Chemik Bydgoszcz

Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: BadTrue »

Ja nigdy nie twierdziłem że Anderson to zły zawodnik, ale na razie jego forma nie zachwyca, bardzo możliwe że to się zmieni. Racja Wlazły też gra na razie słabo, ale jak na to, że przeszedł z pozycji atakującego na pozycję przyjmującego to naprawdę nie wygląda to aż tak źle. Ja akurat uważam że w przyjęciu radzi sobie co raz lepiej, natomiast odbija się to na razie kosztem ataku, ale wydaje mi się że będzie to wyglądało co raz lepiej, tak samo jak gra Andersona w Rosji, aczkolwiek nie wszyscy tam się aklimatyzują.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kanap »

BadTrue pisze:...wydaje mi się że będzie to wyglądało co raz lepiej, tak samo jak gra Andersona w Rosji, aczkolwiek nie wszyscy tam się aklimatyzują.
nie ma żadnych symptomów, które mogłyby to potwierdzać, w plus lidze nie zagrał ani jednego spotkania w którym miałby w przyjęciu więcej niż 27%. w lidze mistrzów jakoś mnie to nie interesuje bo zespoły w grupie są strasznie słabe, jak Skra zagra z drużynami z Włoch to wtedy podyskutujemy (ale raczej Wlazły zostanie zdjęty zagrywką w parę minut)

Nie ten wątek Cala w Bydgoszczy nie zagra będzie grał w Turcji w najgorszym zespole ligi a jego trenerem został trener reprezentacji Niemiec.
oliwia
Posty: 233
Rejestracja: 4 cze 2012, o 14:17

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: oliwia »

Zaraz doprecyzujmy, co to "oliwia" ma zamiar udowodnić wszystkim :
- poziom dziennikarstwa w Rosji
- a może to że Anderson się nie sprawdził
- i to najfajniejsze Alekna nie zna się na siatkówce i notorycznie wystawia zawodnika nie umiejącego grać
zabawa w to czy zagrał, dodatkowo na początku sezonu uwzględniając że dołączył około 3 miesiące temu do drużyny wystawianie ostatecznej cenzurki, jakoś kompletnie mnie nie zachwyca, Wlazły gra i ma średnią w meczach 22% przyjęcia, trzydzieści parę w ataku i jest na razie super, a tutaj jest źle chociaż gra reprezentanta USA faluje co oznacza że nowy zawodnik musi wkomponować się w zespół, a z czasem równy wysoki poziom przyjdzie, gorzej jakby grał cały czas słabo.
1. średnio obchodzi mnie poziom rosyjskiego dziennikarstwa; przypominam, że to Ty starałeś się jako pierwszy je demonizować, a nie ja bronić. Nie widzę powodów, dla których w ocenie zawodnika nie miałabym kierować się także poprzez przeglądanie rosyjskiej prasy. Oczywiście każdy ma inne metody - Ty wolisz zerknąć na statystykę jednego meczu Superligi, żeby wiedzieć jak gra Anderson.
2. Mówię tylko, że Anderson póki co się nie sprawdza. Może się mylę, ale Matthew chyba też jest człowiekiem? Ma prawo do błędu, do gorszej formy, do wolniejszej aklimatyzacji w trudnych rosyjskich warunkach? To czy się sprawdził będziemy mogli ocenić za kilka miesięcy.
3. trzeci punkt najfajniejszy jest i dla mnie - w którym dokładnie miejscu pisałam, że Alekno nie zna się na siatkówce? Gdzie napisałam cokolwiek o trenerze? Anderson został sprowadzony do Zenitu zapewne po to, by grać; myślę, że po zawodnik o statusie tak zwanej "gwiazdy" można się tego spodziewać. W tamtym sezonie Priddy też musiał sobie "zasłużyć", żeby w końcu zaczynać mecz w kwadracie, czyli grać źle, wychodząc w podstawowym składzie. Chyba jego epizodu w Kazaniu nie zaliczasz do udanych? (Oczywiście, mam nadzieję, że losy Andersona potoczą się inaczej niż jego reprezentacyjnego kolegi).

