Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: Mate »

W Sopocie budowana jest(lub ma być) potęga, która ma dzielić i rządzić w +Lidze Kobiet. "Ojcem" sukcesu ma być Konrad Piechocki, który jak wiadomo jednego hegemona już ma. W kręgu zainteresowań jest znany włoski trener Massimo Barbolini. Jak myślicie wypali ten plan czy nie??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: Antos »

Jak sie ma kase to no problem.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: Mate »

Antos pisze:Jak sie ma kase to no problem.
Patrz: Trefl Gdańsk :D .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: KadrO »

Mate pisze:W Sopocie budowana jest(lub ma być) potęga, która ma dzielić i rządzić w +Lidze Kobiet. "Ojcem" sukcesu ma być Konrad Piechocki, który jak wiadomo jednego hegemona już ma. W kręgu zainteresowań jest znany włoski trener Massimo Barbolini. Jak myślicie wypali ten plan czy nie??
Myślę, że to bardzo prawdopodobne. Kasa jest, teraz po sezonie awansują do +ligi, zakupią drużynę która będzie walczyć o złoto. Poczekamy, zobaczymy.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: KChudz »

Wierzbicki zawsze głośno zaczyna, ale jak skończy :D zobaczymy za rok ;)
mmaniekk7
Posty: 6
Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:18
Płeć: M

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: mmaniekk7 »

Antos pisze:Jak sie ma kase to no problem.
Kasa to nie wszystko tak jak wyzej ktos napisal, dobrym przkladem tego jest druzyna Trafla
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: evija »

Musieliby wyciągnąć jakieś reprezentantki z Bielska i Muszyny, co wydaje się mało realne. Nie będą mieć europucharów. Gwiazdy zagranicznej kupić się nie udało jeszcze ani Muszynie ani Bielsku, to tym bardziej zespołowi, który w Europie nie ma żadnej marki i w pucharach grać nie będzie. Sama forsa to nie wszystko. Trzeba zbudować DRUŻYNĘ, co jest ważne mając na myśli akurat ten klub. Pan Wierzbicki powinien brać przykład choćby z B.Serwińskiego. Mało gadać, a robić. W Treflu jest odwrotnie. Może trenerem pan Bogdan nie jest wybitnym, ale za to prezesem i owszem. W kilka lat właściwie (jeszcze w sezonie 2004/5 Muszyna o utrzymanie walczyła, 5 sezonów później ma 3 tytuły MP) stworzył z niczego drużynę walczącą w Europie i wiodącą prym w Polsce. Ma dar przekonywania, MKS ma naprawdę mocnych sponsorów: Muszyniankę, Fakro i Bank BPS. W Bielsku jest Aluprof (który przedłużył umowę) i Fiat. W siłę rośnie Dąbrowa, która korzystnie się pokazała w Europie i jeśli zajmie wysokie miejsce w lidze (medalowe) być może dostanie kolejną dziką kartę do LM. Również mają dobrych sponsorów. Jest też Łódź, która ma duże ambicje i dobry skład. Jestem ciekawa ile Trefl wyłoży na stół, bo będzie musiał wyłożyć wiele w związku z zapowiedzią chęci bycia hegemonem w żeńskiej. Licytacja w sezonie transferowym może być ostra. Inne kluby mają argumenty realne. Zobaczymy czy to tylko gadka czy Trefl ma tyle kasy (albo chęci wydać sporo kasy) na żeńską siatkę. Pamiętajmy, że męski Trefl ma duże szanse na awans do PLS i również będzie trzeba zapewnić z 5 mln dla panów, jak nie więcej. Do tego dołożyć 4 mln na babki (szacowane budżety MKS M. i BKS) kierując się zapowiedziami - wychodzi prawie 10 mln na dwie drużyny. Czy Trefl, mający również koszykarzy w ekstraklasie, ma aż TYLE kasy? Oczywiście będą sponsorzy mniejsi, ale czy Trefl tyle udźwignie czy będziemy mieć na koniec sezonu jakąś katastrofę finansową i jeśli nie daj Boże będą cienko prządź to na kim będą przyoszczędzać? Siatkarzach, siatkarkach, koszykarzach? To nie spółka skarbu państwa, chyba, że obecność Pakosza sprawi, że PGE weźmie się za żeńską siatkówkę i wtedy problem $$$ będzie rozwiązany. Dla mnie głupota, jeszcze z 2 sezony temu Kondzio miał w Skrze drużynę w 1 lidze kobiet, grającą na niezłym poziomie (4-5 miejsce). Pod swoim nosem byłoby łatwiej budować. Chyba, że pan Wierzbicki zapałał miłością do żeńskiej. Ciężko mi w to uwierzyć, no ale pożyjemy - zobaczymy. Jeszcze sporo czasu do końca sezonu wtedy zobaczymy co wyjdzie z tych zapowiedzi.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Padziu
Posty: 19
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 19:07
Płeć: M

