Kłopoty Piasta

Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: Robert »

Czyli oznacza to, że Szczecin nie przystąpi do rozgrywek w 1 lidze kobiet? Dopóki piłka w grze... W ubiegłym sezonie też nie było różowo i jakoś się udało. Uważam, że trzeba walczyć do końca i może taka "walka" przyniesie zamierzony skutek. Co będzie jak Piast nie przystąpi do rozgrywek? - Sprzedaż miejsca, gdyż nic innego na chwilę obecną Piast nie wymyśli. Czasu zostaje coraz mniej, a zapewne do końca czerwca muszą już zapaść jakieś decyzje, żeby było wiadomo o co chodzi.

Misieek- trzymam kciuki za to, żeby Piast przystapił do rozgrywek, choć patrząc realnie będzie to bardzo ciężkie.
MisieekSz-n

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: MisieekSz-n »

Z tego co mi wiadomo, dziewczyny już wyjechały ze Szczecina. W czwartek jest spotkanie ze sponsorem(podobno) ostatniej szansy. Jak nie da rady to wystartujemy do sezonu w 2 lidze, z budżetem 200 tyś... Chyba.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: Robert »

Misieek - na dzień dzisiejszy chyba już nie ma drużyny, wszak większość zawodniczek ma już podpisane kontrakty z innymi klubami. Uważam, że jak nie będzie pieniędzy w Piaście to lepiej zacząć od 2 ligi granie niż powtazać błędy AZS-u Poznań i zanotować kolejny spadek.
MisieekSz-n

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: MisieekSz-n »

My się już nawet nie łudzimy, że te zawodniczki zostaną bo jak widać już podpisują kontrakty. Teraz czekamy w której lidze klub wystartuje. Osobiście jako kibice jednak wolimy 2 ligę i walczyć o awans, niż być ''czerwoną latarią'' w 1 lidze tak jak w tym sezonie była to Wisła Kraków.

Uwaga drodzy kibice !
W najbliższy czwartek o godzinie 12:00 w Urzędzie Miasta (sala 161), spotyka się komisja ds. Sportu, na którą może wejść każdy mieszkaniec Szczecina. Kibice Piasta Szczecin mobilizują wszystkich mieszkańców naszego miasta, którym los sportu w Szczecinie leży na sercu i proszą o przybycie na to spotkanie z władzami miasta. W programie przewidziane jest przedstawienie protokołu z poprzedniego posiedzenia władz. W zeszłym tygodniu komisja zobligowała Pana Szycha do znalezienia pieniędzy na Klub Sportowy Piast Szczecin. Przyjdźmy i zobaczymy co się udało zrobić w tej sprawie.

Pokażmy Prezydentowi, że zależy nam na naszym klubie, dlatego jeszcze raz prosimy wszystkich - Czwartek, godzina 11:45 spotykamy się przed urzędem Miasta i idziemy wszyscy razem na to spotkanie! Zabieramy ze sobą barwy oraz kto ma - koszulki, w których promowaliśmy nasz klub na wyjeździe - Floating Garden lub koszulki klubowe! Pokażmy, że zależy nam na klubie!


My się nie poddajemy i będziemy walczyć o nasz klub! ;) Życzcie powodzenia :D
Awatar użytkownika
Picel
Posty: 24
Rejestracja: 15 mar 2008, o 13:57
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: Picel »

Rumia trzyma kciuki ;)
Literka T! Literka P! Literka S! jak TPS!!! ;) http://www.tpsrumia.mojeforum.net/.
MisieekSz-n

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: MisieekSz-n »

Jutro mamy nadzieję, że będzie wszystko wiadome na temat Piasta..
skladak1968
Posty: 20
Rejestracja: 15 maja 2008, o 11:50
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Kontakt:

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: skladak1968 »

AZS KSZO Ostrowiec też trzyma kciuki :)
Awatar użytkownika
Krzys_J.
Posty: 46
Rejestracja: 15 lis 2008, o 22:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: Krzys_J. »

I jakie wieści ze Szczecina ??? :) Oby .. :)
MisieekSz-n

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: MisieekSz-n »

