Chemik Bydgoszcz

akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

Moim zdaniem w klubie nawet jeszcze nie myślą kto mógłby zastąpić Makowskiego. Dla mnie osobiście najlepszą opcją byłby Marian Kardas - to człowiek, który jest Delectą najdłużej i zna drużynę najlepiej. Myślę, że poradziłby sobie bez większych problemów z funkcją pierwszego trenera. A dodatkowo zmiana ta nie nadwyrężyłaby dodatkowo budżetu klubu, jak byłoby w wypadku, gdyby zespół miał przejąć trener uznanej marki z zagranicy. Lepiej zaoszczędzić środków na jakieś sensowne wzmocnienia, tj. przyjmującego, środkowego i rezerwowego atakującego. Priorytetem powinno być oczywiście utrzymanie dotychczasowego składu, głównie chodzi o Konarskiego, Wronę, Antigę, Masnego i Dębca. Pewne jest to, że w Delekcie zostanie Wojtek Jurkiewicz.
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dodonek »

Jakby Makowski odszedł to dałbym szansę Stefanowi o ile ten wyraziłby chęć.. Kardas to trener z doświadczeniem co prawda ale po pierwsze kojarzę go zawsze z kimś kto przynosi pecha ( chyba w historii jakoś tak było,że gdzie Maniek był tam nic nie zdobyli ) a dwa,że obawiam się o posłuch w stosunku do jego osoby i trzymanie się jego założeń. Waldek Wspaniały też na początku ruszył zespół z Bydgoszczy po bodajze Chudiku o ile dobrze pamiętam a potem to już się trochę podśmiewali z tej wspaniałej taktyki, jaką stosował Waldek. Ty to przyjmij a ty wystaw a ty p....nij.. Makoś wprowadził trochę świerzości i poukładał te klocki i zaczęło się to zazębiać. No i właśnie o to też chodzi..o wiek trenera. Wolałbym Kardosa niż Kardasa.. A usłyszeć Stefana prowadzącego czasy po polsku..fajnie by było. Na pewno facet tyle potrafi i tyle pokazał i osiagnął,że byłby wielkim autorytetem dla zawodników, którzy by tu zagościli.. Tyle,że trochę ryzykowne ...fakt. Ale z Kardasem równie ryzykowne..;)
Dziękuję.
Rafa
Posty: 182
Rejestracja: 3 kwie 2012, o 13:54
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Rafa »

dodonek pisze:Makoś wprowadził trochę świerzości
Co takiego wprowadził ?
Streeter
Posty: 7455
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Streeter »

akukuk pisze:Moim zdaniem w klubie nawet jeszcze nie myślą kto mógłby zastąpić Makowskiego. Dla mnie osobiście najlepszą opcją byłby Marian Kardas - to człowiek, który jest Delectą najdłużej i zna drużynę najlepiej.
Byłby to dobry pomysł przejściowy - w przyszłym roku postawić na Kardasa, a drugim trenerem zrobić grającego jeszcze Antigę bądź Jurkiewicza. A za rok zatrudnić któregoś z tych panów na stanowisko pierwszego trenera.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dodonek »

Rafa pisze:
dodonek pisze:Makoś wprowadził trochę świerzości
Co takiego wprowadził ?
Nom..zdarzył mi się błąd z pośpiechu jeden na kilkaset postów. I co? Mam się kłaść krzyżem teraz czy coś jeszcze merytorycznego masz do mnie?
Dziękuję.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

dodonek pisze:Jakby Makowski odszedł to dałbym szansę Stefanowi o ile ten wyraziłby chęć..
Stefanowi to dajmy pograć, póki się jeszcze do gry pali. A potem, gdy się już sam stwierdzi, że starczy mu, to jako szkoleniowiec jak najbardziej. A jeśli chodzi o wariant z grającym drugim trenerem to szczerze wątpię, by w Bydgoszczy się na niego zdecydowali.
Streeter
Posty: 7455
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Streeter »

akukuk pisze:A jeśli chodzi o wariant z grającym drugim trenerem to szczerze wątpię, by w Bydgoszczy się na niego zdecydowali.
Czemu? Prawdę mówiąc na daną chwilę nie jestem w stanie skojarzyć takiej sytuacji z PlusLigi, natomiast w pierwszej lidze jest już więcej takich sytuacji - Legień, Stancelewski. Nawet u Pań w kadrze za czasów Bonitty Magda Śliwa pełniła również rolę drugiej trenerki, jeśli się nie mylę.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: dodonek »

