PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXX

TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXX

Post autor: TommyLeeJones »

Simao pisze: 4 kwie 2023, o 07:28 Oferta z Chin? Poważnie? Tam głównie przyjmujących i atakujących kontraktują, nie środkowych.
Averill jest białoskórym, wielkim, umięśnionym i wytatuowanym blondasem. Kto był w Chinach i nieco się tam poobracał winien rozumieć jaki to jest handicap, niesamowity magnes na kibiców, chwyt marketingowy i tym podobne. Europejska perspektywa nie ma tu nic do rzeczy. A ponieważ Taylor do tego wszystkiego potrafi wbijać efektowne gwoździe na świetnym pułapie, jest to wręcz idealny gracz do zwerbowania.
Rusticola
Posty: 138
Rejestracja: 24 mar 2023, o 19:09
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXX

Post autor: Rusticola »

TommyLeeJones pisze: 4 kwie 2023, o 16:20
Simao pisze: 4 kwie 2023, o 07:28 Oferta z Chin? Poważnie? Tam głównie przyjmujących i atakujących kontraktują, nie środkowych.
Averill jest białoskórym, wielkim, umięśnionym i wytatuowanym blondasem. Kto był w Chinach i nieco się tam poobracał winien rozumieć jaki to jest handicap, niesamowity magnes na kibiców, chwyt marketingowy i tym podobne. Europejska perspektywa nie ma tu nic do rzeczy. A ponieważ Taylor do tego wszystkiego potrafi wbijać efektowne gwoździe na świetnym pułapie, jest to wręcz idealny gracz do zwerbowania.
Białoskórym :] :] :] Białym po prostu. A z resztą się zgadzam chociaż bardzo liczę że wyląduje u nas. Ale jednak chińskie pieniadze mogą zrobić swoje.
ciorny17
Posty: 8542
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXX

Post autor: ciorny17 »

Bednorz u Siekiera mówił o tym jak blond ludzie działają na Chińczyków. W ich kulturze jest przesąd, że dotknięcie blond włosów przynosi szczęście. Stąd partnerka Bartka szybko wróciła z Szanghaju mając dość takiego zaczepiania na ulicy. A tu blondyn będzie w drużynie także złoto murowane 8-)
Kłamca.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2764
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/2023, kolejka XXX

Post autor: Simao »

ciorny17 pisze: 4 kwie 2023, o 20:04 Bednorz u Siekiera mówił o tym jak blond ludzie działają na Chińczyków. W ich kulturze jest przesąd, że dotknięcie blond włosów przynosi szczęście. Stąd partnerka Bartka szybko wróciła z Szanghaju mając dość takiego zaczepiania na ulicy. A tu blondyn będzie w drużynie także złoto murowane 8-)
Nie wiedziałem o tym, dopiero w tej chwili dowiedziałem się o tej fascynacji Chińczyków. Odnośnie kontraktowania Europejczyków czy ludzi z szeroko rozumianego świata zachodu, ich fascynacji, dużego zainteresowania wiedziałem. Jednak tego przesądu odnośnie blondynów/blondynek nie znałem. W takim razie Averill rzeczywiście może wylądować w Chinach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”