Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3943
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: Klugenhammer »

piątek 27.10.2023, 20:30
PSG Stal Nysa - PGE GiEK Skra Bełchatów

sobota 28.10.2023, 14:45
Indykpol AZS Olsztyn - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

sobota 28.10.2023, 17:30
Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa

sobota 28.10.2023, 20:30
Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Jastrzębski Węgiel

niedziela 29.10.2023, 14:45
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron CMC Warta Zawiercie

niedziela 29.10.2023, 17:30
Barkom Każany Lwów - Trefl Gdańsk

niedziela 29.10.2023, 20:30
KGHM Cuprum Lubin - BOGDANKA LUK Lublin

poniedziałek 30.10.2023, 17:30
GKS Katowice - Ślepsk Malow Suwałki
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: kamil1999 »

Na boisku mistrzowie świata i zdolna polska młodzież, ale jednak liderami dość mocnych polskich klubów Marokańczyk i Rumun. Ciekawe co na to szary który nie jest zwolennikiem egzotycznych siatkarzy nie grających w dobrych reprach;)

Lipiński trochę ma rolę Cebulja
Może najsłabszy w przyjęciu, ale za to też ostatnia i najmniej pewna opcja w ataku
Szary Wilk
Posty: 8017
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: Szary Wilk »

kamil1999 pisze: 27 paź 2023, o 19:58 Na boisku mistrzowie świata i zdolna polska młodzież, ale jednak liderami dość mocnych polskich klubów Marokańczyk i Rumun. Ciekawe co na to szary który nie jest zwolennikiem egzotycznych siatkarzy nie grających w dobrych reprach;)

Lipiński trochę ma rolę Cebulja
Może najsłabszy w przyjęciu, ale za to też ostatnia i najmniej pewna opcja w ataku
O, a tego o sobie nie wiedziałem :) Którego siatkarza nie doceniałem głównie z tego względu, że nie gra w kadrze? Bardzo ceniłem Ben Tarę, kiedy grał w PlusLidze. Poza tym siatkarze tacy jak Noumory Keita czy Kristian Padar to też egzotyka, jeśli chodzi o siatkówkę.

Swego czasu Igor Omrcen też takowym był, bo Chorwacja niewiele znaczyła na arenie międzynarodowej, a mimo to dla mnie to był kocur.

Coś musiałeś pomieszać ;)
asps
Posty: 389
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: asps »

Przyjemnie się ogląda Skrę, która ma w składzie znowu klasowego libero na boisku, pomyśleć, że aż 9 lat trzeba było na to czekać, ogólnie dostrzec można, że w Bełchatowie panuje dużo lepsza atmosfera :) ciekawe czemu...
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze: 27 paź 2023, o 20:47
kamil1999 pisze: 27 paź 2023, o 19:58 Na boisku mistrzowie świata i zdolna polska młodzież, ale jednak liderami dość mocnych polskich klubów Marokańczyk i Rumun. Ciekawe co na to szary który nie jest zwolennikiem egzotycznych siatkarzy nie grających w dobrych reprach;)

Lipiński trochę ma rolę Cebulja
Może najsłabszy w przyjęciu, ale za to też ostatnia i najmniej pewna opcja w ataku
O, a tego o sobie nie wiedziałem :) Którego siatkarza nie doceniałem głównie z tego względu, że nie gra w kadrze? Bardzo ceniłem Ben Tarę, kiedy grał w PlusLidze. Poza tym siatkarze tacy jak Noumory Keita czy Kristian Padar to też egzotyka, jeśli chodzi o siatkówkę.

Swego czasu Igor Omrcen też takowym był, bo Chorwacja niewiele znaczyła na arenie międzynarodowej, a mimo to dla mnie to był kocur.