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: Padziu »

Chciałbym się ustosunkować do powyższego postu

Po 1: Trefl Gdańsk po awansie też zbudował duży budżet, sprowadził gwiazdy i kilka miesięcy później spadł. Tu może być podobnie
Po 2: Wydaje mi się że PGE jest częściowo spółką skarbu państwa. Wprawdzie chcą się pozbyć/już się pozbyli części/całości akcji ale w zeszłym roku na pewno Skarb państwa miał ich akcje.
Po 3: PGE to dość bogata firma i da radę utrzymać i Kondzia i drużyny z trójmiasta, które zapewne będą miały jeszcze innych sponsorów (patrz. Trefl)
Po 4: MKS DG chyba nie może dostać drugi rok z rzędu dzikiej karty do LM. ;)
Conrados
Posty: 110
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 20:05
Płeć: M
Lokalizacja: Kalisz

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: Conrados »

Padziu pisze:Po 4: MKS DG chyba nie może dostać drugi rok z rzędu dzikiej karty do LM. ;)
Padziu, niestety mylisz pojęcia. W myśl regulaminu IECL (Indesit European Champions League) zaproszeń do Ligi Mistrzów nie otrzymują kluby, lecz federacje poszczególnych krajów; zatem miejsce w Lidze Mistrzyń otrzymała nie Dąbrowa, lecz Polska. Polsce przysługiwały 3 miejsca w Lidze Mistrzyń, więc miejsce w LM przysługiwało zespołowi z Piły. Brązowy medalista MP nie wyraził chęci gry w LM, podobnie postąpił 4. zespół sezonu 2009 czyli Pałac - stąd obecność w elicie 5. siły sezonu 2009 czyli Dąbrowy. Pisanie o dzikich kartach nie ma więc żadnego uzasadnienia.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: Robert »

Ciekawe jak "czują" się co niektóre zawodniczki z Trefla, którym po zakończonym sezonie powie się : "CZEŚĆ"? Te działania przypominają mi Wisłę z sezonu 2006/2007. Jaką mmotywację mają obecnie zawodniczki, jak po zakończonym sezonie część z nihc odejdzie? Przed meczami z DG też sę wzmacniali, też były ambitne plany, co wyszło każdy wie.... Moim zdaniem Ewa ma wiele racji. Mam kaprys to zbuduję sobie drużynę--- na to trzeba czasu i jest to działanie długotrwałe, kasa to nie wszystko, o czym dobitnie na włąsnej skórze przekonał się pan Wierzbiucki w ubiegłym sezonie.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: Mate »

