Transfery sezon 2020/2021!

Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Goscinnie »

O propozycjach z Włoch dla Frantti była już mowa jakiś czas temu
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: mewa »

Goscinnie pisze:O propozycjach z Włoch dla Frantti była już mowa jakiś czas temu
zastąpić w Rzeszowie ma ją Juliette Fidon-Lebleu.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: akukuk »

mewa pisze:
Goscinnie pisze:O propozycjach z Włoch dla Frantti była już mowa jakiś czas temu
zastąpić w Rzeszowie ma ją Juliette Fidon-Lebleu.
Ja nie widzę tutaj możliwości zastępstwa. Kiepski ruch jak na Rzeszów moim zdaniem.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 606
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: rzr »

Na 3-cią przyjmującą za Mlejnkovą to wg mnie OK, ale do szóstki to jakoś mnie nie przekonuje.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: akukuk »

Skrzydła Blagojević-Fidon-Lebleu-Rasińska mocno średnie, ja tu nie widzę tej jakości i odzwierciedlenia zapewnień Antigi o bardzo mocnym zespole w przyszłym sezonie. Zobaczymy jak sytuacja z transferami się rozwinie, ja liczyłam na dużo więcej.
Awatar użytkownika
breslauer
Posty: 16
Rejestracja: 7 kwie 2020, o 18:50
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: breslauer »

xeron pisze:Co to za nowe rozgrywające?
Adrianna Budzoń i Paulina Bałdyga.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Goscinnie »

Słabo to wygląda w Developresie, ale może to po prostu budowanie wedle możliwości finansowych, lepiej przetrwać z gorszym wynikiem niż utonąć
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2020, o 20:43 przez Goscinnie, łącznie zmieniany 1 raz.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Goscinnie »

breslauer pisze:
xeron pisze:Co to za nowe rozgrywające?
Adrianna Budzoń i Paulina Bałdyga.
No to ja tu żadnego wzmocnienia nie widzę
Awatar użytkownika
breslauer
Posty: 16
Rejestracja: 7 kwie 2020, o 18:50
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: breslauer »

Poczekaj aż oficjalnie zostanie ogłoszony cały skład. Mamy nowego, solidnego sponsora oraz większe fundusze z miasta. Nie można jednak zapominać, że celem na najbliższy sezon nie będzie walka o medale tylko zakwalifikowanie się do fazy play-off.

A jeszcze co do Oli Rasińskiej w Rzeszowie - z początku miała "poświecić sezon na naukę" i być zmienniczką Zaroślińskiej. Jednak widocznie zmieniła się trochę koncepcja. Z drugiej strony nieco dziwne byłoby ściąganie do kwadratu najlepiej punktującej, atakującej oraz zagrywającej dziewczyny w całej lidze..
bielszczanek
Posty: 124
Rejestracja: 1 maja 2016, o 10:08
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: bielszczanek »

Moim zdaniem Budzon jest lepsza niż Gajewska czy Kras z także na rozegraniu myślę, że na plus... Dodatkowo Bączyńska na przyjęciu brzmi fajnie... Słyszałem o Szczepańskiej z Radomki na ataku, więc też fajny ruch... Wrocław może mieć całkiem fajny zespół, zobaczymy jak inne zespoły ogarną.
Awatar użytkownika
breslauer
Posty: 16
Rejestracja: 7 kwie 2020, o 18:50
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: breslauer »

Majka Szczepańska w nadchodzącym sezonie będzie miała przerwę i nie zagra w żadnym klubie ;)

A nie zapominajmy, że Bączyńska może grać także na ataku. Jest to jedno z rozpatrywanych rozwiązań.
bielszczanek
Posty: 124
Rejestracja: 1 maja 2016, o 10:08
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: bielszczanek »

Okej, tak słyszałem o Szczepańskiej, ale tu widzę mamy pewne źródło i dobrze. Również słyszałem, że Kossi się zastanawia jeszcze nad BKS, także podobno te Chiny nie są pewne na 100%. :)
Awatar użytkownika
breslauer
Posty: 16
Rejestracja: 7 kwie 2020, o 18:50
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: breslauer »

A jeszcze co do Radomki:

Justyna Łukasik jest już pewna. Oprócz niej na środku zagrają Klaudia Laskowska oraz Iza Bałucka.

Do drużyny mają dołączyć dwie Amerykanki - jedna rozgrywająca a druga przyjmująca. Przychodzi także Julia Twardowska.
Zostają Renata Biała i Julita Molenda.

Klub wyraża też zainteresowanie Aleksandrą Lipską.
xeron
Posty: 195
Rejestracja: 29 maja 2017, o 18:42

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: xeron »

Radomka bez szału w takim razie, ale słyszy się, że mają podobno nie mieć kasy od miasta, więc lepiej, żeby zbudowali coś pewniejszego, niż porywać się z motyką na słonce.
bielszczanek
Posty: 124
Rejestracja: 1 maja 2016, o 10:08
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: bielszczanek »

http://dpd.legionovia.pl/shelly-staffor ... egionovii/

Shelly Stafford środkową Legionovi!
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Goscinnie »

Radomka traci fundusze na wynagrodzenia zawodniczek jeszcze za sezon 19/20 więc pytanie czy nie będą mieli problemu z licencją na kolejny sezon, czego oczywiście nie życzę
Kliper
Posty: 300
Rejestracja: 28 cze 2017, o 22:36
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Kliper »

