Sezon 2008/09 - Play-off

koander
Posty: 60
Rejestracja: 7 sty 2009, o 12:55
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: koander »

W drugim 11 : 9 dla Pamapolu
koander
Posty: 60
Rejestracja: 7 sty 2009, o 12:55
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: koander »

II set 25 : 19 dla Pamapolu
koander
Posty: 60
Rejestracja: 7 sty 2009, o 12:55
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: koander »

Avia - Pamapol /7:25; 19:25; 20:25/ :D gratulacje
Awatar użytkownika
el_joaquin
Posty: 56
Rejestracja: 7 sty 2008, o 18:24
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: el_joaquin »

No i popłynęła Nysa we Wrocławiu, wygraliśmy 3-1, w skrócie to wystarczą trzy słowa: Kłos, Kłos, Kłos ;) .
Nowy trener odmienił całkowicie zespół, w końcu kapitalnie zagrał Gorzewski i Świechowski, patrzyłem i nie wierzyłem,
szkoda że tak późno "zmieniono" trenera ale niema co gdybać. 8-)
...
iscariot
Posty: 29
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 08:33
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: iscariot »

Gratulacje dla druzyny z Wielunia. Avia zagrała chyba najslabszy meczw w tym sezonie, ale to i tak nie tlumaczy przeraej. Wielunianie praktycznie nie mieli slabych punktow:przyjmowali, rozgrywali, atakowali i co najwazniejsze bronili w sytuacjach zdawaloby sie beznadziejnych! W takiej dyspozycji zaczynają wyrastać na faworytów do awansu.

Avia, no coz... chyba naprawdę trzeba tej druzynie zastrzyku swiezej krwi w postaci trenera spoza lokalnego srodowiska. Trener Lemiszek wykonal kawal dobrej roboty w tym seszonie, ale skonczyly mu sie pomysly na play-offy - ograne schematy, zmiany, ktore nic nie wniosly do gry - wyrazne wypalenie zespolu ze Świdnika. Jeszcze raz brawa dla Pamapolu i ... czekamy na kolejny sezon nadziei dla Avii.
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: damianho »

ja chciałbym podziękować kibicom Avii za gratulacje dla WKK i życzyć jak najlepiej Avii w przyszłym sezonie ;)
szkoda że po meczu zdarzył się niemiły incydent, mianowicie jacyś gówniarze zaczeli rzucać śnieżkami w WKK, ale szybko zareagowała ochrona i przepędziła tę zgraję, byłem już na wielu meczach i z takim czymś się jeszcze nie zdarzyłem...
pozdrowienia dla Avii Świdnik :)
prestidigitator
Posty: 27
Rejestracja: 3 sty 2009, o 19:51
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: prestidigitator »

iscariot pisze:Avia, no coz... chyba naprawdę trzeba tej druzynie zastrzyku swiezej krwi w postaci trenera spoza lokalnego srodowiska. Trener Lemiszek wykonal kawal dobrej roboty w tym seszonie, ale skonczyly mu sie pomysly na play-offy - ograne schematy, zmiany, ktore nic nie wniosly do gry - wyrazne wypalenie zespolu ze Świdnika. Jeszcze raz brawa dla Pamapolu i ... czekamy na kolejny sezon nadziei dla Avii.
oj nie przesadzalbym tak z ta zmiana trenera
co prawda nie znam za bardoz sytuacji i historii klubu wiec zadam pare pytan ponizej
rzeczywiscie w playoffach spisali sie ponizej oczekiwan ale z tego co sie orientuje to byl najlepszy sezon (jestem pewien ze przynajmniej jeden z lepszych sezonow) w historii Avii
poza tym ile trener Lemieszek jest w klubie? (jedno z tych pytan :) ) jesli dlugo to widac ewidentny postep i to ze trener sie sporo nauczyl i nabral doswiadczenia a jesli krotko to widac ze ma talent bo osiagnal taki wynik w wyjatkowo ciezkim i wyrownanym sezonie
poza tym nie zwalalbym winy tylko i wylacznie na trenera bo nawet gdyby popelnil mase bledow taktycznych to przy wyrownanym poziomie nie przegrywa sie seta do 7...tam musialo cos peknac w zawodnikach
w Wieluniu przeciez tez mecze nie byly jednostronne poza ostatnimi setami w obu meczach (moze to przez zmeczenie sezonem a moze paraliz spowodowany stawka meczow)
wreszcie pamietajmy ze zespol z wielunia powstal na bazie zawodnikow z Belchatowa ktorzy regularnie w poprzednich sezonach zajmowali 4-5 miejsca wiec gdyby nie to ze byli rezerwami Skry mieliby prawo grac w barazach o PLS
zatem ja na Waszym miejscu cieszylbym sie ze macie takiego trenera z Waszego podworka :)
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 867
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: Jacek »