Padziu pisze:Chciałbym się ustosunkować do powyższego postu

Po 1: Trefl Gdańsk po awansie też zbudował duży budżet, sprowadził gwiazdy i kilka miesięcy później spadł. Tu może być podobnie
Po 2: Wydaje mi się że PGE jest częściowo spółką skarbu państwa. Wprawdzie chcą się pozbyć/już się pozbyli części/całości akcji ale w zeszłym roku na pewno Skarb państwa miał ich akcje.
Po 3: PGE to dość bogata firma i da radę utrzymać i Kondzia i drużyny z trójmiasta, które zapewne będą miały jeszcze innych sponsorów (patrz. Trefl)
Po 4: MKS DG chyba nie może dostać drugi rok z rzędu dzikiej karty do LM. ;)
1. No tak, ale wtedy było trochę nieszczęścia i brak głowy do budowania zespołu. Ściągnęli Janića, Samardzića, Zanuto, Kadziewicza, a na rozegranie Bednaruka + Kruk, do tego trener Kasza, który miał utrzymać te wszystkie gwiazdy. Później Strumiłło miał wyciągnąć zespół, ale "z pustego i Salomon nie naleje".
2. Kiedyś kupiłem "Dziennik" z "Gazetą Prawną" i w GP pisze coś takiego:
"MSP może sprzedać w tym roku kilkanaście % akcji PGE, jeśli koniunktura na rynku będzie dobra. Nie wyklucza, że sprzeda ten pakiet w kilku transzach, ale nie chce zejść w PGE poniżej 51%[...]."
Nie znam się na biznesie, ale Arff studiuje chyba finanse, więc mógłby wyjaśnić o co chodzi.
3. Jak na razie męski zespół sponsoruje Trefl, GPEC i mniejsze firmy.
evija pisze:Jestem ciekawa ile Trefl wyłoży na stół, bo będzie musiał wyłożyć wiele w związku z zapowiedzią chęci bycia hegemonem w żeńskiej. Licytacja w sezonie transferowym może być ostra. Inne kluby mają argumenty realne. Zobaczymy czy to tylko gadka czy Trefl ma tyle kasy (albo chęci wydać sporo kasy) na żeńską siatkę. Pamiętajmy, że męski Trefl ma duże szanse na awans do PLS i również będzie trzeba zapewnić z 5 mln dla panów, jak nie więcej. Do tego dołożyć 4 mln na babki (szacowane budżety MKS M. i BKS) kierując się zapowiedziami - wychodzi prawie 10 mln na dwie drużyny. Czy Trefl, mający również koszykarzy w ekstraklasie, ma aż TYLE kasy? Oczywiście będą sponsorzy mniejsi, ale czy Trefl tyle udźwignie czy będziemy mieć na koniec sezonu jakąś katastrofę finansową i jeśli nie daj Boże będą cienko prządź to na kim będą przyoszczędzać? Siatkarzach, siatkarkach, koszykarzach? To nie spółka skarbu państwa, chyba, że obecność Pakosza sprawi, że PGE weźmie się za żeńską siatkówkę i wtedy problem $$$ będzie rozwiązany. Dla mnie głupota, jeszcze z 2 sezony temu Kondzio miał w Skrze drużynę w 1 lidze kobiet, grającą na niezłym poziomie (4-5 miejsce). Pod swoim nosem byłoby łatwiej budować. Chyba, że pan Wierzbicki zapałał miłością do żeńskiej. Ciężko mi w to uwierzyć, no ale pożyjemy - zobaczymy. Jeszcze sporo czasu do końca sezonu wtedy zobaczymy co wyjdzie z tych zapowiedzi.
Muszę przyznać Ci rację z tymi pieniędzmi. Jeśli dobrze pójdzie to w następnym sezonie w najwyższych klasach rozgrywkowych będą grać: Trefl Sopot, Trefl Sopot(siatkówka) i Trefl Gdańsk. Na pewno Prezes Wierzbicki nie zmniejszy wydawanych pieniędzy na koszykarzy. Trefl Gdańsk, jeśli chce walczyć o "6" czy nawet "4" będzie musiał dostać te 5-6 mln. Do Sopotu także musi wpłynąć podobna suma. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. Poza tym PGE także zajmuje się "szerokim" sponsoringiem. Jest Skra(ok. 12 mln), Turów(ok. 10 mln, jak nie więcej), i GKS(z 7-8 mln??). Dojdzie żeński Trefl to liczba wydawanych pieniędzy na sponsoring przez PGE wyniesie ok. 35 mln.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: przeemekk90 »

