PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Pomocniczka »

ciorny17 pisze: 26 kwie 2023, o 17:53 Jakbym był kibicem Zaksy dzisiaj, to oglądając poczynania zawodników tego klubu, czułbym dziwny dyskomfort.

Janusz to dzisiaj wygląda bardzo blado.
Kolejna krytyka Janusza w kolejnym wygranym meczu.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 606
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: rzr »

Zaryzykuję stwierdzenie, że z Klemenem zamiast Borgesa byłoby 3:0 dla Kędzierzyna.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Papito13 »

Szary Wilk pisze: 26 kwie 2023, o 19:16 Kaczmarek kolejny mecz w play offach na 30 %, w sumie zagrał 3 na 5 takich meczów, gdzie jego efektywność była kilkunasto procentowa (a skuteczność na 30-35), ale te dwa pozostałe mecze też kiepskie. I to jest pewniak do gry na Igrzyskach. Bo gra w ZAKSIE. Chłop wchodzi na zmianę 1:1 za Kurka przy słabej dyspozycji przyjmujących w ataku i jest jak dziecko we mgle i nic nie kończy.

Facet miał strzał życia z tym transferem z Cuprum do ZAKSY, kiedy ta chciała przyoszczędzić, bo co prawda jest to dobry atakujący, ale wcale nie lepszy niż Muzaj, Butryn, Bołądź, którzy się po prostu nie wstrzelili w czas i już tego nie nadrobią.
Ani Bołądź, ani Muzaj, by się do Zaksy nie wpasowali tak jak Kaczmarek. Butryn już prędzej, ale też bym nie był taki pewien.

Kaczmarek w play-offach gra słabo-kiepsko, ale jednak potrafił coś tam od siebie dołożyć w kluczowych momentach, podobnie jak Śliwka (który w samych play-offach gra lepiej od Kaczmarka) i pod tym względem obaj są przeciwieństwem Muzaja (dzisiaj nie zawalał w końcówkach poza 4. setem), który na dystansie kariery w ważnych momentach prędzej się spali niż coś dołoży na plus.

W kadrze tylko Butryn powinien rywalizować z Kaczmarkiem, bo Bołądź dużo gorzej wypada na tle topowych rywali, Muzaja w niej nie ma (i słusznie, miał masę szans, a w tym sezoni Bołądź bardziej zasłużył na powołanie), a dla Dulskiego chyba jeszcze za wcześnie na tak dużą rolę w kadrze, chociaż chciałbym się mylić.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Kicu »

Pan Siatkarz Bartosz Bednorz! :o Nie wierzyłem, że może mieć aż taki wpływ na ZAKS-ę... a wręcz niekiedy, że w pojedynkę będzie ciągnął ten wózek. Szacun!

Brawa również dla Resovii. Kawał grania było, postawili poprzeczkę wysoko i przede wszystkim nie poddali się. Muzaj genialne mecze rozegrał. W jego przypadku jestem w potrójnym szoku, że taki poziom zaprezentował i nie pękł.

PS. Ciekawy jestem czy w Jastrzębiu będzie ktoś w stanie ogarnąć to fikanie Hubera, tak jak robi to Śliwka w ZAKS-ie ;)
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2755
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Simao »

bono pisze: 26 kwie 2023, o 19:16 Bartoszowi to w KK niech już murał malują - tak jak Semenowi
Prawda jest taka, że ciągnie Was za uszy od dłuższego czasu. To On jak prawdziwy lider w decydujących momentach nie zawodzi. Martwi to, że na kadrze już będą problemy, bo nie ma wsparcia w Kaczmarku i Śliwce. Z JW sam będzie musiał to ciągnąć, już teraz są jakieś drobne problemy. Mam nadzieję, że nie zakończy się to urazem wykluczającym go z gry w kadrze, jak w przypadku Hubera sezon temu.
Szacunek dzisiaj dla drużyny, największy dla Maćka Muzaja. Moim zdaniem brak powołania dla Niego jest czymś bardzo krzywdzącym, niesprawiedliwym. Kaczmarek dzisiaj o klasę słabszy. Nysa zrobiła naprawdę dobry transfer. Trzeba też pochwalić DeFalco, zagrał w ważnym meczu na dobrym poziomie, walczył do końca. Borges najsłabszy gracz Resovii. To było do przewidzenia, mecz zakończył na (-2). Cebulj w przyjęciu raczej nie wypadłby słabiej, a dałby od siebie więcej w innych elementach.
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Pomocniczka »

