Siatkarz Wieluń

Awatar użytkownika
Tm3k
Posty: 74
Rejestracja: 9 wrz 2008, o 15:03
Płeć: M
Kontakt:

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Tm3k »

Jeżeli w tym sezonie Wieluń spadnie/nie będzie miał sponsora to skończy się w tym mieście jakakolwiek siatkówka seniorów moim zdaniem.
Są w stanie ograć Farta, przy czym sprzyjają im fakty m.in kontuzja Castarda, ale jak nie znajdą sponsora to lipa. Bardzo mocno wierzę, że znajdzie się ktoś, kto wyda troszkę pieniędzy na promocję swojej firmy, a takich zakładów nie brakuje.
SW!
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Pele »

Tm3k pisze:Jeżeli w tym sezonie Wieluń spadnie/nie będzie miał sponsora to skończy się w tym mieście jakakolwiek siatkówka seniorów moim zdaniem.
Są w stanie ograć Farta, przy czym sprzyjają im fakty m.in kontuzja Castarda, ale jak nie znajdą sponsora to lipa. Bardzo mocno wierzę, że znajdzie się ktoś, kto wyda troszkę pieniędzy na promocję swojej firmy, a takich zakładów nie brakuje.
Chyba nie tylko siatka seniorów - młodzierz też może odczuć brak kasy. Oczywiście nie całkiem upadnei ale wróci do pozycji sprzed kilku lat
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Tm3k
Posty: 74
Rejestracja: 9 wrz 2008, o 15:03
Płeć: M
Kontakt:

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Tm3k »

Młodzież już nie ma pieniędzy, nie dostają nawet dofinansowania z Urzedu Miasta z powodu jakiś zawirowań, mimo tego, że Wieluń ma bardzo zdolną młodzież- m.in juniorki występowały dwukrotnie w turnieju finałowym MP, w zeszłym roku młodziczki były w 1/2 MP, a kadeci w tym roku awansowali do 1/4 i grają dalej. Szkoda byłoby to wszystko zaprzepaścić...
SW!
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: szyderca »

A jaka jest sytuacja z zobowiązaniami wobec zawodników. Słyszałam, że są tam zadłużenia. Czy to prawda? A czy sponsor przypadkiem nie wybiera się do miasta medalików? W jakimś wywiadzie widziałam, jak prezes AZS-u mówił, że mają zaawansowane rozmowy z dwoma dużymi sponsorami.
ciorny17
Posty: 8541
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: ciorny17 »

Bardzo bym chciał, żeby Pamapol został z nami na kolejny sezon. Robimy naprawdę wszystko, żeby co roku było lepiej i staramy się spełniać stawiane przed nami oczekiwania. Plus Liga to bardzo trudne przedsięwzięcie i roczne doświadczenia nie zawsze pozwalają na to, by w następnym roku było łatwiej i nie popełniać błędów. Trzeba kolejnych tygodni i miesięcy, żeby nie popełniać błędów. Chcieliśmy zagrać w tej szóstce która gra o mistrzostwo Polski, ale trudno, nie udało się. Plus Liga jest w tym sezonie dużo mocniejsza. Poza tym trudno grac o szóste miejsce, mając tak nierówną formę. Gdyby była szansa dwuletniego cyklu przygotowań, gdybyśmy mogli w tamtym roku zrobić drużynę na oczekiwany wynik to byłoby łatwiej. Zbudowaliśmy drużynę od podstaw z nowym trenerem od nowego sezonu i widać, że zabrakło czasu. Jak się zachowa główny sponsor? Myślę, że od tych czterech lat pokazaliśmy i udowodniliśmy, że jesteśmy lojalnym partnerem wypełniającym w stu procentach swoje zobowiązania z tytułu umowy reklamowej. Liczyliśmy na tą szóstkę. Prezesi Pamapolu też. Trudno jesteśmy w drugiej części tabeli ale zwracam uwagę z kim tu gramy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku nasi partnerzy, przyjaciele, prezesi firmy Pamapol będą nas dalej wspierać.

