Siatkarz Wieluń

Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Pele »

Tom jest wolnym zawodnikiem ale ma z Polski propo nie tylko z Siatkarza
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

Ariel ma zgodę federacji na grę po za granicami swojego kraju. W przeciągu miesiąca powinien dostać zgodę i wizę. W Polsce powinien pojawić się pod koniec lipca. Zespół z Wielunia ma też plany wyjazdu na krótkie zgrupowanie do Japonii te kwestie załatwia Shuichi Mizuno, zarząd chcę nawiązać współpracę z którymś z tamtejszych klubów. Dla mnie to bez sensu wyjazd lepiej te pieniądze powinni przeznaczyć na lepszych zawodników a zgrupowanie w Polsce wystarcza...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: dreamer »

damianho pisze:...Zespół z Wielunia ma też plany wyjazdu na krótkie zgrupowanie do Japonii te kwestie załatwia Shuichi Mizuno, zarząd chcę nawiązać współpracę z którymś z tamtejszych klubów. Dla mnie to bez sensu wyjazd lepiej te pieniądze powinni przeznaczyć na lepszych zawodników a zgrupowanie w Polsce wystarcza...
Nie zgadzam się, że to zły pomysł. Japończycy, mimo że ogólny poziom siatkarski mają obecnie nieco niższy ni ż czolówka światowa, w elemencie szkolenia obrony należą do mistrzów w skali globalnej. Takie wizyty w Japonii i to jeszcze połączone ze wspólną pracą z japońską drużyną, mogą wielunianom wyjść tylko na dobre, i generalnie dać więcej niż bezmyślne wydawanie pieniędzy na troszkę lepszego zawodnika.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Antos »

Najbardziej znanym pilkarskim zespolem w w Azji jest Manchester United (bo gra tam jakis koreanczyk i chinczyk kiedys) a siatkarskim zostanie Wielun.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Antonella Hard Core »

Antos pisze:Najbardziej znanym pilkarskim zespolem w w Azji jest Manchester United (bo gra tam jakis koreanczyk i chinczyk kiedys) a siatkarskim zostanie Wielun.
To pewnie koszulki Siatkarza z nazwiskiem Stelmacha, Zajdera czy Milczarka bedą się rozchodzić w Japonii jak świeże bułeczki.
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: szyderca »

No i fajnie będzie, przy okazji znajdzie się japoński inwestor i to do Realu II Wieluń ściągną połowę reprezentacji.
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Mania »

Mam pytanie, czy ktoś wie może jak to jest z tymi problemami finansowymi/sponsorskimi Wielunian? Temat nie jest może podnoszony do rangi alarmowego, ale się przewija, więc może jest coś na rzeczy? Ktoś wie więcej??
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Arff »

podobno specjaliści twierdzili, że klub z tymi kontraktami i takim budżetem pociągnie do lutego... niestety ostatnio była korekta tych prognoz i twierdzą, że klub raczej padnie wcześniej... innymi słowy muszą znaleźć jeszcze sponsora żeby dograć ten sezon do końca...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

jednym słowem można się wstydzić za taki zarząd... ja myślę że znowu miasto wyłoży konkretną kasę tak jak rok temu (400 tyś) teraz ma być trochę więcej. W gazecie wyczytałem że brakuje 500 tyś do zamknięcia budżetu który wynosi 4 mln. Ale z takim budżetem tylko tacy zawodnicy ?
preston
Posty: 49
Rejestracja: 23 cze 2010, o 17:13
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: preston »

Na pewno spore pieniądze musieli zaoferować Kapelusowi, który miał w zeszłym sezonie życiowy sezon (trudna zagrywka, solidne przyjęcie i 50 % skończonych piłek). Chociaż z drugiej strony 4 mln to jest poziom AZSów, a skład delikatnie mówiąc nieadekwatny do takich pieniędzy. Macie szczęście, że w Kielcach jest jeszcze większy bałagan.
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: szyderca »

preston pisze:Na pewno spore pieniądze musieli zaoferować Kapelusowi, który miał w zeszłym sezonie życiowy sezon (trudna zagrywka, solidne przyjęcie i 50 % skończonych piłek)
Przepraszam, a skąd wiesz, że to ostatni sezon był dla niego życiowy? Śledziłeś jego wcześniejszą karierę, że stawiasz taką tezę?
I skąd wiesz, że zaoferowali mu sporą kasę?
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

