Chemik Bydgoszcz

olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: olow »

Na dniach PZPS ma ogłosić selekcjonera kadry kobiet, po drugie PTPS jak titanic idzie na dno... zadłużenie rośnie a nikt za darmo robić nie chce...
Streeter
Posty: 7393
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Streeter »

Jeśli już sobie spekulujemy na temat trenera w Bydgoszczy, to co byście powiedzieli na Mariusza Sordyla? Moim zdaniem jest to jeden z lepszych szkoleniowców w Polsce, trochę niesłusznie "wygnany" po sezonie w Olsztynie (odnoszę wrażenie, że każdy trener, który się tam pojawia nagle traci swoje umiejętności). Myślę, że Mariusz nie byłby droższym szkoleniowcem, niż jest Makowski, a z pewnością dałby sobie radę.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Rafa
Posty: 182
Rejestracja: 3 kwie 2012, o 13:54
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Rafa »

Streeter pisze:Moim zdaniem jest to jeden z lepszych szkoleniowców w Polsce, trochę niesłusznie "wygnany" po sezonie w Olsztynie (odnoszę wrażenie, że każdy trener, który się tam pojawia nagle traci swoje umiejętności).
Jest takie powiedzenie.
Z gówna bata nie ukręcisz.

Jak pokazuje ten sezon nawet Panas nie dał rady.
A poprzednie sezony z przeciętnymi zespołami miał dobre.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

Według Brzozowskiego, z Bydgoszczy odejdą Masny, Wrona, Antiga w pakiecie oraz Konarski jako "jednoosobowa transakcja". Nie wyobrażam sobie Delecty bez tych graczy. Do tego strata trenera. Pewne jest, że po najlepszym sezonie w historii klubu nadchodzą ciężkie czasy. A powinno być zupełnie odwrotnie, teraz ten zespół powinien liczyć na jeszcze większe wsparcie, bo udowodnił, że niewielkim nakładem finansowym jest w stanie zdziałać wiele. W Bydgoszczy wszystko na odwrót...
kibic30
Posty: 9
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 19:37
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kibic30 »

http://www.radiopik.pl/4,1177,delecta-b ... u&idf=1674
Trener Makowski jednak zostanie? Wypowiedz po dzisiejszym meczu z Jastrzębiem!
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: zbyszek_2013 »

akukuk pisze:Według Brzozowskiego, z Bydgoszczy odejdą Masny, Wrona, Antiga w pakiecie oraz Konarski jako "jednoosobowa transakcja". Nie wyobrażam sobie Delecty bez tych graczy. Do tego strata trenera. Pewne jest, że po najlepszym sezonie w historii klubu nadchodzą ciężkie czasy.

Na obecną chwilę nie ma co dramatyzować. Przed rozpoczęciem tego sezonu też mówiło się, że zespół się nie wzmocnił, a nawet osłabił w porównaniu z potęgami PlusLigi. Potem wygrana sezonu zasadniczego i wielu malkontentów przymknęło usta. Fakt, że zabrakło sił, szczęścia czy umiejętności ale zajęcie 4-tego miejsca nie jest porażką. Każdy z nas, kibiców bydgoskich o takim miejscu przed sezonem mógł tylko marzyć.
Czy mogło być lepiej? Pewnie tak. Apetyt zawsze rośnie w miarę jedzenia. Uważam, że medal Delecta przegrała w meczach na swoim boisku. Zarówno z Resovią jak i z JW wygrana dwóch spotkań dawała większe atuty. Stało się inaczej i trzeba się tym pogodzić. Nawet jeśli odejdą cytowani przez Ciebie zawodnicy, to przyjdą inni, może gorsi, może lepsi, ale nam kibicom pozostaje wiernie kibicować i dopingować nawet jeśli przyszły sezon okaże się gorszy od dwóch ostatnich.
Ja jestem dobrej myśli.
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Alfred Tennyson »

Co ten rafik ma namyśli użerając się z Brzozowskim i pisząc: "Od tego jest prezes Sienko i winiarski i wladze miasta!" :D Już się chłopu miesza :D
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Edyta

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Edyta »

Tzn co mu się miesza? Nie czytam tego, ale pewnie ma na myśli to że szefowie klubu mają znaleźć kasę na dobrych zawodników, a miasto powinno w tym pomóc. Już przestańcie go tak ciągle obcinać, bo czasem pisze całkiem sensowne rzeczy, a takiego zagorzałego kibica pozazdrościć każdemu zespołowi.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Alfred Tennyson »

Tzn. wydaję mi się, że skoro w Bełchatowie drżą aby nie stracić Winiarskiego to raczej nie przed prezesem Sieńko - ale mogę się oczywiście mylić.