Są to słowa wiceprezesa Siatkarza mówiące o sponsoringu. Tutaj link do całego wywiadu http://siatkarz.com.pl/aktualnoci/wydar ... olski-cz-2
Kłamca.
Awatar użytkownika
wojtas78
Posty: 89
Rejestracja: 15 gru 2009, o 13:59
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: wojtas78 »

Myslę, ze w przypadku utrzymania sie Wielunia w lidze, sponsorzy strategiczni zostaną.Ta dyskusja o odejściu to taka oliwa do ognia przed play outem, jak sądzę sympatyka Farta Kielce.taktycznie dobre zagranie , aby osłabic morale zespołu z Wielunia.Sadzę, że włodarze klubu na czele ze sponsorami wyjaśnili wszystko zawodnikom.Jeżeli zostana to nie wyobrazam sobie,aby zawodnicy o tym nie wiedzieli,podobnie na odwrót.
Szanse zwyciestwa z Fartem typuję 60:40 dla Wielunia,a na baraż 70:30 dla Wielunia.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: KadrO »

wojtas78 pisze:Myslę, ze w przypadku utrzymania sie Wielunia w lidze, sponsorzy strategiczni zostaną.Ta dyskusja o odejściu to taka oliwa do ognia przed play outem, jak sądzę sympatyka Farta Kielce.taktycznie dobre zagranie , aby osłabic morale zespołu z Wielunia.Sadzę, że włodarze klubu na czele ze sponsorami wyjaśnili wszystko zawodnikom.Jeżeli zostana to nie wyobrazam sobie,aby zawodnicy o tym nie wiedzieli,podobnie na odwrót.
Szanse zwyciestwa z Fartem typuję 60:40 dla Wielunia,a na baraż 70:30 dla Wielunia.
Bo jesteś kibicem Wielunia. W rzeczywistości te szanse to jakieś 70:30 dla Farta jak dla mnie, a nie jestem kibicem żadnej z tych drużyn.
Awatar użytkownika
Xaar
Posty: 497
Rejestracja: 25 paź 2010, o 21:08
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Xaar »

wojtas78 pisze:Myslę, ze w przypadku utrzymania sie Wielunia w lidze, sponsorzy strategiczni zostaną.Ta dyskusja o odejściu to taka oliwa do ognia przed play outem, jak sądzę sympatyka Farta Kielce.taktycznie dobre zagranie , aby osłabic morale zespołu z Wielunia.Sadzę, że włodarze klubu na czele ze sponsorami wyjaśnili wszystko zawodnikom.Jeżeli zostana to nie wyobrazam sobie,aby zawodnicy o tym nie wiedzieli,podobnie na odwrót.
Szanse zwyciestwa z Fartem typuję 60:40 dla Wielunia,a na baraż 70:30 dla Wielunia.
Jeżeli twoim zdaniem między Fartem, a Treflem/Jadarem jest 10% różnicy to gratuluje poczucia humoru.

Dodatkowo moim zdaniem spadek Farta byłby sensacją, bo to oni są niepodważalnym faworytem tych spotkań.
Awatar użytkownika
Tm3k
Posty: 74
Rejestracja: 9 wrz 2008, o 15:03
Płeć: M
Kontakt:

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Tm3k »

Jakby nie było Wieluń spotykał się z Fartem 4 razy i 3 razy wygrał. To o czymś świadczy. Na dodatek kontuzja Castarda.. różnie to może być i podzielam zdanie kolegi, 60:40 Wieluń.
SW!
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: szyderca »

Moim zdaniem również Wieluń nie jest bez szans. W lidze szło im z Fartem nieźle i mimo że każdy mecz jest inny, jakoś w życiu bywa, że jednym z drugimi gra się lepiej niż z trzecimi. Pozostaje tylko pytanie, jak tam z powołaniami na Ukrainie i na Białorusi?
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Pele »

Tm3k pisze:Jakby nie było Wieluń spotykał się z Fartem 4 razy i 3 razy wygrał. To o czymś świadczy. Na dodatek kontuzja Castarda.. różnie to może być i podzielam zdanie kolegi, 60:40 Wieluń.
Nim zaczna grać to jest 50:50 - jak zaczna to się proporcje zmienią. :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Antonella Hard Core »

Najbardziej absurdalne jest to że w meczach z Wieluniem faworytem jest Fart ale jeśli ogra Pamapol i będzie grał baraże z drugą drużyna I ligi bez swoich najlepszych zawodników którzy pojadą na reprezentacje to już takim faworytem kielczanie nie będą moim zdaniem.
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

szyderca pisze:Moim zdaniem również Wieluń nie jest bez szans. W lidze szło im z Fartem nieźle i mimo że każdy mecz jest inny, jakoś w życiu bywa, że jednym z drugimi gra się lepiej niż z trzecimi. Pozostaje tylko pytanie, jak tam z powołaniami na Ukrainie i na Białorusi?
kiedyś czytałem wywiad i Babkov mówił że trenerzy powołują tylko zawodników z rodzimej ligi więc powołania dla Babkova i Kapelusa nie grożą, co do Antona to myślę że mu też się nie widzi jakoś wyjeżdżać na kadrę.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Antonella Hard Core »

