Transfery 2015/2016

MrArtist
Posty: 225
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: MrArtist »

Piotr Milewski i Mateusz Ogrodniczuk w Sieldcach. W końcu rodowity Siedlczanin zagra u siebie ;)
Nike1
Posty: 49
Rejestracja: 22 lut 2015, o 08:51
Płeć: K

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: Nike1 »

Łukasz Karpiewski (atakujący), Mateusz Kamiński (rozgrywający), Arkadiusz Olczyk (środkowy)-wcześniej Victoria Wałbrzych, Bartosz Zrajkowski (rozgrywający)- wcześniej Camper Wyszków
Moustapha M’Baye (środkowy)-wypożyczony z Lotosu Trefla Gdańsk
nowymi zawodnikami APP Krispol Września.
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: ortalion »

Ostrołęka, Kęty, szykują się chyba ................. do spadku ale zobaczymy
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: Pekpol »

W Pekpolu Ostrołęka podpisano wczoraj trzy kolejne umowy.

więcej: http://www.eostroleka.pl/kolejni-siatka ... 48324.html
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: ortalion »

Transfery jedynie na walkę o byt w Iszej lidze ???
Nike1
Posty: 49
Rejestracja: 22 lut 2015, o 08:51
Płeć: K

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: Nike1 »

Aluron Virtu Warta Zawiercie:
W drużynie pozostają:
Mateusz Leszczawski, Bartosz Dzierżanowski, Łukasz Swodczyk, Michał Mysera, Maciej Janikowski, Marcin Kantor, Dawid Ogórek.
Dołączyli:
Jarosław Macionczyk, Grzegorz Wójtowicz, Łukasz Kaczorowski, Adam Sobolewski, Paweł Filipowicz.
Kudi
Posty: 107
Rejestracja: 21 sie 2012, o 10:52

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: Kudi »

AZS AGH Kraków:
Przychodzą:
Buczek - AZS Częstochowa - rozegranie
Fornal - Siedlce - przyjęcie
Żakieta - Siedlce - atak
Depowski - Politechnika Warszawska - przyjęcie
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: Abdullo »

Skład Krakowa wygląda lepiej niż AZS Częstochowa.
Antek
Posty: 92
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 15:09
Płeć: K
Lokalizacja: Wawa

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: Antek »

weary skier- najgorszy moderator jaki widzialem ^^
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: dezerter »

Kadra Stali AZS PWSZ Nysa

Rozgrywający:Mateusz Biernat, Maciej Kusaj (LiigaSärkät, Finlandia). Przyjmujący: Dawid Bułkowski, Piotr Łuka (AZS Olsztyn), Adam Rajski (z juniorów), Justin Ziółkowski (z juniorów), Kamil Długosz (trwają rozmowy). Atakujący: Patryk Napiórkowski (AZS Częstochowa), Piotr Hernik (Gwardia Wrocław). Środkowi:Mateusz Nożewski, Jakub Macyra (AZS Częstochowa), Piotr Badura (Skra Bełchatów). Libero: Bartłomiej Dzikowicz.Trener Janusz Bułkowski.
MrArtist
Posty: 225
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: MrArtist »

Kamil Gutkowski w KPS Siedlce. Powiem, że póki co aż tak tragiczne transfery w Siedlcach nie wyglądają. Myślałem, że będzie gorzej. Powoli kompletujemy skład i póki co prezentuje się tak:
R: Milewski, ?
A: Ogrodniczuk, ?
P: Gutkowski, Łukasik, Rejowski, ?
S: ?, ?, ?
L: ?
majdzonez
Posty: 16
Rejestracja: 21 maja 2015, o 10:45
Płeć: M

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: majdzonez »

Na przyjęciu w Siedlcach, podobno jeszcze Krzywiecki...
dia30
Posty: 256
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: dia30 »

krzywiecki w siedlcach na libero.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: dezerter »

Sebastian Wójcik z przyczyn osobistych rozwiązał kontrakt z Espadonem Szcz.
MrArtist
Posty: 225
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: MrArtist »

dia30 pisze:krzywiecki w siedlcach na libero.
Chyba jednak nie skoro KPS zatrudnia Jakuba Wośa. Oprócz niego do Siedlec przychodzi środkowy Kamil Szaniawski, a drugim z rozgrywających będzie Piotr Sieńko.

