Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Arw165
Posty: 1415
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: Arw165 »

kamil1999 pisze: 23 sty 2024, o 18:18
PioterZJastrzebia pisze: 23 sty 2024, o 18:16 Thibault Rossard na testach medycznych w Zawierciu.
Czemu? Jakieś poważniejsze problemy zdrowotne z Cooperem jednak?
Klub poinformował, że przeszedł zabieg kręgosłupa.
PioterZJastrzebia
Posty: 1227
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: PioterZJastrzebia »

kamil1999 pisze: 23 sty 2024, o 18:18
PioterZJastrzebia pisze: 23 sty 2024, o 18:16 Thibault Rossard na testach medycznych w Zawierciu.
Czemu? Jakieś poważniejsze problemy zdrowotne z Cooperem jednak?
Cytując klubowy fanpage:
"Samuel Cooper jest w trakcie rehabilitacji po zabiegu kręgosłupa, a dokładna data jego powrotu zależy od wyników kolejnych kontroli
W związku z tym Francuz w najbliższych dniach przejdzie serię testów medycznych, od których wyników zależy, czy dołączy do drużyny i uzupełni lukę na pozycji przyjmującego"
dyletant
Posty: 5089
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: dyletant »

Zdrowy Rossard jest lepszy od Kwolka, nie mówiąc już o Łabie. Gdyby nie limity to od razu załatwiliby sobie zawodnika do 6, ale w praktyce Francuz będzie mógł wchodzić tylko za Clevenot, który jest w tym momencie najlepszym i najważniejszym zawodnikiem Warty. Może się okazać, że wejścia Rossarda ograniczą się do wejścia na zagrywkę, a to może być trochę przewartościowanie zapewne niemałego kontraktu.

Edit.
Zapomniałem o pucharach, tam się może przydać.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2024, o 18:38 przez dyletant, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: Streeter »

Trochę zeszło, koncept z Penchevem pojawił się dosyć dawno, już wtedy było wiadome, że trzeba zawodnika za Coopera. A Rossard na pewno się jeszcze przyda.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1041
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: hunter »

dyletant pisze: 24 sty 2024, o 14:11 Zdrowy Rossard jest lepszy od Kwolka
Zdrowy i w formie, a Rossard zdrowy i w formie to ostatni raz był chyba za czasów gry w Vibo.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Bob Marlej
Posty: 15
Rejestracja: 15 paź 2021, o 11:57

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: Bob Marlej »

Kibice Zawiercia śledzący drużynę na co dzień - o co chodzi z Kwolkiem? Kontuzje zostawiły ślad? Lenistwo? Sodówka? Czemu gra tak beznadziejnie i to już nie pierwszy mecz? Przecież jeszcze w czasach ONICO to to było żywe srebro i gość do grania o największe rzeczy
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1582
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: lukecik »

Nikt tego nie wie. Ja już siły nie mam, jest mi naprawdę przykro, że jeden z moich ulubionych zawodników, na którego przyjście do mojego klubu cieszyłem się jak dziecko, prezentuje się tak słabo. Mówię tu o ataku, bo jeśli chodzi o czarną robotę, można być z Bartka zadowolonym. W bloku też coś tam dołoży, na zagrywce, choć mam wrażenie, że trochę za dużo psuje. Ale jego postawa w ataku jest po prostu dramatyczna. Miałem nadzieję, że poprzedni sezon to wypadkowa różnych rzeczy związanych z jego prywatnym życiem, ale obecny sezon jest równie mizerny jeśli nie słabszy, nie chce mi się nawet porównywać statystyk. Brakuje nam siły ognia mocno na skrzydłach, ale o ile Clevenot spisuje się lepiej niż można było przypuszczać, tak Kwolo wprowadza swoją grą balans pomiędzy mizerią, a dobrym poziomem.

W ogóle mnie nie cieszy informacja o przedłużeniu kontraktu z Kwolem. Bartosz ma jeden z większych kontraktów w lidze, a jego gra jest zupełnie nieadekwatna do tego, co prezentuje na boisku. Wolałbym polskiego libero, nawet takiego spoza mainstreamu, a solidnego, jak np. Mariański, by móc pozwolić sobie na zagraniczne przyjęcie.
Nie wiem czy jest jeszcze szansa na to, by Kwolo wrócił na swój dawny poziom. Nie jest przecież stary, ale wyraźnie coś się odbiło na jego grze, może jakiś uraz, przez który teraz niżej skacze czy coś w tym stylu, nie mam pojęcia, ale obawiam się, że już się tak zakotwiczył w tej przeciętności, że ciężko mu będzie z tego wyjść.
Awatar użytkownika
aston03
Posty: 99
Rejestracja: 17 gru 2019, o 18:03
Płeć: M

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: aston03 »

lukecik pisze: 3 lut 2024, o 11:15 Nikt tego nie wie. Ja już siły nie mam, jest mi naprawdę przykro, że jeden z moich ulubionych zawodników, na którego przyjście do mojego klubu cieszyłem się jak dziecko, prezentuje się tak słabo. Mówię tu o ataku, bo jeśli chodzi o czarną robotę, można być z Bartka zadowolonym. W bloku też coś tam dołoży, na zagrywce, choć mam wrażenie, że trochę za dużo psuje. Ale jego postawa w ataku jest po prostu dramatyczna. Miałem nadzieję, że poprzedni sezon to wypadkowa różnych rzeczy związanych z jego prywatnym życiem, ale obecny sezon jest równie mizerny jeśli nie słabszy, nie chce mi się nawet porównywać statystyk. Brakuje nam siły ognia mocno na skrzydłach, ale o ile Clevenot spisuje się lepiej niż można było przypuszczać, tak Kwolo wprowadza swoją grą balans pomiędzy mizerią, a dobrym poziomem.