Streeter pisze:
akukuk pisze:A jeśli chodzi o wariant z grającym drugim trenerem to szczerze wątpię, by w Bydgoszczy się na niego zdecydowali.
Czemu? Prawdę mówiąc na daną chwilę nie jestem w stanie skojarzyć takiej sytuacji z PlusLigi, natomiast w pierwszej lidze jest już więcej takich sytuacji - Legień, Stancelewski. Nawet u Pań w kadrze za czasów Bonitty Magda Śliwa pełniła również rolę drugiej trenerki, jeśli się nie mylę.
Nie jestem pewien ale jakiś swój udział w trenowaniu miał chyba Kuba Bednaruk w ostatnim sezonie swojej gry w Azsie..
Tak sobie jeszcze myślę...Nie wiem czy Makowski czasem nie strzeli sobie w kolano idąc teraz do dziewczyn, gdzie i klimat średni bo trochę inaczej je traktują jak facetów i w ogóle niektóre to już zaczynają mówić czy dawać taki sygnał,że swoją obecność w kadrze potwierdza po poznaniu nazwiska trenera. Zaczyna się lekkie wybrzydzanie i choć po tym sezonie u facetów jak i po tym,w którym stał u boku Matlaka wyrobił sobie pewnie trochę szacunku to to jest w dalszym ciągu chyba za mało by dziewczynami wstrząsnąć. Będzie miał ciężko. A poza tym ciężej mu będzie potem wrócić na jakąś dobrą posadę do mężczyzn jak z kobietami mu nie wyjdzie.. Na jego miejscu brałbym powoli małą łyżeczką i rozwijał się na gruncie plus ligi. Pieniądze może mniejsze i może Piotr lubi po prostu z dziewczynami..co nie dziwne:) ale żeby mu się to czkawką nie odbiło. W każdym razie jeśli już oficjalnie będzie tym trenerem kobiet to życzę mu wszystkiego dobrego i dużo medali.
Dziękuję.
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: olow »

Zamiast wzmocnień, będą raczej ubytki. Na Konara jest kilku chętnych w lidze i nie tylko. Masny też sezon życia... Do tego jeszcze Wika i Wrona z doświadczeniem mogą być niezłym kąskiem. Dębiec pomału też wyrasta na solidnego ligowca. Po tak udanym sezonie będą ciężkie negocjacje. Z racji wieku, nie wiadomo co z Jurkiem i Stefanem... a do tego wszystkiego jeszcze trener zmienia rozgrywki.

Czyżby sezon rezerwowych?

Nowy trener będzie musiał raczej na nowo wszystko układać. Czego nie zazdroszczę, bowiem kibice na już będą chcieli wyników...

Być może będzie zaciąg z Olsztyna?
A może czas rozejrzeć się w okolicy Piły i na atak dołączyć kogoś z dwójki: Malinowski(JSW)/Bołądź(Zaksa/SMS) w miejsce Konara?
Giełda nazwisk zapewne już ruszyła... teraz prezesi liczą ile mogą w dobie kryzysu wydać...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kevinpsb »

olow pisze:Zamiast wzmocnień, będą raczej ubytki. .
Będą na pewno ubytki... W jakim wymiarze, to się dopiero przekonamy.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
DariuszD
Posty: 2
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 13:42
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: DariuszD »

kevinpsb pisze:
olow pisze:Zamiast wzmocnień, będą raczej ubytki. .
Będą na pewno ubytki... W jakim wymiarze, to się dopiero przekonamy.
Nie będzie ubytków a wzmocnienia będa jeśli Delecta zajmie miejsce trzecie i grać będzie w Lidze Mistrzów(może być "dzika karta" o której w kuluarach juz słyszał Składowski i mówił w loży dziennikarskiej u Wanio)!
Od nowego sezonu będzie nowy właściciel jednak prezesem zostanie dalej Piotr Sieńko- brawo :).
Na pewno zostanie trzon czyli szóstka podstawowa jak zapewniają bydgoskie władze na czele z władzami klubu i miasta i siatkówka będzie na równi z żużlem i piłką nożną w Bydgoszczy!
Tego nie można zaprzestać jak mówił ostatnio pan Szopiński jeden z prezydentów.
Kompletnie nie wiem na jakiej podstawie niektórzy plotą bzdury o osłabieniach skoro ma być
całkiem odwrotnie???!!!
Konarski ma odejść>? Większego głupstwa nie słyszałem a sam Dawid by się uśmiał czytając takie bzdury na swój temat gdzie dobrze wie,ze zostanie w Delekcie i jak odejdzie to tylko zagranicę,ale to najwcześniej w sezonie 2014\2015.
Na pewno zostanie trzon Masny,Antiga,Konarski,Wrona,Jurkiewicz,Dębiec i Owczarz a będą szukać przyjmujących i rozgrywającego a wiadomo,ze bardzo poważną ofertę z Bydgoszczy ma tez na 3 środkowego Zniszczoł - tzn. nie jako trzeci tylko mają być Wrona,Jurkiewicz i Zniszczoł jednak dostał takze oferte z Jastrzębia i zobaczymy co wybierze podobnie jak trener,który na pewno będzie spoza Bydgoszczy jeśli Piotrek będzie musiał zrezygnować.
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... /130409634