damianho pisze:szkoda że po meczu zdarzył się niemiły incydent, mianowicie jacyś gówniarze zaczeli rzucać śnieżkami w WKK,
Ojej, naprawdę ? Bardzo bolało ?
iscariot
Posty: 29
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 08:33
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: iscariot »

prestidigitator pisze: oj nie przesadzalbym tak z ta zmiana trenera
co prawda nie znam za bardoz sytuacji i historii klubu wiec zadam pare pytan ponizej
rzeczywiscie w playoffach spisali sie ponizej oczekiwan ale z tego co sie orientuje to byl najlepszy sezon (jestem pewien ze przynajmniej jeden z lepszych sezonow) w historii Avii
poza tym ile trener Lemieszek jest w klubie? (jedno z tych pytan :) ) jesli dlugo to widac ewidentny postep i to ze trener sie sporo nauczyl i nabral doswiadczenia a jesli krotko to widac ze ma talent bo osiagnal taki wynik w wyjatkowo ciezkim i wyrownanym sezonie
Po kolei:
W ostatnich latach, to rzeczywiscie byl jeden z lepszych sezonow Avii, natomiast w historii... moze nie wszyscy wiedzą że w latach 70-tych Avia grała w najwyzszej klasie rozgrywkowej a w roku 76 była trzecia ekipa w kraju. Czyli "historycznie" to ten sezon nie nawiązuje do najlepszych lat :)
Trener Lemieszek spedzil w Avii całą kariere zawodniczą i pozniej trenerską, jest zwiazany z klubem od co najmniej trzydziestu lat.
Masz rację - nie odmawiam trenerowi wiedzy i umiejetnosci, rzeczywiscie widac ze w porownaniu z poprzednim epizodem jako pierwszym trenerem zespolu bardzo sie rozwinal. Trener spoza lokalnego srodowiska mialby chyba jednak wiekszy komfort pracy, nie bedac zwiazanym z klubem, bedac czlowiekiem z zewnatrz moglby z wiekszym powodzeniem zmienic ( az prosi sie zeby uzyc słowa "olac") układy i powiazania.

Po raz kolejny podnosza sie na lubelszczyznie glosy, ze Avia po awansie do pierwszej czworki odpuscila sobie reszte, nie bedac tak naprawde zanteresowana awansem do PlusLigi... A w przyszlym sezonie znowu bdziemy liczyli ze Avia powalczy o awans.


Jeszcze raz gratulacje dla Siatkarza, zarowno dla druzyny jak i kibiców ( graliscie u siebie : ) ).
Aljumo
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2009, o 11:38

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: Aljumo »

Ja od siebie jeszcze dodam, że w 1976 roku zawodnikami Avii byli złoci medaliści olimpijscy z Montrealu Tomasz Wójtowicz i Lech Łasko.
http://www.siatka.org/?kibic.historia.p ... .mezczyzni
Drużyna rozsypała sie bodajże rok później, gdzy w wypadku samochodowym zginęli podstawowi zawodnicy Zdzisław Pyc i Henryk Siennicki. Ostatni raz w najwyższej klasie rozgrywkowej Avia grała na początku lat 80-tych.
Pzdr
Awatar użytkownika
Mati_W
Posty: 24
Rejestracja: 21 mar 2009, o 12:09
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: Mati_W »

Witam jestem tutaj na tym forum nowy. Mam pytanie. Jak jest z finałami play-off? Chodzi mi o to u kogo będą grane dwa mecze. :D
Ostatnio zmieniony 22 mar 2009, o 15:38 przez Mati_W, łącznie zmieniany 1 raz.
MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: Artek »

MKS MOS Będzin żegna I ligę! :(

szkoda że nie grało się do 3 zwycięstw tylko do 2 bo może inaczej wyglądałby ten pojedynek.
Mam nadzieję że Będzin szybko powróci. A Jaworznianom życzę powodzenia w barażach.

