Sezon 20/21

Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

Sezon rusza za niespełna dwa tygodnie
Cieszy, że Tarnów wraca na właściwe tory, ale na pewno muszą wzmocnić skład, bez wzmocnień starania o awans będą tylko zapowiedziami. Jeśli za chwilę nie dołącza nowe zawodniczki, początek sezonu może być dla Tarnowa ciężki. W pojedynku z Mielcem na ten moment faworytem chyba jednak Mielec.
Gliwice - Krosno, akademiczki nie mają mocnego składu, ale Krosno jak dla mnie jednym z faworytów do spadku, więc Gliwice powinny wygrać.
Wieliczka - Częstochowianka , stawiam na 5 setówkę
Jarosław - Nowy Dwór, bezproblemowa wygrana gospodarza
Poznań - Sosnowiec. Energetyk obniżył loty ale powinien wygrać. Ciekaw jestem co pokaże Płomień
Opole - Jawor. Mimo że Opole słabszy ma skład na papierze niż w poprzednich dwóch sezonach to jednak Jawor raczej będzie walczył tylko o utrzymanie i w Opolu nie powinien stawić oporu
xeron
Posty: 195
Rejestracja: 29 maja 2017, o 18:42

Re: Sezon 20/21

Post autor: xeron »

Tarnów powinien przede wszystkim wzmocnić przyjęcie i atak. Na rozegraniu Szczygieł to dobry wybór, tak samo myślę o środku gdzie jest Cur, czyli najlepsza blokująca poprzedniego sezonu oraz Dreczka też dosyć dobra środkowa robiąca ciągłe postępy. Niestety Bimkiewicz gra bardzo w kratkę. Przekonany też nie jestem do gry Stroińskiej. Myślę, żeby realnie patrząc na awans wyżej, potrzeba wzmocnień.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

xeron pisze:Na rozegraniu Szczygieł to dobry wybór.
O ile odpali, bo poprzednie sezony nie należały do udanych. Ale ma potencjał. Obserwuje ja od czasu SMS-u

Inna sprawa że pchać się na awans a później w 99 % przebudować skład to też trudna sprawa
xeron
Posty: 195
Rejestracja: 29 maja 2017, o 18:42

Re: Sezon 20/21

Post autor: xeron »

Już w ten weekend rusza I liga. Zdecydowanie obniżyła loty oraz średnie wiekową. W górnej połówce tabeli widzę Uni Opole, Stal Mielec, San Pajdę oraz Energetyk Poznań. W środku tabeli moim zdaniem będę uczennice ze Szczyrku, Wieliczanki, Płomień Sosnowiec, AZS Gliwice, Częstochowianka. O uniknięcie spadku jak co roku będę bić się Karpaty Krosno wraz z dwoma beniaminkami Nosirem oraz Olimpia Jawor.
Kibicuję głownie Poznaniowi, ale liczę po cichu na dobre wyniku Solnej Wieliczki.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

Podobne mam obserwacje. Przy czym brak rezerwowych w Poznaniu może ich zgubić. Biszkopty odpala albo i nie, może przynajmniej coś pod kontem trenerskim się zmieni. Mielec dobrze się zapowiada ale i muszą płacić, bo jak kasy nie będzie to i cześć zawodniczek może się wypiąć. W Opolu znów mocno przebudowany skład i coraz mniej zawodniczek do grania,
Wieliczka jeśli nie odpali, to może się skończyć na walce o utrzymanie
Jawor dla mnie pewniakiem do spadku, to taki Włocławek sprzed 2 sezonów
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

Moje typy:
Opole - Jawor 3:0
Poznań - Sosnowiec 3:1
Jarosław - Nowy Dwór 3:0
Wieliczka - Częstochowa może być równy pojedynek, 3:2
Gliwice - Krosno 3:1
Mielec - Tarnów , odbędzie się ? Jeszcze Mielec powinien wygrać choć z czasem Tarnów powinien być mocniejszy 3:1
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: phil »

Reprezentantka Bułgarii (atakująca) Elena Becheva najprawdopodobniej zagra w Tarnowie.
Klub wrzucił na fb zdjęcie siatkarki w koszulce meczowej tarnowskiej drużyny.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

xeron
Posty: 195
Rejestracja: 29 maja 2017, o 18:42

Re: Sezon 20/21

Post autor: xeron »

