Sezon 2007/08 - I runda play-off

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Play-off

Post autor: mewa »

Wcześniej jeszcze therionie byla Piła, ale Joker z hukiem spadł i zatrzymał się dopiero w II lidze. Wg mnie baraż nie będzie tak zacięty jak w PLS i 4:0 wygra Białystok. No może 4:1. Pałac mimo wszystko jest bardzo słaby i zaslużenie ze względów sportowych spadnie.
Awatar użytkownika
therion
Moderator
Moderator
Posty: 251
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:03
Płeć: M
Lokalizacja: już Łódź
Kontakt:

Re: Play-off

Post autor: therion »

No to w takim razie jeszcze nie od rzeczy byłoby przypomnieć Bielsko-Białą :) BBTS też od jakiegoś czasu w dolnych rejonach I ligi pogrywa...
Dodo nie tuman! Nie da się wytępić!
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Play-off

Post autor: Robert »

To fakt, że w jednym mieście jak są dwie drużyny w najwyższej kalsie rozgrywkowej to zaczyna się problem. Bydgoszcz jest tego najlepszym przykładem. Gdańsk po awansie Trefla będzie też miał dwie drużyny zobaczymy jak tam sobnie poradzą. Wracając do baraży o utrzymanie Białystok zapewne się utrzyma, gdyż mają większą wolę walki i przejawiają większą ochotę gry. Jak wygrają w sobotę to będą bardzo blisko zrealizowania celu.

Moje typy na mecze rewanżowe:

Kalisz - DG. Mistrzynie Polski zakończą rywalizację w sobotę i będą oczekiwać na wynik z Muszyny. Dla Dg sukcesem bedzie ugranie choćby seta. Typ 3:1

Bielsko Biała - Gdańsk. Podobnie jak wyżej drużyna z Podbeskidzia bedzie chciala w sobotę rozstrzygnąć rywalizację na swoją korzyść i każdy inny wynik niż zwycięstow BB bedzie ropzpatrywany w ramach sensacji. Gdańszczanki bedą oczekiwały na swojego rywala w walce o miejsca 5-8, a bedzie ową drużyną Poznań.Typ 3:0

Muszyna - Mielec. Po zwyciestwie w Mielcu 3:0 dream-team bedzie dążył do zwycięstwa, gdyż przewyższa umiejętnościami drużynę z Podkarpacia. Mielec będzie się skupiał na grze o miejsca 5-8. Typ 3:0

Piła - Poznań. W tej parze rywalizacja dopiero się rozpoczyna. Dwa mecze zostaną rozegrane w Pile na prośbę Poznania. Podbudowane sukcesem w PP Piła podobnie jak inne drużyny z "żelaznej czwórki" bedzie dążyła do dwóch zwycięstw.
Typy 3:0 i 3:1

Białystok - Bydgoszcz. Bydgoszcz jest w rozsypce, dziewczyny nie tworzą monolitu. Z kolei Białystok wystąpi w tym meczu w roli faworyta. Dla Bydgoszczy to mecz z gatunku "być, albo nie być". Przegrana Bydgoszczy zmniejsza ich szanse do minimum na utrzymanie, a wygrana Białegostoku przyczyni się do dużego komfortu psychicznego. Typ 3:2 lub 2:3
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2008, o 19:44 przez Robert, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Play-off

Post autor: evija »

Ja mam tylko nadzieję na to, że białostoczanki poczują się zbyt pewne siebie i to je zgubi. Bo na co innego mogę liczyć.
I niech trener w końcu przestanie mieszać składem i ustawieniami i wystawi tą szóstkę, która przyniosła nam te pojedyncze zwycięstwa, a w meczach przegranych dobry styl. Wiem, że będzie ciężko, bo zrobiła się "ciężka" atmosfera na lini zawodniczki-trener właśnie o to o czym wspomniałam wczoraj - bardzo ostre reakcje w stosunku do zawodniczek, wielokrotnie nie współmierne do popełnionej przez nią winy. Trener robił naprawdę ostre jazdy, aż żal było patrzeć czasem. Nie buduje to tzw. "team spirit" oj nie...
Kibice jadą w każdym razie...