Coś musiałeś pomieszać ;)
No zwykle transfery zawodników których znasz z dobrej repry oceniasz dużo bardziej pozytywnie niż na to by wskazywała ich gra w klubach(Jendryk,Muagututia, Patry, Borges).
Nie chodzi o to czy ostatecznie te oceny się obroniły czy nie, ale o samą tendencje.
Podczas tego gdy zawodników których nie znasz automatycznie oceniasz słabiej gdy przychodzą do PL.
Lub tych Polaków co nie przebili się w reprze.
Na Keitę jest i był spory hype, więc to co innego, ale jak przyjdzie taki Tammemma z ligi francuskiej to automatycznie skryrykujesz, że jak to taki Tammemma będzie będzie grał koło takiej gwiazdy jak Jendryk:)

Zresztą nie dawno się dziwiłeś czemu Nysa utrzymała El Grauiego zamiast sprowadzić jakąś większą gwiazdę. No być może temu że on jest idealnym spoiwem. W dodatku skoro jest kapitanem i gra już 3 rok to można wnioskować, że dobrze dogaduje się z kolegami w drużynie a to też ważne.
I no offence. Ja po prostu widzę taką prawidłowość w twoich ocenach transferowych i trochę się tak z tego śmieje, że błyszczeli w 1 secie zawodnicy którzy nie grają w topowych reprach, ale to nie jest jakiś zarzut.
Co by nie mówić nie jesteś ślepy i nawet jeśli jakiegoś zawodnika ocenłeś pierwotnie krzywdzaco to zmieniasz swoją opinię. Zresztą ja akurat choć byłem zwolennikiem transferu Marokańczyka tak już co do Rumuna to nie do końca. Tak jak do Konara. A trzymają poziom

Ale tak po zastanawianiu to nie chodzi o zawodników z słabych reprezentacji a o tych których po prostu nie znasz. Ich z automatu oceniasz gorzej. Więc masz rację. Trochę pomieszałem
PioterZJastrzebia
Posty: 1243
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: PioterZJastrzebia »

Chwila, kto taki rok temu jechał równo po siatkarzach Lwowa, coś w stylu: nie znam ich więc pewnie to półamatorskie noname'y z siatkarskiego trzeciego świata? Pamiętam że była tu taka dyskusja. Jak się później okazało, coś tam jednak potrafili.
Szary Wilk
Posty: 8017
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: Szary Wilk »

kamil1999 pisze: 27 paź 2023, o 21:21
Szary Wilk pisze: 27 paź 2023, o 20:47
kamil1999 pisze: 27 paź 2023, o 19:58 Na boisku mistrzowie świata i zdolna polska młodzież, ale jednak liderami dość mocnych polskich klubów Marokańczyk i Rumun. Ciekawe co na to szary który nie jest zwolennikiem egzotycznych siatkarzy nie grających w dobrych reprach;)

Lipiński trochę ma rolę Cebulja
Może najsłabszy w przyjęciu, ale za to też ostatnia i najmniej pewna opcja w ataku
O, a tego o sobie nie wiedziałem :) Którego siatkarza nie doceniałem głównie z tego względu, że nie gra w kadrze? Bardzo ceniłem Ben Tarę, kiedy grał w PlusLidze. Poza tym siatkarze tacy jak Noumory Keita czy Kristian Padar to też egzotyka, jeśli chodzi o siatkówkę.

Swego czasu Igor Omrcen też takowym był, bo Chorwacja niewiele znaczyła na arenie międzynarodowej, a mimo to dla mnie to był kocur.

Coś musiałeś pomieszać ;)
No zwykle transfery zawodników których znasz z dobrej repry oceniasz dużo bardziej pozytywnie niż na to by wskazywała ich gra w klubach(Jendryk,Muagututia, Patry, Borges).
Nie chodzi o to czy ostatecznie te oceny się obroniły czy nie, ale o samą tendencje.
Podczas tego gdy zawodników których nie znasz automatycznie oceniasz słabiej gdy przychodzą do PL.
Lub tych Polaków co nie przebili się w reprze.
Na Keitę jest i był spory hype, więc to co innego, ale jak przyjdzie taki Tammemma z ligi francuskiej to automatycznie skryrykujesz, że jak to taki Tammemma będzie będzie grał koło takiej gwiazdy jak Jendryk:)