Ale większej bzdury jak odejście Konarskiego to nie słyszałem i ten cały olow to chyba nie jest z Bydgoszczy skoro takie ploty i to kompletnie nie mające nic z rzeczywistoscią rozsiewa.
ciekawi tylko kto będzie trenerem.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5929
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: weary_skier »

Skądś już znam ten styl pisania...
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: jinx »

Rafik nie podszywaj sie pod kogos nowego :D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Pele »

@DariusD - te wzmocnienia o których piszesz to już Delecta przerabiała a potem i tak wyszło jak zwykle, czyli ten sam skłąd albo nawet osłabiony. NIestety po takim sezonie (dobrym) w wykonaniu "Kiesielów" trudno klubowi będzie utrzymać niktórych zawodników bo budżet nie jest z gumy
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: nicram »

weary_skier pisze:Skądś już znam ten styl pisania...

Ha ha no bez kitu cały rafik :D gdzieś Ty się chłopie tyle podziewał :D ??? A w tym wszystkim co przeczytałem to brakło mi jeszcze nawiązania do Winiarskiego i budowania potęgi sportu w Bydgoszczy :] ;)
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Alfred Tennyson »

NIestety po takim sezonie (dobrym) w wykonaniu "Kiesielów" trudno klubowi będzie utrzymać niktórych zawodników bo budżet nie jest z gumy
Zwłaszcza jeśli wypowiedzi Anastasiego dla "Super Express" nie są jak to często w przypadku tego typu szmatławców bujdą i Konarski rzeczywiście zajmie w kadrze miejsce Jarosza (bo przecież nie Bartmana) to może faktycznie dostać propozycję z lepszych rozgrywek niż Plusliga. Życzyłbym tego Dawidowi a na miejscu w Bydgoszczy postarałbym się w takim wypadku sprowadzić np. Grzegorza Boćka
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: mikser »

Alfred Tennyson pisze: Konarski rzeczywiście zajmie w kadrze miejsce Jarosza (bo przecież nie Bartmana) to może faktycznie dostać propozycję z lepszych rozgrywek niż Plusliga. Życzyłbym tego Dawidowi a na miejscu w Bydgoszczy postarałbym się w takim wypadku sprowadzić np. Grzegorza Boćka
Boćka bym z chęcią zobaczył poza Czewą, nawet kurcze w Resce :) A co do Bartmana/Jarosza/Konarskiego - z tej trójki Konarski wypadł zdecydowanie najlepiej, ale jeśli idzie o pozostałą dwójkę to moim zdaniem Bartman zdecydowanie miał słabszy sezon od Jarosza, ale niestety w kadrze dzięki zasadzie "jestem pupilkiem szefa to będę grał" Bartman pewnie będzie w pierwszej 6;]
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2013, o 12:12 przez mikser, łącznie zmieniany 1 raz.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Lineczka »

No już bez przesady. Śledzisz mecze/wyniki Latiny? Jarosz w tym sezonie gra kompletny piach, zagrał może kilka dobrych czy przyzwoitych spotkań, ale w porównaniu z poprzednim sezonem różnica jest znacząca. Oczywiście duży wpływ na jego dyspozycje mają z całą pewnością problemy zdrowotne z jakimi się zmaga. Te również nie oszczędziły ZB9. Bartman miał udany początek, a później dawał dobre zmiany. Tak więc akurat jeśli chodzi o dyspozycje w tym sezonie to delikatny i malutki plusik przy Zibim.
Streeter
Posty: 7455
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Streeter »

jinx pisze:Rafik nie podszywaj sie pod kogos nowego :D
Czytając tamtą wypowiedź chciałem to samo napisać, ale już mnie koledzy uprzedzili :D

Spekulacji coraz więcej i jak zwykle 90% z nich nie będzie prawdą. Jednak na podstawie zeszłych lat, to najwięcej forumowych plotek miało potwierdzenie odnośnie Resovii, a najmniej chyba właśnie Bydgoszczy. Choćby słynne "mamy listę stu zawodników, którzy chcą u nas grać" i wymienianie połowy dobrych zawodników z całego świata, a jak się to skończyło, jeśli nie pomyliłem sezonów to Siltalą.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kevinpsb »