R: Milewski, Sieńko
A: Ogrodniczuk, ?
P: Gutkowski, Łukasik, Rejowski, Krzywiecki
S: Szaniawski, ?, ?
L: Woś

Czyli pozostają jeszcze 2 niewiadome na środku i 1 na ataku.
Nike1
Posty: 49
Rejestracja: 22 lut 2015, o 08:51
Płeć: K

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: Nike1 »

Victoria Wałbrzych powoli ogłasza nowy skład. W drużynie pozostaje przyjmujący Sebastian Zieliński. Nowym zawodnikiem jest przyjmujący Adam Smolarczyk poprzednio grający w AGH Kraków.
Więcej informacji wkrótce.
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: ortalion »

Wójcik zrezygnował z gry w Espadonie???
Nike1
Posty: 49
Rejestracja: 22 lut 2015, o 08:51
Płeć: K

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: Nike1 »

Środkowy Paweł Olszewski pozostaje w Victorii Wałbrzych, natomiast nowym rozgrywającym Victorii został Sebastian Matula z KPS Siedlce.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: Mateusz1993 »

Victoria Wałbrzych jest idealnym przykładem jak zamknięcie Plusligi oddziałuje na kluby z I ligi i tak po sezonie z mistrzostwem i bardzo fajnym składem z potencjałem fajną halą (i chyba) ambitnymi aspiracjami zespół całkowicie się rozleciał. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że bez problemu znajdą zawodnika, który z miejsca zastąpi choćby Kaczmarka, wydaje się to trochę nierealne, bo graczy tej klasy w lidze to więcej chyba nie było. Zespół stracił wspomnianego wcześniej zawodnika, co nie dziwi, bo (w mojej opinii) jest to gracz już na plusligę gotowy by sobie w niej poradzić, stąd jego odejście nie dziwi. Odejście Fijałka, w pewnym sensie też, idzie do Katowic gdzie głośno jest o celach, budżet też będzie pewny, to może i kontrakt większy, a i perspektywy powrotu do plusligi (mowa o zawodniku) też pewnie większe. Zrozumiałbym też transfer Mihułki (jeśli trafi do JW czy gdzieś indziej do Plusligi), Krulicki też wydaje się, że wykona krok w przód. Jednak, aż tak masowe odejścia są niepokojące, mówię z perspektywy bezstronnego obserwatora, bo Wałbrzyszaninem nie jestem. Niepokoi to, że z szansy na fajny nowy ośrodek, te perspektywy nieco zmalały, ale trzeba czekać na transfery.

Matula to niezły pomysł, może wypalić.
Nike- jakieś plotki gdzie miałby trafić Filipiak, trochę dziwne jest jego odejście, no chyba, że też dostał ofertę z pusligi (chyba, że on na jakimś wypożyczeniu był, bo wcześniej chyba w Transferze Bydgoszcz w młodej lidze coś grał).
Narazie niezłe ruchy robią Czarni Katowice no i osobiście czekam na jakieś konkrety ze Szczecina, bo sam trener nie wystarczy jak nie będzie wykonawców, no i dalsze ruchy w Wałbrzychu, jak i Nysie, bo na ten moment też się osłabili dość mocno: Szczurek, Piotrowski, Kalembka i niewiadomo co z Długoszem.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: dezerter »

O Nysie pisałem 10 postów wyżej, tutaj link:
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article ... /150619796
Nike1
Posty: 49
Rejestracja: 22 lut 2015, o 08:51
Płeć: K

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: Nike1 »

Zgadzam się z użytkownikiem Mateusz1993. Niestety stało się tak a nie inaczej. Kibicom nie pozostaje nic innego jak to "przełknąć" i czekać na nowy sezon i nową drużynę.
Co do Filipiaka z tego co wiem nigdzie się nie wybiera i zostaje. Wiem że pojawił się artykuł ale autor nie podaje żadnego źródła swojej wiedzy. Ze wszystkimi doniesieniami prasowymi byłabym ostrożna. Najlepiej poczekać na oficjalne informacje klubowe, bo przy transferach wszystko może się zdarzyć:)
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: Mateusz1993 »

Nike- dla Wałbrzycha pozostanie Filipiaka, przy tylu odejściach, kluczowych bądź co bądź graczy, byłoby bardzo dobrą wiadomością, choć myślę (zaznaczam nic nie wiem, a tak sobie przypuszczam) pewnie dostał ofertę z niejednego zespołu z Krispol I Ligi.
siatka.org podaje, że Nysa skompletowała zespół:
Wcześniej informowaliśmy, że w Stali AZS PWSZ Nysa pozostało trzech zawodników - Mateusz Biernat (rozgrywający), Dawid Bułkowski (przyjmujący) i Bartłomiej Dzikowicz, który w nadchodzących rozgrywkach występował będzie na pozycji libero. Ostatecznie do tego grona dołączył jeszcze środkowy - Mateusz Nożewski. Pisaliśmy już także o zainteresowaniu działaczy z Opolszczyzny kilkoma zawodnikami - Piotrem Łuką, Piotrem Badurą, Patrykiem Napiórkowskim, Maciejem Kusajem, Piotrem Hernikiem oraz Jakubem Macyrą. Wszyscy oni ostatecznie zasilą szeregi Stali. Ponadto do pierwszego składu dołączy utalentowany Adam Rajski, który jest jeszcze juniorem.

