Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: Robert »

Należy się cieszyć, że Kalisz zagra. Dobrze, że skompletują sklad i liga bedzie miała jakiś "wygląd". Przykro to pisać, lecz w tym sezonie LSK będzie słabsza niż w ubiegłym.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2008, o 12:57 przez Robert, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zakadam
Posty: 40
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:52
Płeć: M
Lokalizacja: Kalisz - miasto ze wszystkich w Polsce najstarsze

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: zakadam »

pek pisze:To w sumie niezupełnie off topic. Z tego, co znalazłem w Wikipedii, to SSK Calisia została założona 10 lat wcześniej, w 1989 r. Klub nazywał się Augusto czy Winiary, bo pod takimi nazwami występował w lidze. Odniosłem się do sformułowania "takiego klubu nigdy nie było". Rozumiem rozżalenie po tym,jak sponsor się wycofał, ale wypadałoby zachować trochę obiektywizmu. Bez Augusto czy Winiar (a może raczej Nestle) - Calisia nie miałaby żadnych sukcesów. Przecież ze względu na ich b. duże zaangażowanie finansowe Calisia oddała im miejsce w nazwie. Zaznaczam, że nie jestem pracownikiem żadnej z tych firm...
W wikipedii kazdy moze napisac sobie to co mu sie podoba, wiec nie wierz temu co tam jest napisane, tylko mi zaufaj.
Przed Augusto była MKS Calisia, która nadal jest i gra w drugiej lidze.
W Kaliszu są więc dwie sekcje siatkówki kobiet

rozzalenia po odejsciu sponsora nie czuje w ogole. czemu? niech będzie to moja tajemnica.

koniec tematu w sprawi historii SSK Calisii
pozdrawiam
zakadam ;)
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: Robert »

Potwierdziła się informacja, że jest po Poznaniu. Trener Lalek jest na wypowiedzeniu, zawodniczek nie ma pozostaje pyatnia co dalej? Juniorki? Dziewięciodrużynowa LSK? Szkoda ponieważ rywalizacja juniorkami raczej niczego dobrego nie przyniesie, a klub z Poznania w takim wypadku spisuje się na porażki przed rozpoczęciem rozgrywek.
Conrados
Posty: 110
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 20:05
Płeć: M
Lokalizacja: Kalisz

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: Conrados »

Najprawdopodobniej nową zawodniczką Calisii Kalisz będzie Dominika Sieradzan.
Awatar użytkownika
virus304
Posty: 54
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:19
Płeć: M
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: virus304 »

Kod: Zaznacz cały

MKS Muszynianka Fakro - kadra zawodnicza i trenerska !
Z ośmioma zawodniczkami z sezonu poprzedniego i z czterema "nowymi".


Bełcik I. rozgrywająca
Śrutowska A. rozgrywająca
Mirek J. przyjmująca
Jagieło A. przyjmująca ( Przybysz )
Rosner M. przyjmująca
Pykosz D. środkowa
Pycia S. środkowa
Plchotova I. środkowa
Frątczak K. atakująca
Kaczor J. atakująca
Zenik M. libero
Targosz M. libero

Serwiński B. I Trener
Litwin R. II Trener
Groń J. Trener odnowy biologicznej
Groń R. Masażysta
Wojtowicz M. Statystyk

Odchodzą Mieszała M. , Karczmarzewska A. , Wojtowicz G. - odchodzącym zawodniczkom kierownictwo klubu wyraża podziękowania
za pracę na rzecz MKS Muszynianka Fakro. Szczególne podziękowania 
dla M. Mieszały.
Prezes MKS Muszynianka Fakro Bogdan Serwiński.


http://www.mksmuszynianka.iap.pl/pl/


czyli do Muszyny przeszły:

Joanna Kaczor z Gwardii, Ivana Plchotova z Unicom Starker Kerakoll Sassuolo i Monika Targosz z Wisły Kraków
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: mAt »

virus zapomniałeś dodać, że jeszcze Rosner powróciła do Muszyny. Niezła ekipa, nie ma co gadać.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: jasson »

No to Muszyna ma świetną dwunastkę. Myślę że w końcu mogą powalczyć również w Europie. Plchotovej za bardzo nie znam ale Rosner i Kaczor to reprezentantki. Szczególnie transfer tej drugiej zaskakujący bo podobno miała grać w Gwardii. Ciekawe kto usiądzie na ławce: Frątczak czy Kaczor; Rosner, Mirek czy Przybysz...

