
Ja tu widze wiecej mozliwosci wpadki niz Streeter w Warszawie przed ubieglym sezonem.
KibicSiatki
Posty: 619
Rejestracja: 27 lut 2023, o 16:48
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: KibicSiatki »

Plotka i prognoza na sezon 23/24 w siatkówce jest to , że forumowicz o nicku Pomocnicznika udający kobietę, kolejny raz napisał w formie męskiej. :D
Ale jaja Ale jaja :D
Streeter
Posty: 7352
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

Diomedea pisze: 2 lip 2023, o 19:26 Nie ma przy mniejszych obciazeniach.
Przykra sprawa ale zaden zabieg nie jest definitywny , a zuzytego organizmu nie da sie naprawic kompletnie na dluzej.:( . Jesli myslisz o shavingu to narosla odrastaja dosyc szybko.
Dlatego napisalam, ze nie wiem jak mu zrobi PL. Moze pociagnie czesc sezonu, moze Lipie sie zechce, potem dolacza inni. A moze nie pociagnie, Lipie sie nie zechce, badz nie uda.
Ja tu widze wiecej mozliwosci wpadki niz Streeter w Warszawie przed ubieglym sezonem.
Ja wiem czy więcej, powiedziałbym że mimo wszystko mniej :) z tym że tu nawet jak wszystko zatrybi, to raczej nie widzę opcji powalczenia o top 4, mimo wszystko będzie za mało. Ale i tak uważam, że nienajgorzej wybrnęli, w końcu to taki sezon na przetarcie. No i zobaczymy ile punktów jest w stanie zdobyć Poręba na środku, bo przecież pod nieobecność Bienia Grezende czy tam De Grecco go zamęczy :]

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Streeter
Posty: 7352
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: Streeter »

Bartman zakończył karierę, będzie... Walczył w Clout MMA (twór... Sławomira Peszki) :] jak będzie walka z Kubiakiem, to nawet transmisje PPV kupię

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8556
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: ciorny17 »

Peszko jest tylko twarzą tej organizacja. Polecam kanał na yt Nie wiem ale się dowiem, tam ładnie jest opisane kto stoi za tą organizacją
Kłamca.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 610
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Plotki transferowe 23/24

Post autor: rzr »

ciorny17 pisze: 5 lip 2023, o 16:25 Peszko jest tylko twarzą tej organizacja. Polecam kanał na yt Nie wiem ale się dowiem, tam ładnie jest opisane kto stoi za tą organizacją
Warto obejrzeć nawet gdy ktoś nie interesuje się mma.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”