A co do właściwych playoff, bo właściwie rozprawiam o play-out to nie przewiduję niespodzianek, może poza pojedynczymi setami. Ciekawi mnie jedynie para Piła-Poznań. W reszcie naprawdę nie widzę możliwości niespodzianek.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Play-off

Post autor: Robert »

Dzisiejsze zwycięstwo Piły 3:0 nad Poznaniem potwierdziło, że "żelazna czwórka" czeka już na mecze pomiędzy sobą. Trudno przypuszczać, aby Poznań się podniósł jutro w Pile. Ciekawie będą zapowiadały się pary 1/2 PO. Piła - BB i Kalisz - Muszyna.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Play-off

Post autor: mAt »

Ja z innej beczki.

Robercie lub ktoś z D.G. Czy wiecie już kim chce się wzmocnić Wasz zespół w przyszłym sezonie?
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Play-off

Post autor: evija »

Ja napiszę, że w Bydgoszczy oprócz Katarzyny Wysockiej i Moniki Weder reszcie kończą się kontrakty. Co to oznacza łatwo się domyślić. Nawet jak się utrzymamy czuję, że będzie z kogo wybierać w Bydgoszczy (jeśli ktoś się "skusi") - zareklamuję: indywidualnie, każda z osobna jest dobrą zawodniczką ;) Nam jest potrzebne trzęsienie ziemi, mam nadzieję, że wietrzenie będzie na grę w LSK a nie I lidze... jeśli spadniemy to naprawdę będzie w kim wybierać.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Play-off

Post autor: mAt »

Bydzię to mogą nieźle wykupić, zwłaszcza po ewentualnym (tfu tfu) spadku. Myślę, że łakomym kąskiem będzie Ściurka (przepraszam za podejście typowo konsumpcyjne). Problem to mogą mieć rozgrywające (nie piszę o Bouli). Tsekova niepewna dla innych zespołów, bo nie mogła się wykazać. Więcej nie piszę, dopóki trwa liga.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
Roberto36
Posty: 123
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Play-off

Post autor: Roberto36 »

Robert pisze:Dzisiejsze zwycięstwo Piły 3:0 nad Poznaniem potwierdziło, że "żelazna czwórka" czeka już na mecze pomiędzy sobą. Trudno przypuszczać, aby Poznań się podniósł jutro w Pile. Ciekawie będą zapowiadały się pary 1/2 PO. Piła - BB i Kalisz - Muszyna.
Zgadzam sie.Oczywiście byłem na tym meczu i Poznanianki w dwóch pierwszych setach grały fatalnie,dopiero rozluźnienie pilskich siatkarek dało pograć Poznaniowi.Ale i tak mecz sie zakończył 3-0
Juto myślę ze będzie 3-1 dla Piły
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie,bo najlepszy w Polsce jest Pilski klub PTPS
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Play-off

Post autor: evija »

Łakomym kąskiem może też być Ola Liniarska :< Ciężko na pewno będzie się rozstać z większością, w końcu ta większość gra już dobre kilka lat w tym klubie, człowiek się przywiązuje, szczególnie jeśli z zespołem się tyle jeździ i mu kibicuje, ale niestety czasem dochodzi do tzw "zmęczenia materiału" i obawiam się, że to się od ponad roku (kalendarzowego) przez ten zespół niczym choroba toczy. Teraz na dodatek wszystko się "posypało", więc ciężko mi by było uwierzyć w to, że ten zespół się "ostanie" w takiej formie mniej więcej jaka teraz jest. A rozwiązanie jest chyba tylko jedno - rozstanie :(

Hehe co do Petii, to ona chyba myślami już jest w CSKA Sofia, na starych śmieciach... bo obawiam się, że mimo b.dużego talentu po przestaniu prawie całego sezonu w kwardacie, w najlepszym wypadku w 9 drużynie LSK, będzie jej ciężko znaleźć coś innego, lepszą fuchę - chyba, że my zostaniemy w LSK, a pan Sagan jakimś cudem ją do pozostania namówi (nie miałabym nic przeciwko). W razie spadku nie wierzę, by zawodniczka z aspiracjami reprezentacyjnymi (właściwie to <jeszcze> reprezentantka Bułgarii) pozwoli sobie na grę w naszej I lidze... najbardziej prawdopodobny scenariusz to to, że będzie się chciała odbudować w swoim kraju. A swoją drogą, tak na marginesie, trzeba przyznać, że dokonała sporej sztuki - grając tak mało, zaskarbić sobie sympatię większości widzów, bo nie da się zapomnieć jak trybuny (nie chodzi o KK) głosno się domagały wprowadzenia Petii na bboisko jeszcze za czasów trenera Grabowskiego ;) Szkoda - marnował nam się talent na "ławie"...
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Play-off