Po pierwsze:
Nie da się wygrać rywalizacji do 3 zwycięstw wyżej niż 3-0 i Zaksa to zrobiła - gratulacje. Teraz szykować się do finału.

Po drugie:
Ciężko się gra przeciwko niepełnosprawnemu przeciwnikowi. Pamiętam taki mecz, finał Rollanda Garrosa, Gaudio vs Coria. Pamiętam taki mecz, ćwierćfinał Rollanda Garrosa, Lendl vs Chang. To są bardzo trudne mecze i cały czas tkwiła we mnie nadzieja, że ten mecz wygra Gaudio.

Po trzecie:
Kojarzyłem też mecz greckiego klubu z Gumą na rozegraniu vs. JW. No, po prostu to są takie mecze.

Po czwarte:
Z przyjęciem większość drużyn gra lepiej, niż bez przyjęcia.

No, mam nadzieję, że teraz będzie już tylko łatwiej.
rchart96
Posty: 9
Rejestracja: 3 paź 2021, o 19:12
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: rchart96 »

rzr pisze: 26 kwie 2023, o 19:29 Zaryzykuję stwierdzenie, że z Klemenem zamiast Borgesa byłoby 3:0 dla Kędzierzyna.
To jest raczej pewne... Resovii jest potrzebny w "6" drugi przyjmujący z bardzo dobrym przyjęciem i nieprzeciętnym atakiem. Dzisiejszy mecz i rewanżowy z JW w fazie zasadniczej pokazały, że grając z Borgesem można powalczyć jak równy z równym. Pytanie co robią włodarze Resovii bo wydaje mi się, że kolejny sezon w parze DeFalco + Cebulj po prostu już nie wypali, nie tędy droga
barti522
Posty: 1810
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: barti522 »

Świetny mecz Muzaja i żałosny brak powołania. Akurat dzisiaj jakby był Cebulj w miejsce Borgesa i dołożył cokolwiek choćby na zagrywce to mogliby to przepchnąć przy takiej dyspozycji Muzaja i Defalco. Przynajmniej żeby była możliwość rotacji, Borges to sobie może wchodzić, ale do 2 linii za Cebulja. Szkoda tych kontuzji w Resovii, bo rywalizacja mogłaby się przedłużyć. Życzę Resovii brązowego medalu w tym sezonie i Ligi Mistrzów w przyszłym.
Shift
Posty: 278
Rejestracja: 29 lis 2015, o 10:39
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Shift »

Kicu pisze: 26 kwie 2023, o 19:33 Pan Siatkarz Bartosz Bednorz! :o Nie wierzyłem, że może mieć aż taki wpływ na ZAKS-ę... a wręcz niekiedy, że w pojedynkę będzie ciągnął ten wózek. Szacun!
To chyba to słynne Kędzierzynskie powietrze. Strach pomyśleć co wyprawialby tu Fornal czy inny Kurek. :)

Skoro tak to działa to niech Zaksa jak najszybciej bierze Dulskiego, Gierżota, Kubickiego i Hawryluka. ;)
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2023, o 19:49 przez Shift, łącznie zmieniany 1 raz.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: kader14 »

I znowu ten tragiczny Konarski gra, Winiarski to jest taki beton, że obok konarskiego to najsłabszy element Zawiercia
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
jerkie
Posty: 28
Rejestracja: 26 lis 2012, o 16:51
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: jerkie »