1 kolejka za nami. Tak jak wszyscy wokół się spodziewali Opole z łatwością rozprawiło się z Jaworem(MVP Marta Ciesiulewicz, poza tym dobry mecz Sieradzkiej), a Gliwice z Karpatami.
Bardzo emocjonujący mecz był w Poznaniu, gdzie beniaminek z Sosnowca pokazał się z bardzo dobrej strony i pokonał Energetyka po tie-breaku. Nagrodę MVP dostała Magdalena Trojnar.
Zaskakujący wynik w Wieliczce. Brakowało argumentów drużynie Solnej, a Częstochowa zdecydowanie lepsza na skrzydłach. MVP: Wiktoria Szumera, chociaż moim zdaniem bardziej zasługiwała Rozalia Hnatyszyn.
Jarosław miał nerwówkę z Nowym Dworem. Katarzyna Saj przestawiona na atak, radziła sobie bardzo dobrze, ale za to brakuje solidnej środkowej w jej miejsce. Sama Szymańska to za mało. Nosir nie zaprezentował się wcale źle, z taką grą powinien się spokojnie utrzymać.
No i na koniec również rollercoaster w Mielcu. 3:2 dla gospodyń, chociaż mogły wygrać do 0. MVP: Hania Łukasiewicz.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

A druga przed nami. Moje typy:
Krosno - Mielec, gładkie 3 punkty dla Stali
Częstochowa - Gliwice , po ostatnich sezonach trudno mi uwierzyć w Gliwice, po dobrym meczu Częstochowy w pierwszej kolejce stawiam na drugą wygraną,
Nowy Dwór - Wieliczka, wyrównany mecz, ma że nawet tie break
Sosnowiec - Jarosław, punkty dla przyjezdnych choć Płomień nie odda meczu darmo
Jawor - Poznań, bezdyskusyjnie Poznań za 3,
Szczyrk - Opole, liczę na dobre otwarcie uczennic,
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

Krosno - Mielec jutro ale nie wydaje mi się żeby miło być inaczej już 0:3
Gliwice pozytywnie zaskoczyły choć Częstochowa mogła wygrać 3:1. Wysokie wygrane w drugim i czwartym secie.
W Nowym Dworze faktycznie wyrównany pojedynek, pierwsze punkty Solnej, przy okazji zastanawiam się skąd pomysł redaktora który ocenił nowy dwór jakoocmy zespół, choć to oczywiście początek sezonu
Ja w każdym razie potencjału nie widzę
Biszkopty ku mojemu zaskoczeniu nie zagrały nic rewelacyjnego w Sosnowcu. Ciekaw jestem, czy to potknięcie, czy zeszły sezon był tylko pojedynczym wyskokiem
Energetyk zgodnie z planem,
Szczyrk zaczyna od dobrego meczu. Przy okazji pokazuje słabości Opola.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

4 kolejka już niestety z covidem, dlatego nie odbył się mecz Nowego Dworu ze Stalą Mielec.
Niespodzianka w Częstochowie, Częstochowianka pokonała Tarnów 3:1. Ale niezbyt mnie to dziwi biorąc pod uwagę dziwne działania władz klubu. Zwolniony trener Kalinowski, a zatrudniony Wojtek Serafin, który nie ma się czym pochwalić jeśli chodzi o pracę pierwszego trenera. Trudno sobie teraz wyobrazić żeby Tarnów miał się bić o awans.
Sosnowiec lepszy od Gliwic i tego można było się spodziewać. Gliwice z meczu na mecz będą coraz słabsze mimo dobrego składu.
Zgodnie z oczekiwaniami też porażka Jawora, tym razem z Wieliczka.
I na koniec potwierdzenie, że pieniądze to nie wszystko. Opole przegrywa z Energetykiem 2:3 i zajmuje w tabeli należne mu miejsce
Szczyrk z Jarosławiem mają zagrać w listopadzie.
W piątej kolejce jeśli Jarosław się obudzi, ma szansę wygrać z Opolem,
Wieliczka - Szczyrk, stawiam na SMS
Gliwice - Jawor, AZS za 3 punkty powinien wygrać
Mielec - Sosnowiec zapowiada się ciekawie, ale stawiam na Stal
Tarnów - Nowy Dwór zapewne się nie odbędzie w tym terminie
Krosno - Częstochowa, kolejna porażka Krosna
xeron
Posty: 195
Rejestracja: 29 maja 2017, o 18:42

Re: Sezon 20/21

Post autor: xeron »

Fajnie prezentuje się jak dotychczas beniaminek z Sosnowca, prawdziwy sprawdzian będzie w meczu ze Stalą Mielec, który czeka nas już w następnej kolejce. Zawodzi Tarnów, który zasłużenie przegrał z Częstochowainką. Tarnów robi się na taki "sztuczny twór". Ważne punkty Solnej Wieliczka. No i kolejna przegrana Opolanek.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