Post autor: PAWKENS »

W ćwierćfinałach na razie prawie każdy mecz po 3:0. Tak jak wszyscy przewidzieli emocje dopiero w półfinale :P Jeszcze pytanie: Czy piąta drużyna zagra w europejskich pucharach jak przed rokiem ???
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Play-off

Post autor: jasson »

evija pisze:W razie spadku nie wierzę, by zawodniczka z aspiracjami reprezentacyjnymi (właściwie to <jeszcze> reprezentantka Bułgarii) pozwoli sobie na grę w naszej I lidze...
W naszej I lidze chyba nie można grać z zawodniczkami zagranicznymi. Chyba że mają paszport polsatu:)

Dziś drugie mecze 1 rundy play-off. Ciężko typować kto ugra seta z faworytami. Typuję 3 x 3:0 i raz 3:1. A w barażach może tiebreak dla Białegostoku...
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Play-off

Post autor: mAt »

Pawkens a jak jest u mężczyzn? Odpowiedz sobie na to pytanie i będziesz wiedział, czy 5. miejsce w LSK daje grę w Europie.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Play-off

Post autor: Robert »

Szanowny Mat co do transferów to sprawa wygląda nastepująco. W DG z tego co wiem, coś tam zaczyna się dziać w interesie, ale działacze podadzą oficjalne informacje po podpisaniu kontraktów. Powód- nie chcą, aby ich ktoś ubiegł. Z tego co prezes mówił na ostatniej konferencji niektóre zawodniczki zgłaszają sioę do DG z zapytaniem o grę, prezez nazwisk nie ujawnił . Do końca maja wszystko będzie wiadomo.

Co do Bydgoszczy - to tak jak napisała Ewa, w przypadku spadku Pałacu - czego nie życzę, wolę aby Pałac się utrzymał, choć z drugiej strony to odlegla droga, (to tylko moje życzenia) drużyna się posypie, a co lepsze zawodniczki bez problemu znajdą lepsze kluby.

Piąta drużyna gra w europejsich pucharach, lecz w przypadku LSK, w której widać wyrażny podział na pierwszą czwórkę i dalej ...... wyraźny środek ta piąta drużyna zagra jedną, góra dwie rundy i pożegna się z tymi rozgrywkami.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Play-off

Post autor: PAWKENS »

mAt pisze:Pawkens a jak jest u mężczyzn? Odpowiedz sobie na to pytanie i będziesz wiedział, czy 5. miejsce w LSK daje grę w Europie.
Jednak PLS jest silniejsza od LSK i miałem prawo się zapytać, czy piąta drużyna zagra w pucharze europejskim ;)

Robercie, masz rację, że między pierwszą czwórką, a drugą czwórką jest spora różnica, ale piąta drużyna wcale nie musi być skazana na pożarcie :D Przykład to tegoroczny występ Centrostalu Bydgoszcz, który awansował aż do ćwierćfinału ;)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Play-off

Post autor: Robert »

Tu masz rację, Bydgoszcz wycofała się z europejskich pucharów tylko dlatego, że miała jechać do Chabarowska. Przelot z Moskwy samolotem zająłby im okolo 11 godzin, a poza tym chyba 4 strefy czasowe, czy wiecej. Według mnie walka o piąte miejsce rozstrzygnie się pomiędzy Poznaniem a DG.

PLS jest bardziej wyrównany w przeciwienństwie do LSK, co do tego nie ma wątpliwości. w LSK jest wyraźna różnica pomiędzy pierwsza czwórką a resztą drużyn.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Play-off

Post autor: mAt »

Robercie to również słyszałem a raczej wyczytałem. Liczyłem raczej na bardziej konkretne wiadomości. :) Może chociaż pozycje na które chcą kogoś ściągnąć?