Gdyby Bydgoszczy udało się sprowadzić np. Boćka to już przyszłość nie wyglądałaby tak drastycznie...
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Edyta

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Edyta »

Drogi Alfredzie, pan Winiarski, czyli tata Michała, jest wiceprezesem Delekty Bydgoszcz :) I to od lat.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: compact »

Edyta pisze:Drogi Alfredzie, pan Winiarski, czyli tata Michała, jest wiceprezesem Delekty Bydgoszcz :) I to od lat.
Wiemy, wiemy, rafik nam o tym systematycznie przypomina. :)
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Alfred Tennyson »

Drogi Alfredzie, pan Winiarski, czyli tata Michała, jest wiceprezesem Delekty Bydgoszcz I to od lat.
Pardon! Mea Culpa - w ogóle o tym nie pomyślałem. Bardzo przepraszam rafika w takim razie - tak to jest jak się coś palnie nie mając dostatecznej wiedzy :(
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
kibic30
Posty: 9
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 19:37
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kibic30 »

Alfred Tennyson pisze:Tzn. wydaję mi się, że skoro w Bełchatowie drżą aby nie stracić Winiarskiego to raczej nie przed prezesem Sieńko - ale mogę się oczywiście mylić.

Gdyby Bydgoszczy udało się sprowadzić np. Boćka to już przyszłość nie wyglądałaby tak drastycznie...
Jakbyś wiedział to Winiarski Jerzy jest viceprezesem klubu(ojciec Michała) i o tego pana chodziło więc radzę sprawdzić wszystkie konkrety i osoby o których tutaj i tam mowa ;)
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: leeon »

A jakie to ma znaczenie?
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: sb.slav »

Ale komunały wali pan redaktor A.B - przedtem jakoś mi się chciało wchodzić na jego twitta, ale w końcu się skusiłem :) Np. O Facundo - że Resovia by go nie chciała, bo woli polski skład - jasne, i dlatego w 6 gra w zależności od konfiguracji 4(chociaż jeden jako Polak) obcokrajowców? To ja powiem coś przeciwnego, pewnie Facundo po kiepskim sezonie i przebytej kontuzji jest trochę jak kto w worku, ale mimo wszystko każdy klub wziąłby go z pocałowaniem ręki.

Mitoman i tyle.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Kuba_JW »

No jak jakie?
Tata załatwi mu prace w mniejszej firmie, z mniejszym potencjałem i za niższą kase :]
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
kibic30
Posty: 9
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 19:37
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kibic30 »

leeon pisze:A jakie to ma znaczenie?
Takie,ze powinien się starać razem z prezesem sieńko by skład zespołu nie był gorszy od tego co jest bo będą puchary w Bydgoszczy(puchar CEV) i takie to ma znaczenie w kontekście twitterowej wymiany poglądów i opinio ;).
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: maciek77 »

dzisiaj w Magazynie Liga wspominali że od jakiego czasu w Bydgoszczy nie mają kasy na witaminy/odżywki :o Prawda to?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: leeon »

nie życzę Delekcie źle, ale kasa decyduje o wszystkim, na pewno tata Winiara tutaj cudów nie zdziała :)
kibic30
Posty: 9
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 19:37
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kibic30 »

maciek77 pisze:dzisiaj w Magazynie Liga wspominali że od jakiego czasu w Bydgoszczy nie mają kasy na witaminy/odżywki :o Prawda to?
Bzdura bo takie rzeczy wypowiadał tylko stale ten cały "znawca" Składowski a Wrona w jakimś wywiadzie ostro po nim pojechał,ze mają takie same jak Resovia(odżywki i inne witaminy).
Składowski stale takie rzeczy wygaduje i w ogóle ich nie poprawia co jest skandalem,ze taki dziennikarz niby "dziennikarz" takie historie opowiada.

Tutaj ta wypowiedz Wrony i niech zamilknie już Składowski o tych rzeczach bo to kolejny raz pokazuje jego "opowiastki" a wręcz kłamstwa :| .
http://www.radiopik.pl/52,4,22-marca
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2013, o 20:33 przez kibic30, łącznie zmieniany 1 raz.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kevinpsb »

maciek77 pisze:dzisiaj w Magazynie Liga wspominali że od jakiego czasu w Bydgoszczy nie mają kasy na witaminy/odżywki :o Prawda to?
Niemożliwe ;) To na pewno totalna bzdura. Odżywki to grosze w stosunku do innych części finansowych które do funkcjonowania zespołu na takim poziomie są niezbędne.

A Winiarski nie ma ważnego kontraktu? - Wydawało mi się że podpisał na 2 lata przed sezonem...

Co do drżenia, Skra tak samo drży o Winiarskiego, jak Rzeszów o Nowakowskiego, jak Bydgoszcz o pół drużyny JW o Kubiaka czy wreszcie Zaksa o Fontelesa czy Rouziera...
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2013, o 20:34 przez kevinpsb, łącznie zmieniany 1 raz.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: akukuk »

maciek77 pisze:dzisiaj w Magazynie Liga wspominali że od jakiego czasu w Bydgoszczy nie mają kasy na witaminy/odżywki :o Prawda to?
Mi nic o tym niewiadomo.

