Sezon 2007/08 - III runda play-off

mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: 3 runda play-off

Post autor: mAt »

Proponuję w ogóle nie grać tego meczu. Zagadajcie z gdańszczankami, że nie ma sensu grać bo i tak wygracie.

Teraz mogę tłumaczyć porażkę, tak jak Wy wcześniej inne tłumaczyliście. :)

Tak na poważnie, to nasze są w takim stanie, że już nie ugrają seta w D.G.

Robercie w twojej relacji wkradł się błąd przyt podawaniu składów zespołów. Wpisałeś dwa razy Tomsię, a brakuje Katarzyny Wellna.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
sensi
Posty: 63
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:38
Płeć: K
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: 3 runda play-off

Post autor: sensi »

Dzisiaj rozegrany zostanie także pojedynek o jakże zaszczytne miejsce siódme:-)
W pierwszym meczu w Mielcu, po zaciętym 5-setowym spotkaniu górą były poznańskie akademiczki.

Jaki wynik obstawiacie?
Miłościwie panująca Anna Maria Katarzyna I Sensi :P
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: 3 runda play-off

Post autor: mAt »

sensi pisze: Jaki wynik obstawiacie?
A co to zakłady? Co do wygrania jest? :D

Tam mnie żaden wynik nie zdziwi.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
sensi
Posty: 63
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:38
Płeć: K
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: 3 runda play-off

Post autor: sensi »

mAt pisze: A co to zakłady? Co do wygrania jest? :D

Moźe zaległe wypłaty dla poznanianek za wygraną:)))))?
Miłościwie panująca Anna Maria Katarzyna I Sensi :P
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: 3 runda play-off

Post autor: mAt »

A jaki bukmacher miałby tyle kasy?? :]

Robercie dzisiaj koniec sezonu więc mam nadzieję, że napiszesz kogo byś chciał w Dąbrowie z Gdańska. :)


Dąbrowa - Gdańsk 3-0 (22, 18, 22)

Końcówka trzeciego seta mogła być ciekawa. Aż dziw bierze, że przy takiej grze nasze uzbierały tyle punktów. Koniec sezonu dla obu zespołów. D.G. kończy na piątym, a Gdańsk na 6 miejscu.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Padziu
Posty: 19
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 19:07
Płeć: M

Re: 3 runda play-off

Post autor: Padziu »

a skąd ty to wiedziałeś o 16:03 skoro mecz zaczął się o 16:30 i skoczył około 18:00???

a teraz co do meczu to w drugim secie padł wynik 25-17 a nie 25-18 (przynajmniej ja tak pamiętam)
Gedania grała bardzo dobre zawody do połowy 1 seta potem jakby powietrze z nich zeszło i a trener siedział na ławce i się patrzył próbując zmienić obraz gry (zmiany, czasy) ale niewiele to pomagało na rozpędzoną Dąbrowską lokomotywę. Świetne zawody w wykonaniu Ewy Matyjaszek (MVP) i Gosi Lis ale generalnie każda zagrała dziś koncertowo i kibice śpiewali : "5 miejsce, 5 miejsce w LSK"

W przyszłym sezonie zawita do nas Challenge Cup. :D :D :D
Co do transferów to nie chcę podawać nazwisk ale generalnie przydała nam się dobra atakująca bo po kontuzji Magdy Piątek ciężko u nas było z tą pozycją i zmienniczka środkowej (w razie słabszej gry którejś z podstawowych)
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: 3 runda play-off

Post autor: mAt »

Padziu bo ja potrafię posty edytować. :)

Ładny mecz Dąbrowy. Ewka Matyjaszek zrobiła postępy odkąd odeszła z Poznania. Nasze fatalnie zagrały oba mecze, ale i tak 6 miejsce nie jest złe. Przed sezonem wielu znawców przepowiadało, że Gedania będzie grała w barażach. Czekam teraz na wieści z obozu gdańskiego. Oby były pomyślne.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
ZiemowiT
Posty: 8
Rejestracja: 19 gru 2007, o 12:09
Płeć: M

Re: 3 runda play-off

Post autor: ZiemowiT »

