Chemik Bydgoszcz

Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: evija »

Akukuk, co do Pałacu, to nie masz racji. W minionym sezonie mieliśmy chociażby nadzieję polskiej siatkówki Patrycję Polak, już reprezentantkę Polski, rozgrywającą reprezentacji USA i przyjmującą rep. Belgii. Wcześniej mieliśmy w składzie złotą medalistkę ME, Dominikę Leśniewicz, we wcześniejszych czasach w jednym sezonie aż 4 reprezentantki Polski, więc gadanie, ze Centrostal ZAWSZE był słaby, wywołuje u mnie uśmiech politowania - Mistrzostwo Polski, 2 brąze, 2 srebra, 3 Puchary Polski, SuperPuchar, brązowy medal TopTeams Cup (obecnie Puchar CEV), 4 MP w kategorii juniorskiej to są sukcesy, o których Delecta może tylko sobie śnić, więc pisanie, że Centrostal jest kiepski mija się z celem. Gdyby był kiepski nie byłby w stanie osiągnąć choćby jednego z tych sukcesów. Oczywiście są lepsze i gorsze sezony, każdy klub coś takiego przerabia.

Natomiast wracając do sedna sprawy - czyli do Chemika, to opcji jest wiele, tak jak Hejda napisał. Ja mam, perdon miałam okazję z bliska oglądać pracę trenera Makowskiego i wiem, że potrafi stworzyć zespół - najlepsze przykłady to sezon 04/05 gdy mieliśmy być drużyną środka, a zdobyliśmy PP i v-ce MP, a także 08/09 gdy miałaby być walka o utrzymanie, a było 4 miejsce. Jak to się uda u chłopaków, to powinno być nieźle, bo trener potrafi wycisnąć wiele z zespołu. Inna rzecz to sam skład, trzeba mieć jeszcze z czego wycisnąć ;) bo o ile w siatkówce żeńskiej pewne rzeczy da się wyrównać czy zniwelować np. bardzo dobrą pracą bloku z obroną, tak w męskiej przy braku konkretnych i pewnych "armat" może być ciężko utrzymać grę, bez znaczenia jakie by to przyjęcie nie było. Atutem jest Michał Masny, który potrafi bardzo dobrze rozgrywać i na pewno ułatwi to grę. Transfery na pozycje przyjęcia i ataku, w stosunku do zapowiedzi prezesa są jednak rozczarowujące i trener będzie miał na pewno problem, by Siltala i Wika byli w formie. Podczas konferencji padło stwierdzenie, że celem Makosia ma być przebicie tego szóstego miejsca. Ja uważam, że w takim układzie sił wśród innych drużyn i składu jaki mamy na dzień dzisiejszy w Chemiku, będzie to zadanie bardzo, bardzo trudne. Bo ja na dziś widzę już Skrę, Resovię, Zaksę, AZSy, Jastrzębie mocniejsze od nas. Kielce też nie próżnują (dzięki za uaktualnienie tej sprawy Elgarten) i przede wszystkim Gdańsk też ma ambitne plany i zamiast gadaniny ma Oivanena i Łomacza, znak zapytania wisi nad Częstochową, ale jak widzimy zastanawiamy się nad jedną drużyną, a trzeba będzie wyprzedzić pięć, by osiągnąć założony cel. Co do przeskoku z pań na panów uważam, że nie będzie żadnych problemów, bo panowie to jednak (bez obrazy :P) nie są aż tak skomplikowani ;) Trudniej przeskakiwać z męskiej do żeńskiej moim zdaniem. Trenera Chemik wziął dobrego, gorzej z wykonawcami na dzień dzisiejszy, ale jak będzie życie pokaże...
Jedyne czego mi szkoda, to rezygnacji z kadry żeńskiej, bo to jednak było cenne doświadczenie. Z drugiej strony gdyby mu się powiodło z panami, będzie miał bliżej do stanowiska pierwszego trenera reprezentacji kobiet, więc gra jest ryzykowna, bo można polec, ale chyba warta tej świeczki.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
rafik30
Posty: 371
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 17:12
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: rafik30 »

