PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

buzinga
Posty: 1249
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: buzinga »

ciorny17 pisze: 7 sty 2023, o 15:23 Czy tylko mi bardzo dobrze słucha się duetu Romański-Bednaruk? Fajnie, merytorycznie, brawo oby więcej transmisji razem.

Szkoda Lublina, ale Włodarczyk w końcówce dwa ataki nieskończone i Olsztyn na prowadzeniu. Musi Lipiński znaleźć przyjęcie dyszlem bo na dobre wypadnie z karuzeli.
Nie, mi też się dobrze słucha. Bednaruk to jest taki kamelon. Dopasowuje się to swojego towarzysza. Wczoraj jak komentował razem z Wanio mecz BBTS- Zaksa to się naprawdę zastanawiałem przez chwilę co jest na niższym poziomie mecz czy komentarz ;)
ciorny17
Posty: 8541
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: ciorny17 »

Wybitnie dzisiaj nie idzie obu rozgrywającym
Kłamca.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3860
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: tomasol »

Nie jest łatwe życie kibica AZS-u w tym sezonie. Trochę żenua to co pokazaliśmy dziś w Lublinie. Zwłaszcza, że gospodarze zagrali średnio i prezentując normalny swój poziom było to do wygrania. Inna rzecz, że ostatni mecz zagraliśmy jeszcze przed Bożym Narodzeniem, ale przez dwa tygodnie ciężko stracić formę.
Lublin może się i męczył, ale najważniejsze akcje wygrać umiał i miał świetnego dziś Szerszenia. Nie miał swojego Szerszenia AZS i poza Averillem i może jeszcze Hawrylukiem i Andringą reszta zaprezentowała się słabo. Zabrakło też zagrywki, masa błędów własnych i wtopiony dość istotny mecz, bo z sąsiadem w tabeli. Fajnie jest ograć ZAKSĘ i Jastrzębie, ale jak nie będzie się wygrywać takich spotkań jak dzisiaj, to będą to pyrrusowe zwycięstwa.

Brawo dla Lublina, za wygranie ważnego pojedynku pomimo tego, że nie zagrali dziś dobrego spotkania. Ale trzeba umieć wygrywać także w takich sytuacjach. Ładnie podniosła się ekipa Daszkiewicza w trakcie sezonu, a przecież zaczęła sezon od przegranej z Radomiem i sześciu porażek z rzędu. Od siódmej kolejki (i wygranej z Bielskiem) Lublin ma bilans 10-3 ( !!! ), licząc z dzisiejszą wygraną.
Awatar użytkownika
Indyk AZS Ol
Posty: 950
Rejestracja: 20 maja 2011, o 12:49
Płeć: M
Lokalizacja: Jeziorany

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: Indyk AZS Ol »

Ale Trefl Gdańsk leje Skrę Bełchatów.
"Tak mają wojownicy? Jak nie idzie nożem to się wyjmuje topór, a jak toporem nie pójdzie to? ". - Adam Romański o Karlitzku :] w meczu KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn - 9 grudnia 2023 roku.
Heimlock
Posty: 620
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: Heimlock »

Wszyscy średnio poza Bieńkiem w Skrze. Gdańsk gra po prostu poprawnie i solidnie. Dobrze w każdej formacji.

Skra to strzelnica.
Szary Wilk
Posty: 7959
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: Szary Wilk »

Jestem w Ergo. Z dziewczyną, więc raczej rozrywkowo. Ale zwracam uwagę na jednego gracza.