Wg mnie o 5 zagra Gdańsk i D.G. jeśli oczywiście Gedanii będzie zależało na grze o 5. miejsce.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Play-off

Post autor: Robert »

Niestety szanowny MAT konkretów brak i nic nie wiem, wszystko jest owiane głęboką tajemnicą. Prezes powiedział, że nie podadzą szczegółów do momentu podpisania kontraktów. My możemy tylko spekulować i tyle. Nalezy poczekać do końca maja, wtedy wszystkiego się dowiemy.
Porter
Posty: 47
Rejestracja: 25 mar 2008, o 11:43
Płeć: M

Re: Play-off

Post autor: Porter »

Robert pisze: Piąta drużyna gra w europejsich pucharach, lecz w przypadku LSK, w której widać wyrażny podział na pierwszą czwórkę i dalej ...... wyraźny środek ta piąta drużyna zagra jedną, góra dwie rundy i pożegna się z tymi rozgrywkami.
Gdyby Liga Mistrzyń zaczęła się jutro lub w poniedziałek, to zgadzam się z Tobą Robercie 8-)
Ale jak zespoły wybiegną na parkiet w listopadzie tak jak w ubiegłym roku i np. jak Gedania zakupi "wzmocnienia" (Barańska, Zenik, Horka, Boniek, Mateja) :) , to nie skreślał bym żadnego zespołu na sześć miesięcy przed rozpoczęciem rozgrywek.

Co do transferów to słyszałem, że Mielec ma wymienić połowę siatkarek, ale konkretów nie znam. Zaznaczam słyszałem, a wszystkiego i tak dowiemy się jak kluby zajmą oficjalne stanowisko w w/w sprawie. Ale pogdybać chyba możemy :D

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Play-off

Post autor: Robert »

Nikogo nie skreslam, ale.. mierzę siły na zamiary. Chciałbym, żeby wzorem męskich drużyn, żeńskie zaszły tak daleko ( jak Resovia, Olsztyn, Częstochowa). Poza tym jak napisałeś musimy czekać i na razie są to nasze gdybania. Pożyjemy, zobaczymy. Masz przykład nawet Muszyny z tego sezonu drużyna z Włoch i do widzenia. Fakt, ze Imola zajęła drugie miejsce w Final Four, lecz w Muszynie grają same gwiazdy. Wszystko też będzie zależeć od losowania w Pucharze Challange Cup gdyż w tym pucharze zagra piąta drużyna.

Piła podobnie jak wczoraj "zmiażdżyła" Poznań i jest pierwszym półfinalistą pomimo, ze najpóźniej dziewczyny zaczęły grać. W śrdoę się zacznie: Piła - BB
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Play-off

Post autor: PAWKENS »

W dniu dzisiejszym Piła kolejny raz rozgniotła Poznań i może się cieszyć z awansu do półfinału. Za pół godziny w telewizji mecz Aluprof-Gdańsk. Fajnie jakby był tiebreak :P
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Play-off

Post autor: Robert »

Dziś do Piły dołączą: BB, Kalisz i Muszyna. Cięzko przypuszczać, aby te drużyny przegrały swoje mecze, każdą porażkę tych drużyn należy rozpotrywać w kategoriach sensacji. Prawdziwe granie zacznie się od srody, dlatego też w/w drużyny będą oszczędzać siły przed decydującymi meczami.
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Play-off

Post autor: jasson »

Nie każdą porażkę tylko każdą porażkę w secie Robercie...
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Play-off

Post autor: Robert »

BB też "planowo" czyli 3:0. Czekamy jeszcze na Kalisz i Muszyne. Siatka zapowiada ciekawą relacje live, warto przesledzić ponieważ zapowiada się ciekawie, a będzie to relacja z meczu Białystok - Bydgoszcz. http://www.siatkowkalive.pl/
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Play-off

Post autor: evija »

W składzie zamiast Weder i Pluty powinny być Gałkina i Kowalkowska ;) Ewę widzę już wystawioną do pierwszej szóstki, ale Swietę "wcięło".

Zobaczymy, ciekawa jestem jak to będzie - powinnam właśnie być w Białymsotku, ale zdrowie zawiodło i niestety się nie nadaję :/ Wkurzyć się można, ale cóż... zostaje radio i internet...

W Bielsku według mnie najjaśniejszą postacią Jola Studzienna. Nudny mecz generalnie, ciekawe wymiany można policzyć na palcach jednej ręki, a Gdańsk miał fatalne przyjęcie. Tyle, że w drugim secie pokazał, że jak BKS się nacisiśnie to u nich też są problemy - co pokazał PP.