Na papierze Muszyna wygląda chyba lepiej niż Aluprof...

Śmieszy mnie zapowiedź Mielca że po wzmocnieniach Ściurki i Związek ma szansę powalczyć o medale. Każdy ma szanse. Przed sezonem wynoszą one po 10%. Bez komentarza...
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: Roberto36 »

Conrados pisze:Najprawdopodobniej nową zawodniczką Calisii Kalisz będzie Dominika Sieradzan.

tak z tego co wiem już jest zawodniczka Kaliska,nie chciała zostać w Pile bo wiedziała ze i tak będzie mało grała,za to do piły przyszła Edyta Kucharska z BKS Aluprofu Bielsko-Biała.
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: Roberto36 »

mAt pisze:virus zapomniałeś dodać, że jeszcze Rosner powróciła do Muszyny. Niezła ekipa, nie ma co gadać.
tak zgadzam sie ekipę maja zajeb... ale nie maja trenera i tu jest problem,wszystko inne jest
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: Mate »

Ponoć w Muszynie ma zagrać czeska środkowa Plchotova. Ostatnio grała w beniaminku ligi włoskiej Sassuolo Volley.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: jasson »

Mate pisze:Ponoć w Muszynie ma zagrać czeska środkowa Plchotova. Ostatnio grała w beniaminku ligi włoskiej Sassuolo Volley.
patrz wyżej
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: evija »

tak zgadzam sie ekipę maja zajeb... ale nie maja trenera i tu jest problem,wszystko inne jest
Ten brak nie przeszkodził im w zdobyciu Mistrzostwa Polski, więc nic w materii szans Muszyny się nie zmienia, opróćz tego, że jest ciut mocniejsza niż przed rokiem. Nie zachwyci w rundzie zasadniczej, play-offy zamiecie i znowu będziemy debatować, że Muszyna "nie ma trenera" ;)
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: ark »

Roberto36 pisze:
mAt pisze:virus zapomniałeś dodać, że jeszcze Rosner powróciła do Muszyny. Niezła ekipa, nie ma co gadać.
tak zgadzam sie ekipę maja zajeb... ale nie maja trenera i tu jest problem,wszystko inne jest
no tak, nie mają "trenera" tylko gościa od wszystkiego który dodatkowo ma klasę i umie powiedzieć "dziekuję" odchodzącym zawodniczkom czego nie umieją włodarze większości klubów w Polsce ... nie dziwię się że Muszyna zdobyła MP 2007/8 z Bogdanem i nie zdziwię się jeśli w przyszłym roku znów będzie na najwyższym podium z takim składem i z takim podejściem do zawodniczek
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: jasson »

Też byłem sceptyczny co do Serwińskiego ale po tylu latach to niejeden tuman nauczyłby się fachu. Nie wiem czy to co prezentuje trener Muszyny wystarczy na Ligę Mistrzyń ale na polską ligę to już wystarcza. I wszyscy zawistni mogą mu dokuczać ale on i tak zrobi swoje. Na pewno mu łatwiej bo ma pieniądze na dream team ale za to, jak potrafi podziękować odchodzącym zawodniczkom należy się szacunek. Wiele zawodniczek zostawiało dla klubów serce na parkiecie przez wiele lat, a na odchodne nikt im nie podawał nawet ręki. W Muszynie jest inaczej i to należy podkreślać. Za to należą się brawa.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: Robert »

Muszyna ma skład bardzo mocny W chwili obecnej reanie patrząc i oceniając szanse można powiedzieć, że jest dwóch kandydatów do MP: BB i Muszyna, a może do tej dwójki dołączy Piła?