Na czwartkowym posiedzeniu komisji ds. sportu w szczecińskim magistracie miały zapaść pewne decyzje w sprawie ratowania Piasta Szczecin. Miały, ale nie zapadły.
Na posiedzeniu toczyła się ponownie zażarta dyskusja, która za wiele nowego nie wniosła. Wszystkiemu przysłuchiwała się ponad 20-osobowa grupa kibiców, zainteresowana dalszymi losami klubu.
Piast po wycofaniu się sponsora strategicznego - firmy ProKonStal jest na skraju bankructwa. Bez dodatkowej pomocy finansowej ze strony miasta przestanie najprawdopodobniej istnieć. Zdaniem prezesa Piasta Pawła Płuciennika, aby klub wystartował w 1 lidze i powalczył o utrzymanie potrzebuje minimum 400 tys. złotych na cały sezon.
- Ciężko tu mówić o dodatkowych pieniądzach jak jeszcze klub nie rozliczył poprzedniej puli jaką otrzymał z miasta. Przypomnę tylko, że Piast otrzymał już w tym roku 210 tys. zł z promocji i 50 tys. na grupy młodzieżowe - mówi Tomasz Jarmoliński, zastępca Prezydenta Miasta Szczecin.
- My nadal czekamy na schemat organizacyjny klubu - mówił natomiast dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego Robert Szych. - Może lepiej stworzyć zespół na przeczekanie, oparty na juniorkach zasilony 2-3 seniorkami - dodaje.

Z pomysłem nie zgadza się prezes klubu. - Nie pozwolę, aby grać w I lidze zawodniczkami 15-letnimi. To spowoduje, że zespól będzie sromotnie przegrywał. Co wtedy z psychiką tych młodych zawodniczek? Co powiedzą sponsorzy, którzy przecież nie chcą, aby ich firmy były utożsamiane z taką drużyną? - zadaje pytania Paweł Płuciennik, prezes Piasta.
Innego zdania jest Danuta Ciesińska, młodzieżowa trenerka Piasta. - Nie mamy 15-latek tylko 17-letnie dziewczyny. Dwie trenują w SMS-ie Sosnowiec, kolejne zawodniczki Piasta są przecież w RSMS-ie Police. Mamy utalentowaną dziewczynę, która już przebiera w ofertach nie tylko wśród drużyn 1 ligi, ale także ekstraklasy. Mamy utalentowaną młodzież - przekonuje Ciesińska. - Młode siatkarki z województwa zachodniopomorskiego w tym roku wywalczyły przecież srebrny medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Jeśli zespół ten wsparty zostanie czterema doświadczonymi siatkarkami - to jest szansa się utrzymać - dodaje trenerka.

Spotkanie w magistracie zakończyło się… w sumie niczym. Nie wypracowano pomysłu, wariantu klubu, a o pomocy finansowej już nie wspomnieć. Członkowie komisji ds. sportu zobligowali tylko zarząd miasta do poszukania możliwości pomocy klubowi. Aby do tego jednak doszło obie strony muszą jednak znaleźć wspólny środek. Kiedy już to zrobią, może się okazać, że operacja się udała, tylko pacjent zmarł.


Czyli nadal nic nie wiadomo, jednak po rozmowie kibiców z prezydentem na osobności możemy mieć promyk nadziei :)
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: Robert »

Czyli na chwilę obecną - wiem, że nic nie wiem. Masz rację Misieek, ze możę dojść do sytuacji, że operacja się uda, a pacjent umrze. Wiele w tym prawdy. Pisalem o tym wielekorotnie, że tam gdzie jest piłka kopana siatkówka jest na drugim planie i tak jest niestety w przypadku Szczecina.

Dobrze, że Wy kibice "walczycie" o drużynę, o jej byt. Z drugiej strony zawodniczek już nie ma w Szczecinie i pomysł grania juniorkami uważam za mocno chybiony (vide AZS Poznań - drużyna skompletowana za pięc dwunasta i co się stało każdy wie). Szkoda, że nikt w Szczecinie nie widzi problemów Piasta (podobna sytuacja była w poprzednim sezonie w Plomieniu Sonowiec, który po utrzymaniu w PLS "zniknął" z siatkarskiej mapy Polski). Czasu coraz mniej jest dla Pista ponieważ góra do 15-18 czerwca klub musi jasno postawić sprawę, albo przystepuje do rozgrywek 1 ligi, albo nie ponieważ nikt z potencjalnych drużyn chcących odkupić miejsce nie zdecyduje się na to w okresie lipiec - sierpień.
MisieekSz-n

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: MisieekSz-n »

Ale wiecie co jest najgorsze ? Prezydent Miasta oraz jego zastępca są za tym, żeby klub funkcjonował i żeby dać klubowi pieniądze. Może się zdziwicie, ale to wszystko prowadzi Dyrektor Sportu w Szczecinie i jego działania są dość niezrozumiałe i to on wstrzymuję pieniądze dla Piasta... Ale my się nie poddajemy i mimo wszystko uważamy, że pieniądze dla klubu się w końcu znajdą. Tylko, żeby to nie było za późno.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: evija »