Jak wiele jest prawdy w tym,że Ania Barańska miałaby przejść z powrotem do Gwardii Wrocław ? Osobiście bym na to reflektował jeśli oczywiście nasza urocza przyjmująca nie wybierze dużo grubszej propozycji finansowej z ligi zagranicznej.Po trzyletniej przygodzie w Kaliszu i zdobyciu najcenniejszych ligowych trofeów i laurów siatkarskich dla Ani najlepiej będzie jak spróbuje swoich sił w lidze włoskiej w jednym z trzech najmocniejszych zespołów ma się rozumieć.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 3 runda play-off

Post autor: Robert »

Zgadzam się mAt Dg zagrała ładnie i co do tego nie mamy wątpliwości. Wygrane w tych dwóch meczach miejscowe zawodniczki zawdzięczają dzieki bardzo dobrej zagrywce, ofiarnej obroni i kombinacyjnej grze na siatce. Gedania nie ma szczęścia do drużyny z DG. Ta hala drużynie z Gdańska nie służy. Po paru przegranych piłkach Gdańszczanki zwieszały głowy w dół i grały bez przekonania, a to nic dobrego nie wróżyło. W czwartym secie nastpiło rozprężenie DG prowadzenie 23:18 wprowadziło takie rozluźnienie, żę zrobiło się nagle 23:22, lecz to był ostatni zryw Gedanii. Zawodniczki z Gdańska zagrały słabo. Co do zawodniczek Gedanii, które widziałbym w DG to na pewno Skowrońską i Wellne.

Bielsko nie powalczyło w Kaliszu i jest największym przegranym obecnego sezonu. Kaliszowi pozostał brąz, kto wie, czy nie będzie to ostatni medal tego klubu wobec pojawiających się zewsząd informacji o zapaści finansowej kaliszanek.
Mielec zajął ósme miejsce, a Poznań siódme i pozostała tylko walka w barażach i o MP.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: 3 runda play-off

Post autor: mAt »

Robert hala halą, ale tutaj były inne przyczyny porażki, oprócz oczywiście świetnie grające Dąbrowy. :)

Ty byś je widział, ale co na to Wasz klub? Chyba każdy ma inne poglądy.

P.S. Wellna się nie odmienia.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 3 runda play-off

Post autor: Robert »

Trudno powiedzieć mAt co się stało, lecz odniosłem wrażenie, że Gedania jakby poddała się przed meczami, przed ich rozpoczeciem, nie było widać uśmiechów na twarzy, radości z gry u tych dziewczyn. Wydawało mi się, że grają za karę (Gedania). Poza tym DG chciała wygrać mecze, a Gedania wprost przeciwnie-nie zależalo im na tym.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: 3 runda play-off

Post autor: mAt »

Dlatego pisałem o innych przyczynach porażki o których wiedzą tak naprawdę dziewczyny. Możemy się cieszyć, bo oba zespoły zrobiły swoje w tym sezonie.

Kiedy będą pierwsze informacje o zmianach w składzie Dąbrowy?
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 runda play-off

Post autor: PAWKENS »

Jednak bielszczanki nie powalczyły o medal i będą musiały smucić się zaledwie czwartym miejscem. 7 miejsce dla poznanianek, które w meczach, których jak zgodnie twierdzimy nie powinno się grać pokonało 3:1 mielecką Stal 8-) Gedania podobno poddała się przed decydującymi meczami o Challenge Cup i zajęła 6 miejsce :P A beniaminek z Dąbrowy może się cieszyć ;)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: 3 runda play-off

Post autor: mAt »

PAWKENS pisze:Gedania podobno poddała się przed decydującymi meczami o Challenge Cup i zajęła 6 miejsce :P A beniaminek z Dąbrowy może się cieszyć ;)
Po co piszesz już coś o czym była mowa. Jeszcze to "podobno". A licznik postów bije...
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 3 runda play-off

Post autor: Robert »

mAt pisze:Dlatego pisałem o innych przyczynach porażki o których wiedzą tak naprawdę dziewczyny. Możemy się cieszyć, bo oba zespoły zrobiły swoje w tym sezonie.