Zobaczymy, co z Magdaleną Saad w Białymstoku?
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: Roberto36 »

Robert pisze:Muszyna ma skład bardzo mocny W chwili obecnej reanie patrząc i oceniając szanse można powiedzieć, że jest dwóch kandydatów do MP: BB i Muszyna, a może do tej dwójki dołączy Piła?

Zobaczymy, co z Magdaleną Saad w Białymstoku?

żebyście sie nie przejechali tak jak w tamtym roku Mistrz Polski PTPS Piła
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: ark »

Roberto36 pisze: żebyście sie nie przejechali tak jak w tamtym roku Mistrz Polski PTPS Piła
kurcze, a dałbym sobie głowę uciąć, że rok temu mistrzem był Kalisz a w tym roku Muszyna :D
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: Robert »

Gwardia Wrocław nie będzie miała najsilniejszego składu w LSK. Po obecnych ubytkach skład wygląda na słabszy niż po uzyskaniu awansu, a ogólna liczba zawodniczek na dzień dzisiejszy to dziewięć. Myślę, zer wzmocnienia muszą być we Wrocławiu i będą.

Co do Piły - owszem w ubiegłym sezonie drużyna Nafty pokazala lwi pazur zdobywając PP i do końca liczyła się w walce o MP. Jeśli w sezonie 2008/2009 będzie tak samo skutecznie grać nie mam nic przeciwko temu, liga stanmie się ciekawsza i atrakcyjniejsza.
Awatar użytkownika
virus304
Posty: 54
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:19
Płeć: M
Lokalizacja: Mielec
Kontakt:

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: virus304 »

Dwie młode siatkarki mieleckiej Stali Dorota Wilk i Paulina Peret w przyszłym sezonie będą bronić barw drugoligowej szóstki Biłgoraj. Mielecki klub wypożyczył je, by mogły się ogrywać zamiast siedzieć na ławce w ekstraklasowej drużynie Stali.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: Robert »

W DG zostaje Marzena Wilczyńska, choć MKS czeka jeszcze ostateczna "przeprawa" z Pałacem o Marzenkę. Więcej pod linkiem:
http://www.sosnowiec.info.pl/sport/siat ... ,1,4,12398
Ostatnio zmieniony 2 lip 2008, o 18:04 przez Robert, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: evija »

To jest nieludzkie podejście ze strony działaczy z Bydgoszczy.
Żale prezesa tylko po części uzasadnione, bo ktoś mu tę zawodniczkę wyszkolił. Nie PZPS, nie MKS tylko KS Pałac Bydgoszcz. Nie ma to związku z nią i jej życiem tylko z sytuacją naszego, bydgoskiego klubu. A tak w ogóle to podejście jest ludzkie i to bardzo - "jak mi przykro". Gra u Was dopiero 2 lata i na zasadzie wypożyczenia oddaliśmy jedną z naszych najbardziej utalentowanych zawodniczek. Jeśli ma dojść do transferu definitywnego to logiczne, że klub macierzysty zarząda większej kasy. A nawet jeśli dalsze wypożyczenie, to nam to się już dłużej nie opłaca - zysków prawie żadnych z tego tytułu, bo nie mamy ani dobrej zawodniczki, ani godnych jej pieniędzy z tego tytułu. Tak samo było z Frąckowiak - chciała grać w innym klubie - proszę bardzo, ale transfer definitywny, a nie wypożyczenie i trzeba było ją wykupić. Poza tym nie wierzę, że MKSu nie stać na Marzenę skoro było go stać na kontrakty dla Strządały czy Śliwy, Staniuchy... więc jeśli bardzo na niej Dąbrowie zależy niech się zdecyduje - wóż albo przewóz - bierzecie lub nie.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: jasson »

Prezes Dąbrowy zachowuje się jak dziecko. "To jest nieludzkie, my chcemy jej dobra". Załóżmy że jestem prezesem klubu i chcę mieć w składzie Glinkę. Dla jej dobra... Ktoś mi ją sprezentuje za darmo?
Jak to się ładnie mówi "kasa misiu, kasa". Dziwne że prezes klubu w którym na pensje wydaje się ok 100tys zł miesięcznie żałuje 40tys na sprawdzoną zawodniczkę...