Współczuję kibicom Zawiercia
1 pajac na K….
2. Trener szarlatan
Shift
Posty: 278
Rejestracja: 29 lis 2015, o 10:39
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Shift »

Włączam mecz z lekką obsuwą, patrzę 20:8 :o co tu się zadziało?
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2755
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Simao »

Po dzisiejszym meczu, przede wszystkim postawie Muzaja i DeFalco jestem optymistycznie nastawiony do rywalizacji o brąz. Pierwsze dwa mecze zagramy u siebie. Na pewno nie będzie łatwo, ale szanse są duże. W szczególności, jeśli nie zagra Uros i Konar będzie w wyjściowym składzie. Zresztą to będzie bardzo dobra okazja do rewanżu za ubiegły sezon. Zator przyzwoity mecz, zagrał coś w obronie, nie popełnił bezpośredniego błędu, 54% pozytywnego przyj.
Tak grający JW jak w pierwszym secie z Zawierciem zdobędzie MP i wygra LM, nie pomoże nawet BB ZAKSIE. Tylko gracze JW mają jakiś paraliż grając z Kędzierzynem :P
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Kicu »

Shift pisze: 26 kwie 2023, o 19:48
Kicu pisze: 26 kwie 2023, o 19:33 Pan Siatkarz Bartosz Bednorz! :o Nie wierzyłem, że może mieć aż taki wpływ na ZAKS-ę... a wręcz niekiedy, że w pojedynkę będzie ciągnął ten wózek. Szacun!
To chyba to słynne Kędzierzynskie powietrze. Strach pomyśleć co wyprawialby tu Fornal czy inny Kurek. :)

Skoro tak to działa to niech Zaksa jak najszybciej bierze Dulskiego, Gierżota, Kubickiego i Hawryluka. ;)
Albo jakiegoś perspektywicznego Bułgara... :]
Pomocniczka
Posty: 2037
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Pomocniczka »

Nie ma czegoś takiego w sporcie, jak "tak grający przeciwko temu osiągnie jakiś tam wynik przeciwko tamtemu", gdyż gra się tak, jak przciwnik pozwala. To są zupełnie różne sprawy.

Co nie znaczy, że Ptoki nie wygrają. Będą faworytem, jak zawsze gdy 3 gra z 4.
Arw165
Posty: 1415
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Arw165 »

Simao pisze: 26 kwie 2023, o 19:53 Tak grający JW jak w pierwszym secie z Zawierciem zdobędzie MP i wygra LM, nie pomoże nawet BB ZAKSIE.
Hm, przypomina mi to nastroje przed finałem PP.
Diomedea
Posty: 4368
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Diomedea »

Simao pisze: 26 kwie 2023, o 19:36
Prawda jest taka, że ciągnie Was za uszy od dłuższego czasu. To On jak prawdziwy lider w decydujących momentach nie zawodzi. Martwi to, że na kadrze już będą problemy, bo nie ma wsparcia w Kaczmarku i Śliwce. Z JW sam będzie musiał to ciągnąć, już teraz są jakieś drobne problemy. Mam nadzieję, że nie zakończy się to urazem wykluczającym go z gry w kadrze, jak w przypadku Hubera sezon temu.
Szacunek dzisiaj dla drużyny, największy dla Maćka Muzaja. Moim zdaniem brak powołania dla Niego jest czymś bardzo krzywdzącym, niesprawiedliwym. Kaczmarek dzisiaj o klasę słabszy. Nysa zrobiła naprawdę dobry transfer. Trzeba też pochwalić DeFalco, zagrał w ważnym meczu na dobrym poziomie, walczył do końca. Borges najsłabszy gracz Resovii. To było do przewidzenia, mecz zakończył na (-2). Cebulj w przyjęciu raczej nie wypadłby słabiej, a dałby od siebie więcej w innych elementach.
Po ludzku Macka zal. Widac, ze dzis bylo dzis duzo sportowej zlosci.
Fakt, gra bardzo dobry sezon. Tylko Boladz tez nie gra zlego, a Maciek swoje szanse mial, nawet sporo. Wiec ta decyzja sie broni.
I tak 2ka pewna? Butryn tez jako 3ci zasluzenie i tez moglby narzekac, ze po dobrych sezonach nie dostawal szans.