[post usuniety]
Ostatnio zmieniony 2 cze 2011, o 18:45 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 22 i 23 regulaminu forum...
Rafał Osiński : Bydgoszczanin z krwi i kości-fan Chemika/Delecty,Pałacu,Zawiszy,Polonii,Artego
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

evija, ja swojego zdania co do składu personalnego Centrostalu nie zmienię. 19-letnia reprezentantka Polski bądź co bądź grająca w kratkę; reprezentantka USA, która nic nie pokazała prócz momentami fatalnej gry; belgijka, która część sezonu gra wyśmienicie, a część totalnie źle, na dodatek zespół bez środkowych... długo by tu jeszcze wymieniać. Marketingowo skład Pałacu nie był aż tak bardzo zły, ale to, co czasami pokazywała na boisku m.in. Spicer wołało o pomstę do nieba. Makowski wycisnął z tej drużyny tyle ile mógł. Ostatecznie wystarczyło to tylko na część sezonu. I proszę mi tu nie wmawiać, że Centrostal kiedykolwiek miał skład ponad normę- nie pozwalały na to fundusze. Ja nie mam tu na myśli sukcesów, bo tego tej drużynie nie można odmówić i tego nikt im nie zabierze. Warto też zaznaczyć, że kilka lat temu liga była dużo słabsza... Mimo wszystko uważam, że największym autorem tych wszystkich osiągnięć kluby jest właśnie Piotr Makowski, który mając do dyspozycji składy takie jakie miał, potrafił wykrzesać z tej drużyny naprawdę wszystko. Nigdy nie dysponował potęgą, czego można tylko żałować, bo w takim przypadku skazany byłby tylko na sukcesy. Jemu wystarczy tylko solidny zespół.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: evija »

przyznał Piotra Makowski, jednocześnie odnosząc się do składu zespołu - „Skład jest na miarę możliwości finansowych klubu. Mamy w zespole wychowanków.

źródło: http://www.delectabydgoszcz.pl/index.ph ... kiej-pracy

Chyba jeden szczery facet, powiedział co wiedział :D Sieńko pewnie się zagotował, że prawda wyszła na jaw i fałszowanie rzeczywistości o zwiększeniu środków przez Delectę na zespół xD
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: zbyszek_2013 »

evija pisze: Chyba jeden szczery facet, powiedział co wiedział :D Sieńko pewnie się zagotował, że prawda wyszła na jaw i fałszowanie rzeczywistości o zwiększeniu środków przez Delectę na zespół xD
Chyba jednak się mylisz. To Sieńko pierwszy wspomniał o budżecie.
Aby nie być gołosłownym:
http://www.itv24.com.pl/film/1417/nowy_ ... panialego/
i jeszcze to:
http://www.itv24.com.pl/film/1418/piotr ... e_delecty/
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Delecta "Chemik" Bydgoszcz

Post autor: maksik »

hmmm.. kto zmienił tytuł tego tematu na Delecta "Chemik" Bydgoszcz? jakieś novum powstaje czy SS ma jakies względy sponsorskie u Kisielów..?
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Delecta "Chemik" Bydgoszcz

Post autor: evija »

No to ciekawe czemu Chemik zawdzięcza tę zmianę?
Zbyszek ITV24 nie oglądam, opieram się na słowach prezesa z poprzednich doniesień prasowych, gdy nastąpiła zmiana prezesa w Rieber Foods na Polskę i Słowację. Prezesem został Słowak i Sieńko powiedział, że nie ma się co martwić obniżeniem środków na zespół, bo będą one nawet podwyższone, bo firmie promocja przez sport się opłaca. Tak to brzmiało.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Delecta "Chemik" Bydgoszcz

Post autor: lucass90 »

maksik pisze:hmmm.. kto zmienił tytuł tego tematu na Delecta "Chemik" Bydgoszcz? jakieś novum powstaje czy SS ma jakies względy sponsorskie u Kisielów..?
Ja zmieniłem. Tradycja tradycją, ale skoro temat o Mostostalu zmienił nazwę na "ZAK SA Kędzierzyn-Koźle", a temat o Jadarze swojego czasu nie był nazywany tematem o "Czarnych Radom", to trzeba szczerze przyznać że w PlusLidze gra drużyna o nazwie Delecta Bydgoszcz.