Pojawia się w końcu info z Wrocławia. Nienajlepsze info... Bardzo ciekawy skład z I ligi + wracająca z USA Kaczor jest już tylko przeszłością. Walka o puchary (V miejsce) też. Co prawda kluczowe zawodniczki po awansie zostały ale o wzmocnieniach cisza a klub już szuka za granicą. Przecież rynek w kraju nie jest jeszcze przebrany. A w składzie: środkowe 3 (w tym dwie juniorki), przyjmujące 2, atakujące 0... Klub zrezygnował z Sieradzan i Chojnackiej. Czyżby w rękawie miał lepsze karty?

Poznań chyba umarł, poza czołową trójka reszta będzie się cisnąć w przedziale 4-9. Czwarty walczy o medale, dziewiąty o utrzymanie...
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: pek »

Znajdujesz kandydata do walki o medale poza Muszyną, Piłą i Bielskiem? Ja nie bardzo, nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek im zagroził (chyba żeby Dąbrowa? Kalisz?). Ciekawe, co zrobią z Poznaniem lub miejscem po nim. Przy poważnym sposnorze i transmisjach tv, nikt nie zgodzi się, żeby liga grała w okrojonym składzie, jak jeszcze osiem lat temu. Jeśli Poznań nie zdąży sprzedać miejsca (ale komu - Budowlanym Łódź?), to PZPS będzie musiał je uzupełnić przez kooptację lub baraże. Tylko znów - kim? Najwyżej sklasyfikowana drużyna - Wisła - prawie na pewno nie skorzysta z ewentualnego prezentu. Piastowi i Sokołowi się on nie należy (zresztą nie mają możliwości finansowo-personalnych). Pozostaje tylko spadkowicz - Pałac...
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: Robert »

Poznań ma zamiar zagrać juniorkami... Wcześniej już o tym pisałem i powiem tyle, bez sensu i po co? Kolejna rzecz jak Poznań nie przystapi do rozgrywek LSK, czy będzie drużyna która przejmie miejsce po nich? SKład Bydgoszczy, czy Łodzi był budowany na grę w 1 lidze, a nie w LSK.
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: jasson »

pek pisze:Znajdujesz kandydata do walki o medale poza Muszyną, Piłą i Bielskiem? Ja nie bardzo, nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek im zagroził ...
Tak jak napisałem... "Poza czołową trójką (Muszyna, Bielsko, Kalisz) reszta będzie się cisnąć w przedziale 4-9". Ktoś tą czwartą drużyną musi być a czwarty zespół gra chcąc niechcąc w półfinale... Czy Dąbrowa czy Kalisz? Na dzisiaj chyba MKS.
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: pek »

jasson pisze: ...Czwarty walczy o medale, dziewiąty o utrzymanie...
Do tego się odniosłem. Nie to, żebym się kłócił - rozumiem, o co Ci chodziło. Tyle że gra tej czwartej drużyny powinien ograniczyć się właśnie do formalnego udziału, nie posądzam ich o jakąś poważniejszą walkę. Zwłaszcza wątpię w możliwości najmocniejszej personalnie Dąbrowy. Nie chcę niepotrzebnie obrażać ludzi, od których ma najwięcej ma w drużynie zależeć, ale jakoś kiepsko to widzę...