Kaczmarek prawie nie istnial w grze, a BP tyle samo co Muzaj. Lekkie obawy sa z Lukaszem, bo nie wiadomo na jaki moment w tym falowaniu trafia mecze kadry. tylko Maciek teez spokoju nie zapewnia.

Jest problem, bo po Kurku to cale grono zawodnikow dobrych, ciekawych, ale nie dominatorow. Mam nadzieje, ze az do rozwoju obecujacej trojki poczynajac od Dulskiego.

No i mam nadzieje, ze Zaksa wezmie Hawryluka za jakis czas, a takze ktoregos z wchodzacych srodkowych.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2755
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Simao »

Pomocniczka pisze: 26 kwie 2023, o 20:04 Nie ma czegoś takiego w sporcie, jak "tak grający przeciwko temu osiągnie jakiś tam wynik przeciwko tamtemu", gdyż gra się tak, jak przciwnik pozwala. To są zupełnie różne sprawy.

Co nie znaczy, że Ptoki nie wygrają. Będą faworytem, jak zawsze gdy 3 gra z 4.
Oczywiście, zgadzam się. Chodziło mi wyłącznie o poziom sportowy, jakoś gry. Organizacja w defensywie, zagrywka, blok. Masz rację, gra się tak jak przeciwnik pozwala. Nikt nie zaprzeczy, że JW ma na tyle jakości, jako drużyna aby zdobyć MP i wygrać LM. Spodziewam się długiej, zaciętej rywalizacji z Kędzierzynem.
Shift
Posty: 278
Rejestracja: 29 lis 2015, o 10:39
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Shift »

Trochę gwałt JW na Warcie
Diomedea
Posty: 4368
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Diomedea »

Oby mecze o zloto staly na wyzszym poziomie i nie byly meczami BB kontra JW.
JW ma jednak sporo wiecej jakosci niz Resovie i jest znacznie mniej jednowymiarowe.
Oby nie przegrali w glowach, jak juz pare razy.

Fornnal zlapal forme na PO. Czyzby powoli sie stabilizowal?
Konarski 9 atakow, Kwolek11. Jak zwykle, nie Dawid czysci smieci.
kader14
Posty: 665
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: kader14 »

Kwolkowi to by się przydała przerwa od reprezentacji, cały czas pikuje w dół, łatwy jest do rozczytania, drugim Kubiakiem nie będzie, do top 4 reprezentacji dzieli go przepaść
Mam nadzieję,że dożyje czasów,kiedy siatkarze staną na olimpijskim pudle
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2755
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Simao »

Diomedea pisze: 26 kwie 2023, o 20:10
Simao pisze: 26 kwie 2023, o 19:36
Prawda jest taka, że ciągnie Was za uszy od dłuższego czasu. To On jak prawdziwy lider w decydujących momentach nie zawodzi. Martwi to, że na kadrze już będą problemy, bo nie ma wsparcia w Kaczmarku i Śliwce. Z JW sam będzie musiał to ciągnąć, już teraz są jakieś drobne problemy. Mam nadzieję, że nie zakończy się to urazem wykluczającym go z gry w kadrze, jak w przypadku Hubera sezon temu.
Szacunek dzisiaj dla drużyny, największy dla Maćka Muzaja. Moim zdaniem brak powołania dla Niego jest czymś bardzo krzywdzącym, niesprawiedliwym. Kaczmarek dzisiaj o klasę słabszy. Nysa zrobiła naprawdę dobry transfer. Trzeba też pochwalić DeFalco, zagrał w ważnym meczu na dobrym poziomie, walczył do końca. Borges najsłabszy gracz Resovii. To było do przewidzenia, mecz zakończył na (-2). Cebulj w przyjęciu raczej nie wypadłby słabiej, a dałby od siebie więcej w innych elementach.
Po ludzku Macka zal. Widac, ze dzis bylo dzis duzo sportowej zlosci.
Fakt, gra bardzo dobry sezon. Tylko Boladz tez nie gra zlego, a Maciek swoje szanse mial, nawet sporo. Wiec ta decyzja sie broni.
I tak 2ka pewna? Butryn tez jako 3ci zasluzenie i tez moglby narzekac, ze po dobrych sezonach nie dostawal szans.