Mate pisze: Muszę przyznać Ci rację z tymi pieniędzmi. Jeśli dobrze pójdzie to w następnym sezonie w najwyższych klasach rozgrywkowych będą grać: Trefl Sopot, Trefl Sopot(siatkówka) i Trefl Gdańsk. Na pewno Prezes Wierzbicki nie zmniejszy wydawanych pieniędzy na koszykarzy. Trefl Gdańsk, jeśli chce walczyć o "6" czy nawet "4" będzie musiał dostać te 5-6 mln. Do Sopotu także musi wpłynąć podobna suma. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. Poza tym PGE także zajmuje się "szerokim" sponsoringiem. Jest Skra(ok. 12 mln), Turów(ok. 10 mln, jak nie więcej), i GKS(z 7-8 mln??). Dojdzie żeński Trefl to liczba wydawanych pieniędzy na sponsoring przez PGE wyniesie ok. 35 mln.
Suma wydawanych pieniędzy przez PGE jest mocno zastanawiająca... Do tego wykładają kolejne pieniądze, a ze SKRY, GKSu i Turowa to na pewno nie zrezygnują. Myślę ze 35 mln to przesada ale ok. 25 to na pewno wydają.

Zbudowanie potęgi w jednym sezonie i przez jedno okienko transferowe to nie takie łatwe zadanie. Sadurek jest aktualnie bez klubu więc kto wie..? Ale wątpie żeby gwiazdy szły masowo do Sopotu na słowne obietnice walki o wielkie trofea. Tym bardziej że każdy ma w głowie porażkę Trefla Gdańsk (chociaż to zupełnie inna sytuacja) ale ludzie są bardziej ostrożni, myślę że zawodnicy też. Chyba że naprawdę będą duże pieniądze i żadna gwiazdka nawet nie będzie marudzić.
Chociaż z drugiej strony nie wiadomo o jaką potęgę chodzi. Bo bycie w strefie medalowej w +L Kobiet to nie jest wcale taki trudny wyczyn (na drodze stanie Bielsko, Muszyna i DG)...Chyba że pojawi się perspektywa pucharów w Europie, to wtedy lepiej zacząć sezon 2011/12 od mocnego uderzenia, transferów :) Ale to tylko gdybanie.
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: Mate »

Prezes Wierzbicki w rozmowie z dziennikarzem gdańskiego oddziału GW Maciejem Korolczukiem jest bardzo realistyczny. Przynajmniej "nie sra żarem" jak to mówią.

http://www.sportzoom.pl/index.php?optio ... &Itemid=34

^
|

Rozmowa z Wierzbickim.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: madlark »

W kategorii ciekawostki: MG jest w kręgu zainteresowań Trefla ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: maksik »

madlark pisze:W kategorii ciekawostki: MG jest w kręgu zainteresowań Trefla ;)
Gosia? Skąd info? byłoby superancko. Uwielbiam tę zawodniczkę..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: madlark »

maksik pisze:
madlark pisze:W kategorii ciekawostki: MG jest w kręgu zainteresowań Trefla ;)
Gosia? Skąd info? byłoby superancko. Uwielbiam tę zawodniczkę..
To tylko przymiarki, głownie powodowane marketingiem. Na razie Gośka nie jest (zbytnio) zainteresowane :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
janka
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:22
Płeć: K

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: janka »

Trefl Sopot to drużyna to ZAWODOWCÓW !!! One nigdy nie pękają. Zdarzają się im wypadki przy pracy, ale to są fachowcy i z porażek wyciągają wnioski. Nawet jak 90 % składu właściciel wywali po awansie to i tak cena rynkowa każdej zawodniczki i trenerów wzrośnie o jakieś 50 - 75 % :D Poważne kluby będą się o nich starać :) Takie niestety jest prawo dżungli, czyli kapitalizm w sporcie 8-)
yanka
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: mikasa1 »