Wydaje mi się, że prezydent miasta dobiera sobie współpracowników? czy u Was jest ktoś z przeciwnej opcji politycznej do prezydenta?
U nas Soroko to człowiek ratusza, jak prezio coś zarządzi to tak ma być.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
MisieekSz-n

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: MisieekSz-n »

Z tym, że teraz piłka leży po stronie prezesa klubu. Jeśli prezes Płuciennik przedstawi raport z poprzedniego sezonu, na co pieniądze zostały wydane, to Prezydent będzie w stanie dać klubowi zabezpieczenie finansowe. Ta cała sprawa jest już za daleko rozciągnięta, żeby się do niej powracać. Teraz liczymy na to, że w niedalekiej przyszłości(2 tyg.?) będziemy wiedzieć na czym stoimy. My też jako kibice mamy jakieś plany związane z klubem, więc będziemy o ten klub walczyć. Zresztą już podjęliśmy walkę to się teraz nie wycofamy ;)
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: Robert »

Piast definitywnie nie przystąpi do rozgrywek w I lidze kobiet. Wyobrażam sobie, co czują kibice i fani tej drużyny. Szkoda i żal, to jedyne słowa, które w chwili obecnej przychodzą mi na myśl. Liga bez Szczecina to nie liga. Więcej info na: http://ligowiec.net/news/24410-to-koniec-piasta.html.

Kto zagra w miejsce Szczecina w I lidze, a co z Kaliszem?
MisieekSz-n

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: MisieekSz-n »

No niestety, nasze władze są po prostu - poje****. Powodzenia wam życzę i sukcesów, może jeszcze wrócę tu jako kibic jakieś siatkarskiej szczecińskiej drużyny kobiecej.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: Robert »

Misieek rozumię Twoje rozgoryczenie, cóż dziwi mnie jedna rzecz w Szczecinie miał być mecz piłki kopanej PL - IRL PŁN, na ten mecz miasto Szczecin miało wyłożyć o ile się nie mylę???? 4 mln złotych, a na Piasta mnie było 600 tyś. Misieek popraw mnie jesli się mylę. Tym samym znika z siatkarskiej mapy PL kolejny klub... Przykre
MisieekSz-n

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: MisieekSz-n »

Nie mylisz się, cóż zrobić? Ostatnia szansa w jakiś sponsorach, ale nie znaleźli się jak dotąd, więc nikłe szanse na znalezienie się teraz.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: Robert »

Szczecin to kolejne miasto po Poznaniu, które "ZAORAŁO" siatkówkę. Nie rozumię, czegoś tutaj piłka kopana i dalej pustynia??????? Życzę Pisatowi powtania ia awansu do 1 ligi kobiet, a będzie to cholernie trudne zadanie...
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: mikasa1 »

już kiedyś pisałem - ale jeszcze raz powtórzę - KAŻDE miasto w Polsce na poziomie I ligi chciałoby mieć takiego pomocnika jak Szczecin (w budżecie 210 tys. na seniorki + 50 tys. na juniorki). Wierzcie mi, że w innych miastach kwoty na promocję są znaaaacznie mniejsze. pewnie narażę się kibicom Piasta Szczecin ale budżet Piasta w ostatnim roku był ustawiony przez nowego prezesa (świtna robota marketingowa natomiast dwója za rozwagę) na zasadzie być albo nie być (czyli albbo awansujemy albo .......).
Dlatego rodzą się pytania:
- dlaczego budżet sekcji był znaaaacznie wyższy możliwości klubu
- dlaczego roczna kwota na promocję z miasta (210 tys.) została w całości wykorzystana w pierwszych 3-4 miesiącach
- dlaczego mimo tego powstała dziura znacznie przekraczajaca 150 tys. złotych (nie mówiąc o niespłacaniu długu zawodniczek grających kilka lat temu)
- dlaczego Piast posiadajacy o 30-40% wyższy budżet od pozostałych zespołów I ligi gral tak miernie ( czy nie został popełniony bład podczas transferów )

Wierzcie mi jestem czteroma rękami za Piastem ale przy takiej polityce i gospodarowaniu baaaardzo łatwo połozyć klub co dobitnie prezes Płuciennik pokazał.

A pretensje dotyczące miasta????? - przecież miasto ma być partnerem a nie sponsorem klubu!!!!!!