Zresztą nie dawno się dziwiłeś czemu Nysa utrzymała El Grauiego zamiast sprowadzić jakąś większą gwiazdę. No być może temu że on jest idealnym spoiwem. W dodatku skoro jest kapitanem i gra już 3 rok to można wnioskować, że dobrze dogaduje się z kolegami w drużynie a to też ważne.
I no offence. Ja po prostu widzę taką prawidłowość w twoich ocenach transferowych i trochę się tak z tego śmieje, że błyszczeli w 1 secie zawodnicy którzy nie grają w topowych reprach, ale to nie jest jakiś zarzut.
Co by nie mówić nie jesteś ślepy i nawet jeśli jakiegoś zawodnika ocenłeś pierwotnie krzywdzaco to zmieniasz swoją opinię. Zresztą ja akurat choć byłem zwolennikiem transferu Marokańczyka tak już co do Rumuna to nie do końca. Tak jak do Konara. A trzymają poziom

Ale tak po zastanawianiu to nie chodzi o zawodników z słabych reprezentacji a o tych których po prostu nie znasz. Ich z automatu oceniasz gorzej. Więc masz rację. Trochę pomieszałem
Daj mi przykład, kiedy źle oceniłem zawodnika, który przyszedł do PlusLigi, tylko dlatego ,że nie gra w dobrej reprezentacji. No chyba, że chcesz porównanie zrobić w stylu Patry-Aciobanitei, to daj spokój.

Ja Tammemę krytykowałem? Napisałem jak przyszedł, że to nie jest wystarczająco dobry zawodnik ,żeby grać w wyjściowym składzie w takim klubie jak Resovia, jeśli mają ambicje na walkę o medale i miałem rację. Poza tym, sezon w Radomiu słaby. No i więcej przykładów ciężko będzie znaleźć.

No chyba, że uderzasz do tego, że krytykuję, jak ktoś przychodzi z egzotycznej ligi i w tym nie ma nic dziwnego, że jeśli przychodzi gracz z ligi (przykładowo) portugalskiej, to nie jestem od razu wielkim entuzjastą, bo z jakiegoś powodu grał w tak słabej lidze.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7951
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Włączyłem przy 14-13 w tiebreaku, tak że pzdr Szymura. XD Aciobanitei very very early transfer of the year candidate.
Awatar użytkownika
bez_nazwy
Posty: 631
Rejestracja: 6 lut 2022, o 20:34
Płeć: M

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: bez_nazwy »

Dla mnie Adrian na tą chwile jest objawieniem sezonu, Diez klasa sama w sobie, kwestia sezonu-dwóch jak zastąpi Grebennikowa w reprezentacji Francji.
I moje spostrzeżenie co do Lemańskiego, bo odtwarzałem sobie mecze z jego udziałem w poprzednim sezonie, i muszę powiedzieć że ma widoczny postęp w każdym elemencie, Łomacz jest min tego powodem, Lipa jak narazie jak w Olsztynie, to samo Konar. Wróci Mika i Wiśnia - będzie dobrze.
hottakesbot
Posty: 1049
Rejestracja: 30 paź 2022, o 21:48
Płeć: K

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: hottakesbot »

PioterZJastrzebia pisze: 27 paź 2023, o 21:33 Chwila, kto taki rok temu jechał równo po siatkarzach Lwowa, coś w stylu: nie znam ich więc pewnie to półamatorskie noname'y z siatkarskiego trzeciego świata? Pamiętam że była tu taka dyskusja. Jak się później okazało, coś tam jednak potrafili.
Przypomnijmy:
Szary Wilk pisze: 2 kwie 2022, o 14:50 Ten Lwów to będzie totalna lipa i chłopiec do bicia. W kadrze to grają raczej Jareszczenko i Plotnicki, a tu nie będzie przynajmniej tego drugiego, a może i obu.