Nie bardzo zrozumiałam, co miałeś na myśli w ostatnich zdaniach. Ale skoro poruszyłeś temat Wlazłego i Skry - moim zdaniem, to, że Wlazły gra na przyjęciu i prezentuje poziom jaki prezentuje wcale nie jest "super" jak określiłeś. Podejrzewam, że gdyby to Alekno był trenerem Skry, Wlazły nigdy nie zmieniłby pozycji. Porównanie Nawrocki vs Alekno jest dla mnie niezrozumiałe.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Lineczka »

Rację ma olivia. Anderson to bardzo dobry zawodnik, ale w Rosji jak na razie się nie sprawdza. Na podstawie jednego meczu nie można wychwalać zawodnika pod niebiosa a po jednym złym nie można go mieszać z błotem. Nie wiem czy kanap śledzi rozgrywki rosyjskiej Superligi, ale ja tak i Anderson miał bardzo słaby początek, ciągle podbijany i nieskuteczny. Amerykanin gra po prostu słabo i Alekno zaczął tracić do niego cierpliwość, posadził go na ławie w jednym ze spotkań i grał Siwożelec z Bierieżką. Twoje porównanie do sytuacji Resovii i jej przyjmujących nietrafione. W Sovii Lotman i Kovacević się wymieniają, filarem drużyny jest Achrem i on ma pewne miejsce i dużo więcej spotkań rozegranych w wyjściowej szóstce.


Nie wiem dlaczego zaklinasz rzeczywistość, Anderson to Twój ulubieniec czy jak? Fakt jest taki że gra narazie słabo, a przebłyski w pojedynczych meczach to za mało dla Zenitu. Oczywiście nie znaczy to że Anderson jest słaby, że nie nastąpi poprawa, Alekno pewnie z niego wyciśnie co się będzie dało. Widać wyraźnie że ALekno stawiał na niego, bo chciał go w końcu przełamać, ale i jemu skończyła się w pewnym momencie cierpliwość.


Jakie masz zarzuty do rosyjskich dziennikarzy? Dość często czytam wywiady z rosyjskimi zawodnikami i są świetne, nasi dziennikarze mogliby się uczyć. Do bieżących informacji też nie można się przyczepić, akurat prasa rosyjska stoi na wysokim poziomie. Czytałam artykuły, w których Andersonowi się oberwało po głowie i nie wiem co Ty widzisz w nich złego. Siatkarz gra dobrze-jest chwalony, gra źle-jest ganiony, proste. Po Andersonie spodziewano się lepszej gry, a jak do tej pory siatkarz ten nic wielkiego nie pokazał. Po co zaklinać rzeczywistość albo udawać specjalistę? Liczą się fakty.
HejdaBDG
Posty: 155
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 16:30
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: HejdaBDG »

a co to wszystko ma wspolnego z Chemikiem bo sie troche pogubilem??


Zeby nie zasmiecac to jezeli Bydgoszczanie dzis zagraja jak z Kedzierzynem to jestem przekonany ze minimum 2 pkt dopisza na swoje konto 8-)
CHEMIK BYDGOSZCZ
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dodonek »

Hejda... wspomogliście AZS wczoraj i pomogło :) Ale to nie ze względu na byłego zawodnika Bydzi - Gruszkę..hmm? ;)
Dziękuję.
HejdaBDG
Posty: 155
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 16:30
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: HejdaBDG »

Grucha bardzo uspokoil gre i przyjecie podtrzymal ( przynajmniej wizualnie)... w ataku nie wychodzilo ale powrot do formy na pewno mu troche zajmie... Wspomoglismy AZSiakow w sile 5osob :) pzdro
CHEMIK BYDGOSZCZ
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: olow »

Fajnie, że Waliński gra i z meczu na mecz coraz lepiej mu idzie. Orłem jeszcze nie jest, ale sporo już pokazuje.
Z wielką czwórką ma niezłe statystyki. Z zaksą miał lepsze przyjęcie od Fontelesa i Ruciaka, do tego niezły w ataku.
W JSW miał słabe przyjęcie, ale przy tym wysoki procent w ataku.
Z Resovią odbiór w miarę poprawny, słaby atak.
W Bełchatowie przyjęcie słabe, tak jak Antiga, Winiarski i Wlazły. Nieźle za to w ataku.
To czego nie oddają statystyki dostępne, to obrona, gdzie wraz z libero dużo piłek wyciągają.