Nasevich. Bardzo perspektywiczny. Przede wszystkim pewny siebie, nie boi się podjąć ryzyka, rozgrywający ma do niego zaufanie. Atletycznie zbudowany jak na tak młody wiek. Rękaw opięty, łyda nabita. Trochę nietypowo jak na tak młodego gracza, ale może geny. Dobre uderzenie, nie bije na pałę, będą z niego ludzie. Widać, że jest potencjał
przemik
Posty: 1565
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: przemik »

To jakie sęki wali Skra na przyjęciu to jest niewiarygodne
___
Noworoczny Kibic Siatki
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7862
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Gruszczyński xD.
granvorka
Posty: 746
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: granvorka »

Jeszcze jakby ten 18-letni Michał Grzyb zablokował Atana w ostatniej akcji to byłoby doskonałe podsumowanie tego meczu.

PS A może by tego Sawickiego do Skry?
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4622
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: niepoinformowany »

Nieźle Trefl zamurował Skrę. Play-offy coraz dalej, strata do Gdańska 4 punkty przy meczu rozegranym więcej. A czeka Resovia i rozpędzająca się Warszawa, jak się szybko nie podniosą to może być już po wszystkim po za dwie kolejki.

Dziwnie słabo Olsztyn, prawie nic się nie kleiło prócz Averilla i Hawryluka. W sumie wystarczył dobry Szerszeń, niezły środek i libero na pewną wygraną. Włodarczyk z Romaciem bardzo przeciętnie, punkty przeplatane błędami, ale tym bardziej jest to wartościowy wynik.

Jeszcze jakby Ślepsk wieczorem wygrał, to ścisk zrobi się niezły. Chociaż Warszawa ostatnio w gazie, zobaczymy.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3860
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: tomasol »

granvorka pisze: 7 sty 2023, o 19:39
PS A może by tego Sawickiego do Skry?
Heh dobre :D .

Cóż, myślę, że porównanie dzisiejszego występu Kooya i Sawickiego najlepiej podsumowuje politykę transferową Skry ostatnich lat. Holender wygląda jakby miał wszystko gdzieś, łącznie z trenerem i kolegami z drużyny. W ogóle poza Bienkiem, Łomaczem i Kłosem reszta Bełchatowa wygląda jakby odcinała już kupony od nazwisk. Choć Atan jeszcze stara a przynajmniej umiejętnie pokazuje, że mu zależy.

Warto zdanie poświęcić Bołądziowi, bo może i gra w zespole, gdzie nie ma żadnego ciśnienia na wynik (bo nikt nie wymagał przed sezonem nawet play offów), ale w tym sezonie jest po prostu świetny. Atak, zagrywka do tego blokuje, bez niego Gdańsk sporo traci i pewnie po sezonie wyląduje w silniejszym zespole.
buzinga
Posty: 1249
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: buzinga »

Szary Wilk pisze: 7 sty 2023, o 19:04
Nasevich. Bardzo perspektywiczny. Przede wszystkim pewny siebie, nie boi się podjąć ryzyka, rozgrywający ma do niego zaufanie. Atletycznie zbudowany jak na tak młody wiek. Rękaw opięty, łyda nabita. Trochę nietypowo jak na tak młodego gracza, ale może geny. Dobre uderzenie, nie bije na pałę, będą z niego ludzie. Widać, że jest potencjał
O tym chłopaku już trochę było. Ja nawet sugerowałem, że ciekawszy zawodnik od Dulskiego. Grubo, wiem. Jednak swoboda w wyborze kierunków ataku i praca nóg przy najściu do siatki niczego sobie. No nie dziwi mnie, że Diomedea określiła go jako taką dynamiczniejszą, praworęczną wersję Olka Śliwki na prawym ataku. Mniej pchania, więcej siły, ale to dalej nie jest i nie będzie szalony atleta. Na pewno ma duże możliwości w polu serwisowym. Ogólnie może rozwinąć się w dość wszechstronnego gracza. Dobrze, że został zpozycjonowany przez trenera jako atakujący.
buzinga
Posty: 1249
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: buzinga »