Nawet jak będzie ten Wietskij, to co z tego? Nysa z Ben Tarą, który jest pewnie lepszy, zajęła ostatnie miejsce. A już najlepszy jest ten wysoki Ukraiński atakujący/przyjmujacy Sidorenko, co się nie odrywa od ziemi i siłę uderzenia ma jak w kobiecej siatkówce.
http://www.forum.siatka.org/viewtopic.p ... 50#p627350
Szary Wilk pisze: 23 paź 2022, o 20:12 Lwów kolejna porażka. Ciekawe czy odniosą jakiekolwiek zwycięstwo w tym sezonie. Może z BBTSem "u siebie". Warszawa w końcu zwycięska, ale to nie rozwiązuje ich problemów.
http://www.forum.siatka.org/viewtopic.p ... 22#p646922
Szary Wilk pisze: 2 sie 2022, o 09:24 A co im to robi? Przecież ten Lwów ma taką mizerną kadrę, że mogą sobie kogoś z I ligi wziąć, a i tak nie spadną. Ten sezon ewidentnie mogą grać na przeczekanie. Skład mają taki [Bielsko, przyp. hottakesbot], że na papierze Ukraińców powinni dwa razy 3-0 klepnąć.
http://www.forum.siatka.org/viewtopic.p ... 81#p639581
kibic_siatki
Posty: 2601
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: kibic_siatki »

Trochę dziwny mecz: najpierw Stal przez ponad seta nie mogła wstrzelić się zagrywką. W końcu jak Kapica w końcówce 2 ustrzelił Lipińskiego, to ustawili sobie grę w następnym. Lipiński, który był balastem dla Skry, zaczął grać w 4 secie. Lemański zdejmowany przez Nowaka przez 4 sety na zagrywce kończy w 5 mecz dwoma asami na Szymurze, który nie miał do tej pory problemów z przyjęciem.
Szary Wilk
Posty: 8017
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: Szary Wilk »

hottakesbot pisze: 27 paź 2023, o 22:51
PioterZJastrzebia pisze: 27 paź 2023, o 21:33 Chwila, kto taki rok temu jechał równo po siatkarzach Lwowa, coś w stylu: nie znam ich więc pewnie to półamatorskie noname'y z siatkarskiego trzeciego świata? Pamiętam że była tu taka dyskusja. Jak się później okazało, coś tam jednak potrafili.
Przypomnijmy:
Szary Wilk pisze: 2 kwie 2022, o 14:50 Ten Lwów to będzie totalna lipa i chłopiec do bicia. W kadrze to grają raczej Jareszczenko i Plotnicki, a tu nie będzie przynajmniej tego drugiego, a może i obu.

Nawet jak będzie ten Wietskij, to co z tego? Nysa z Ben Tarą, który jest pewnie lepszy, zajęła ostatnie miejsce. A już najlepszy jest ten wysoki Ukraiński atakujący/przyjmujacy Sidorenko, co się nie odrywa od ziemi i siłę uderzenia ma jak w kobiecej siatkówce.
http://www.forum.siatka.org/viewtopic.p ... 50#p627350
Szary Wilk pisze: 23 paź 2022, o 20:12 Lwów kolejna porażka. Ciekawe czy odniosą jakiekolwiek zwycięstwo w tym sezonie. Może z BBTSem "u siebie". Warszawa w końcu zwycięska, ale to nie rozwiązuje ich problemów.
http://www.forum.siatka.org/viewtopic.p ... 22#p646922
Szary Wilk pisze: 2 sie 2022, o 09:24 A co im to robi? Przecież ten Lwów ma taką mizerną kadrę, że mogą sobie kogoś z I ligi wziąć, a i tak nie spadną. Ten sezon ewidentnie mogą grać na przeczekanie. Skład mają taki [Bielsko, przyp. hottakesbot], że na papierze Ukraińców powinni dwa razy 3-0 klepnąć.
http://www.forum.siatka.org/viewtopic.p ... 81#p639581
No dobra i co to ma wspólnego z postem @kamil1999? Chodziło o poszczególnych zawodników, nie drużyny.Tak czy siak Lwów to klub z samego dołu tabeli. Gdyby liga liczyła tyle drużyn, ile powinna, to może by nawet z niej spadli. Chciałeś/aś (dla mnie to jesteś zwykły troll) błysnąć, ale coś nie wyszło.
kamil1999
Posty: 5583
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: kamil1999 »