szyderca pisze:Pozostaje tylko pytanie, jak tam z powołaniami na Ukrainie i na Białorusi?
Reprezentacja Białorusi w pod koniec maja zaczyna już gre w Lidze Europejskiej, nie wiem czy S.Antanowicz został powołony ale jeśli tak to też może być problem. Natomiast reprezentacja Ukrainy zdaje sie nie gra w tym czasie meczów jakiejś rangi bo nie grają nawet w LE.
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Mania »

damianho pisze:
szyderca pisze:Moim zdaniem również Wieluń nie jest bez szans. W lidze szło im z Fartem nieźle i mimo że każdy mecz jest inny, jakoś w życiu bywa, że jednym z drugimi gra się lepiej niż z trzecimi. Pozostaje tylko pytanie, jak tam z powołaniami na Ukrainie i na Białorusi?
kiedyś czytałem wywiad i Babkov mówił że trenerzy powołują tylko zawodników z rodzimej ligi więc powołania dla Babkova i Kapelusa nie grożą, co do Antona to myślę że mu też się nie widzi jakoś wyjeżdżać na kadrę.

To musiało się coś zmienić, bo w ubiegłym roku Kapelus i Gladyr powołania mieli. Inna rzecz, że faktycznie, nie mają w czym brać udziału. ;)
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Aliassy »

" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
darkness
Posty: 7
Rejestracja: 10 lis 2010, o 12:24
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: darkness »

Nie wiem ile w tym prawdy ??? ale w każdej plotce coś jest. Ptaszki na wiosnę ćwierkają , że zawodnicy Pamapolu nie otrzymują pieniążków i to OD 4 MIESIĘCY. I coś musi być na rzeczy,skoro w fatalny sposób przegrywamy u siebie z Fartem a i miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej też jest tego odzwierciedleniem. Uważam,że chłopaki znają swoje rzemiosło i było by PIĘKNIE ale .... Panowie prezesi,działacze WSTYD mi za Was.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Antos »

Podobno plotki o zlej sytuacji finansowej Wielunia rozsiewaja dzialacze Farta Kielce celem zepsucia atmosfery w PGE2.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: kevinpsb »

Antos pisze:Podobno plotki o zlej sytuacji finansowej Wielunia rozsiewaja dzialacze Farta Kielce celem zepsucia atmosfery w PGE2.
Ktoś miał rację mówiąc że już wszystko kojarzy Ci się z PGE :D
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
ciorny17
Posty: 8541
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: ciorny17 »

Nie wiem ile w tym prawdy, ale mecz z Fartem został "sprzedany". Mam niepewne źródło ale jutro trochę więcej się dowiem na ten temat. I jeszcze jedno podobno jednak słowa Pana Szataniaka się sprawdziły i brak awansu do 6 spowoduje odejście od wieluńskiej siatkówki jego firmy, a co za tym idzie brak licencji na kolejny sezon dla Siatkarza z powodu niestabilności finansowej i automatyczna degradacja do 1. ligi.

Proszę jeżeli ktoś więcej wie o tej sprawie proszę pisać na PW.
Kłamca.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: maksik »

ciorny17 pisze:Nie wiem ile w tym prawdy, ale mecz z Fartem został "sprzedany". Mam niepewne źródło ale jutro trochę więcej się dowiem na ten temat. I jeszcze jedno podobno jednak słowa Pana Szataniaka się sprawdziły i brak awansu do 6 spowoduje odejście od wieluńskiej siatkówki jego firmy, a co za tym idzie brak licencji na kolejny sezon dla Siatkarza z powodu niestabilności finansowej i automatyczna degradacja do 1. ligi.

Proszę jeżeli ktoś więcej wie o tej sprawie proszę pisać na PW.
Hmmm.. nie chciałem nic pisać bo to kolejna pewnie plotka ale jestem kolejnym w takim razie, który zaszłyszał coś o "konszachtach" pod stolikiem i być może kolejnej fuzji w +L.. Chociaż z drugiej strony rozmawiając z niektórymi zawodnikami Wielunia nie dało się wyczuć jakiegoś odpuszczania meczu i nikt pary z gęby w tym stylu nie puścił.. Chyba że TOP SECRET póki co.. Myślę jednak że póki co nie ma co siać fermentu.
A że niby nie płacą zawodnikom? Tzn komu..którym.. wybranym czy wszystkim..bo to jest chyba kolejna plotka.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Ted »

ciorny17 pisze:Nie wiem ile w tym prawdy, ale mecz z Fartem został "sprzedany".
To dość poważny zarzut. Z jednej strony nie masz 100% pewności, z drugiej pomawiasz o dość poważną sprawę. Także może lepiej się wstrzymać z takimi oskarżeniami do czasu, gdy nie sprawdzi się informacji. W przeciwnym razie można narazić się na poważne nieprzyjemności.
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