A zapowiedzi Poznania niedługo powinny zostać zweryfikowane - przez zgłoszenia do ligi. Gdy się przymierzą, to mogą nie mieć możliwości finansowych nawet na gę juniorkami. To też kosztuje - zgłoszenia zawodniczek i drużyny do PZPS, wyjazdy, organizacja meczów u siebie, sędziowie, nawet młodym dziewczynom wypada dać w ekstraklasie choćby drobne stypendia. Uzbiera się kilkaset tysięcy, a oni są ponoć na półmilionowym minusie. Przy wymogach licencyjnych, jakie są np. w piłarskiej ekstraklasie - na pewno nie dostaliby pozwolenia na grę.
Awatar użytkownika
Mateusz_AZS
Posty: 19
Rejestracja: 1 lip 2008, o 21:08
Płeć: M
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: Mateusz_AZS »

Działacze AZS Białystok nadal zbroją się przed nowym sezonem ligowym. W tym tygodniu klub podpisał umowę z Katariną Truchanovą, dwudziestoczteroletnią przyjmującą reprezentacji Słowacji.

Katarina Truchanova jest po czeskiej rozgrywającej, Lucie Muhlstein kolejną siatkarką, która przeszła z Doprastavu Bratysława do akademiczek z Białegostoku. Słowaczka ma dwadzieścia cztery lata, 178 cm wzrostu i na pozycji przyjmującej zastąpi najprawdopodobniej Białorusinkę, Tatianę Hardiejevą.

Truchanova jest również kadrowiczką reprezentacji Słowacji, która przed miesiącem wywalczyła kwalifikacje do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Niewiele brakowało, a białostoccy działacze przegraliby batalię o siatkarkę z jednym z pierwszoligowych klubów francuskich. Okazało się, że dla Truchanova pieniądze nie były najważniejsze. Do związania się z klubem z Białegostoku Słowaczkę przekonała była koleżanka z Bratysławy, Lucie Muhlstein, która również trafiła na Podlasie.

Truchanova siatkarską karierę rozpoczynała w rodzinnym Vranowie, w klubie MŠK Sokol Vranov nad Topľou. Później grała w Vitalu Bratysława, Slavii UP Bratysława, DPS Nitra, a przez ostatni sezon w zespole brązowych medalistek mistrzostw Słowacji, Doprastavie Bratysława.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: Robert »

Pek - co do Poznania zgoda w 100% może być, ze albo się zagra, albo się nie zagra. Ciekawe, co zrobią po rozegraniu paru spotkań i stwierdzą, że mają dość siatkówki? Wycofają drużynę, oddadzą mecze walkowerami. Czegoś tu nie rozumię, chcą grać na siłę innego wyjścia nie widzę. Co do wymogów do gry w LSK władze tejże ligi powinny wprowadzić jakieś ludzkie i sensowne przepisy. Każda drużyna powinna mieć jasny i przejrzysty budżet. Poza tym nie sądzę aby z Poznania napłytnęły jakieś pozytywne wieści. W chwili obecnej Poznań to kandydat numer jeden do spadku. Przykre, ale prawdziwe.

Białystok wyciągnął chyba wnioski z dwóch poprzednich sezonów i konsekwentnie buduje drużynę.
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: jasson »

Robert po raz chyba dziesiąty piszesz to samo na temat Poznania. Daj im spokój. Mają problemy i na pewno ostro walczą żeby z nich wyjść. Jakby to twój klub miał takie problemy to pewnie nie chciałbyć czytać codziennie o tym na forum (że juniorki, że beauty team, itd). Jak się zgłoszą tzn że chcą grać i będą. W ubiegłym sezonie Białystok w październiku nie miał trenera i zawodniczek ale zagrał sezon i się utrzymał a miał spaść...
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Transfery w LSK przed sezonem 2008/09

Post autor: Robert »

Chciałbym aby liga zagrała w komplecie 10 drużyn - to tylko takie moje życzenie, żeby nie była poszatkowana. Podobnie jest w Sosnowcu w PLS, niemal identyczna sytuacja jak w Poznaniu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”