tomasol pisze: 7 sty 2023, o 19:51
Warto zdanie poświęcić Bołądziowi, bo może i gra w zespole, gdzie nie ma żadnego ciśnienia na wynik (bo nikt nie wymagał przed sezonem nawet play offów), ale w tym sezonie jest po prostu świetny. Atak, zagrywka do tego blokuje, bez niego Gdańsk sporo traci i pewnie po sezonie wyląduje w silniejszym zespole.
Ja bym go wysłał do Zawiercia za Konara. A do Was do Olsztyna na dwa lata wypożyczył Dulskiego. Wiem trochę nieładnie z mojej strony, ale dobrze sobie radzicie z młodymi talentami ;) Byłbym spokojniejszy o rozwój tego chłopaka.
Diomedea
Posty: 4369
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: Diomedea »

ciorny17 pisze: 7 sty 2023, o 15:23 Czy tylko mi bardzo dobrze słucha się duetu Romański-Bednaruk? Fajnie, merytorycznie, brawo oby więcej transmisji razem.

Szkoda Lublina, ale Włodarczyk w końcówce dwa ataki nieskończone i Olsztyn na prowadzeniu. Musi Lipiński znaleźć przyjęcie dyszlem bo na dobre wypadnie z karuzeli.
Mi tez sie swietnie slucha juz kolejny raz. I nie rozumialam o co te uwagi do Kuby, az posluchalam go z Wanio. Ciezko sie sluchalo.
Takze rzeczywiscie-on nie trzyma sie swojego stylu, nie ma go.

Nasevich ma swietne prace nog i fajny suchy strzal. Co do budowy-chyba nabil ostatnio, jeszcze te pare miesiecy temu bylo tej masy miesniowej mniej.
Czy bardziej perspektywiczny niz Dulski-nie wiem. Dulski ma w sobie duzy spokoj. Gral pod cisnieniem i nie gral gorzej. Nasevich jak gral w MPJ to finaly poszly mu najslabiej, choc moze ze zmeczenia, bo wczesniej dostawal duza ilosc pilek.
O tym by powiedziec ze ktos ma wiekszy a krtos mniejszy talent to bm sie odwazyla po paru latach obserwacji, kilka spotkan plus kilka wejsc w PL to troche malo. No i Dulski i Gomulka troche wyzsi.
Gadansk w PL jak AGH w I Lidze-swietny klub dla mlodych. Zwracam uwage, ze maja sporo wychowankow i juz kilku gra w PL a kilkulideruje w I Lidze.
Ostatnio zmieniony 7 sty 2023, o 20:15 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
Heimlock
Posty: 620
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: Heimlock »

Póki co Bołądź bardzo dobry sezon. Wygląda na to jakby zrobił mały krok do przodu (zagrywka i blok), natomiast konkurencja spuściła z tonu (Kaczmarek, Butryn). Zobaczymy na koniec sezonu jak wyjdzie.
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 413
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: JootPe2 »

PS A może by tego Sawickiego do Skry?
Mmam wrażenie, że siatkarze pokroju Sawickiego, Szymańskiego, Wachnika etc. nie są dostatecznie doceniani w warunkach PL. I oni chcą wprowadzać limit 4 obcokr. i sprowadzać zagraniczne nołnejmy. Sawicki w tym sezonie nakrywa czapką bełchatowskich stranieri.

19 kol. z udanymi rewanżami. Po Warcie, Treflu, Lubelskich Grodzianach teraz czas na Projektantów.
Diomedea
Posty: 4369
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: Diomedea »

Wlasnie o takich siatkarzy sie obawiam. Albo o ich mlodsze odpowiedniki, po zmianie limitow.
Goscie jak Staszewski, Wachnik a takze Sawicki czy Nasevich moga sie nie przebic, bo taniej bedzie sobie wziac cudzoziemca te 2-4 lata starszego, wiec juz z odrobina ogrania (chociaz nizszym sufitem).
Ostatnio zmieniony 7 sty 2023, o 20:32 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7862
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