Pewnie Trefl jest drużyną zawodowców i spokojnie awansuje do LSK - lecz janka wierz mi, ze nie wpłynie to na przyszłoroczne kontraktu zawodniczek być może w innych klubach. Zarabia sie w LSK (patrz kilka mocnych klubów) lecz większość aktualnych zawodniczek Trefla tam nie zostanie jak awansują do LSK. W pierwszej lidze awans trefla nie będzie miał żadnego znaczenia jesli chodzi o sferę finansową przy negocjacjach z klubami. A jak to najczęściej wygląda???? - patrz przykład beniaminka z Łodzi - był tam trener Pasiński - który teraz trenuje Jedynkę - były Wolosz, Wiśniewska, Blomberg - które teraz grają w Jedynce. A nie jest to sportowy ani finansowy awans.....
piotrr
Posty: 28
Rejestracja: 4 gru 2008, o 00:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mielec

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: piotrr »

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom w Treflu nie powstanie raczej żeńska Skra. Od dwóch kolejek na koszulkach KPSK Stali Mielec oraz w hali MOSiR w Mielcu pojawiły się emblematy PGE. W dniu dzisiejszym w programie meczowym zapowiadającym mecz z Organiką Budowlanymi Łódź pojawiła się informacja, że KPSK Stal Mielec sfinalizował umowę sponsorską z firmą PGE. Myślę, że sponsorowanie dwóch klubów mijałoby się z celem, więc PGE pewnie zostanie w Mielcu. Mogę się jednak mylić, że PGE będzie tytularnym sposorem Stali, gdyż takiej informacji nie posiadam (na pewno w dużym stopniu pomoże w budowaniu budżetu). Nowy prezes Stali pan Jacek Kilmek okazał się znakomitym managerem i zamiast dużo mówić do mediów, wzioł się do rozmów ze sponsorem. Chyba znowu Wierzbicki niepotrezbnie zaczoł opowiadać niedokonane historie na temat przyszłej potęgi jego klubu zamiast zakończyć negocjacje i wtedy ogłaszać nowinę.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: madlark »

Nie pomogły cenne rady Konrada. Perspektywa awansu coraz bardziej się oddala
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: Robert »

Moim zdaniem o czym pisałem w innym wątku w Treflu popełnili poważny błąd i raczej potęgi nie będzie. W trakcie sezonu nikt nie powinien mówić, co zamierza robić w przyszłym sezonie i jakie ma plany. Tak samo było z Wisłą Kraków w I lidze w sezonie 206/2007. Miało być eldorado a tak najprawdopodobniej w Sopocie będzie pierwszoligowa, smutna rzeczywistość. Teoria jest teorią, a praktyka praktyką, o tym zapomnieli najwyraźniej w Sopocie.. Stal Mielec moim zdaniem nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem Trefla, pomiędzy PlusLigą Kobiet a I ligą żeńską jest przepaść i o tym chyba każdy wie. Zresztą wystarczy prześledzić wyniki spotkań z ostatnich trzech, czterech sezonów, aby przekonać się, ze drużyna z I ligi nie awansowała poprzez baraże....
Awatar użytkownika
BKS_Fan
Posty: 22
Rejestracja: 6 maja 2010, o 09:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: BKS_Fan »

Widzę że tu dyskusja wre ale zacznijmy od tego że ten zespól na chwilę obecną nigdzie nie awansował ! Dały się ograć w decydującym meczy na własnym parkiecie TPS-owi a Stal Mielec łatwo z elity nie da się "wyrzucić" poza tym myślę że personalnie Stal ma lepszy zespół jeżeli trener Prus go należycie przygotuje to ta "nowa potęga" może zostać potęgą ale dalej I ligową :)
Więc zastanawianie się kogo to oni nie sprowadzą jest za wczesne :P
Każdy w Polsce wie!
co dla nas liczy się!
tylko BKS, trójkolorowy herb
w żyłach szlachetna krew!