zawodnicy nie powinni grać tylko dla pieniędzy... (za te słowa niektórzy stwierdzą że piszę głupoty bo za co mają oni utrzymać rodzinę a po za tym to jest praca a za pracę trzeba dostać pieniądz) zawodnicy powinni grać i pokazywać się z jak najlepszej strony ze względu na to że na przyszły sezon było by im łatwiej znaleźć klub(np. Matajczyk, Zajder, Milczarek itp) a kasę i tak dostaną prędzej czy później(chodź z tego co słyszałem dopiero niedawno Politechnika spłaciła swoje długi) więc lepiej wcześniej.

czekam na kolejne info od Ciebie ciorny17 jak ten mecz został sprzedany i w jakim celu ?
nerwus
Posty: 534
Rejestracja: 4 cze 2010, o 10:26
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: nerwus »

Zawsze mnie denerwuje jak ludzie maja innych za idiotów . Jeśli w wieluniu brakuje kasy to lepiej wygrać z fartem a potem im sprzedać miejsce w lidze za 1 Mln zł. Tak zrobił Radom i wszyscy byli zadowoleni. Wiec po co pisać głupoty o tym co się w kiblu w podstawówce zaslyszalo?
ciorny17
Posty: 8541
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: ciorny17 »

Ted pisze:
ciorny17 pisze:Nie wiem ile w tym prawdy, ale mecz z Fartem został "sprzedany".
To dość poważny zarzut. Z jednej strony nie masz 100% pewności, z drugiej pomawiasz o dość poważną sprawę. Także może lepiej się wstrzymać z takimi oskarżeniami do czasu, gdy nie sprawdzi się informacji. W przeciwnym razie można narazić się na poważne nieprzyjemności.
Usłyszałem z dwóch źródeł tą informację mianowicie od członków klubu kibica i drugie źródło prosiło o anonimowość. Wydaje mi się ona dość realna i patrząc na niezdecydowanie właścicieli obu tytularnych sponsorów jakoś nie widzę przyszłości dla siatkówki w Wieluniu. Najpierw brak sponsorowania drużyn młodzieżowych, a teraz igranie z sam nie wiem kim, kibicami czy zawodnikami. Szkoda, że tak się postępuje z ludźmi którzy próbowali coś zrobić no ale cóż, kasa misiu kasa.
Kłamca.
ciorny17
Posty: 8541
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: ciorny17 »

I tak na potwierdzenie moich słów.
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -wyplatami
Kłamca.
vakarei
Posty: 16
Rejestracja: 14 mar 2010, o 10:06
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: vakarei »

ciorny17 pisze:I tak na potwierdzenie moich słów.
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -wyplatami
Szkoda, że to artykuł sprzed roku, już na samym wstępie zastanowiło mnie czemu siatka.org pisze o Wieluniu jako o beniaminku, potem rzut oka na datę wrzucenia i mamy 30.04.2010, 09:14 8-) Więc co to ma potwierdzać? Chyba tylko tyle, że Pamapol od początku był niestabilny finansowo i ma raczej niezbyt doświadczonych i kompetentnych działaczy.
ciorny17
Posty: 8541
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: ciorny17 »

vakarei pisze:
ciorny17 pisze:I tak na potwierdzenie moich słów.
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -wyplatami
Szkoda, że to artykuł sprzed roku, już na samym wstępie zastanowiło mnie czemu siatka.org pisze o Wieluniu jako o beniaminku, potem rzut oka na datę wrzucenia i mamy 30.04.2010, 09:14 8-) Więc co to ma potwierdzać? Chyba tylko tyle, że Pamapol od początku był niestabilny finansowo i ma raczej niezbyt doświadczonych i kompetentnych działaczy.
Przepraszam, że ten artykuł właśnie, ale zmyliło mnie to iż podesłał mi go kolega i nie zwracałem uwagi na datę. Dopiero później spostrzegłem, że jest to artykuł sprzed roku. Na jednym z forów wieluńskich znalazłem ten link z dopiskiem: Historia lubi się powtarzać. Jeszcze raz przepraszam działałem pod wpływem emocji. ;)
Kłamca.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: luck191 »

No brawo dla Wielunia,obronili się i stan rywalizacji jest ponownie wyrównany,zapowiada się bardzo ciekawie do końca sezonu.
ciorny17
Posty: 8541
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: ciorny17 »

Brawo Siatkarz a szczególnie Babkov 23 punkty i 67% w ataku. Jeszcze raz brawo.
Kłamca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”