No ja podałem parę przykładów gdzie za wysoko oceniałeś zawodnika na bazie tego, że nazwisko które znasz z repry(Borges, Muagututia czy ten Jendryk). Jakoś najbardziej zapamiętałem ten komentarz, że Resovia dziwnie zbudowana bo koło takich gwiazd jak Cebulj czy Jendryk będą przeciętniacy jak Butryn czy Tammemma:)
Jaka gwiazda z JendrykaXD Przychodząc do Resovii wcale nie miał lepszej kariery klubowej niż Tammemma. W tej kadrze gra bo tam bieda.
Ale te 2 sezonu w PL go zweryfikowały. Tammemma z kolei jest po 2 solidnych sezonach i jednym słabszym. Transfer Takvama też chyba krytykowałeś jak wracał do Suwałk a wcześniej były plotki o Katowicach no i naprawdę nie chce mi się daleko szukać bo szkoda czasu na przeglądanie komentarzy i mam lepsze rzeczy do roboty(tym bardziej, że ten mój komentarz rzuciłem tak luźno i nie ma się co spinać). Ale tak z reguły jest, że jak jest jakieś rozpoznawalne nazwisko to zwykle piszesz, że super bez patrzenia na jego poprzedni sezon w klubie a jak jest jakiś anonim(niekoniecznie przychodzący z słabej ligi a może przyjść z francuskiej, która jest bardzo solidną ligą) to od razu jego gorzej oceniasz i z tego co widzę inni też widzą tą prawidłowość
Dziubsonik
Posty: 44
Rejestracja: 21 gru 2022, o 12:23
Płeć: M

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: Dziubsonik »

Zaksa dzisiaj bez Janusza i ogólnie z problemami zdrowotno fizycznymi kilku zawodników. Duża szansa dla Olsztyna na punkty.
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: bono »

Nie ma się co dziwić Janusz, Śliwka, Kaczmarek wraz z parą przyjmujących Trentino rozegrali w tym roku najwięcej spotkań ze wszystkich zawodników grających zawodowo.
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Pomocniczka
Posty: 2133
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: Pomocniczka »

Trentino ma krótszą ligę i dwa mecze mniej w VNL. Nie pamiętam, czy całą Ligę Narodów Włosi grali głównym garniturem. No nic, próba charakterów.
Nuriel
Posty: 843
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: Nuriel »

Nieironicznie to ja na miejscu takiego Janusza czy Kaczmarka, to bym sobie przytrzasnął ze dwa palce drzwiami, żeby chociaż z tydzień odpocząć.

W ogóle to zawodnicy powinni się zebrać i zrobić protest pt "wybijamy sobie palce na mecze w środku tygodnia" i niech sobie prezesi i Polsaty sami grają XD
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: Simao »

Nuriel pisze: 28 paź 2023, o 10:28 Nieironicznie to ja na miejscu takiego Janusza czy Kaczmarka, to bym sobie przytrzasnął ze dwa palce drzwiami, żeby chociaż z tydzień odpocząć.