Będziemy razem z nim!
do końca naszych dni!
duma i wiara w nas,
nic nie zatrzyma nas,
na mistrza przyszedł czas!
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: evija »

Ale ta dyskusja odbyła się na dobrą sprawę zanim Trefl odpadł i na gorąco komentowaliśmy to co ogłoszono w mediach ;)

Teraz już nie ma czego komentować, bo szansę Trefla na ogranie Mielca są mniejsze niż były Rumi na ogranie Trefla (moim zdaniem).
Nowej potęgi nie będzie, chyba, że Łódź albo Dąbrowa doskoczy nagle do poziomu Muszyny czy BKS w ciągu 1 sezonu.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
BKS_Fan
Posty: 22
Rejestracja: 6 maja 2010, o 09:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: BKS_Fan »

Łódź i Dąbrowa to już dobre zespoły i skutecznie walczą z BKS-em i Muszyną (przykłady to PP oraz obecny wynik półfinału dwóch MKS-ów) myślałem że jak to forum jest takie popularne to te posty są w miarę nowe ale patrząc na daty faktycznie szybko to komentowaliście mój błąd...ale czasu nie cofnę :P
Każdy w Polsce wie!
co dla nas liczy się!
tylko BKS, trójkolorowy herb
w żyłach szlachetna krew!

Będziemy razem z nim!
do końca naszych dni!
duma i wiara w nas,
nic nie zatrzyma nas,
na mistrza przyszedł czas!
perla
Posty: 83
Rejestracja: 13 maja 2010, o 14:50

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: perla »

Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: ark »

więcej szczegółów : http://www.pila.naszemiasto.pl/artykul/ ... egoria=688


też mi potęga, która musi sobie kupić miejsce w lidze :x

do Piły można mieć uwagi ale to jeden z najbardziej zasłużonych polskich klubów , poza tym kibicowsko również spoko ... szykuje nam się za to w PLK jakiegoś kolejnego sztucznego twora (bo ktoś ma kasę) z trębaczami zamiast kibiców

mam nadzieję, że szybko z niej spadną

Wielkopolska - jeszcze niedawno potęga w żeńskiej siatkówce (Kalisz, Piła) a teraz ... wielka! wielka! szkoda :<
Awatar użytkownika
BKS_Fan
Posty: 22
Rejestracja: 6 maja 2010, o 09:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: BKS_Fan »

Masz pieniądze masz wszystko...
Zobaczymy jaki będą miały skład...
Każdy w Polsce wie!
co dla nas liczy się!
tylko BKS, trójkolorowy herb
w żyłach szlachetna krew!

Będziemy razem z nim!
do końca naszych dni!
duma i wiara w nas,
nic nie zatrzyma nas,
na mistrza przyszedł czas!
Awatar użytkownika
zyll
Posty: 682
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:47
Płeć: M

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: zyll »

Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: dreamer »

Już jesteśmy na takim etapie, albo niebawem będziemy, że na slowo "Trefl" będą przez glowę jak koszmar przechodzić najczarniejsze wizje związane z naszą siatkówką.
czy Ci pajace (z Piechockim na czele) sądzą, że jak zatrudnią zagranicznego szkoleniowca Alessandro Chiappiniego, to przed nim uda się ukryć strategię tego "kanciarskiego" klubu?

Jestem zniesmaczony wariackimi próbami - prowadzonymi od kilku lat - zadomowienia w Sopocie siatkówki ekstraligowej zarówno w wydaniu mężczyzn jak i kobiet.

Jeżeli ci chorzy na kataraktę ślepcy nie pomyślą nawet przez chwileczkę, że takimi barbarzyńskimi dzialaniami robią sobie wrogów w calej Polsce, to potem niech się nie dziwią jak ich będzie witala wszędzie niechęć i wrogość.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Mercik
Posty: 8
Rejestracja: 19 gru 2007, o 17:13
Płeć: M

Re: Nowa potęga w +Lidze Kobiet??

Post autor: Mercik »

Walkowery ???
I bardzo dobrze !!!
Po raz pierwszy chyba w polskim sporcie ostatnich lat pojawia się coś więcej niż pieniądze.
Mam nadzieję, że jeśli Trefl pojawi się w lidze, tak postąpią wszystkie zespoły. Trochę honoru, przeciwko pseudotworom energetycznych bożków, którzy nie mają co robić z kasą. Daliby to na powodzian i skupili się na Skrze.
Stanowcze NIE dla kupczenia w PLK !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”