JootPe2 pisze: 7 sty 2023, o 20:11
PS A może by tego Sawickiego do Skry?
Mmam wrażenie, że siatkarze pokroju Sawickiego, Szymańskiego, Wachnika etc. nie są dostatecznie doceniani w warunkach PL. I oni chcą wprowadzać limit 4 obcokr. i sprowadzać zagraniczne nołnejmy. Sawicki w tym sezonie nakrywa czapką bełchatowskich stranieri.
Sawicki owszem, śmiesznie wyszło z tym jego pójściem do Gdańska - fenomen Szymańskiego to bardzo interesujące zjawisko: za dwa miesiące 25 lat, 5 asów, w rankingu przyjmujących gdzieś obok Wlazłego i Łukasika, nie za bardzo wiem gdzie on miałby grać jak nie w klubie pokroju Katowic (tzn. znalazłby się pewnie jakiś lepszy średniak, ale wciąż średniak).
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 413
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: JootPe2 »

Jak się za bardzo kombinuje, to łatwo można coś przekombinować. Po co zmieniać coś, co dobrze funkcjonowało przez pare ładnych lat (14 zespołów z małym wskazaniem na 12 i limit 3 obc.) Nie czaje. Ach ta polityka..
Szary Wilk
Posty: 7959
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: Szary Wilk »

Skra oddała Sawickiego bez żalu, który w Gdańsku miał być numerem 3, a wobec kontuzji jest w podstawie. I faktycznie jak ktoś napisał - przyjmujących Skry nakrywa czapką, zwłaszcza Kooya.

Generalnie między Perrym a Gruchą wręcz przepaść.

Bołądź faktycznie topowo gra, ale jak widać ma to małe znaczenie, bo kluby z czołówki wolą Konarskiego ściągnąć i w ogóle do nazwisk się przywiązują.

Wobec info o Filipiaku klepniętym w Olsztynie zastanawiam się, czy Bołądź zostanie czy jednak dołączy do takiej Warty
buzinga
Posty: 1249
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: buzinga »

Diomedea pisze: 7 sty 2023, o 20:04

Nasevich ma swietne prace nog i fajny suchy strzal. Co do budowy-chyba nabil ostatnio, jeszcze te pare miesiecy temu bylo tej masy miesniowej mniej.
Czy bardziej perspektywiczny niz Dulski-nie wiem. Dulski ma w sobie duzy spokoj. Gral pod cisnieniem i nie gral gorzej. Nasevich jak gral w MPJ to finaly poszly mu najslabiej, choc moze ze zmeczenia, bo wczesniej dostawal duza ilosc pilek.
O tym by powiedziec ze ktos ma wiekszy a krtos mniejszy talent to bm sie odwazyla po paru latach obserwacji, kilka spotkan plus kilka wejsc w PL to troche malo. No i Dulski i Gomulka troche wyzsi.
Gadansk w PL jak AGH w I Lidze-swietny klub dla mlodych. Zwracam uwage, ze maja sporo wychowankow i juz kilku gra w PL a kilkulideruje w I Lidze.
Nie chodziło mi o to, że ma większy talent. Po prostu bardziej mi się podoba i taka czujka mi się włączyła ja go zobaczyłem w akcji. Zagrał cały mecz z JW niby przegrany, ale wszystko co było pozytywnego w grze Trefla działo się wokół tego dzieciaka. Dużo takiej pozytywnej energii bije od niego, no takie żywe sreberko. A czy talent większy? sam nie wiem. Nie sam talent decyduje w co rozwinie się dany zawodnik i jak dużą karierę zrobi.
Diomedea
Posty: 4369
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: Diomedea »

Oby rozwineli sie obaj, czy nawet 3. Za pare lat mozemy miec 4 dobrych atakujacych. Bo i Gomulka (dzis 74/70% w ataku) i Alek Nowik.
A jesli maja sie nie rozwinac, to zeby to sie nie wiazalo z przylepieniem do lawy.
A na przyjeciu ciagle w perspektywie dziura.
Nie jestem fanka mlodego Grzyba ale moze cos z tego bedzie. Nie jestem fanka, bo wole o rok mlodszego przyjmujacego Trefla Ryszarda Salate, a Grzyb byl jednak forowany w mlodziezowce.

