Projekt Warszawa 2023/24

Pomocniczka
Posty: 2041
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: Pomocniczka »

Ja nie jestem za żadną opcją. Jeśli Polska ma wygrać IO z Firlejem, niech gra Firlej, jeśli z Łomaczem, niech Łomacz będzie powołany. Ale toczyła się tu dyskusja o powołaniach przez zakończonym sezonem - pojawiła się teza, że Jan, mimo iż jest lepszy, to wypadał słabo, dlatego, że Nikola kazał mu grać spokojniej i dokładniej, czego on za dobrze nie umie, za to świetnie sprawdza się w grze szybko-kombinacyjnej i nie miał szans się wykazać. Była szansa zweryfikować tezę u źródła. Myślę jednak, że mimo wszystko Jan udzielił odpowiedzi, choć nie wprost.
bart86
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2023, o 12:48
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: bart86 »

Śledzę forum już od kilku lat, ale ten sezon i zmiany w polskiej siatkówce ligowej które nastąpią skłoniły mnie do tego, żeby stać się jednym z czynnych forumowiczów. Zaczynam od wątku dla mnie najbliższego - czyli warszawskiej drużyny. Wydaje sie, że po latach stabilizuje sie sytuacja w tym klubie - tym bardziej fajnie, że w oparciu o zawodników którzy jak widać dobrze się czują w swoim towarzystwie na i poza boiskiem. Mam cichą nadzieję, że w tym całym plusligowym "zamieszaniu" będą przysłowiowym czarnym koniem zawodów i dzięki dobrze zbilansowanemu zespołowi zdobędą mistrzowski tytuł. Wtedy m. in. Janek Firlej bezapelacyjnie wskoczy do 14stki lub 12stki na IO w Paryżu.
PoteznyMaxim
Posty: 118
Rejestracja: 18 sty 2019, o 18:24
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: PoteznyMaxim »

Ciekawe co sobie teraz myśli Aleksander Wielki z Warszawy. Jastrzębie zrobiło psikusa, Zawiercie zdobyło trzy punkty i Warszawa prawdopodobnie zostanie na trzecim miejscu w tabeli, bez przewagi parkietu w potencjalnym półfinale. Wielki tydzień w wykonaniu generała Projektu Warszawa.
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: Orzi »

PoteznyMaxim pisze: 30 mar 2024, o 18:48 Ciekawe co sobie teraz myśli Aleksander Wielki z Warszawy. Jastrzębie zrobiło psikusa, Zawiercie zdobyło trzy punkty i Warszawa prawdopodobnie zostanie na trzecim miejscu w tabeli, bez przewagi parkietu w potencjalnym półfinale. Wielki tydzień w wykonaniu generała Projektu Warszawa.
https://www.youtube.com/watch?v=kZQpM-fwWuw
granvorka
Posty: 746
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: granvorka »

Na 6. miejscu mogą jeszcze skończyć zarówno Trefl, jak i Lublin czy Resovia (gra oba mecze z tymi rywalami), więc to 3. miejsce po RZ to może być znacznie gorsze niż 1. i 2., które na 100% dadzą mecz z jednym z play-offowych ślimaków. Warszawa znajdująca się w lekkim dołku od wygrania Challenge Cup może przy niepomyślnych wiatrach przegrać z każdym z tej trójki potencjalnych rywali w 1/4, choć oczywiście byłaby to dużego kalibru niespodzianka.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: SerCos »

Biorąc pod uwagę system rozgrywek, porażki zespołów znajdujących się na czołowych miejscach po fazie zasadniczej nie będą sporą niespodzianką.
zibibobi
Posty: 797
Rejestracja: 28 paź 2009, o 20:21
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: zibibobi »

Kombinowany mecz z Nysą może mieć nieprzewidziane konsekwencje.
dezerter
Posty: 1274
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: dezerter »

zibibobi pisze: 31 mar 2024, o 13:24 Kombinowany mecz z Nysą może mieć nieprzewidziane konsekwencje.
Z Olsztynem też kombinowali? :D
Orzi
Posty: 805
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: Orzi »

dezerter pisze: 4 kwie 2024, o 02:54
zibibobi pisze: 31 mar 2024, o 13:24 Kombinowany mecz z Nysą może mieć nieprzewidziane konsekwencje.
Z Olsztynem też kombinowali? :D
Wszystko by się udało gdyby nie te wścibskie Warszawiaki!
bart86
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2023, o 12:48
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: bart86 »

dostrzegalna jest zniżka formy całego zespołu w ostatnich tygodniach. Oby na playoffy ta forma wróciła ze zdwojoną siłą :D
bryt.bryt
Posty: 393
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: bryt.bryt »

Ciekawe info z mediów społecznościowych Projektu.

"Grupa PGE Partnerem Projektu Warszawa w fazie mistrzowskiej play-off!
PGE Polska Grupa Energetyczna oraz Projekt Warszawa łączą siły! Grupa PGE została Partnerem stołecznej drużyny w fazie mistrzowskiej play-off PlusLigi i będzie wspierać klub w walce o najwyższe trofea w decydujących spotkaniach sezonu 2023/24.
Umowa Projektu Warszawa i PGE Polskiej Grupy Energetycznej będzie obowiązywała w trakcie fazy play-off PlusLigi w sezonie 2023/24. Kibice stołecznego klubu będą mogli bliżej poznać nowego Partnera Projektu Warszawa już od najbliższego domowego spotkania ćwierćfinałowego w Arenie Ursynów. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia o godz. 14:45.
PGE jest największym przedsiębiorstwem energetycznym w Polsce i liderem transformacji energetycznej. Wytwarza ok. 40 proc. energii w Polsce, zapewniając dostawy energii elektrycznej do blisko 6 mln klientów. Spółka wspiera także ważne instytucje kultury i sportu w całej Polsce."
Diomedea
Posty: 4376
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: Diomedea »

To znaczy dostarcza wode gazowana, czy prad do hali?
Bo sponsor na PO to...
bryt.bryt
Posty: 393
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: bryt.bryt »

Ja to widzę jako wstęp do większej współpracy.
Diomedea
Posty: 4376
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: Diomedea »

A Skra?
bryt.bryt
Posty: 393
Rejestracja: 15 cze 2020, o 20:10

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: bryt.bryt »

Oczywiście pierwsze, co pomyślałem czytając komunikat, to "a Skra?". Niezależnie od skali zaangażowania takie pytanie się rodzi.
Nie wiem, co planują, ale byłoby dziwne, gdyby tak wielka firma wchodziła tylko na kilka meczów.
Diomedea
Posty: 4376
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: Diomedea »

Smieszne, bo nie wiem czy bym chciala. Powinnam pewnie skakac do gory. Ale lubilam te druzyne za trenera Kowalczyka i rowniez za wczesnego Bednaruka.
Idealne, rowniez z etycznego punktu widzenia, jest polozenie finansowe Resovii. Prywatny sponsor silnie zwiazany z regionem. Mozna dyskutowac o transferach, niemniej wydaja wlasne, prywatne pieniadze.
Nie wiem czy ukrainski sponsor chce sie wycofac?
przemik
Posty: 1565
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: przemik »

Też myśle, że to jednorazowy strzał.
Nic długoterminowego.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Paragon
Posty: 292
Rejestracja: 5 maja 2019, o 10:01
Płeć: M

Re: Projekt Warszawa 2023/24

Post autor: Paragon »

Wiadomo co ze zdrowiem Srecko? Zostaje na przyszły sezon w Warszawie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”