Goscinnie pisze:Radomka traci fundusze na wynagrodzenia zawodniczek jeszcze za sezon 19/20 więc pytanie czy nie będą mieli problemu z licencją na kolejny sezon, czego oczywiście nie życzę
Radomka nie zbankrutuje i nie stoi źle finansowo, trenerem Radomki będzie Włoch, i celują w miejsca 5 8 E Leclerc mocno zangażował się w ten klub
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Goscinnie »

Kliper pisze:
Goscinnie pisze:Radomka traci fundusze na wynagrodzenia zawodniczek jeszcze za sezon 19/20 więc pytanie czy nie będą mieli problemu z licencją na kolejny sezon, czego oczywiście nie życzę
Radomka nie zbankrutuje i nie stoi źle finansowo, trenerem Radomki będzie Włoch, i celują w miejsca 5 8 E Leclerc mocno zangażował się w ten klub
Oby tak było, choć wypowiedzi prezesów trzech radomskich klubów i władz miasta nie napawają optymizmem.

Na dziś dzień pewną sytuację finansową mają Chemik, choć od jakiegoś czasu mówi się o ograniczaniu przez Grupę Azoty wsparcia dla klubów sportowych, Legionovia, może MKS Kalisz, Wrocław ma mieć większe środki, a co z pozostałymi klubami ? Trzeba liczyć się z dużymi ograniczeniami budżetu i co za tym idzie obniżeniem poziomu sportowego. I dlatego trudno mi uwierzyć że Radomka po słabym sezonie i przy kryzysie będzie silniejsza.
siatakrzykk
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2020, o 20:36
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: siatakrzykk »

Zuzanna Górecka prawdopodobnie zagra w przyszłym sezonie w LSK. Gdzie byście ją widzieli?
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: ollo0 »

siatakrzykk pisze:Zuzanna Górecka prawdopodobnie zagra w przyszłym sezonie w LSK. Gdzie byście ją widzieli?
Developress
siatakrzykk
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2020, o 20:36
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: siatakrzykk »

ollo0 pisze:
siatakrzykk pisze:Zuzanna Górecka prawdopodobnie zagra w przyszłym sezonie w LSK. Gdzie byście ją widzieli?
Developress
Też tak myślę
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Goscinnie »

siatakrzykk pisze:
ollo0 pisze:
siatakrzykk pisze:Zuzanna Górecka prawdopodobnie zagra w przyszłym sezonie w LSK. Gdzie byście ją widzieli?
Developress
Też tak myślę
Myślę że najważniejsze żeby regularnie grała
I europejskie puchary by się przydały
No i oby nie do Chemika ;)
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: ollo0 »

Jak zostaje Salas Medrzyk Grajber to byłoby zmarnowanie potencjału tej zawodniczki nie wiemy co w Developressie sie bedzie działo Blagojevic prawdopodobnie zostanie jako jedyna do tego Juliette Fidon-Lebleu
Awatar użytkownika
zakadam
Posty: 40
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:52
Płeć: M
Lokalizacja: Kalisz - miasto ze wszystkich w Polsce najstarsze

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: zakadam »

siatakrzykk pisze:Zuzanna Górecka prawdopodobnie zagra w przyszłym sezonie w LSK. Gdzie byście ją widzieli?
chciałbym w Kaliszu ale prawdopodobnie zagra w Legionowie. W ostatnim wywiadzie prezes klubu z Legionowa mówił o jakimś hicie transferowym, więc może to ona :p
pozdrawiam
zakadam ;)
Awatar użytkownika
Por.Columbo
Posty: 128
Rejestracja: 10 lis 2018, o 16:51
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: Por.Columbo »

zakadam pisze:
siatakrzykk pisze:Zuzanna Górecka prawdopodobnie zagra w przyszłym sezonie w LSK. Gdzie byście ją widzieli?
chciałbym w Kaliszu ale prawdopodobnie zagra w Legionowie. W ostatnim wywiadzie prezes klubu z Legionowa mówił o jakimś hicie transferowym, więc może to ona :p
Tylko dlaczego traktować jako hit transferowy powrót zawodniczki z którą klub zajął w lidze 10 miejsce, która w międzyczasie spędziła jedynie rok na ławce rezerwowych? Życzę Góreckiej wielkiej kariery, ale póki co więcej się mówi o jej świetnej grze i umiejętnościach, niż o tym co faktycznie zdążyła zaprezentować.
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: ollo0 »

Rzeszowskie Nowiny podają ze Developress szykuje hit transferowy na celowniku sa m.in Jovana Brakocevic,Luiza Lipmann,Lonneke Sloetjes,Marta Krajewska 4 przyjmująca ma być siatkarka z ligi uniwerysteckiej usa czyli manewr w stylu tego z Ali Franti ,do klubu moze wrócic była zawodniczka i Kamila Witkowska moze nie byc pewna miejsca w 6
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 606
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: rzr »

nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: ollo0 »

jesli sie pokuszą o zakontraktowanie Lipman,Brakocevic czy Sloetjes to będą prawdziwe bomby transferowe
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 606
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: rzr »

W sumie nie zdziwiłbym się jakby przez limity pierwszą rozgrywającą została Kaczmar. Co do tej środkowej co ma powrócić to obstawiam Monikę Ptak.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
ollo0
Posty: 383
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 18:07
Płeć: M

Re: Transfery sezon 2020/2021!

Post autor: ollo0 »

czyli skład Developressu zaczyna sie powoli klarowac
Kaczmar/Krajewska
Polańska/Efimienko/Witkowska/Ptak ?
Rasińska/Lippman/Brakocevic
Blagojevic/Grabka? /Lebleu/?
Krzos/Przybyła wygląda całkiem soldinie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”