W ogóle mnie nie cieszy informacja o przedłużeniu kontraktu z Kwolem. Bartosz ma jeden z większych kontraktów w lidze, a jego gra jest zupełnie nieadekwatna do tego, co prezentuje na boisku. Wolałbym polskiego libero, nawet takiego spoza mainstreamu, a solidnego, jak np. Mariański, by móc pozwolić sobie na zagraniczne przyjęcie.
Nie wiem czy jest jeszcze szansa na to, by Kwolo wrócił na swój dawny poziom. Nie jest przecież stary, ale wyraźnie coś się odbiło na jego grze, może jakiś uraz, przez który teraz niżej skacze czy coś w tym stylu, nie mam pojęcia, ale obawiam się, że już się tak zakotwiczył w tej przeciętności, że ciężko mu będzie z tego wyjść.

Z całej sympatii do Bartosza to niestety to nie jest miejsce dla niego. Byłem wielokrotnie w Zawierciu i przy całym uroku Jury Krakowsko-Częstochowskiej to miasto nie jest tak sprzyjające do pomieszkiwania jak Warszawa, Rzeszów czy nawet Bielsko. Bardzo cieszy oko jak rozwija się klub bo progres jest niesamowity… a będzie jeszcze lepiej.
zbycho123
Posty: 222
Rejestracja: 30 kwie 2022, o 16:17
Płeć: M

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: zbycho123 »

BRAWO ZAWIERCIE ZA ZDOBYCIE PUCHARU POLSKI
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1582
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: lukecik »

Kolejna cudowna karta zapisana w historii naszego klubu. Pierwsze poważne trofeum trafia do klubowej gabloty, a jeszcze kilka lat temu biliśmy się z Częstochową o Plusligę... Oby ten harmonijny rozwój trwał dalej. Mam nadzieję, że prezesowi Baranowi nie zabraknie prędko zapału i energii.
Żebyśmy jeszcze cholera jasna miasto wreszcie postanowiło współpracować w kwestii budowy nowej hali...
Awatar użytkownika
aston03
Posty: 99
Rejestracja: 17 gru 2019, o 18:03
Płeć: M

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: aston03 »

lukecik pisze: 4 mar 2024, o 23:38 Kolejna cudowna karta zapisana w historii naszego klubu. Pierwsze poważne trofeum trafia do klubowej gabloty, a jeszcze kilka lat temu biliśmy się z Częstochową o Plusligę... Oby ten harmonijny rozwój trwał dalej. Mam nadzieję, że prezesowi Baranowi nie zabraknie prędko zapału i energii.
Żebyśmy jeszcze cholera jasna miasto wreszcie postanowiło współpracować w kwestii budowy nowej hali...
Piękna sprawa, gratulacje. Nie zabraknie, apetyt ma większy i Europa się marzy :)
Chętnie zobaczyłbym granie Zawiercian w playoffach w Częstochowie.
bono
Posty: 3508
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: bono »

Zawiercie przypomina mi Kentacky z czasów Mosto - mała hala a meczem żyło całe miasto, najgłośniejszy klub kibica(no może na równi z Częstochową 8-) ) i zapotrzebowanie na dużą halę ogromne - pamiętam w jednym z finałów z AZS było zapotrzebowanie na 10 tyś biletów(co w owych czasach to był kosmos).
Życzę Zawierciu w tym roku MP i oby dalej tak się rozwijali.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Siekier
Posty: 301
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: Siekier »

Gościem podcastu #VolleyTime będzie Miguel Tavares. Jeżeli macie pytania do Portugalczyka, dajcie mi znać ;)
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: Streeter »

Siekier pisze: 12 mar 2024, o 19:13 Gościem podcastu #VolleyTime będzie Miguel Tavares. Jeżeli macie pytania do Portugalczyka, dajcie mi znać ;)
- Skąd pomysł na uprawianie siatkówki?
- Jak z popularnością siatkówki w Portugalii? Czy zdarza się, że spotyka w Portugalii fanów gdzieś "na mieście" czy raczej jest to na tyle niszowe, że nie ma takich sytuacji?
- Czy któregoś z polskich rozgrywających ceni szczególnie?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kamil1999
Posty: 5529
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: kamil1999 »