Slepsk nie dojechal.
Chyba juz nie zgraja tak slabo nastepnych setow. Ladny ten konczacy seta atak Szalupy z jednego kroku nabiegu.

I Slepsk wyszedl w 2 secie. Oby ugrali cos teraz.
Ostatnio zmieniony 8 sty 2023, o 00:02 przez Diomedea, łącznie zmieniany 2 razy.
Szary Wilk
Posty: 7959
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: Szary Wilk »

Skrze się świat wali. Najgorszy sezon w historii XXI wieku, Kłos im odchodzi, Atanasijević też, Bieńka im chcą wyszarpać, a ci zadowoleni, że trzon w postaci Kacpra Piechockiego i Grzesia Łomacza zostaje na nowy sezon :D

Jeszcze niech Kooya przedłużą i Coco Jumbo 8-)

Ciekawe czy zawodnicy idący do Skry zdają sobie sprawę, że idą za najlepszą ofertą po prostu za kasę, czy serio się łudzą, że jest szansa coś ugrać. Póki jest jak jest, to Skra niestety z roku na rok niszczy co raz bardziej swoją reputację.
Dejwu
Posty: 308
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:42
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: Dejwu »

Warszawa obecnie wyrasta na faworyta do zajęcia 5msc na zakończenie rundy zasadniczej.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7862
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

WysokiPortorykanczyk pisze: 28 gru 2022, o 23:46 Monitoruję co kolejkę kill count Szalpuka i właśnie wskazuje 58.4% skuteczności i 46% efektywności - bardzo przyjemna reaktywacja tego zasłużonego było nie było siatkarza. To teraz jeszcze pora na reaktywację Tillie i Webera.
59/47 procent*, i wjeżdża Szalpuk w lecie na biało do szóstki reprezentacji w miejsce Leona. 8-)
Diomedea
Posty: 4369
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: Diomedea »

Dejwu pisze: 7 sty 2023, o 21:57 Warszawa obecnie wyrasta na faworyta do zajęcia 5msc na zakończenie rundy zasadniczej.
Owszem, musieliby sie bardzo potknac, by dac sie teraz przegonic. Zespol wydaje sie w formie, jako calosc.
Weber chyba zlapal troche swobody. Piotrek Nowakowski 4 bloki 3 wybloki, a ktos pisal ze slabiutki sezon, ktos juz kariere mu konczyl. :D
Stal bardziej faluje, choc w obecnej kolejce gra z Czarnymi, wiec logicznie rzecz biorac....
Gdansk ten zalegly mecz ma z Cuprum, wiec tez powinni dopisac punkty.
Olsztyn tez ma zalegly mecz, ale mniej ewidentny (z Katowicami na wyjezdzie) i najbardziej faluje.
Szary Wilk
Posty: 7959
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: Szary Wilk »

Tyle, że Szalpuk jest trochę jednowymiarowy. Atak super, ale reszta nie. To teraz możemy porównać go do Bednorza, który ma nieporównywalnie lepszy serwis i także lepszy blok.

Gdybyśmy nie mieli Leona, to Szalpuk by miał szansę na grę w kadrze. A tak to nie ma, według mnie. Nie wierzę, że rok przed Igrzyskami z gościa, którego nie było 4 lata w kadrze, nagle wejdzie do składu.