Kaczmarek prawie nie istnial w grze, a BP tyle samo co Muzaj. Lekkie obawy sa z Lukaszem, bo nie wiadomo na jaki moment w tym falowaniu trafia mecze kadry. tylko Maciek teez spokoju nie zapewnia.

Jest problem, bo po Kurku to cale grono zawodnikow dobrych, ciekawych, ale nie dominatorow. Mam nadzieje, ze az do rozwoju obecujacej trojki poczynajac od Dulskiego.

No i mam nadzieje, ze Zaksa wezmie Hawryluka za jakis czas, a takze ktoregos z wchodzacych srodkowych.
Kaczmarek wbrew wszystkiemu może się sprawdzić
W kadrze. Przy założeniu, że będzie w dobrej formie. Z tym problem od dłuższego czasu. Daje drużynie bardzo dużo we wszystkich elementach, nawet przy słabej grze w ofensywie. Nie musi być pierwszą opcja w ataku. On jest trochę taką "lepszą wersją Konara" moim zdaniem. Przy takich skrzydłowych jak Bednorz, Fornal, Leon, Semen w formie, ciągnących grę w ofensywie, grających dobrze na wysokiej piłce, nie potrzeba Nam takiego typowego atakującego jak Kurek, Nimir, kiedyś Grozer. Przy dobrym przyjęciu, a takie potrafi zapewnić Popiwczak, Fornal i Bednorz w formie, możemy grać ze wszystkich stref, szybkie piłki. Mamy bardzo dobrych środkowych. Atakujący w Naszej kadrze nie musi być pierwszą opcją, takim kilerem. Dlatego może być wyłącznie dobrym uzupełnieniem, czasami nawet trzecią opcją w ataku. Ja w ogóle nie skupiam się na atakującym, nie martwię się tym. Osobiście martwi mnie rozegranie. Nie oszukujmy się, żaden z Naszych rozgrywających nie jest wybitny. Z całym szacunkiem dla Janusza. Swego czasu bardzo liczyłem na Komendę. Brakuje Nam takiego rozrywającego jak był Zagumny. Przy warunkach fizycznych, parametrach Naszych graczy często nie potrzeba jakiś szybkich piłek, tylko aby były one dokładne, wypieszczone. Tego nie gwarantujemy żaden z Naszych rozgrywających. W perspektywie kadry największy problem jest z rozegraniem. Pod tym względem zazdroszczę trochę Włochom, Brazylijczykom, Argentyńczykom, czy nawet Amerykanom (Christenson).
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2023, o 20:46 przez Simao, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1802
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: hardy »

Słuszna krytyka Kaczmarka za ostatnie mecze, ale przypominam że to on był najlepszym zawodnikiem dwumeczu z Trentino
landka
Posty: 202
Rejestracja: 18 gru 2021, o 01:55
Płeć: K

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: landka »

Jeśli Śliwka i/lub Kaczmarek nie wskoczą na wyższy poziom, to ciężko będzie Zaksie w finałowej rywalizacji... Sam BB (w dodatku kontuzjowany) może tego nie pociagnąć, a do końca rywalizacji jeszcze prawie miesiąc.
rocky
Posty: 1185
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: rocky »