W ogóle to zawodnicy powinni się zebrać i zrobić protest pt "wybijamy sobie palce na mecze w środku tygodnia" i niech sobie prezesi i Polsaty sami grają XD
Osobiście, to jest dramat! Działacze to chyba jacyś ograniczeni intelektualnie ludzie. Liga powinna liczyć max 14 drużyn. Moim zadaniem byłoby to optymalne na polską ligę, zainteresowanie siatkówką. Te kluby z dołu tabeli mogłyby też stworzyć silniejsze drużyny, bo dwa kluby odpadają. Na pewno liga byłaby silniejsza. Nie potrzebnie też rozbudowany jest PP. Możnaby zrobić jeden turniej finałowy jak obecnie VNL. Udział brałyby pierwsze osiem drużyn po pierwszej fazie rundy zasadniczej. Play-off po za meczami o medale (do trzech zwycięstw) również powinny być mniej rozbudowane, do dwóch zwycięstw. Osobiście miałbym taką koncepcję. Na pewno każdy ma inne zdanie w tej kwestii. Obecnie poważnie obawiam się, że nasi działacze wykończą naszych graczy przez swoją pazerność (wiadomo o co chodzi...)i zakończy się wszystko porażką na IO, tradycyjnie 1/4 i koniec marzeń. Trzeba pamiętać, że trzech rozgrywających kadry, to podstawowi gracze swoich drużyn, którzy będą bardzo wyczerpani ligą. Janusz już na początku ma problemy zdrowotne. Łomacz, którego sympatykiem gry w kadrze nie jestem, ma już swoje lata. Firlej po całym sezonie również może być wykończony. Niestety zawsze może też pojawić się jakiś uraz, kontuzja. Komenda obecnie też wykluczony z gry, Kubicki nie gra. Zresztą możemy mieć problem z całą kadrą, chyba że nie weźmiemy udziału w VNL, tylko dopiero IO. Ponieważ po sezonie może być krucho z graczami, kontuzje, urazy i wyczerpanie sezonem. Brak czasu na odpoczynek i regenerację, również pod względem psychicznym.
Szary Wilk
Posty: 8017
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: Szary Wilk »

Akurat to nie jest wina Polsatu, bo Polsatowi też się to nie podoba. To nie jest w żadnym stopniu dla nich opłacalne, by zajmować czas antenowy na mecz Barkom Lwów vs GKS Katowice o 21:00 we wtorek przy pustych trybunach.

Władze tej ligi mają gwóźdź wbity w móżg. PlusLigę należy pomniejszyć o 4 zespoły. Wtedy byłaby naprawdę elitarna. Z całym szacunkiem, ale takich zespołów jak Barkom,Norwid i Czarni nie powinno być w PlusLidze.

Przy 12 zespołach o utrzymanie walczyłby np GKS Katowice z Cuprum Lubin i tylko 4 drużyny nie grałyby w play offach, tylko walczyły o utrzymanie ( przypuśćmy, że byłyby to GKS,Cuprum,Ślepsk i LUK).

Bo jaki sens ma gra o miejsca 9-14 to nie wiem. Kogokolwiek interesuje mecz o 10 miejsce? Komukolwiek chce się grać, żeby być na 9, a nie 11 miejscu?
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: bono »

Nuriel pisze: 28 paź 2023, o 10:28 Nieironicznie to ja na miejscu takiego Janusza czy Kaczmarka, to bym sobie przytrzasnął ze dwa palce drzwiami, żeby chociaż z tydzień odpocząć.

W ogóle to zawodnicy powinni się zebrać i zrobić protest pt "wybijamy sobie palce na mecze w środku tygodnia" i niech sobie prezesi i Polsaty sami grają XD
Kaczmarek chyba tak zrobi😉 bo coraz więcej w wywiadach mówi (na tą chwilę)z obrzydzeniem o siatkówce.

