Sezon 2008/09 - 19. kolejka

Awatar użytkownika
kibic58 TPS Rumia
Posty: 66
Rejestracja: 7 lut 2009, o 16:24

Sezon 2008/09 - 19. kolejka

Post autor: kibic58 TPS Rumia »

SMS PZPS I Sosnowiec - Budowlani Łódź typ - 0:3
AZS AWF Poznań - Chemik Police typ - 1:3
Wisła Kraków - AZS KSZO Ostrowiec Śl. typ - 2:3
Sokół Chorzów - Budowlani Toruń typ - 2:3
Remagum Mysłowice - Piast Szczecin typ - TPS 3:2
TPS Rumia - pauzuje
Myślę, że dwa mecze 19 kolejki zasługują na szczególną uwagę , ten w Mysłowicach i w Chorzowie.Każdy z nas kibiców pilnie śledzi tabelę i sytuacja na miejscach 1-6 bardzo ciekawa, a tak właściwie od 3 do 7 miejsca. Drużyna, której kibicuję ma pauzę, ale potem zagra jeszcze z drużynami z dołu tabeli. Drużyna z Poznania ma duże kłopoty organizacyjne i nie tylko...Wierzę natomiast w wynik, który wytypowałem, bo w Krakowie będzie wyrównany mecz, a nowy trener KSZO musi w końcu coś ugrać.Bez komentu pozostawiam mecz łodzianek w Sosnowcu.
Pozdrawiam wszystkich sympatyków siatkówki :)
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: PicelTPS »

SMS PZPS I Sosnowiec - Budowlani Łódź typ - 0:3
AZS AWF Poznań - Chemik Police typ - 0:3
Wisła Kraków - AZS KSZO Ostrowiec Śl. typ - 2:3
Sokół Chorzów - Budowlani Toruń typ - 3:1
Remagum Mysłowice - Piast Szczecin 1:3

W Sosnowcu Budowlani bez problemów zainkasują 3 pkt, również Chemik zdobędzie 3 pkt chociaż wolałbym by poznanianki zdobyły chociaż punkcik w tym meczu. Spotkanie w Krakowie będzie na pewno bardzo zacięte, play offy się zbliżają więc oba zespoły będą bić się o jak najlepszą pozycję przed decydującymi meczami o utrzymanie. Obstawiam tutaj zwycięstwo KSZO po pięciosetowej walce. Budowlanym Toruń będzie ciężko wygrać z Chorzowem na ich parkiecie. Ostatnio w hali Sokoła poległ Piast Szczecin, a więc obstawiam 3:1 dla Sokoła. Na śląsku szykuje się ciekawy pojedynek. Czy Piast zatrzyma rozpędzoną lokomotywę z Mysłowic która wygrała bodajże 5 ostatnich meczów ??? Ja w to wierzę i obstawiam zwycięstwo Piasta.
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: pek »

WISŁA ENION ENERGIA KRAKÓW - AZS KSZO OSTROWIEC ŚW.
Sobota, 14 lutego, godz. 15
Hala główna przy ul. Reymonta 22
Wstęp wolny
Awatar użytkownika
kibic58 TPS Rumia
Posty: 66
Rejestracja: 7 lut 2009, o 16:24

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: kibic58 TPS Rumia »

Wisła będzie walczyć do upadłego, ale ekipa z Sosnowca też latwo skóry nie sprzeda. Przekonamy sie w sobotę . Prośba do pek : podaj wynik po zakończeniu meczu na forum. Pozdro z Rumi :D
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: pek »

Budowlani - Wisła 3:1. Nie znam jeszcze wyników w setach, pierwszy na przewagi dla Wisły.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: Robert »

SMS - Łódź Mimo całej sympatii dla młodych zawodniczek typuję 1:3. SMS w ostatnich meczach grał drugim "garniturem", poza tym niektóre zawodniczki są kontuzjowane i ciężko będzie myśleć choćby o jednym punkcie. Łódź płynie do pierwszego miejsca i tak raczej już zostanie.

Mysłowice - Szczecin. Typuję 3:1 dla Mysłowic. Ostatnio MOSiR jest w dobrej formie i wygrał ważne spotkania. Uważam, że w tym meczu dziewczyny beniaminka też powinny zagrać na najwyższych obrotach i powinny zgarnąć pełną pulę. Piast gra w kratkę raz dobrze, raz źle i na wyjazdach w ważnych meczach przegrywa.

Chorzów - Toruń Typ 3:1 dla Chorzowa. Sokół będzie chciał się odbudować po porażce w Mysłowicach. Zapewne zwycięstwo za trzy punkty pozwoli tej drużynie zająć drugie miejsce. Porażka Sokoła sprawi, że do samego końca chorzowianki będą musiały walczyć o drugą lokatę. Toruń jak na razie pod "dowództwem" trenera Soji wygrywa i będzie chciał wygrać to spotkanie. Wg mnie to najciekawszy mecz nadchodzącej kolejki.

Poznań - Police Typ 1:3. Poznań ma kłopoty wszelakiej natury i to nie służy graniu w siatkówkę a szkoda, gdyż drużyna jest całkiem ciekawa. Obrona ligowego bytu nie będzie łatwym zadaniem przez Poznań. Police walczą o "coś" więcej niż szóste miejsce. Wygrana w Poznaniu sprawi, że Police mogą realnie pomyśleć o czwartym miejscu.