Simao pisze: 26 kwie 2023, o 20:39 Kaczmarek wbrew wszystkiemu może się sprawdzić
W kadrze. Przy założeniu, że będzie w dobrej formie. Z tym problem od dłuższego czasu. Daje drużynie bardzo dużo we wszystkich elementach, nawet przy słabej grze w ofensywie. Nie musi być pierwszą opcja w ataku. On jest trochę taką "lepszą wersją Konara" moim zdaniem. Przy takich skrzydłowych jak Bednorz, Fornal, Leon, Semen w formie, ciągnących grę w ofensywie, grających dobrze na wysokiej piłce, nie potrzeba Nam takiego typowego atakującego jak Kurek, Nimir, kiedyś Grozer. Przy dobrym przyjęciu, a takie potrafi zapewnić Popiwczak, Fornal i Bednorz w formie, możemy grać ze wszystkich stref, szybkie piłki. Mamy bardzo dobrych środkowych. Atakujący w Naszej kadrze nie musi być pierwszą opcją, takim kilerem. Dlatego może być wyłącznie dobrym uzupełnieniem, czasami nawet trzecią opcją w ataku. Ja w ogóle nie skupiam się na atakującym, nie martwię się tym. Osobiście martwi mnie rozegranie. Nie oszukujmy się, żaden z Naszych rozgrywających nie jest wybitny. Z całym szacunkiem dla Janusza. Swego czasu bardzo liczyłem na Komendę. Brakuje Nam takiego rozrywającego jak był Zagumny. Przy warunkach fizycznych, parametrach Naszych graczy często nie potrzeba jakiś szybkich piłek, tylko aby były one dokładne, wypieszczone. Tego nie gwarantujemy żaden z Naszych rozgrywających. W perspektywie kadry największy problem jest z rozegraniem. Pod tym względem zazdroszczę trochę Włochom, Brazylijczykom, Argentyńczykom, czy nawet Amerykanom (Christenson).
Jakbym był Grbicem to po przeczytaniu chyba bym posadził Kurka na ławkę i Kaczmarka od razu na boisko.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2755
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Simao »

landka pisze: 26 kwie 2023, o 20:46 Jeśli Śliwka i/lub Kaczmarek nie wskoczą na wyższy poziom, to ciężko będzie Zaksie w finałowej rywalizacji... Sam BB (w dodatku kontuzjowany) może tego nie pociagnąć, a do końca rywalizacji jeszcze prawie miesiąc.
Tylko JW jakoś nie potrafi w ostatnim czasie grać na swoim poziomie z Kędzierzynem. Chodzi bardziej o mental, niż umiejętności. Pod względem jakości JW to drużyna która niczym nie ustępuje ZAKSIE.
Paprykarz
Posty: 139
Rejestracja: 9 lut 2023, o 20:04
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Paprykarz »

Wszędzie widzę dyskusje kto będzie 4 przyjmującym albo 16 atakującym. Nie ma to żadnego znaczenia. Z francja na igrzyskach mieliśmy dobry procent w ataku. Trenerzy się zmieniają a systemu blok oobrona w reprezentacji nie ma.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: Klugenhammer »

Tymczasem Defalco w swoich socialach zarzucił sędziom... korupcję.
Jeszcze skończy się na karze-dyskwalifikacji i Resovia o III miejsce zagra z Piotrowskim i Mauricio w szóstce. ;)
Awatar użytkownika
PIECHuuRR
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2022, o 11:00
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: PIECHuuRR »

Winiar - Siatkarz genialny , trener żałosny. Brawo JSW
rocky
Posty: 1185
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: PlusLiga sezon 2022/23 - półfinały

Post autor: rocky »

PIECHuuRR pisze: 26 kwie 2023, o 20:58 Winiar - Siatkarz genialny , trener żałosny. Brawo JSW
Eh bo to powinno być na odwrót - Zagumny na trenera a Winiar na działacza.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”