Pozdrawiam fanów szczecińskiej siatkówki - wierzę, że uda się Piast uratować - ale pod tymi skrzydłami jest to chyba niemożliwe - do tego trzeba odrobiny rozwagi!!!!!!!
Awatar użytkownika
mazia
Redaktor
Redaktor
Posty: 372
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:07
Płeć: K
Lokalizacja: Podłopień/Kraków
Kontakt:

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: mazia »

Dlaczego Szczecin zaorał siatkówke? A dlaczego to od pieniędzy od miasta ma zależeć być albo nie być klubu? Oczywiście poprzez sport promuje sie miasto i miastu powinno zalezec na doru klubów, ale nie rozumiem, dlaczego caly budzet klubu ma pochodzic z pieniędzy miasta. Robert, czytając twoje posty mam wrażenie, że żyjemy w zupełnie różnych krajach. Nie od dziś wiadomo, że to piłka nożna jest "sportem narodowym", ze to ten sport przyciaga sponsorów (a jesli nie przyciaga, to łatwiej ściągnąc tam sponsorów). Szcezcin na tego pecha, a może szczęście, że ma w mieście przynajmniej dwie drużyny z uznaną w danej dyscyplinie marką. W skali kraku to jednak marka Pogoni jest więcej warta niż Piasta. Siatkówka praktycznie zawsze przegrywała z piłką nożną, zwłaszcza kobiecą, która, co dla nikogo tajemnicą być nie powinno, jest znacznie mniej popularna (I iga tym bardziej). Tym bardziej, że teraz Pogoń ma grać w I lidze, czyli na tym samym poziomie co Piast.
Mamy kryzys - podobno. Ale drużynom takim jak Łódź udaje się zebrać spory budżet, w zasadzie nie mając marki. Sponsorzy w zasadzie kupują kota w worku, bo to jakby nie było ten klub to nowy twór. A pomimo zarząd potrafił namówić kilka przedsiębiorstw do sponsorwania.
A jak zachowuje sie zarząd Piasta? "Albo nam dacie pieniądze takie jak chcemy (i to niemałe - bo z takkim budżetem można budować drużynę na awans, a przynajmniej na góre tabeli), albo nie wystartujemy" - wszystko albo nic. A gdzie są jacyś sponsorzy? I nikt mnie nie przekona, że z powodu kryzysu nie ma sponsorów. Są, tylko trzeba ich szukać i namawiać. A co pokazał zarząd Piasta? Lakoniczne - "trwają rozmowy".
Piasta "zaorał"... Piast, a raczej zarząd. Szczerze mówiać, gdybym była na miejscu władz miasta, podjęłabym taką samą decyzję (choć Piastowi kibicuje). Jeśli klub nie potrafi ściągnąc sponsora to chyba brak tam odpowiednich osób na odpowienim miejscu. Wyrzucać ponad pół miliona w błoto, żeby kilka osób moglo się pobawić w kupowanie i bycie faworytem? Jak widac już raz im się to nie udało. Lepiej zainwestować w stadion, bo jak widać mało brakowało, a reprezentacja Polski grałaby tam swój mecz, a z tego tytułu sporo Szczecin mógłby zyskać.
MisieekSz-n

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: MisieekSz-n »

Uwierz mi, tyle ile pism wysłał prezes, tylko ile kilometrów przejechał do różnych firm prezes to naprawdę idzie się załamać.. We wszystkich firmach na początku gadki wychodzą takie słowa : Panie, kryzys jest, za parę miesięcy niech Pan przyjdzie. Naprawdę nie ma sponsorów, jedynego tytularnego sponsora ma II liga koszykówki mężczyzn - AZS 'RADEX' Szczecin. Naprawdę nie jest się w stanie znaleźć sponsora, który da pieniądze. Uwierz mi, bo jestem blisko klubu i wiem jak jest.
Awatar użytkownika
mazia
Redaktor
Redaktor
Posty: 372
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:07
Płeć: K
Lokalizacja: Podłopień/Kraków
Kontakt:

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: mazia »

Nie mówie, że nie jeździ, nie pisze, ale widac mało przekonywujący jest, Co więcej, jeżeli rozmowy prowadzone są w taki sposób jak z miastem, to jak dla mnie powód nieskuteczności jest jasny. Tego typu słowa słyszy niemal każdy prezes.. i niemal każdy wie, że to spora asekuracja firm - no ale cóz - mają do tego prawo, w koncu to ich pieniadze.
I kiedy czego gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: Robert »