Ciężko wytypować zwycięzcę z pary Bielsko-Piła, ja chyba postawię mimo wszystko na Piłę... są na fali wznoszącej, a czasy gdy Bielsko zdominowało ligę były w grudniu, styczniu, teraz mamy już bardziej wyrównane pojedynki i zarazem szanse.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2008, o 16:41 przez evija, łącznie zmieniany 1 raz.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Play-off

Post autor: Robert »

evija pisze:
Ciężko wytypować zwycięzcę z pary Bielsko-Piła, ja chyba postawię mimo wszystko na Piłę... są na fali wznoszącej, a czasy gry Bielsko zdominowało ligę były w grudniu, styczniu, teraz mamy już bardziej wyrównane pojedynki i zarazem szanse.
Zgadzam się z Tobą Ewa, teraz role się odwróciły i na fali wznoszącej jest Piła zapowiada się ciekawy mecz w śroe, nie chcę jeszcze typowac, ale uważam, że ten kto wygra pierwszy mecz będzie bliższy awansu i gry w finale.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Play-off

Post autor: Robert »

W pozostałych dwóch parach również zwycięstwa faworytów. W Kaliszu "miazga" DG, a w Muszynie Stal powalczyła. Jednak w przekroju wszystkich meczy w pierwszej rundzie PO DG jako jedyna drużyna "urwała" seta. Pomiędzy "żelazną czwórką", a resztą drużyn jest przepaść. Wybitnie pokazały to pierwsze mecze PO.

Białystok po dzisiejszym zwycięstwie wzlatuje ku górze. Bydgoszcz z kolei powoli godzi się ze spadkiem z LSK. Trudno bowiem przypuszczać, aby Bydgoszcz po dwóch porażkach się podniosła. Do końca baraży jeszcze daleka droga, lecz przy założeniu, ze Białystok wygra jeden mecz w Bydgoszczy i jeden przegra to jest zdecydowanie bliżej pozostania w LSK. Czwarty set to zdecydowane zwycięstwo Białegostoku. Z drugiej strony klub z tradycjami, klub z osiągnięciami zlatuje na dno. Szkoda, a Łuczniczka będzie stała pusta..
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Play-off

Post autor: szyderca »

Źle się dzieje w państwie bydgoskim. Jutro Delecta może znaleźć się za burtą PLS, a dzisiaj Pałac przegrał kolejny mecz. Fajna te relacja. Miło się ją śledziło. Niezle przyjęcie w zespole bydgoskim, napawa to optymizmem przed kolejnymi barażami. Widać, że decydujący musiał był blok. 17:8 robi wrażenie.
Tak trochę pod publiczkę będzie to co napiszę, ale czy nie będzie powtórki z rozrywki. Przed rokiem Wrocław pożegnał się z siatkówką na najwyższym poziomie, czy to samo stanie się z Bydgoszczą ??? Szkoda w szczególności Pałacanek, to zasłużony klub.
Pytanie poza konkursem. Kiedy Pałac grał ostatnio ligę niżej?
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Play-off

Post autor: Robert »

Piętnaście lat temu awansowały i do tej pory grału - o ile się nie mylę. Żal mi tych dziewczyn i żal mi tego klubu. Za ciekawie to nie wygląda i chyba obie ekipy zarówno Delecta jak i Pałac spadną. W ubieglym roku Wrocław, teraz Bydgoszcz. Relacja fajna i ciekawa.
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Play-off

Post autor: jasson »

Relacji live nie śledziłem ale wygląda imponująco. Ciekaw jestem jak będzie to wyglądało dalej. W dwóch najwyższych ligach koszykarzy takie statystyki są na porządku dziennym. Określają to przepisy PZKosz i każdy klub musi mieć do tego wykwalifikowaną osobę. Mam nadzieję że w siatkowce będzie podobnie chociaż w LSK i PLS. To nie jest duży koszt. Kupić laptopa, wyszkolić jakiegoś kibica i co dwa tygodnie odpalać mu za robotę jakąś działkę. Jak klub nie robi relacji - kara. Tak jak w DBE. To sprawi że liga stanie się "bardziej zawodowa" a kibice którzy nie moga dotrzeć na mecz będą mieli frajdę. Powodzenia!

Co do meczy... Bez historii. Trochę się kilka osób burzyło ale prawda okazała się bolesna.
W barażach Centrostal na kolanach ale może jeszcze wstać jeśli wygra teraz u siebie dwa razy.
Zablokowany

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”