A względów u prezesa Sieńki nie mam żadnych :D
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Delecta "Chemik" Bydgoszcz

Post autor: zbyszek_2013 »

evija pisze:Zbyszek ITV24 nie oglądam, opieram się na słowach prezesa z poprzednich doniesień prasowych, gdy nastąpiła zmiana prezesa w Rieber Foods na Polskę i Słowację. Prezesem został Słowak i Sieńko powiedział, że nie ma się co martwić obniżeniem środków na zespół, bo będą one nawet podwyższone, bo firmie promocja przez sport się opłaca. Tak to brzmiało.
Ja zrozumiałem, że chodzi Tobie o dzisiejszą konferencję prasową. Dlatego napisałem posta w tym temacie.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
karol020
Posty: 24
Rejestracja: 5 sie 2010, o 12:19
Płeć: M

Re: Delecta "Chemik" Bydgoszcz

Post autor: karol020 »

za cholere nie mogę się doliczyć 5 wychowanków w pierwszym zespole delecty o których mówi prezes Sieńko . Owczasz , Bonisłąwski i Obelmeler to są wychowankowie pan prezes liczy chyba jeszcze Marcina Walińskiego ale on jest wychowankiem Trzcianki o ile sie nie myle. A później grał w skrze bełchatów ale jak by nie patrzeć to i tak tylko 4 więc gdzie 5? A tak na marginesie smieszy mnie to że prezes nie zna imion swoich zawodników lol
HejdaChemik
Posty: 270
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:03
Płeć: M

Re: Delecta "Chemik" Bydgoszcz

Post autor: HejdaChemik »

karol020 pisze:za cholere nie mogę się doliczyć 5 wychowanków w pierwszym zespole delecty o których mówi prezes Sieńko . Owczasz , Bonisłąwski i Obelmeler to są wychowankowie pan prezes liczy chyba jeszcze Marcina Walińskiego ale on jest wychowankiem Trzcianki o ile sie nie myle. A później grał w skrze bełchatów ale jak by nie patrzeć to i tak tylko 4 więc gdzie 5? A tak na marginesie smieszy mnie to że prezes nie zna imion swoich zawodników lol
Owczarz ;] Bonisławski ;] Obermeler ;] Jak już piszesz nazwiska to bez błędów proszę :) Miał na myśli pewnie jeszcze Walińskiego i Konarskiego, ale tu wraca ponownie temat od którego okresu "rozwoju siatkarskiego" można gracza nazwać wychowankiem :)
CHEMIK BYDGOSZCZ!!
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Delecta "Chemik" Bydgoszcz

Post autor: figol »

No to chyba ostatni dzwonek na odbudowanie formy przez Marcina Wikę bo gdzie jak nie w tym sezonie w Delekcie ??? :D
Osobiście będę mu kibicował ...
poznasz głupiego po czynach jego
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Delecta "Chemik" Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

"W Delekcie dwaj przyjmujący: Marcin Wika i Wojciech Gradowski wymienili Martina Sopko, Stanisława Pieczonkę i Wojciecha Serafina. Bydgoski klub zatrudni jeszcze jednego zawodnika na tej pozycji. Będzie nim najprawdopodobniej znowu Antti Siltala. Fin zawiódł w minionym sezonie. - Mamy zapewnienie, że jest w pełni zdrowy. Bardzo dobrze gra teraz w Lidze Światowej - wyjaśnia Sieńko. Sprawa rozstrzygnie się w przyszłym tygodniu." źródło: Gazeta Wyborcza

Czyli prawdpopodobnie nici z nowego, silnego przyjmującego... Żenada.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Delecta "Chemik" Bydgoszcz

Post autor: kanap »

akukuk pisze:"... Będzie nim najprawdopodobniej znowu Antti Siltala. Fin zawiódł w minionym sezonie. - Mamy zapewnienie, że jest w pełni zdrowy. Bardzo dobrze gra teraz w Lidze Światowej - wyjaśnia Sieńko. ... " źródło: Gazeta Wyborcza
Czyli prawdpopodobnie nici z nowego, silnego przyjmującego... Żenada.