Wiele racji jest mazia w tym co piszesz. Ja nie twierdzę, że miasto Szczecin ma dać pieniądze na istnienie czy funkcjonowanie Piasta, można było to inaczej rozegrać, można było szuakć, partnerów, czy sponsorów dla tej drużyny. Podam przykład z własnego podwórka. W DG w klubie wydali folder i napisali na co mogą liczyć potencjalni sponsorzy, czego mogą się spodziewać. Zarząd klubu jak i całe miasto robią wszystko, żeby nie stracić dobroczyńców. Prezydent jest na każdym meczu kosza i siatki. Miasto DG dofinansowuje klub w postaci stypendiów, a reszta sponsorzy i pomniejsze firmy. Teraz mleko się rozłało i drużyny nie ma. Oczywiście, ze trzeba mieć mocną siłę przebicia lub argumenty, które przekonają potencjalnych sponsorów do wyłożenia kasy. Co do Łódzi to również potncjalni sponsorzy nie wiedzą co kupili i zgadzam się z Tobą. W chiwli obecnej została dziura po drużynie i pozostaje pytanie kto przejmie miejsce po Piaście. Jaki klub bedzie na tyle stabilny, że przejmie to miejsce?
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: gonzales »

a co w sytuacji jak nikt po piaście i ewentualnie kaliszu nie będzie chciał wyłożyć jakiejś tam kasy? liga będzie okrojona?
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: Robert »

a co w sytuacji jak nikt po piaście i ewentualnie kaliszu nie będzie chciał wyłożyć jakiejś tam kasy? liga będzie okrojona?
Gonzales ciekawe pytanie? Co będzie. Na chwilę obecną nie widzę drużyny choćby drugoligowej(Legionowo może ma pieniądze na grę w 1 lidze, ale czy skompletują skład, a co w przypadku Biłgoraja?). Kalisz jak do tej pory nie zajął żadnego stanowiska odnośnie gry w 1 lidze i to jest bardzo niepokojące, ponieważ może się okazać, że w lipcu nikt już nie będzie chciał przejąć miejsca po Kaliszu. Byż może choć to tylko moje domysły - Kalisz połączy się z drużyną Calisii, która uzyskała awans do 2 ligi. To wszystko to moje domysły, ale sytuacja na chwilę obecną jest mało ciekawa.
Awatar użytkownika
student
Posty: 69
Rejestracja: 11 sty 2008, o 23:00
Płeć: M

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: student »

Kibice Piasta, trzymam kciuki za szczecińską siatkówkę. W Łodzi była podobna sytuacja; Start na kolanach, ŁKS na progu bankructwa, męskiej siatkówki brak (poza SMS w II l ale to też porażka). Znalazło się kilku ludzi, którzy zaczęli budowę nowej formacji i na razie się udaje. Mam nadzieję, że i u Was coś drgnie, odbijecie się od dna i wrócicie w wielkim stylu. Trzymam kciuki.
MisieekSz-n

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: MisieekSz-n »

Ja już sam nie wiem jak to będzie. Osobiście wolę rozpocząć od 2 ligi, niż być pośmiewiskiem w 1 lidze. A za drużyną i tak będziemy jeździć.
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: mikasa1 »

A mnie się wydaje, że jednak warto w waszym wypadku grać w I lidze. Liga nie bedzie tak mocna i wyrównana w środku jak w zeszłym roku. jest wiele niewiadomych : Piast, Kalisz, Toruń w innych klubach również nie jest wesoło. Wiesz Wasz prezesik niech się nie obraża na cały świat tylko zbiera pieniądze które dają. A pomysł kilka doświadczonych i kilka juniorek jest chyba najlepszym pomysłem na dzień dzisiejszy. Przynajmnije Piast nie zniknie :))
MisieekSz-n

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: MisieekSz-n »

Zniknie...
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Kłopoty Piasta

Post autor: mikasa1 »

Mam nadzieję, że nie :)) - wszak jakieś pieniądze sa w mieście - kilka dobrych juniorek też - więc trzeba zmienić tych co po roku prezesowania połozyli całkowicie na łopatki Piasta i..... do roboty. może zakończyłoby się to w przyszłym roku spadkiem z I do II ligi - ale piast przetrwałby a hasła prezesa (sorki, że się tak niego czepiam ale to dla mnie główny twórca upadku Piasta) że teraz "bierze zabawki i idzie do innej piaskownicy" - patrz trzeba zlikwidować Piasta są przesadzone. Teraz włąsnie zarząd powinien mieć popis gospodarności i sztuki układania zespołu. Nie sztuka jak się to robi wydając w nadmiarze pieniądze przeznaczone również na zbliżający się sezon.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”