Serhij Antanowicz już po pierwszym treningu, brakuje tylko Gila. Co do rywalizacji o II libero na treningach znacznie wygrywa Krycha.
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Kay »

damianho pisze: Co do rywalizacji o II libero na treningach znacznie wygrywa Krycha.
Zabrzmiało to tak, jakby Krycha przegrywał rywalizację o pierwszego libero z Marszałkiem, skoro wygrywa rywalizację o drugiego. :D
AZS Częstochowa
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: weary_skier »

Dla mnie wcale to tak nie zabrzmiało.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: szyderca »

Niech on klubu lepiej szuka, bo co mu taki drugi libero da. Że pojawi się na boisku, kiedy Milczarek powie staremu Marszałkowi "boli mnie w krzyżu"? Musi oczywiście jeszcze wygrać rywalizację o miano drugiego libero z młodym wikingiem.
Awatar użytkownika
bubus5
Posty: 175
Rejestracja: 6 mar 2010, o 21:34
Płeć: M
Lokalizacja: Wie(życzka)luń

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: bubus5 »

Kryszak może zagrać na przyjęciu, ale wątpie żeby Marszałek odstrzelił swojego synalka pomimo tego, że jest gorszy od Marcina.
"Or do you think, that I might forget oh your love, is radiating… The farther away I go".
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: dreamer »

damianho pisze:...Co do rywalizacji o II libero na treningach znacznie wygrywa Krycha.
Skąd ta informacja?
Ile do tej pory było tych treningów?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

dreamer pisze: damianho napisał(a):...Co do rywalizacji o II libero na treningach znacznie wygrywa Krycha.


Skąd ta informacja?
Ile do tej pory było tych treningów?

dreamer
oglądałem już kilka treningów i to gołym okiem widać. Zaczęli trenować 2 tyg wcześniej 2 razy dziennie
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: dreamer »

Znam trochę historię pobytu młodego Marszałka w Kanadzie i szczerze mówiąc mam przeczucie, że ojciec będzie chciał go zatrzymać w drużynie na siłę. Takie niestety jest życie, zdaje się, że on musi go po prostu pilnować, dlatego ma go przy sobie.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: szyderca »

A ja zapytam kolegi, który śledził treningi wielunian. Ten Milczarek to naprawdę taki dobry jest, że już na dzień dobry wygryzł Krysia z pierwszego składu. Na mieście mówili, że ponoć trener właśnie na tego pierwszego już na pierwszym treningu. Chciałam potwierdzić te plotki. Na stronie klubu, sądząc po liczbie zdjęć na których jest Milczarek, można przypuszczać, że zdaniem administratora strony, właśnie to on będzie gwiazdą zespołu.
Awatar użytkownika
wojtas78
Posty: 89
Rejestracja: 15 gru 2009, o 13:59
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: wojtas78 »

Na stronie Siatkarza pojawiła się informacja o nowych sponsorach. Szczegóły owiane sa tajemnica, jednak to pewien postęp. Myslałem, że jeden z nowych zostanie tytularnym, bo tak było w założeniach, ale mimo wszystko chwała firmom chcącym wspierać nasz zespół. Mam nadzieje, że to nie koniec nowych sponsorów, licze jeszcze na kolejnego dużego sponsora, który miał wejść jako tytularny, ale nie ma co zapeszać, bo zapewne rozmowy jeszcze trwają....
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: szyderca »

Na sponsora strategicznego już trochę za późno. Gdyby taki był, to rozmowy zapewne toczyły się od dłuższego czasu, a i z polityką transferową trochę by poczekali.
Awatar użytkownika
wojtas78
Posty: 89
Rejestracja: 15 gru 2009, o 13:59
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: wojtas78 »

Koleżanko dlaczego sądzisz, że na rozmowy juz za późno. Przypomnij sobie kiedy Warszawa ogłosiła nowych sponsorów i także zapowiadali zmianę nazwy zespołu. Rozmowy z nowym wielkim sponsorem toczyły lub tocza sie juz od dłuższego czasu, ale kiedy w grę wchodzą miliony to trudno niekiedy dojść do porozumienia. Poczekamy zobaczymy. Jeszcze kilka tygodni io wszystko bedzie jasne
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: szyderca »