DariuszD pisze: Kompletnie nie wiem na jakiej podstawie niektórzy plotą bzdury o osłabieniach skoro ma być
całkiem odwrotnie???!!!
Konarski ma odejść>? Większego głupstwa nie słyszałem a sam Dawid by się uśmiał czytając takie bzdury na swój temat gdzie dobrze wie,ze zostanie w Delekcie i jak odejdzie to tylko zagranicę,ale to najwcześniej w sezonie 2014\2015.
Na pewno zostanie trzon Masny,Antiga,Konarski,Wrona,Jurkiewicz,Dębiec i Owczarz a będą szukać przyjmujących i rozgrywającego a wiadomo,ze bardzo poważną ofertę z Bydgoszczy ma tez na 3 środkowego Zniszczoł - tzn. nie jako trzeci tylko mają być Wrona,Jurkiewicz i Zniszczoł jednak dostał takze oferte z Jastrzębia i zobaczymy co wybierze podobnie jak trener,który na pewno będzie spoza Bydgoszczy jeśli Piotrek będzie musiał zrezygnować.
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... /130409634

Ale większej bzdury jak odejście Konarskiego to nie słyszałem i ten cały olow to chyba nie jest z Bydgoszczy skoro takie ploty i to kompletnie nie mające nic z rzeczywistoscią rozsiewa.
ciekawi tylko kto będzie trenerem.
Żadna z informacji, która wyżej została napisana nie jest pewną informacją. Co więcej jest bardziej niepewna niż pewna...

A to ty Rafik30... Nie kapnąłem się. Ale patrz zaskoczyłeś mnie, już uznałem swoje źródła za nie pewne, ale cóż... Czyli wracamy do punktu wyjścia. Delecta strasznie się osłabi w tym okienku.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: mikser »

Lineczka pisze:No już bez przesady. Śledzisz mecze/wyniki Latiny? Jarosz w tym sezonie gra kompletny piach, zagrał może kilka dobrych czy przyzwoitych spotkań, ale w porównaniu z poprzednim sezonem różnica jest znacząca. Oczywiście duży wpływ na jego dyspozycje mają z całą pewnością problemy zdrowotne z jakimi się zmaga. Te również nie oszczędziły ZB9. Bartman miał udany początek, a później dawał dobre zmiany. Tak więc akurat jeśli chodzi o dyspozycje w tym sezonie to delikatny i malutki plusik przy Zibim.
To samo mogę napisać o Bartmanie - poza kilkoma momentami ten sezon mu nie wyszedł. I owszem, wg mnie ten delikatny plus przy minusowej dyspozycji jest dla mnie przy Jaroszu. Moja subiektywna ocena. Ale niestety w kontekście kadry Bartman wychodzi na plus - bo wie jak dotrzeć do AA;] I to nie jest droga przez talent.
Lineczka
Posty: 3632
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Lineczka »

Trochę to chamskie zarzucanie komuś, że gra w kadrze w szóstce, bo jest pupilkiem trenera. Nie jest mi po drodze z Bartmanem, często krytykuje go za sposób bycia, który mnie irytuje, ale umiejętności odmówić mu nie można. Problemem ZB9 jest chimeryczność - potrafi zagrać jak ze Skrą, ale i piach jak z Cuneo. Za Jaroszem przemawia tylko zagrywka, tylko tyle. Bartman popracował nad głową i nie spala się tak w końcówkach jak Jakub, mało tego potrafi wziąć ciężar gry na swoje barki. Jarosz gra dobrze wtedy gdy nikt tego po nim nie oczekuje. I nie zapominajmy, że to pierwszy sezon Zibiego w klubie na młocie. Początek miał bardzo dobry, kontuzja i świetna forma Jochena wpłynęły na to, że Zibi spoczął na ławie. Przegrać z Niemcem to żadna ujma.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: mikser »

Lineczka pisze:Trochę to chamskie zarzucanie komuś, że gra w kadrze w szóstce, bo jest pupilkiem trenera.
Talent jakiś ma, ale niejedno sobie załatwił nie tylko nim...Chamskie to czy nie, taką mam opinie o nim. I dalej wolę Jarosza. Szkoda że na tej pozycji nie możemy być bardziej wybredni.
Rafa
Posty: 182
Rejestracja: 3 kwie 2012, o 13:54
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Rafa »

Lineczka pisze:Przegrać z Niemcem to żadna ujma.
Prawda.

Jarosz ma/miał problemy z barkiem.
Sezon przyzwoity w jego wykonaniu, ale końcówka sezonu beznadziejna (na pewno jest w tym wina urazu).