Delecta fajnie się zmienia z meczu na mecz. Na początku sezonu liderem nie dał rady być Konar, lecz widać było, że maszynką do punktów to jeszcze nie jest. Wówczas delecta grała na wysokim procencie w przyjęciu i niskim w ataku. Teraz jest odwrotnie. ;-)

Teraz gają bardziej kombinacyjnie, często środkiem a i nawet drugą linią. Póki co Masny fajną robotę robi, do tego miłą dla oka.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

Wygrana Politechniki ze Skrą w tie-breaku ostro komplikuje Delekcie sprawę. Wygląda na to, że bydgoski zespół po 1-wszej fazie zajmie 5-te miejsce, przegrywając bilansem setów ze Skrą, Politechniką i Resovią (zakładając, że ta jutro wygra z Lotosem za 3 punkty). A wszystko wskazywało, że jednak bydgoszczanie do czwórki wskoczą. Stracony set z Olsztynem może sporo kosztować...
Streeter
Posty: 7455
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Streeter »

http://www.delectabydgoszcz.pl/Puchar_C ... ony_,11343

Chyba nie poruszaliśmy rozmowy na ten temat, więc wklejam tekst do poczytania i zapraszam do dyskusji. Nie po raz pierwszy sędziowanie w Turcji podlega negacji, co ciekawe wydaje mi się, że ów problem doskwiera bardziej, gdy z danego meczu nie ma transmisji telewizyjnej - moim zdaniem tak być nie powinno, czemu niby Turcy mają być zawsze wspomagani przez sędziów? Bo taka jest siatkarska tradycja? Skoro są takimi wspaniałymi zespołami, to kelnerów typu Delecta powinni odprawiać bez pomocy sędziów (dla niewiedzących: zastosowałem ironię, w żadnym wypadku nie obrażam bydgoskich siatkarzy).
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Alfred Tennyson »

hyba nie poruszaliśmy rozmowy na ten temat, więc wklejam tekst do poczytania i zapraszam do dyskusji. Nie po raz pierwszy sędziowanie w Turcji podlega negacji, co ciekawe wydaje mi się, że ów problem doskwiera bardziej, gdy z danego meczu nie ma transmisji telewizyjnej - moim zdaniem tak być nie powinno, czemu niby Turcy mają być zawsze wspomagani przez sędziów? Bo taka jest siatkarska tradycja? Skoro są takimi wspaniałymi zespołami, to kelnerów typu Delecta powinni odprawiać bez pomocy sędziów (dla niewiedzących: zastosowałem ironię, w żadnym wypadku nie obrażam bydgoskich siatkarzy).
Chyba od dawna wiadomo, że siatkarskie centrale nie mają zbyt wiele wspólnego z przejrzystością a na pieniądze są bardzo łase więc wiedzą kogo promować... Resztę można sobie dopowiedzieć.

Nam chyba jednak sportowo Turcy na razie nie zagrożą bo "klasowi" zawodnicy, których ściągają zrobili sobie z tych rozgrywek dofinansowanie do rychłej emerytury. Chyba nikt nie powie też, że gdyby w dwumeczu decydowały zdrowe sportowe zasady czyli stosunek setów, potem ew punktów to nasze drużyny od swoich tureckich przeciwników były dużo lepsze. A że ograliśmy ich najpierw 3:0 a potem przegraliśmy 2:3 i po złotym secie awansowali Turcy - z absurdami się nie wygra.
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Alfred Tennyson »

Chyba nikt nie powie też, że gdyby w dwumeczu decydowały zdrowe sportowe zasady czyli stosunek setów, potem ew punktów to nasze drużyny od swoich tureckich przeciwników były dużo lepsze.
Zapętliłem się w swoim wywodzie: miałem na myśli, że nasze drużyny niezależnie od wyniku końcowego byłyby w normalnym rozliczeniu dużo lepsze i tyle. Tak samo to wygląda w kwestii Rosjan i Politechniki Warszawskiej w zeszłym roku.
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Biggy
Posty: 76
Rejestracja: 6 lis 2012, o 09:18
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Biggy »

prawie mamy lidera ! :D

wiecie co z Walińskim ?
^^
Awatar użytkownika
stachu90
Posty: 154
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 13:51
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: stachu90 »

Bezpośrednio po meczu brak konkretnej diagnozy. Myślę że jutrzejszy, no w sumie już dzisiejszy dzień przyniesie pozytywne wiadomości
(Ch)
Historia klubu, historią miasta.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kevinpsb »

Tak sobie myślę że utrzymanie tej pozycji przez Delectę dawało by już ogromną niespodziankę przed p-o ponieważ jakaś para z czwórki Skra, Zaksa Resovia lub JW musiałyby zagrać ze sobą...