Tarnów walcząc o awans do pierwszej ligi i po awansie był obudowany swoimi zawodniczkami, związanymi w jakimś stopniu z miastem i klubem. Teraz to już zaczyna wyglądać jak zlepek niezbyt dobrze funkcjonujący. Do tego nie wiadomo po co co chwila zmiany trenerów. To też dobrze nie wpływa na zespół. Klub zrobił kawał dobrej roboty ściągając mocnego sponsora, pokazując wszystkim śmiesznym pseudo działaczom, którzy tłumaczą się covidem że się da.
Ale niestety polityka kadrowa pozostawia już dużo do życzenia.
Sosnowiec złapie zadyszkę w pewnym momencie, ale to naturalne. Wydaje mi się, że z biegiem sezonu powinno im być coraz trudniej o dużej grę wyniki. Ale teraz wynik jest a celem jest utrzymanie.
Mielec ... Pytanie na ile jest stabilny finansowo. Bo składowo najciekawszy zespół. Ale patrząc na przykład na wczorajszy mecz pucharowy, nie wyglądało to idealnie. Ale to oczywiście puchar, a nie liga i do tego ambitny przeciwnik.
A do słabych wyników Opola chyba można się przyzwyczajać. Prezes przed sezonem zapowiedział że spuszczają z tonu, że już nie ma planów awansu. Zresztą po co awansować, skoro trener słaby, kibiców podobno po 300 na mecze przychodzi, a sponsorów nie ma. Do tego z aktualnego składu jedna jedyna libero nadaje się do gry w TL. Do tego może ze 2-3 na rezerwę.

Teraz najbardziej ciekawi mnie, jak kluby będą sobie radziły wobec zakażeń wirusem. Które wrócą do gry na jakim poziomie. To będzie prawdziwy sprawdzian umiejętności trenerskich. Zakładam, że kilku trenerów sobie z tym nie poradzi
Oby jednak tych zakażeń było jak najmniej
phil
Posty: 1281
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: phil »

Jednak pani Becheva wylądowała w Rumunii, w drużynie CSU Belor Galati.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

cztery mecze siódmej kolejki rozegrane
trochę ta liga połamana, więc trudno teraz oceniać kto powinien walczyć o medale,
łatwiej ocenić, kto tylko o utrzymanie

AZS Gliwice były blisko zwycięstwa z Opolem i szkoda, że się nie udało, gdyby był lepszy sztab szkoleniowy, lepsze przygotowanie zespołu, to Opole by mogło nawet punkt nie zdobyć, mieli szczęście, choć przy tej kasie to i tak wynik słabiutki, kolejne stracone punkty "faworyta".

Podoba mi się Szczyrk, fajnie dziewczyny ambitnie grają, ale i nie powiedziałbym przed meczem, że Mielec przegra,

Płomień z kolei powinien wygrać za 3 w Krośnie, głupio stracone punkty, na plus decyzja z rozgrywającą w Sosnowcu

No i Czestochowa z Nowym Dworem raczej zgodnie z planem

czekam na powrót Tarnowa i Jarosławia, zobaczymy, co pokażą w tym sezonie, ale trzeba też pamiętać, że po kwarantannie powrót może być trudny
dweep
Posty: 32
Rejestracja: 17 maja 2017, o 10:38
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: dweep »

Gościnnie, podziwiam Cię, że wciąż tak mocno interesujesz się tą ligą. Liga, której lider przegrywa trzy kolejne sety i cały mecz z przeciwnikiem, który gra bez rozgrywającej, a wystawiają środkowe. Od lat wiemy, że poziom spada, ale ten sezon to już przesada. Mam wrażenie, że obecnie lider pierwszej ligi nie miałby szans wygrać z Piłą czy Jokerem, a jeszcze niedawno mówiło się, że pomiędzy "dołem" LSK, a górną połową I ligi nie ma żadnej różnicy.

W każdym razie życzę Ci, aby Twój zespół szybko z niej "uciekł" i awansował, bo w obecnej formule poziom ligi nadal będzie leciał w dół.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sezon 20/21

Post autor: mewa »

dweep pisze:bo w obecnej formule poziom ligi nadal będzie leciał w dół.
Z ciekawości - co byś zmienił w formule, by poziom ligi wzrósł?
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

dweep pisze:Gościnnie, podziwiam Cię, że wciąż tak mocno interesujesz się tą ligą. Liga, której lider przegrywa trzy kolejne sety i cały mecz z przeciwnikiem, który gra bez rozgrywającej, a wystawiają środkowe. Od lat wiemy, że poziom spada, ale ten sezon to już przesada. Mam wrażenie, że obecnie lider pierwszej ligi nie miałby szans wygrać z Piłą czy Jokerem, a jeszcze niedawno mówiło się, że pomiędzy "dołem" LSK, a górną połową I ligi nie ma żadnej różnicy.