Antti Siltala pierwszy mecz 9 punktów Finowie przegrali z ogórkami 3:2, drugi mecz 15 punktów Finowie dostają 3:1
Siltala nie nadaje się do zespołu Plus ligi. Jeszcze w składzie z Wiką i Gradowskim coś czuję, że Bydgoszcz pójdzie na mistrza.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: lucass90 »

Od początku istnienia tego portalu wyróżniał się on tym, że był w całości tworzony przez kibiców siatkówki z całej Polski. A skoro ci bydgoscy chcą by ten temat nazywał się "Chemik Bydgoszcz", to niechaj i tak będzie. Za jakiekolwiek późniejsze zmiany nie będę odpowiadał ja.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Domelinho
Posty: 586
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 17:53
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Domelinho »

Siltala w obu meczach po 30 % w ataku to bardzo slabo,rozumialbym gdyby mial tworzyc parę z kims z mocnym atakiem ale do cholery,to bedzie wika albo gradowski a wiec gracze podobni albo nawet slabsi w ataku.Nagroda dla prezesa roku wg mnie pan Sienko.Jestem w stanie zaryzykowac stwierdzenie ze ja lepiej zbudowalbym druzynę z resztą nie tylko ja.
Awatar użytkownika
michaek
Posty: 918
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: michaek »

Niem czemu się tak denerwujecie, przecież jeszcze klub może ściągnąć około 98 zawodników(na liście było 100-Wika, Gradowski). W razie nie najlepszych wyników Raul Lozano się rwie do przejęcia zespołu w trakcie sezonu. :D :]

Prezes Sieńko chyba ma jakiś kryzys wieku albo trochę nierówno pod sufitem, innego wytłumaczenia dla takiego bajkopisarstwa, jakie uprawiał w gazetach robiąc z klubu pośmiewisko nie znajduję.
Jeśli Fin zostanie to zaryzykuję na teraz stwierdzenie, że Bydgoszcz będzie mieć najgorsze przyjęcie w lidze(wierząc Lucassowi, że w Częstochowie nie ma totalnej klapy z $).
W sercu moim Sovia

"Co z tego, że mamy tak szeroki skład, skoro na boisku i tak może grać tylko sześciu z nas."
Paul Lotman
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

Najbardziej w tym wszystkim irytuje mnie Sieńko. Po jaką cholerę wymienia tyle dobrych nazwisk i robi nadzieję kibicom, jak wie, że Siltala zostanie w zespole?!?!? Narzeka na małą frekwencję na meczach, a sam robi z kibiców durniów. Gdzie tu profesjonalizm? Jeszcze w wywiadze wspomina o walce o czwórkę...
Ostatnio zmieniony 5 cze 2011, o 08:16 przez akukuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Xaar »

http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/2 ... ka-prezes/

Kontrakt z Makowskim jeszcze nie podpisany, Totolo chciał tam pracować i będzie przynajmniej 5 miejsce :]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: madlark »

http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/2 ... iotrem-ma/
Ten wywiad dowodzi, że nie tylko Sieńko, WW, ale też nowy trener to nieporozumienie.
Po raz pierwszy oferta z bydgoskiego klubu pojawiła się...osiem lat temu i od tego czasu mocno namawiano mnie na zmianę barw.
Do tej pory ceniłem go, ale po tym wywiadzie mam wrażenie, że się pogubił.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
rafik30
Posty: 371
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 17:12
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: rafik30 »

Bezsens - czemu to ma dowodzić,ze się pogubił?
Jakie słowa na to wskazują z wyżej zacytowanych?
To,ze namawiali go 8 lat temu? A co miał powiedzieć jeśli to prawda?
Jeśli Castellani stwierdził w wywiadzie z "PS",ze Skra namawiała go 5 lat do pracy w tym klubie to też powiesz,ze Daniel się pogubił bo o co kaman w tych słowach?
Rafał Osiński : Bydgoszczanin z krwi i kości-fan Chemika/Delecty,Pałacu,Zawiszy,Polonii,Artego
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: mewa »

madlark pisze:Do tej pory ceniłem go, ale po tym wywiadzie mam wrażenie, że się pogubił.
A spróbuj proszę uzasadnić swoje zdanie, bo ja mam zupełnie inne wrażenia i ciekawym, skąd wynika ta różnica :)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Pele »