Mówili coś jeszcze w kontekście Delecty?
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: leeon »

kevinpsb pisze:
maciek77 pisze:dzisiaj w Magazynie Liga wspominali że od jakiego czasu w Bydgoszczy nie mają kasy na witaminy/odżywki :o Prawda to?
Niemożliwe ;) To na pewno totalna bzdura. Odżywki to grosze w stosunku do innych części finansowych które do funkcjonowania zespołu na takim poziomie są niezbędne.

A Winiarski nie ma ważnego kontraktu? - Wydawało mi się że podpisał na 2 lata przed sezonem...

Co do drżenia, Skra tak samo drży o Winiarskiego, jak Rzeszów o Nowakowskiego, jak Bydgoszcz o pół drużyny JW o Kubiaka czy wreszcie Zaksa o Fontelesa czy Rouziera...
Winiar podpisał 3 letni kontrakt...
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: maciek77 »

akukuk pisze:
maciek77 pisze:dzisiaj w Magazynie Liga wspominali że od jakiego czasu w Bydgoszczy nie mają kasy na witaminy/odżywki :o Prawda to?
Mi nic o tym niewiadomo.

Mówili coś jeszcze w kontekście Delecty?
nic ciekawe nie było...

ten cały Składowski już mnie wnerwił jak powiedział że 4 mecz finału był piękny bo Resovia zagrała bardzo dobrze a ZAKSa po prostu wyśmienicie... chłop się zna widać
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kevinpsb »

maciek77 pisze:[
ten cały Składowski już mnie wnerwił jak powiedział że 4 mecz finału był piękny bo Resovia zagrała bardzo dobrze a ZAKSa po prostu wyśmienicie... chłop się zna widać
Nie nie nie... To niestety nie jest człowiek do którego ocen trzeba przykładać większą uwagę.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
mechanizator208
Posty: 17
Rejestracja: 26 sty 2013, o 16:40
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: mechanizator208 »

Trener Makowski jednak zostanie? Wypowiedz po dzisiejszym meczu z Jastrzębiem....... :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Wiadomo już nie od dzisiaj ,że trener Makowski kończy karierę na rzecz kadry żeńskiej ,wszystko już było przyklepane wcześniej tylko pan Makowski czekał na medal,ale się przeliczył .
Jeśli chodzi o przyszłość Delecty to widzę to w czarnych barwach--------totalny brak kasy aby złożyć skład na grę w czubie Plus Ligi.
Jeśli Antiga miałby zostać to razem z Masnym zażyczą sobie o wiele więcej niż w tym sezonie.
Pozostają jeszcze Wrona i Konarski ale to jest temat bardziej złożony niż się wydaje.
Mimo całej sympatii dla Delecty następny sezon może wyglądać tak jak sezon SKRY Bełchatów.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: kevinpsb »

mechanizator208 pisze: Mimo całej sympatii dla Delecty następny sezon może wyglądać tak jak sezon SKRY Bełchatów.
I tu niestety użyłbym słowa oby...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Chal »

mechanizator208 pisze:Jeśli chodzi o przyszłość Delecty to widzę to w czarnych barwach--------totalny brak kasy aby złożyć skład na grę w czubie Plus Ligi.
W tym roku też tak miało być i zbudowany skład miał być o wiele za słaby, by rywalizować z półfinalistami poprzedniego sezonu...
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: arbas »

Chal pisze: W tym roku też tak miało być i zbudowany skład miał być o wiele za słaby, by rywalizować z półfinalistami poprzedniego sezonu...
No tak tylko sprzyjające okoliczności się kiedyś kończą - w sumie Czewa też przez lata lądowała na 4y łapy...
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Post autor: Antonella Hard Core »

Sezon dla Delecty mimo ze zakonczył sie poza podium to jednak można bez chwili zawahania powiedzieć że był fantastyczny dla tego klubu bo raczej przed startem rozgrywek nikt nie przypuszczał że Bydgoszcz może grać tak znakomicie i ze osiągnie półfinały na wszystkich trzech frontach (liga,puchar i Europa) i co ważne w żadnym z tych półfinałów Delecta "nie połozyła sie" i była dosyć blisko wyeliminowania zdecydowanie mocniejszych kadrowo rywali. Sezon marzenie biorąc pod uwage że każdy był mile zaskoczony podstawą Delecty (no może oprócz ich rywali :D ) a w nastepnym sezonie będzie im tyle trudniej że każdy będzie oczekiwał przynajmniej podobnej gry (i wyników) a jeśli nie bedzie przynajmniej jednego,dwóch wzmocnień może być o to troche cięzej.
Zablokowany

Wróć do „I liga mężczyzn”