Inną sprawą jest że Bydzia ma teraz fatalny rozkład meczów... Zaksa, Trefl i JW u siebie oraz Skra, Zaksa i Olsztyn na wyjeździe...
Papierowo 3 w porywach do 6 pkt (AZS i Trefl) można dopisać...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dodonek »

kevinpsb pisze:Inną sprawą jest że Bydzia ma teraz fatalny rozkład meczów... Zaksa, Trefl i JW u siebie oraz Skra, Zaksa i Olsztyn na wyjeździe...
Papierowo 3 w porywach do 6 pkt (AZS i Trefl) można dopisać...
A może to właśnie tamte zespoły mają papierowo kiepsko bo mają Delectę jeszcze hm? Chemik wygrał z ZAKSĄ , urwał punkt JW, z Reską wygrali za 3 pkt no..ze Skrą nie powalczyli ale nie uważam by nie mieli szans na 4-kę po RZ. Wg mnie mają bardzo duże szanse bo póki co grają najrówniej ze wszystkich zespołów. Niestety - co gorsze - na zawodników trzeba chuchać i dmuchać już teraz bo ławki niet!
U siebie mają Gdańsk, Bełck i Jaszczębie a na wyjeździe grają z Reską, Zaksą i Olsztynem
Ostatnio zmieniony 17 gru 2012, o 17:08 przez dodonek, łącznie zmieniany 1 raz.
Dziękuję.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Klugenhammer »

kevinpsb pisze:Tak sobie myślę że utrzymanie tej pozycji przez Delectę dawało by już ogromną niespodziankę przed p-o ponieważ jakaś para z czwórki Skra, Zaksa Resovia lub JW musiałyby zagrać ze sobą...
Wcale nie musiałyby, co najwyżej mogłyby. Delecta może np zająć 3 mce, a np JW lub Reska szóste i nikt z Wielkiej Czwórki nie trafi na siebie przed półfinałem.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dreamer »

Klugenhammer pisze:
kevinpsb pisze:Tak sobie myślę że utrzymanie tej pozycji przez Delectę dawało by już ogromną niespodziankę przed p-o ponieważ jakaś para z czwórki Skra, Zaksa Resovia lub JW musiałyby zagrać ze sobą...
Wcale nie musiałyby, co najwyżej mogłyby. Delecta może np zająć 3 mce, a np JW lub Reska szóste i nikt z Wielkiej Czwórki nie trafi na siebie przed półfinałem.
Co to znaczy "wielka czwórka"? Czy mało jest w tym sezonie dowodów na to, że to określenie to niesłuszna apologia drużyn którym peany nie do końca się należą, a z drugiej strony dyskryminowanie tych, którzy grają wyjątkowo dobrze (choćby właśnie Delecta)?
Całkowicie zgadzam się z tekstem dodonka z jego ostatniego posta.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Klugenhammer »

dreamer pisze:Co to znaczy "wielka czwórka"?
Chcesz definicji? Proszę:
"Wielka Czwórka" to grupa 4 klubów które w ostatnich czterech sezonach zgarnęły wszystko co było do wygrania w krajowych rozgrywkach - 12 kompletów medali i 4 PP.
W tym sezonie zapewne będzie tak samo. :D
ksjw90
Posty: 1889
Rejestracja: 6 lip 2011, o 14:53
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: ksjw90 »

Resovia, Zaksa i Skra pewnie będą dalej w czwórce, ale Jastrzębie i Bydgoszcz stoczą o nią walkę, bo jak narazie to w pojedynku tych drużyn może zdarzyć się absolutnie wszystko.
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: nerwus »

Wielkie bo mają kasę 2-4 krotnie większą od pozostałej 6-ki. Delekta dla mnie to ostatnio mistrz wykorzystania budżetu. PW ma nagrodę specjalną - za co roku błyskotliwą grę pomimo ze nie płacą . Powinni opatentowac ten narkotyk dla zawodników.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kevinpsb »