Teraz kończy mu się kontrakt i w sumie wątpię, że zostanie w Latinie.


Konarski zasłużył na to, żeby w reprezentacji się znaleźć.
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: d12343 »

Lineczka pisze:Za Jaroszem przemawia tylko zagrywka, tylko tyle. Bartman popracował nad głową i nie spala się tak w końcówkach jak Jakub, mało tego potrafi wziąć ciężar gry na swoje barki. Jarosz gra dobrze wtedy gdy nikt tego po nim nie oczekuje.
Nie zgadzam się. W kluczowych meczach ME'2011 nikt dobrej gry od Jarskiego nie oczekiwał? W meczu o brąz z Rosją na przykład? A i w Pucharze Świata też dołożył swoją cegiełkę, choćby w meczu z Włochami, który razem z Ruckiem odwrócili na naszą korzyść... Jarosz to nie jest kadrowicz "z braku laku". Problemem rzeczywiście może być jednak kontuzja.

Bartman jako pupilek trenera...mocne słowa, chyba trochę na wyrost. Bartman to zawodnik odważny, pracowity i fighter - zapewne tym plusuje u Anastasiego. Sama nie jestem fanką Bartmana, ale w sezonie reprezentacyjnym zaimponował mi postawą. Jako jeden z niewielu nie powinien mieć do siebie pretensji za IO.
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: majonez »

d12343 pisze:
Nie zgadzam się. W kluczowych meczach ME'2011 nikt dobrej gry od Jarskiego nie oczekiwał? W meczu o brąz z Rosją na przykład?
W kluczowych momentach w meczu o brąz to Żygadło prawie wszystkie piłki słał do Kurka. Jarosz wtedy zaczął fatalnie mecz a i spoglądając na wątek ME 2011 nie było widać przed meczem z Rosją jak i podczas jego trwania aby ktoś się spodziewał po nim cudów, wręcz przeciwnie. Na szczęście w porę sie ogarnął. Niestety Jarosz jest za bardzo chimeryczny.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: sb.slav »

Tylko nie żyjmy historią, Z Bartmanem i Jaroszem nasza kadra pewnego poziomu nie przeskoczy, to już jest kres możliwości. Albo znajdzie się prawdziwy lider na ataku, albo leżymy, i ponownie czekają nas baty od Rosjan, Włochów, Brazylijczyków, a i Australia się wypromuje przypadkiem.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kevinpsb »

sb.slav pisze:Tylko nie żyjmy historią, Z Bartmanem i Jaroszem nasza kadra pewnego poziomu nie przeskoczy, to już jest kres możliwości. Albo znajdzie się prawdziwy lider na ataku, albo leżymy, i ponownie czekają nas baty od Rosjan, Włochów, Brazylijczyków, a i Australia się wypromuje przypadkiem.
Dlatego uważam że na tej pozycji powinni pojawić się wymiennie Konarski i Wlazły...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: olow »

Fakt, nie jestem z Bydgoszczy i mój punkt widzenia na Delke jest troszkę mniej lokalny. Przypomnę tylko, iż budżet na mijający sezon był ciut mniejszy niż na poprzedni. Prezes Sienko wcześniej już złote góry obiecywał a z realizacja było różnie (pozytywnie-Antiga i negatywnie-wąska kadra w tym roku).

Z ciekawostek.. 2 dni temu trener Zawieracz rozwiązał kontakt z PTPS. Albo będzie asystował Makowskiemu w kadrze, albo nawet wyląduje w Bydgoszczy, a ma w swej karierze doświadczenie pracy z facetami.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

olow pisze:2 dni temu trener Zawieracz rozwiązał kontakt z PTPS. Albo będzie asystował Makowskiemu w kadrze, albo nawet wyląduje w Bydgoszczy, a ma w swej karierze doświadczenie pracy z facetami.
Tylko dlaczego miałby rozwiązywać kontrakt akurat teraz? Dla mnie obie sprawy nie mają nic wspólnego. Przecież Makowski sezon z Delectą zakończy i to jest pewne. Teraz żaden następca potrzebny nie jest, więc również Zawieracz mógłby dokończyć sezon w Pile. Zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest to, że zrezygnował z powodu trudnej sytuacji finansowej pilskiego klubu, o której da się słyszeć od pewnego czasu. Ja myślę, że w Bydgoszczy obecnie myślą tylko i wyłącznie o pojedynkach o brąz. Resztą zaczną martwić się po sezonie, jak zwykle z resztą. Tymbardziej, że teraz nic nie jest jeszcze pewne.
Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”