PS Ciekawe czy Legień i Gabrych będą chcieli grać w II lidze :)
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: damianho »

Mati_W pisze:Chodzi mi o to u kogo będą grane dwa mecze. :D
Pierwsze mecze będą w rozgrywane w BB bo byli wyżej po rundzie zasadniczej.
Awatar użytkownika
Mati_W
Posty: 24
Rejestracja: 21 mar 2009, o 12:09
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: Mati_W »

damianho pisze:
Mati_W pisze:Chodzi mi o to u kogo będą grane dwa mecze. :D
Pierwsze mecze będą w rozgrywane w BB bo byli wyżej po rundzie zasadniczej.
Dzięki za informacje. Szkoda że pierwszych meczy nie rozgrywqają u nas. 8-)
MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń
prestidigitator
Posty: 27
Rejestracja: 3 sty 2009, o 19:51
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: prestidigitator »

a moze lepiej...jak sie wyrwie jedno zwyciestwo w BB bedzie szansa skonczyc we wlasnej hali
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: damianho »

damianho pisze:będzie długa bo jedziemy po szybką wygraną 0:3,
a to do meczu z Avią, miałem nosa do wyniku :D
według mnie niespodzianką play-off jest dwumecz Siatkarza z Avią gdzie Świdnik nie zdobył nawet seta :D
prestidigitator pisze:a moze lepiej...jak sie wyrwie jedno zwyciestwo w BB bedzie szansa skonczyc we wlasnej hali
ja liczę że wygramy 2 mecze w BB bo Wieluń jest na fali i pokazał kawał dobrej siatkówki z Avią.
Awatar użytkownika
Mati_W
Posty: 24
Rejestracja: 21 mar 2009, o 12:09
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: Mati_W »

Z Avią pokazali jak trzeba grać w siatkówke, a szczególnie wynik pierwszego seta wczoraj.Jak tak będą grać to mają duże szanse. Licze na nich !!! :D
MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń
wieluniak
Posty: 23
Rejestracja: 23 sty 2009, o 23:46
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: wieluniak »

no dobra optymiści. załóżmy jednak, że z BB przegramy (choć po ostatnich wynikach rzeczywiście trudno w to uwierzyć). gdzie wtedy gramy pierwsze mecze? u drużyny z PlusLigi (najprawdopodobniej w Radomiu), czy w Wieluniu? no i kiedy?
Awatar użytkownika
Mati_W
Posty: 24
Rejestracja: 21 mar 2009, o 12:09
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: Mati_W »

wieluniak pisze:no dobra optymiści. załóżmy jednak, że z BB przegramy (choć po ostatnich wynikach rzeczywiście trudno w to uwierzyć). gdzie wtedy gramy pierwsze mecze? u drużyny z PlusLigi (najprawdopodobniej w Radomiu), czy w Wieluniu? no i kiedy?
Z tego co wywnioskowałem z poprzedniego sezonu. Wydaje mi sie że najpierw u nich i tydzień po zakończeniu play-off 1-2 8-) Ale po co tak daleko sięgać :D
MUKS Pamapol Siatkarz Wieluń
Erika1987
Posty: 47
Rejestracja: 2 lis 2007, o 15:16
Płeć: K
Lokalizacja: Lublin

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: Erika1987 »

iscariot pisze: Po kolei:
W ostatnich latach, to rzeczywiscie byl jeden z lepszych sezonow Avii, natomiast w historii...
Jakoś mam wrażenie ze ostatnio jednak te sezony są baaardzo podobne do siebie :) Potrafią wygrać z najlepszymi ale i przegrać z teoretycznie słabszymi drużynami, standardowo dostarczają SMSowi jedynych właściwie dla nich punktów w sezonie:D Momentami wygląda to dość dobrze, ale końcówka jak widać zawsze jest taka sama :| Dwa lata temu o ile pamiętam było dosłownie identycznie... Skoro nie potrafią wykrzesać z siebie gry na poziomie do końca sezonu i sytuacja się powtarza to chyba jednak coś jest nie tak...
iscariot
Posty: 29
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 08:33
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: iscariot »