dodonek pisze: A może to właśnie tamte zespoły mają papierowo kiepsko bo mają Delectę jeszcze hm? Chemik wygrał z ZAKSĄ , urwał punkt JW, z Reską wygrali za 3 pkt no..ze Skrą nie powalczyli ale nie uważam by nie mieli szans na 4-kę po RZ. Wg mnie mają bardzo duże szanse bo póki co grają najrówniej ze wszystkich zespołów. Niestety - co gorsze - na zawodników trzeba chuchać i dmuchać już teraz bo ławki niet!
U
Filozofujesz... 6 pkt w meczach z wielką czwórką będzie sukcesem. Sukcesem, który może dać im 3 miejsce...
Klugenhammer pisze: Wcale nie musiałyby, co najwyżej mogłyby. Delecta może np zająć 3 mce, a np JW lub Reska szóste i nikt z Wielkiej Czwórki nie trafi na siebie przed półfinałem.
Niestety inny wariant jak 6 miejsce PW przed p-o jest bardzo mało prawdopodobny... Nawet patrząc pod kątem tego że teraz mają 4 łatwiejsze mecze, i to w porywach, bo mają wyjazd do Gdańska, który jest mocny (choć jeszcze tego nie udowodnił), z którym dodatkowo mają już porażkę u siebie. 3 pkt do Rzeszowa podczas gdy Resovia ma tylko wyjazd do PW i JW...
Bardziej już można by chyba liczyć na minięcie JW, które gra ze Skrą, Resovią, Bydzią i Zaksą... Przy zdobyciu połowy punktów w tych meczach i optymalnej postawy PW, to Warszawianie mają spore szanse...

Tylko że to myślenie trochę nawet życzeniowe... Dla mnie scenariusz o 6 miejscu PW jest kuponowym pewniakiem!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dodonek »

Heh..jeśli ja filozofuje to Ty tworzysz nowe teorie.. ;-) pozdrawiam
Dziękuję.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kevinpsb »

dodonek pisze:Heh..jeśli ja filozofuje to Ty tworzysz nowe teorie.. ;-) pozdrawiam
Teorie? Delecta potencjałem sportowym ustępuje całej wielkiej czwórce. Nie trzeba być nawet osobą która cokolwiek wie o siatkówce żeby to stwierdzić. Wystarczy że ktoś kiedyś gdzieś widział siatkówkę w wiadomościach i po takich graczach jak Wlazły, Zagumny, Winiarski, Ignaczak, Bartman, Łasko, Kubiak wskaże faworyta w meczach z Delectą...

To samo PW... Powyżej 6 miejsca w lidze przed p-o będzie sensacją!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Streeter
Posty: 7455
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Streeter »

Jako, że święta za pasem, a nie każdy forumowicz przegląda stronę Delecty, postanowiłem się podzielić ciekawym linkiem, jaki tamże znalazłem:

http://www.delectabydgoszcz.pl/Andrzej_ ... lede,11668

Sportowcy śpiewają kolędę ;) siatkarzy reprezentują Andrzej Wrona oraz Stephane Antiga, który także zmierzył się z językiem polskim ;)
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Lineczka »

Świetnie im to wyszło, a Stefan ma cudowny głos.
Streeter
Posty: 7455
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Streeter »

Lineczka pisze:Świetnie im to wyszło, a Stefan ma cudowny głos.
Ogólnie trzeba przyznać, że Delecta stwarza wokół siebie taki miły, ciepły klimat, nie w każdym klubie potrafią o to zadbać. Tu tańczą Jacksona, tu śpiewają kolędy, biorą udział w takich różnych akcjach, które pokazują klub w pozytywnym świetle, ale też promują siatkówkę i samych siatkarzy, którzy w tychże akcjach udowadniają, że są fajnymi, normalnymi, ciepłymi ludźmi, a nie gwiazdami. Za to szacunek i pod tym względem wiele klubów powinno wziąć przykład z bydgoskiej ekipy.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
rafik30
Posty: 371
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 17:12
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: rafik30 »

Super sprawa i super śpiew jak na sportowców a szczególnie Antiga- człowiek z dystansem do siebie i do świata a Andrzej Wrona to prawdziwy showman :).
Mam wrażenie,ze bydgoska ekipa to taka druzyna przyjaciół i luzaków,któa dobrze się rozumie w swoim towrzystwie i lubi ze sobą przebywać także w czasie wolnym.
Nie wiem czy jest taka druga drużyna w Polsce jak właśnie bydgoska Delecta?
Rafał Osiński : Bydgoszczanin z krwi i kości-fan Chemika/Delecty,Pałacu,Zawiszy,Polonii,Artego
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: d12343 »

Co racja to racja, Streeter. Być może w każdej innej ekipie PlusLigi jest równie dobry (albo i lepszy) klimat, ale w Delekcie potrafią to pokazać, i to w taki fajny, niewymuszony sposób.
Antiga sprawiał wrażenie mocno onieśmielonego sytuacją. Wrona - gwiazda.
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Lineczka »

Zachowanie bydgoskiej drużyny jest takie niewymuszone, bez zbędnej spiny, ludzie z dystansem do siebie i sympatią wobec innych. Naprawdę bardzo fajny team, nie widzę żadnej sztuczności, celebrytów, gwiazdorzenia.
Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”