1.Czy rzeczywiście ze strony Urosa Kovacevicia była swoista presja by to jemu wystawiać piłki?
2.Jak by scharakteryzował system pracy Michała Winiarskiego i czy jest w nim coś co wyróżnia konkretnie tego trenera?
3.Czy potwierdza, że miał/ma oferty z innych czołowych polskich klubów.
4.Jakie plany po zakończeniu kariery? Czy chce zostać w siatkówce?
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1041
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: hunter »

Jak wspomina współpracę z Juriciciem i Fronckowiakiem?
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Thomm
Posty: 82
Rejestracja: 7 maja 2018, o 08:42
Płeć: M

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: Thomm »

1. Co spowodowało, że w przyszłym sezonie będziesz reprezentował w dalszym ciągu barwy Warty (z czego osobiście bardzo się cieszę, ale to tak na marginesie), skoro były podobno równie dobre oferty (Resovia)?
2.Czy chciałbyś zagrać w jednym klubie (klubie, nie Reprezentacji) z Alexem Ferreirą?
3. (Generalnie to już było tutaj pisane, ale...) Jak oceniasz warsztat trenerski Michała Winiarskiego? (treningi, podejście do zawodników, etc.)
4. Też było, ale nas, kibiców Warty naprawdę to interesuje. Czy było w zeszłym sezonie (i poprzednim) granie pod Urośa? Inaczej, (bo nie mam na myśli trenerów). Czy było jakieś tam wymuszanie grania pod Kovacevića i głównie do niego? Przez niego? Bo w tym sezonie gra Warty zupełnie inaczej, lepiej wygląda. Jest, prawe, lewe skrzydło, środek (Bieniu, Miły), jest pipe... Nie ma schematu. Stąd to pytanie.
5. Z którym skrzydłowym (przyjmującym)/środkowym/atakującym (tak, wymień trzech) grało Ci się najlepiej w karierze?

Sorry Siekier, zarzuciłeś temat, a nikt nie mówił, że ma być lekko, łatwo i przyjemnie.

;)

@Miguel

Zdrowia! I wracaj do nas szybko.

:)
Siekier
Posty: 301
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: Siekier »

Thomm pisze: 14 mar 2024, o 23:05 1. Co spowodowało, że w przyszłym sezonie będziesz reprezentował w dalszym ciągu barwy Warty (z czego osobiście bardzo się cieszę, ale to tak na marginesie), skoro były podobno równie dobre oferty (Resovia)?
2.Czy chciałbyś zagrać w jednym klubie (klubie, nie Reprezentacji) z Alexem Ferreirą?
3. (Generalnie to już było tutaj pisane, ale...) Jak oceniasz warsztat trenerski Michała Winiarskiego? (treningi, podejście do zawodników, etc.)
4. Też było, ale nas, kibiców Warty naprawdę to interesuje. Czy było w zeszłym sezonie (i poprzednim) granie pod Urośa? Inaczej, (bo nie mam na myśli trenerów). Czy było jakieś tam wymuszanie grania pod Kovacevića i głównie do niego? Przez niego? Bo w tym sezonie gra Warty zupełnie inaczej, lepiej wygląda. Jest, prawe, lewe skrzydło, środek (Bieniu, Miły), jest pipe... Nie ma schematu. Stąd to pytanie.
5. Z którym skrzydłowym (przyjmującym)/środkowym/atakującym (tak, wymień trzech) grało Ci się najlepiej w karierze?

Sorry Siekier, zarzuciłeś temat, a nikt nie mówił, że ma być lekko, łatwo i przyjemnie.

;)

@Miguel

Zdrowia! I wracaj do nas szybko.

:)
Sorry Thomm, wywiad przeprowadzałem już po tym jak wpisałeś się tutaj. Zahaczyłem o Kovacevića i Winiara, także gdieś te pytania się zbiegły. Wywiad jest na YT, ale ekipa siatki nie chce wrzucać tu linków, co rozumiem oczywiście, tak więc, kto ciekawy - wywiad jest już na YT.

Dobrego wieczoru!
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
Thomm
Posty: 82
Rejestracja: 7 maja 2018, o 08:42
Płeć: M

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: Thomm »

Spoko Siekier, ja rzeczywiście swoje pytania trochę za późno wpisałem.

Jak wrócę jutro z pracy to sobie chętnie obejrzę/posłucham wywiadu z Miguelem :)

Pozdrawiam.

:)
Streeter
Posty: 7284
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: Streeter »

Szpaczek dyrektorem do spraw biznesu w Zawierciu.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kuchcik77
Posty: 2344
Rejestracja: 4 maja 2009, o 11:17
Płeć: M

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: kuchcik77 »

Naprawdę dużo rzeczy kopiuje Zawiercie z Kedzierzyna ale żeby to,tak..hm Piotrek przynajmniej będzie miał blisko:))
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Aluron CMC Warta Zawiercie 2023/24

Post autor: weary_skier »

Ciekawa taktyka z tym zatrudnianiem byłych prezesów głównych rywali.
Przygoda Górskiego z Zawierciem nie była zbyt długa, ciekawe jak tym razem.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”