Jedno wolne miejsce pozostaje jeszcze na przyjęciu. Niewykluczone, że zasili je Tomasz Pizuński. To 21-letni przyjmujący, który w minionym sezonie reprezentował barwy grającej w Młodej Lidze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Łącznie pojawił się na parkiecie w 30 setach, w których zdobył 70 punktów dla zespołu z Opolszczyzny.
No i po tym stwierdziłbym, że Stal się osłabiła, utrata przede wszystkim Piotrowskiego, Szczurka i Długosza może być bolesna.
Biernat na drugiego jest fajny (z tego co go widziałem), chyba Kusaj na pierwszego, ale dawno go nie widziałem, więc nie oceniam, może takiej ogromnej straty nie będzie (choć Szczurek grał bardzo fajnie w tym sezonie), na ataku duże osłabienie bo nie wydaje mi się, aby Napiórkowski był w stanie zastąpić Mateusza i nadzieje Stali chyba skierowane powinny być na Hernika (młody zawodnik 93 rocznik, lewa ręka) z dobrej strony pokazywał się w II lidze w Gwardii jeśli da radę to będzie nieźle (chętnie go poobserwuję, jak sobie radzi). No i na koniec przyjęcie, Długosz to powinien być łakomy kąsek dla I-ligowców, spory ofensywny potencjał, nie jest jeszcze jakoś super ułożony technicznie, ale po Kaczmarku to miał zdecydowanie największy potencjał w ataku wśród przyjmujących (przynajmniej według mnie), może kogoś pominąłem (Orłowski też w ofensywie był niezły, ale i na ataku coś grał i też mieszali ustawieniem coś a'la na 3 przyjmujących- jednak i przed nim postawiłbym Długosza). I jakoś nie wydaje mi się by Łuka dał tyle w ataku co mógłby Kamil. Ciekawe który klub go wychaczy.
Szans Nysy nie przekreślam, bo nie ma składów reszty- też mogą się osłabić itp. Porównuje skład Nysy sprzed roku z tym obecnym.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: dezerter »

Sebastian Matula (KPS Siedlce) i Adam Smolarczyk (AGH AZS Kraków) w Wałbrzychu

Na chwilę obecną kadra APP Krispol Wrześni prezentuje się następująco:

Rozgrywający: Mateusz Kamiński, Bartosz Zrajkowski, Michał Torzewski
Atakujący: Marcin Iglewski, Łukasz Karpiewski
Przyjmujący: Mateusz Jasiński, Damian Dobosz, Adam Banasiak, Maciej Kurek
Środkowi: Arkadiusz Olczyk, Moustapha M’Baye, Błażej Szymeczko,
Libero: Wiktor Matuszak
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: ortalion »

czy wiecie gdzie zagra Wójcik?
Nike1
Posty: 49
Rejestracja: 22 lut 2015, o 08:51
Płeć: K

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: Nike1 »

Grzegorz Białek przyjmujący (poprzednio Pekpol Ostrołęka) oraz atakujący Mateusz Frąc (poprzednio Politechnika Opolska) nowymi zawodnikami Victorii Wałbrzych.
manita
Posty: 51
Rejestracja: 17 maja 2015, o 19:05
Płeć: K

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: manita »

No i kolejni zawodnicy Victorii to środkowy Karol Szczygielski ( do tej pory Pekpol Ostrołeka) i Marcin Mierzejewski libero ( Banimex Będzin).
dia30
Posty: 256
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: dia30 »

W zawierciu na srodek alan wasilewski z mosu wola (ostatni sezon mistrz niemiec z vfb)
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: Elgarten »

Nowym libero Campera Wyszków został Jakub Nurczyński (ostatnio Huragan Wołomin). Jestem bardzo ciekawy czy Kuba sobie poradzi na tym poziomie. W II lidze był pewnym punktem drużyny, ale teraz zanotuje duży przeskok.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Nike1
Posty: 49
Rejestracja: 22 lut 2015, o 08:51
Płeć: K

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: Nike1 »

Michał Superlak z młodej Zaksy Kędzierzyn-Koźle nowym rozgrywającym Victorii Wałbrzych.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery 2015/2016

Post autor: dezerter »

Skład Hutnika na sezon 2015/16
rozgrywający: Piotr Adamski, Robert Kiwior (Płomień Sosnowiec)
libero: Karol Galiński (AGH AZS Kraków), Bartosz Zieliński (Pronar Hajnówka)
atakujący: Krzysztof Ferek, Jędrzej Goss (Transfer Bydgoszcz – Młoda Plus Liga), Kamil Kołek
przyjmujący: Łukasz Ciupa (Kęczanin Kęty), Paweł Golec, Kamil Maruszczyk, Dominik Miarka (BBTS Bielsko-Biała – Młoda Plus Liga)
środkowi: Marcin Bachmatiuk (BBTS – Młoda Plus Liga), Leszek Klimczak, Tomasz Obuchowicz, Rafał Sokołowski
trener: Jerzy Piwowar, II trener: Zenon Matras, trener przygotowania fizycznego: Marek Mroczek

Do Warty Zawiercie dołączają:
Kamil Długosz (Stal Nysa) i Alan Wasilewski (Vfb Friedrichshafen)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”