Kiedy będą pierwsze informacje o zmianach w składzie Dąbrowy?
Do końca maja ma być znany skład w DG. Poza tym z tego co wiem to nie padły jak do tej pory żadne nazwiska Na dobre to wszystko ruszy od poniedziałku.
Padziu
Posty: 19
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 19:07
Płeć: M

Re: 3 runda play-off

Post autor: Padziu »

z całym szacunkiem - Robert
teraz to sie cieszysz że DG 5 miejsce w LSK, teraz masz głowę wysoko podniesioną a jeszcze nie dawno (patrz połowa sezonu) mówiłeś "zobaczysz, Dąbrowa będzie miała 10 plac" , "nie czuje tej drużyny" . Zmieniłeś zdanie przed meczami z Gedanią???

Co do meczu to jestem mega szczęśliwy że w przyszłym sezonie absolutny beniaminek LSK który od zawsze, przez wszystkich expertów był skazywany na porażkę i tak jak Płomień Sosnowiec jeszcze przed 1 meczem juz był na 10 miejscu bez punków ze stosunkiem setów 0-54 już był w 1 lidze a tu taki MKS utarł nosa wszystkim tym expertom (nawet BKS-owi we własnej hali 3-2 przyp.)
Więc teraz liczymy na dobre zaprezentowanie się arenie międzynarodowej i zatrzymanie większości zawodniczek którym kończy się kontrakt
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 3 runda play-off

Post autor: Robert »

Padziu pisze:z całym szacunkiem - Robert
teraz to sie cieszysz że DG 5 miejsce w LSK, teraz masz głowę wysoko podniesioną a jeszcze nie dawno (patrz połowa sezonu) mówiłeś "zobaczysz, Dąbrowa będzie miała 10 plac" , "nie czuje tej drużyny" . Zmieniłeś zdanie przed meczami z Gedanią???

Co do meczu to jestem mega szczęśliwy że w przyszłym sezonie absolutny beniaminek LSK który od zawsze, przez wszystkich expertów był skazywany na porażkę i tak jak Płomień Sosnowiec jeszcze przed 1 meczem juz był na 10 miejscu bez punków ze stosunkiem setów 0-54 już był w 1 lidze a tu taki MKS utarł nosa wszystkim tym expertom (nawet BKS-owi we własnej hali 3-2 przyp.)
Więc teraz liczymy na dobre zaprezentowanie się arenie międzynarodowej i zatrzymanie większości zawodniczek którym kończy się kontrakt
Owszem mówiłem tak, że może byc dziesiąte miejsce, gdyż były kontuzje i gra nie przekonywała, a zajmowane msc w tabeli nie wskazywało na to, że druzyna zajmie siódmą lokatę po rundzie zasadniczej. DG bardziej zależało na zajęciu piątego msc niż Gedanii i dlatego dziewczyny je wywalczyły. Czy chodzę z podniesioną do góry głową - nie. Dziewczyny tak grały i tak oceniałem ich szanse, a chyba każdy ma do tego prawo.

W składzie drużyny zajdą na pewno zmiany i nie mam co do tego wątpliwości.
Co do pucharów- muszą być odpowiednie pieiądze, gdyż jak ich nie będzie to jak powiedział sam trener "nikt za motyką na słońce się nie porwie". Fakt prestiż meczów pucharowych jest ogromny, tylko trzeba mieć swiadomość ile pieniędzy mogą pochłonąć takie wyjazdy i organizacja meczy u siebie. Winiary już nie zagrają w pucharach - z wiadomych względów. Z tego co wiem pod koniec maja klub ma podać do wiadomości skład na nowy sezon i zająć stanowisko, czy drużyna będzie grała w pucharach, czy nie.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: 3 runda play-off

Post autor: mAt »

To czego ja tu nie pisałem, powiedziała Ci Robercie Elżbieta Skowrońska (nie Katarzyna, jak masz w artykule). Brawa dla Eli za te słowa. Przytaczać ich nie będę, każdy może wejść na stronkę i dowiedzieć się co było nie tak w Gedanii.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 3 runda play-off

Post autor: Robert »

mAt - za błędy przepraszam. Pisałem wczoraj szybko i tak wyszło. W pierwszym dniu Wellna nie umieszczona w skladzie, wczoraj gafa z imieniem. Przepraszam. Co do trenera Gedanii- zostało powiedziane wszystko, a ja dodawał nic nie będę.
Zablokowany

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”