W każdym razie życzę Ci, aby Twój zespół szybko z niej "uciekł" i awansował, bo w obecnej formule poziom ligi nadal będzie leciał w dół.
"Mój" zespół gra w TL i raczej do I ligi się nie wybiera,
prawda jest taka, że dziś jakikolwiek sensowny poziom w kraju prezentuje może 2,3,4 zespoły z TL,
pierwsza liga faktycznie jest słaba w porównaniu z tym, co było kilka lat temu,
ale tak jak są ludzie, którzy kibicują piłkarzom z lig okręgowych, tak i tutaj znajdą się tacy, którzy tym poziomem rozgrywek się interesują
i uważam, że jest się czym momentami zachwycać, bo mamy np. młodzieżowe reprezentacje w niższych ligach i warto obserwować rozwój młodych zawodniczek,
mewa pisze:
dweep pisze:bo w obecnej formule poziom ligi nadal będzie leciał w dół.
Z ciekawości - co byś zmienił w formule, by poziom ligi wzrósł?
Jeśli mogę się wtrącić, dla mnie jedynym sensownym rozwiązaniem jest ograniczenie ilości zespołów
i realne spadki, a nie zamrażanie rozgrywek
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Sezon 20/21

Post autor: Lynn »

prawda jest taka, że dziś jakikolwiek sensowny poziom w kraju prezentuje może 2,3,4 zespoły z TL,
Mnie cieszy przede wszystkim, że w TL pojawiło się całkiem sporo młodych zawodniczek (19-22 lata), które już prezentują jakiś tam poziom z prespektywą dalszych postępów.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

Lynn pisze:
prawda jest taka, że dziś jakikolwiek sensowny poziom w kraju prezentuje może 2,3,4 zespoły z TL,
Mnie cieszy przede wszystkim, że w TL pojawiło się całkiem sporo młodych zawodniczek (19-22 lata), które już prezentują jakiś tam poziom z prespektywą dalszych postępów.
ze względu na rozwój to na pewno pozytywne, choć i wpływające na obniżenie poziomu ligi
ale też nie każdy młoda zawodniczka zakontraktowana w klubie z TL jest perspektywiczna
dużo tam niestety za przeproszeniem (bez obrazy) zapchaj dziur

ciekaw jestem, które z tych młodych uważasz za perspektywiczne
MuchaLover
Posty: 78
Rejestracja: 22 cze 2016, o 15:27
Płeć: K

Re: Sezon 20/21

Post autor: MuchaLover »

Kinga Hatala nową atakującą Stali Mielec.
xeron
Posty: 195
Rejestracja: 29 maja 2017, o 18:42

Re: Sezon 20/21

Post autor: xeron »

Na jakimś zdjęciu Stali widziałem też ubraną w dres Klaudie Felak.

A propos Stali, przegrały do 0 w Opolu, co uważam za niespodziankę, patrząc jaką sinusoidę prezentuję w tym sezonie Uni Opole.
Płomień pokonuje
Energetyk po korona przerwie pokonuje bez problemu AZS Gliwice. To pokazuje jednak dużą słabość AZSu. Miało być lepiej, ale będzie jak zwykle.

Tarnów w składzie Szpak, Kaczorowska, Cur, Bimkiewicz, Szabó, Pellagrino(!!), Krześlak, nie radzą sobie z uczennicami ze Szczyrku, prym po raz kolejny wiodła Piasecka, która zdobyła prawie 30 punktów.

Płomień po emocjonującym pojedynku pokonuje 3:1 Częstochowiankę i na tą chwilę wskakują na pozycję lidera !!! !!!

W poniedziałek San Pajda wróci po przerwie i rozegra mecz z Solną. W niedziele natomiast do gry wróci Olimpia Jawor, która podejmie Stal Mielec.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

Stal zagrała drugi słaby mecz z rzędu, choć jakby popatrzeć na wyniki, to wcale bardzo dobrych meczów nie miała zbytnio w tym sezonie, z Tarnowem tie break, ze słabym Krosnem do zera, dobry mecz z Czewą, w Nowym Dworze tie break, to samo z Sosnowcem, no i przegrana ze Szczyrkiem i Opolem. Analizując skład Stali, jest na papierze dość mocna, ale pytanie, jaką pracę robi trener, Rabka nieszczególnie doświadczona jest. Poza tym w zeszłym sezonie mówiło się o problemach w wypłatach dla zawodniczek i pytanie, czy temat nie wrócił.