I tak uważam, że powinniśmy byli rzeźbić z tego co mamy, a mamy naprawdę z czego wybierać. I lepiej było Rychlickiego wybrać niż Leona, tym bardziej, że Rychlicki chciał grać dla Polski, bo czuje się Polakiem. Wtedy byśmy nie mieli problemów na ataku przy braku lub słabej formie Kurka.
hottakesbot
Posty: 997
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: hottakesbot »

Szary Wilk pisze: 7 sty 2023, o 22:39 I tak uważam, że powinniśmy byli rzeźbić z tego co mamy, a mamy naprawdę z czego wybierać. I lepiej było Rychlickiego wybrać niż Leona, tym bardziej, że Rychlicki chciał grać dla Polski, bo czuje się Polakiem. Wtedy byśmy nie mieli problemów na ataku przy braku lub słabej formie Kurka.
Jakies zrodlo? Czy znowu ktos nagadal polskim dziennikarzom kurtuazyjnych bzdurek?
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: bez_nazwy »

Szary Wilk pisze: 7 sty 2023, o 21:54 Skrze się świat wali. Najgorszy sezon w historii XXI wieku, Kłos im odchodzi, Atanasijević też, Bieńka im chcą wyszarpać, a ci zadowoleni, że trzon w postaci Kacpra Piechockiego i Grzesia Łomacza zostaje na nowy sezon :D

Jeszcze niech Kooya przedłużą i Coco Jumbo 8-)

Ciekawe czy zawodnicy idący do Skry zdają sobie sprawę, że idą za najlepszą ofertą po prostu za kasę, czy serio się łudzą, że jest szansa coś ugrać. Póki jest jak jest, to Skra niestety z roku na rok niszczy co raz bardziej swoją reputację.
To nie do końca jest tak jak to ująłeś. Ja uważam ze taka jest kolei rzeczy i każdy zespół który w ostatnich latach dominował, prędzej czy później musi zaliczyć kilka słabych lub fatalnych sezonów, po czym nastąpi ponowne wejście na poziom. Nie trzeba mieć dobrej pamięci żeby przypomnieć sobie poczynania Resovii, Jastrzębia czy Zaksy, Olsztyna która z nich w ostatnich latach nie okupowała albo dolnej albo środkowej strefy tabeli? Rzecz jasna, u jednych reformacja przychodzi szybciej a u drugich później - ze Skrą jest podobnie. Ale to chyba dobrze że właśnie tak jest, inaczej nie byłoby chyba emocji i sensu uczestniczenia w meczach.

Co do składu Skry, osobiście szkoda mi tego klubu bo jednak dał nam wiele elektrolitów w siatkarskim świecie, ALE przyszłe kontrakty napawają już pierwszymi zdroworozsądkowymi ruchami, zmieniając bez urazy "siatkarskich emerytów" Atanasievic/Kłos/Lanza na świeżą polską krew - tutaj widzę pierwszy od dobrych kilku lat mądry krok.
Szary Wilk
Posty: 7959
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XIX

Post autor: Szary Wilk »

hottakesbot pisze: 7 sty 2023, o 22:45
Szary Wilk pisze: 7 sty 2023, o 22:39 I tak uważam, że powinniśmy byli rzeźbić z tego co mamy, a mamy naprawdę z czego wybierać. I lepiej było Rychlickiego wybrać niż Leona, tym bardziej, że Rychlicki chciał grać dla Polski, bo czuje się Polakiem. Wtedy byśmy nie mieli problemów na ataku przy braku lub słabej formie Kurka.
Jakies zrodlo? Czy znowu ktos nagadal polskim dziennikarzom kurtuazyjnych bzdurek?

https:// reklama konkurencyjnego serwisu.wp.pl/amp/siatkowka/880452/kamil-rychlicki-czuje-sie-polakiem-a-kazdy-polski-sportowiec-marzy-o-reprezentac

+Kiedyś napisał na Instagramie Nikodema Wolanskiego "zróbcie że mnie "Polaka" jak z Leona" , ale to chyba ironicznie do tego, że on grać nie może, a teoretycznie obcy zawodnik z Kuby już tak

UPS, jest problem z linkiem. Szukaj po tytule artykułu na SF.

Znów musiałaś palnąć głupi tekst, zamiast zadać proste pytanie
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”