madlark pisze:http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/2 ... iotrem-ma/
Ten wywiad dowodzi, że nie tylko Sieńko, WW, ale też nowy trener to nieporozumienie.
Po raz pierwszy oferta z bydgoskiego klubu pojawiła się...osiem lat temu i od tego czasu mocno namawiano mnie na zmianę barw.
Do tej pory ceniłem go, ale po tym wywiadzie mam wrażenie, że się pogubił.
A może ma juz serdecznie dośc tego namawiania Go przez 8 lat i postanowił się zgodzić żeby mu dali święty spokój?? :D Odwali maniaję i go szybko zwolnia i bedzie miał z głowy! :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: madlark »

mewa pisze:
madlark pisze:Do tej pory ceniłem go, ale po tym wywiadzie mam wrażenie, że się pogubił.
A spróbuj proszę uzasadnić swoje zdanie, bo ja mam zupełnie inne wrażenia i ciekawym, skąd wynika ta różnica :)
Może to zdanie będzie podpowiedziom.
Chciałbym dalej prowadzić kadrę, choć moje chęci nie mają tutaj wiele znaczenia.
BYły jakieś zmiany prowadzącego kadrę?

Cel wywiadu:
Piotr Makowski na początku czerwca objął funkcję pierwszego szkoleniowca bydgoskiego zespołu po odejściu Waldemara Wspaniałego. Zdecydowaliśmy się go więc zapytać, jakie były motywy takiej decyzji.
Czy z tego wywiadu poznaliśmy te motywy?
Makowski zdecydował się na pracę w klubie, gdzie prezes opowiada różne dziwne rzeczy, a z tylnego siedzenia będzie doradzał WW.
Wówczas wspólnie z trenerem Waldemarem Wspaniałym dobieraliśmy odpowiednich zawodników do drużyny.
A jakich wyborów dokonano to widać.
@Mewa : Czy jesteś entuzjastą zespołu który zbudował Makowski?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: mewa »

madlark pisze:
Chciałbym dalej prowadzić kadrę, choć moje chęci nie mają tutaj wiele znaczenia.
BYły jakieś zmiany prowadzącego kadrę?
po ostatnich ingerencjach PZPS w kadrę siatkarek i atmosferze, jaka panuje w sztabie szkoleniowym też bym zrezygnował z kadry. Ale daje wciąż sygnal, że chętnie by się tym zajmował.
madlark pisze: Cel wywiadu:
Piotr Makowski na początku czerwca objął funkcję pierwszego szkoleniowca bydgoskiego zespołu po odejściu Waldemara Wspaniałego. Zdecydowaliśmy się go więc zapytać, jakie były motywy takiej decyzji.
Czy z tego wywiadu poznaliśmy te motywy?
To jak rozumiem masz pretensje do autora wywiadu :)
madlark pisze: Makowski zdecydował się na pracę w klubie, gdzie prezes opowiada różne dziwne rzeczy, a z tylnego siedzenia będzie doradzał WW.
Wówczas wspólnie z trenerem Waldemarem Wspaniałym dobieraliśmy odpowiednich zawodników do drużyny.
A jakich wyborów dokonano to widać.
Jeszcze nie widać, a oceniać będzie można dopiero po sezonie. Zwróć uwagę, że całą swoją wiedzę o prezesie i tym, co opowiada, o kierowaniu z tylnego siedzenia i o wyborach (jak równiez o budżecie) czerpiesz z doniesień prasowych, tego forum oraz własnych wyobrażeń. Jak dla mnie mocno niewystarczająco, żeby człowieka oceniać.
madlark pisze:@Mewa : Czy jesteś entuzjastą zespołu który zbudował Makowski?
nie i to akurat chyba nie ma nic do rzeczy :) Tym bardziej że jeszcze żadnego zespołu nie zbudował w Delekcie :)
mev
Posty: 75
Rejestracja: 26 kwie 2008, o 10:28
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: mev »