Nie wiem jak tam dokładnie było w Warszawie Drogi Kolego, ale mieli sponsorów głównych - zrobili transfery. Wy skład już macie, a piszesz o sponsorze tytularnym. Jakoś dla mnie maro realne jest to, że rozmowy w tej sprawie nie byłyby prowadzone zanim podpisano kontrakty.
Awatar użytkownika
bubus5
Posty: 175
Rejestracja: 6 mar 2010, o 21:34
Płeć: M
Lokalizacja: Wie(życzka)luń

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: bubus5 »

3 firmy, które będą wspomagać Wieluń nie będą napewno sponsorem tytularnym z małym "ale" - Bakoma.
Pamapol jest tytularnym sponsorem i tak zostanie.
Co do kadry SIatkarza to: Kubańczyk Gil jeśli do obozu w Kielnarowej nie dojedzie to transfer nie wypali.
Szczerbaniuka nie chce trener Marszałek i ten transfer też nie wchodzi w grę. Na 4 środkowego planuja ściągnąć Sobalę z Ptaków.
Sprawa z libero wygląda w Wieluniu śmiesznie, bo Mielczarek ma być 1wszym libero, Kryś zostanie napewno bo ma kontrakt podpisany do przyszłego roku, a junior Marszałek... po obejrzeniu 2 treningów całego zespołu stwierdzam, że Igor powinnien szukać miejsca w 1 lidze co najwyżej.
"Or do you think, that I might forget oh your love, is radiating… The farther away I go".
Awatar użytkownika
wojtas78
Posty: 89
Rejestracja: 15 gru 2009, o 13:59
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: wojtas78 »

Dla wtajemniczonych nie było tajemnicą, że Bakoma miała być drugim tytularnym. Chwała im jednak za to , że w ogóle postanowili pozostac i wspierac Siatkarza. A tak apropos kolego ,,bobus 5'' to októrej godz. Siatkarz ma treningi?
Awatar użytkownika
bubus5
Posty: 175
Rejestracja: 6 mar 2010, o 21:34
Płeć: M
Lokalizacja: Wie(życzka)luń

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: bubus5 »

Siatkarz od niedzieli zaczyna zgrupowanie w Kielnarowej. Z Kubańczyka nici, tak samo z Sobali. Ma się pojawić 2 środkowych juniorów(z jakiego klubu-klubów nie wiadomo).
W poniedziałek Pamapol zagra sparing z Fartem Kiecle, we wtorek z jakims zespołem 1 lub 2 ligi i na deser w sobotę za tydzoeń z Asseco Resovią. Dni sparingów są "ruchome" i mogą się zmienić.

Ps.wojtas78 sprawdź priv.
"Or do you think, that I might forget oh your love, is radiating… The farther away I go".
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: KadrO »

bubus5 pisze:Siatkarz od niedzieli zaczyna zgrupowanie w Kielnarowej. Z Kubańczyka nici, tak samo z Sobali. Ma się pojawić 2 środkowych juniorów(z jakiego klubu-klubów nie wiadomo).
W poniedziałek Pamapol zagra sparing z Fartem Kiecle, we wtorek z jakims zespołem 1 lub 2 ligi i na deser w sobotę za tydzoeń z Asseco Resovią. Dni sparingów są "ruchome" i mogą się zmienić.

Ps.wojtas78 sprawdź priv.
Czyli że nie doczekamy się żadnego wzmocnienia na środku siatki z zagranicy ?
Awatar użytkownika
bubus5
Posty: 175
Rejestracja: 6 mar 2010, o 21:34
Płeć: M
Lokalizacja: Wie(życzka)luń

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: bubus5 »

KadrO pisze:
Czyli że nie doczekamy się żadnego wzmocnienia na środku siatki z zagranicy ?
Narazie trener Marszałek trzyma w niepewności środkowego. Duże szanse są na "gwiazdora" reprezentacji z danego kraju(dzięki sponsorom, którzy dołączyli).
Trzeba poczekać do zgrupowania.
"Or do you think, that I might forget oh your love, is radiating… The farther away I go".
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

są 3 alternatywy na środek 1 ma być uczestnik tegorocznych MŚ zawodnik z kadry Argentyny polecony przez naszego selekcjonera odpowiedź ma dać do środy. Juniorzy są tylko do tego czasu jak dojedzie kolejny transfer.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”