Wszsytko się niestety zgadza - co roku Avia zaliczana jest do drużyn mających walczyć o awans, wychodzi to różnie, ale gdy, tak jak w obecnym sezonie idzie im naprawdę dobrze to jakoś w play-offach zupełnie nie przypominają drużyny z rundy zasadniczej i... przekałdamy marzenia na następny sezon.

Co do wyników osiaganych z drużynami słabszymi to wydaje mi się że najbardziej pomógłby zawodnikom Avii psycholog, bo chłopaki wyraźnie nie potrafią grać jako murowany faworyt.

Z innej beczki. Mam nadzieję ze nie bedzie rozgrywania bezsensownego moim zdaniem pietruszkowego meczu/wielomeczu o 3 miejsce ? Pokonani niech liżą rany.
Monik
Posty: 15
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:56
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: Monik »

czy ktoś sie orientuje na jakiej zasadzie zostanie wybrane miasto w którym będzie rozgrywany w maju turniej o utrzymanie?
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: >Petr< »

losowanie chyba
wieluniak
Posty: 23
Rejestracja: 23 sty 2009, o 23:46
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: wieluniak »

jak się nazywa najnowszy typ śmigłowca ze Świdnika? Pamapol 7-25
Erika1987
Posty: 47
Rejestracja: 2 lis 2007, o 15:16
Płeć: K
Lokalizacja: Lublin

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: Erika1987 »

Co to rewanż miał być :P ??
dario56
Posty: 21
Rejestracja: 8 lut 2009, o 10:03
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: dario56 »

A ja mam nadzieję, że jednak drużyny zagrają te "pietruszkowe" mecze o 3 miejsce. Jakaś kara dla zawodników Avii musi być:) I mówię poważnie. Gra przy pustych trybunach o nic może jakoś przemówi im do rozumu.
iscariot
Posty: 29
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 08:33
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: iscariot »

Zamiast grac o pietruszke w ramach kary lepiej zrobic parę treningów siłowych przed roztrenowaniem... :)

Takie mecze, kiedy właśnie przegrywa się wszystko ( awans, albo ewentualny baraż ) zupełnie niczemu nie służą, myślisz ze nagle błysną formą ? No bez przesady...

Wieluniak: nie śmigłowiec, a szybowiec mogą tak nazwać - tu by była pełniejsza analogia do zaistniałej sytuacji... ;)
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: damianho »

Znane są już terminy pierwszych meczów finałowych, w których zespół BBTS zmierzy się z Siatkarzem Wieluń.

Niedziela 29.03 godzina 18.00
Poniedziałek 30.03 godzina 18.00.

Bilety na oba spotkania będą do nabycia w cenach 9zł normalny oraz 3zł ulgowy.

http://www.bbtssiatkarz.contract.pl/

widać jak bielsku zależy na awansie nawet hali nie mają na sobotę...
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 867
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: Jacek »

wieluniak pisze:jak się nazywa najnowszy typ śmigłowca ze Świdnika? Pamapol 7-25
Co zrobić jak nie można na boisku awansu wywalczyć do I ligi, bo jest się słabym i zajmuje się np 8 miejsce w Ii lidze ? Kupić miejsce tak jak Wileuń.
alexandra
Posty: 36
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:51
Płeć: K
Lokalizacja: Wln/Silesia

Re: Sezon 2008/09 - Play-off

Post autor: alexandra »

I po co sobie nawzajem dogryzać? To niczego nie zmieni. Wieluń wygrał trzy razy z Avią w najważniejszym momencie sezonu i idzie dalej; Avia niestety musi się "obejść smakiem". To są fakty i teraz pokazywanie wyższości nad pokonanymi w sposób słowny nie ma sensu. Wielunianie byli lepsi na boisku i to wystarczy. Butne wypowiedzi są nie na miejscu - trzeba mieć szacunek dla rywala, nawet jeśli pokonało się go zdecydowanie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”