Uśmiałem się po pachy czytając wywiad z Prezesem Sieńko. Być może jestem obecnie mniej zainteresowany tematem, ale w Prezes Bydgoszczy to chyba zupełnie w innym świecie żyje. Z jego wypowiedzi wynika, że Wika będzie podstawowym przyjmującym bo sądzą, że ma ogromny potencjał. Ja osobiście uważam, że ten gość miał potencjał, ale 3-4 lata temu. Potwierdzeniem mojej tezy o oderwaniu od rzeczywistości jest fakt, że Pan Sieńko przeoczył skompletowanie składu przez ZAK-se i w zasadzie przez Olsztyn, do którego dojdzie może jeden gracz szóstkowy i jakiś zmiennik ( o ile ). Szczerze współczuje fanom Chemika takiego Prezesa. Zapomniałbym o ile mnie pamięć nie myli to Bydgoszcz wcale sobie tak rewelacyjnie z drużynami z pierwszej 6tki dobrze nie radziła więc zupełnie nie rozumiem skąd taki hurra optymizm w słowach Sieńki. Czyżby w Bydgoszczy było już tak słabo z pieniędzmi? A ten cały wywiad to dobra gra pod publiczke skoro jeszcze niespełna 3-4 tygodnie temu w kręgu zainteresowań był Schöps? Mi jako postronnemu obserwatorowi trąci to czymś na kształt schizofrenii.
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: nerwus »

Ja tam słyszałem ze jak sienko dowiedział sie ze Totolo dogaduje sie z olsztynem to dzwonił do niego i namawiał aby przyszedł do Bydgoszczy. W wywiadzie nie ma ani słowa o tym jak olali prośbę Lozano o stołek - ciekaw jestem dla czego?
ministrant
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2011, o 09:20
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: ministrant »

Zeby miec kase na transfery trzeba wzbudzic zainteresowanie u potencjalnych sponsorow. Wedlug mnie Sienko nie robi niczego czego by nie robil Piechocki z PGE: kontrolowane przecieki o Dante, Murilo, kubanczykach itp. Wojciechowski z Polonii Warszawa tez duzo gada i wygral ranking na najbardziej medialny zespol sezonu.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: madlark »

mewa pisze: czerpiesz z doniesień prasowych, tego forum oraz własnych wyobrażeń. Jak dla mnie mocno niewystarczająco, żeby człowieka oceniać.
Żarty? Rozumiem że wg Ciebie to co publikuje SS jest niewiarygodne?
Bo większość materiałów publikowanych na SS pochodzi z doniesień prasowych :o

mewa pisze:
madlark pisze:
Chciałbym dalej prowadzić kadrę, choć moje chęci nie mają tutaj wiele znaczenia.
BYły jakieś zmiany prowadzącego kadrę?
po ostatnich ingerencjach PZPS w kadrę siatkarek i atmosferze, jaka panuje w sztabie szkoleniowym też bym zrezygnował z kadry. Ale daje wciąż sygnal, że chętnie by się tym zajmował.
Widzę, że łatwo nie jest .
Spotyka się Makowski z Matlakiem i mówi mu tak: Rezygnuję z prowadzenia kadry. A Matlak: chyba się pogubiłeś ;)
( czy tylko ja nie rozumiem znaczenia słowa: prowadzę?)
mewa pisze: To jak rozumiem masz pretensje do autora wywiadu :)
Komentowałem wywiad, a Ty odniosłeś się do mojej wypowiedzi i chyba poparłeś tezy z wywiadu?

mewa pisze: Jeszcze nie widać, a oceniać będzie można dopiero po sezonie. Zwróć uwagę, że całą swoją wiedzę o prezesie i tym, co opowiada, o kierowaniu z tylnego siedzenia i o wyborach (jak równiez o budżecie) czerpiesz z doniesień prasowych, tego forum oraz własnych wyobrażeń. Jak dla mnie mocno niewystarczająco, żeby człowieka oceniać.
Widzę, że wiesz skąd mam inspiracje.
Po sezonie będzie po ptokach, Skoro trenerów(zawodników) zmienia się w trakcie sezonu to skąd po pomysł, że kibice mają czekać do końca sezonu?

quote="mewa"]
madlark pisze:@Mewa : Czy jesteś entuzjastą zespołu który zbudował Makowski?
nie i to akurat chyba nie ma nic do rzeczy :) Tym bardziej że jeszcze żadnego zespołu nie zbudował w Delekcie :)[/quote]
Ja nie mam prawa oceniać, a Ty tak?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: evija »

A ja skomentuję wywody pana Piotra Sieńko tak: w Bydgoszczy, w środowisku sportowym jest takie powiedzenie - nikt Ci tyle nie da, co Chmara obieca. Parafrazując: Nikt Ci takiej bajki nie opowie jak Sieńko zacznie rozprawiać o transferach Delecty ;)
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”