To co:Stępień,Kluth,Chitigoi,Bednorz,Wiltenburg,Takvam,Banach?
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Bruninho
Posty: 287
Rejestracja: 6 lip 2023, o 18:26
Płeć: M

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: Bruninho »

Skąd takie pomysły, wszyscy oprócz Marcina są na miejscu.
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: bono »

Mimo wszystko ZAKSA że Stępniem to jak Polska z Łomaczem.
I jeszcze Jarosz z Magierą komentują🤦
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Pawel9221
Posty: 1190
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: Pawel9221 »

Weber zdejmuje Karlitzka, komentarz Jarosza: " Dobrze, ze Weber nie zdejmuje mlodego Szymendera, a doswiadczonego Karlitza" Zastanawiam sie czy on zdaje sobie sprawe, ze sa limity czy poprostu ingnoruje takie rzeczy? Kibic przed telewizorem moze nie wiedziec, ale komentator i ekspert, ktory siedzi tyle lat w telewizji tego nie wie albo nie jest w stanie wydedukowac takiego prostego faktu
Pomocniczka
Posty: 2133
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: Pomocniczka »

Widzę, że Olsztyn zgromadził dwóch najbardziej utalentowanych polskich graczy młodego pokolenia: Janikowskiego i Jakubiszaka. Brawo!
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7951
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Oparcie całego składu o Nicolasa Szerszenia to dobry mastermind jednak. Nawet Sapiński się popsuł. :<
Adriano
Posty: 598
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: Adriano »

Takie cieniasy jak Szymendera czy Janikowski naprawdę powinny pomyśleć o grze w I lidze, bo na pluslige i poważne granie napewno się nie nadają.
Diomedea
Posty: 4456
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: Diomedea »

Pomocniczka pisze: 28 paź 2023, o 14:01 Widzę, że Olsztyn zgromadził dwóch najbardziej utalentowanych polskich graczy młodego pokolenia: Janikowskiego i Jakubiszaka. Brawo!
Rozumiem ze sie nie orientujesz, wiec wytlumacze.
Hawryluk. Z Graniecznym naleza do najbardziej obiecujacych na tej pozycji, nie tylko w Polsce. Potwierdzone nagrodali na mlodziezowych mistrzostwach miedzynarodowych.
Jak Zaksa go sciagnie za te 3 lata to oczywiscie juz nie przeprosisz, tylko bedziesz smolone duby opowiadal, jak to sie w zaksie wybitnoscia zarazil.
Z zawodnikow, ktorzy w Zaksie sa to Olsztyn wyciagal dwoch z zapasci po lawkach-Sliwke i Bednorza. Wychowankiem jest Kochanowski, gral tam troche Poreba. Wiec przeszli, aktualni i przyszli zaksiacy.
Olsztyn to fajny klub dla mlodych, naprawde zdolnych, badz zasiedzialych na lawkach. Nie boja sie postawic na mlodszych.
Niestety sytuacja jest taka, ze z mlodymi polskimi przyjmujacymi jest ciezko.


Zobaczymy, Olsztyn troche z Szerszeniem przeholowal.
Oraz z 3 zagranicznymi skrzydlowymi do zagranicznego sypacza. :(
Wiadomo-ukladanka oparta na Szerszeniu. Na razie to byla mowa o 2 tygodniach pauzy.

Armoa zapowiada sie ciekawie, ale jest surowy. Jeszcze nie ten poziom. Moze kiedys. Kariltzek niestabilny.

Nie wiem czy zobaczymy tutaj jakis wiekszy kawalek meczu.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2023, o 14:47 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: bono »

Stępień trzyma przy życiu Olsztyn
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
Diomedea
Posty: 4456
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: Diomedea »

bono pisze: 28 paź 2023, o 14:45 Stępień trzyma przy życiu Olsztyn
Czesciowo niweluje miazdzaca przewage na przyjeciu. Inaczej byloby po 10 pkt roznicy.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2023, o 15:03 przez Diomedea, łącznie zmieniany 1 raz.
druid9999
Posty: 101
Rejestracja: 8 gru 2015, o 22:54
Płeć: M

Re: Plusliga 2023/24 - kolejka 3

Post autor: druid9999 »

Olsztyn ma niby przyjęcie na poziomie 48% pozytywnego wobec 44% Zaksy po 2 setach. Oglądając mecz w życiu nie powiedziałbym że Olsztyn gra lepiej w przyjęciu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”