Czy Felak i Hatala będą wzocnieniami? zobaczymy

W Gliwicach będzie lepiej, jak wreszcie zatrudnią trenera i pozwolą mu pracować, co się nie zapowiada zbyt szybko

jeśli chodzi o mecz Tarnowa ze Szczyrkiem, to trudno oceniać zespół po powrocie z korony
mnie tylko cieszy dobra postawa SMS-u, niech się młodzież szkoli i ogrywa, to cenna nauka szczególnie, kiedy po drugiej stronie siatki stają doświadczone zawodniczki

W Jaworze już raczej Stal nie powinna mieć problemu,

A mecz biszkoptów z Solną może być ciekawy, szczególnie, że momentami bardzo fajnie wyglądała gra Solnej w Opolu
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

Tarnów znów pokazał że coś w zespole jest nie tak jak być powinno
Są zawodniczki które powinny zrobić wynik a wyniku nie ma
W tym stylu będą grać to długo sponsorzy tam nie zabawna bo jak na razie to pieniądze wyrzucanie w błoto
Awatar użytkownika
Por.Columbo
Posty: 128
Rejestracja: 10 lis 2018, o 16:51
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Por.Columbo »

Bardzo pozytywnie zaskakuje Solna. Od początku pobytu Weroniki Sobiczewskiej w Opolu widziałem w niej spory potencjał i mocno jej kibicowałem. Nie zrobiła tam jednak znaczącego postępu. W Wieliczce wreszcie dostała pełne zaufanie i widać już progres, szczególnie w mocy i dynamice ataku. Zresztą reszta wieliczańskiej młodzieży także prezentuje się bardzo fajnie, choć trochę nierówno, ale to normalne w przypadku tak młodej drużyny. Mam nadzieję, że sprawią jeszcze sporo niespodzianek w lidze ;)
MuchaLover
Posty: 78
Rejestracja: 22 cze 2016, o 15:27
Płeć: K

Re: Sezon 20/21

Post autor: MuchaLover »

Tarnów takie wielkie zapowiedzi, a bardzo źle się ogląda grę tego zespołu. Ale pieniądze mają, więc pewnie zatrudnią jakąś przyjmującą, bo na tej pozycji jest największy problem. Obecnie najbardziej kibicuje Opolu, Kinga Stronias znowu robi świetną robotę i naprawdę ktoś z Tauron Ligi musi ją w końcu zauważyć!
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

Nie wiem czy jest w kim wybierać jeśli chodzi o ewentualne wzmocnienia dla Tarnowa. Kolejny mecz zawalili i jak tak pójdzie dalej to mogą się pieniądze szybko skończyć. Były zapowiedzi walki o awans a jest walka o utrzymanie. Choć akurat z utrzymaniem raczej problemu nie będą mieli.
Stronias dobrze gra, ale sama jedna zawodniczka nie zrobi wyniku zespołowi. A poza nią libero i rozegraniem trudno doszukać się mocnych punktów. Poza tym z tym trenerem i tym zarządzaniem klubem nie życzę jej sukcesów. Zresztą klub przejadą potężne pieniądze, na poziomie dołu tabeli w TL a awansu od 3 lat nie ma i tylko głupie tłumaczenia.
xeron
Posty: 195
Rejestracja: 29 maja 2017, o 18:42

Re: Sezon 20/21

Post autor: xeron »

Tarnów kolejny sezon gra piach, a skład ma na papierze dobry. Jak widać nazwiska nie grają, a takie zawodniczki jak Kaczorowska, szybko zostały zweryfikowane. Chciałbym powiedzieć, że jest jakieś światełko w tunelu, punkt zaczepienia dla klubu z Tarnowa, ale sam go nie widzę.
Buduję mnie za to postawa Solnej Wieliczka. Sobiczewska po sezonie w Opolu, staję się bardzo dobrą siatkarką. Mam nadzieję, że w formie utrzymają się do końca sezonu, bo fajnie widzieć te młode dziewczyny( średnia wieku pierwszej szóstki to 20,5), które walczą ze starszymi, bardziej doświadczonymi zawodniczkami i wygrywają.
Goscinnie
Posty: 267
Rejestracja: 5 maja 2019, o 18:09
Płeć: M

Re: Sezon 20/21

Post autor: Goscinnie »

Sobiczewska ma wielki potencjał którego pan Włoch nie potrafił wykorzystać, zresztą jak i wiele innych. Wolał wpuszczać na boisko zawodniczki które mu później uciekały i nie były żadną przyszłością dla klubu. Ale pisałem już o tym. Niech się Weronika rozwija. Z całego serca jej kibicuje
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”