Wisła - Ostrowiec Świętokrzyski. Typ 3:2 dla Wisły Wisła będzie chciała wygrać to spotkanie, gdyż jest to ostatnia szansa na grę z wyższego miejsca w tabeli w meczach o utrzymanie się w 1 lidze. Z kolei KSZO łatwo nie odda punktów i zapowiada się ciekawe spotkanie.
Awatar użytkownika
kibic58 TPS Rumia
Posty: 66
Rejestracja: 7 lut 2009, o 16:24

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: kibic58 TPS Rumia »

do pek : daj info o wyniku
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: PicelTPS »

u góry napisał, ze 3:1 dla Torunia, chyba , że tobie Andrzej chodzi o to by dał jak najszybciej wynik meczu sobotniego ;)
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: pek »

BUDOWLANI NESTA Toruń – WISŁA ENION ENERGIA Kraków 3:1 (23:25, 25:17, 25:20, 25:21)
WISŁA: Filip, Warchoł, Surma, Hatala, Gasidło, Rusinek oraz Przybyło (l), Śliwa (l), Stojek, Kuskowska.

Więcej o meczu tutaj:
http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1563
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: mikasa1 »

I kilka słów ode mnie:
SMS - Łódź - raczej jednostronny mecz - tylko duuuża dekoncentracja pozwoli gospodyniom ugrać seta.
Mój typ 0:3
Mysłowice - Szczecin - mysłowiczanki poszły z formą wyraźnie w górę i sadzę, że moga pokusić się o niespodziankę lub choćby jeden punkcik
Mój typ 2:3
Chorzów - Toruń - chorzowianki grają w kratkę - w pierwszej rundzie wygraly wszystkie mecze na wyjeździe w tej rundzie raczej zwycięstwa u siebie. Bardzo ważny mecz dla obu zespołów - toruń walczy o czwórkę a strata punktu przez chorzowianki spowoduje, że sytuacja w tabeli jeszczebardziej sie zagęści.
Mój typ 3:1
Poznań - Police Typ 1:3 - poznanianki grając nieźle .... przegrywają - ale sądzę, że w tym meczu mają szansę coś ugrać.
Mój typ 2:3
Wisła - Ostrowiec Świętokrzyski.- ważny mecz o rozstawienie w play-off. mecz będzie bardzo wyrównany.
Mój typ 3:2
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: jasson »

A to moje...

SMS PZPS I Sosnowiec - Budowlani Łódź typ - 0:3,
AZS AWF Poznań - Chemik Police typ - 3:2,
Wisła Kraków - AZS KSZO Ostrowiec Śl. typ - 3:2,
Sokół Chorzów - Budowlani Toruń typ - 3:2
Remagum Mysłowice - Piast Szczecin typ - 3:1
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 159
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: Macka »

SMS PZPS I Sosnowiec - Budowlani Łódź typ - 0:3,
AZS AWF Poznań - Chemik Police typ - 3:2,
Wisła Kraków - AZS KSZO Ostrowiec Śl. typ - 3:1,
Sokół Chorzów - Budowlani Toruń typ - 3:2
Remagum Mysłowice - Piast Szczecin typ - 2:3
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: pek »

WISŁA ENION ENERGIA Kraków - AZS KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (19:25, 21:25, 18:25)
Więcej o meczu tutaj:
http://www.siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1568
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: mikasa1 »

W Chorzowie bardzo ciekawy i emocjonujący mecz. Walka i każdą piłkę, świetne obrony i klasowe ataki. W każdym secie końcówki były dość nerwowe na przewagi - troszkę tą nerwowość podnieśli sędziowe podejmując kontrowensyjne decyzje akurat w decydujących partiach meczu (mylili się sprawiedliwie w obie strony). W pierwszym secie kilka piłek setowych miały torunianki, w drugim chorzowianki odskoczyły na 4 punkty (14:11) tracąc nastepnie siedem czy osiem punktów prawie pod rząd. W trzecim chorzowianki osiągnęły kilkupunktową przewagę ale torunianki nie daly za wygrana i wyrównały. Ostatnie słowo należało jednak do Chorzowa. Gra torunianek oparta głównie na Krawulskiej i Cabańskiej i obejściach Soji. U gospodyń każda dziewczyna wnosiła sporo do zespołu. Jedynie razić mogło w Sokole ponownie (jak w meczu z Piastem) kilkanaście zepsutych zagrywek. Chorzowianki poraz kolejny pokazały, że w meczach z trudnymi rywalami potrafią grac dobrze i skutecznie natomiast w meczach ze słabszymi zespołami brakuje pełnej mobilizacji i adrenaliny.
akakiusz
Posty: 10
Rejestracja: 18 cze 2008, o 18:34

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: akakiusz »

Może mi ktoś wytłumaczyć taktykę Wisły?? Kinga Hatala gra na prawym skrzydle ok, dobry pomysł, tylko po co przyjmuje zagrywkę?? Co się dzieje z Gabrielą Gasidło to nie mam pojęcia... w drugiej linii kiedy tylko się da wchodzi za nią libero, nominalnie przyjmująca, a prawie wcale nie przyjmuje... Zmiany wybijają ją kompletnie z gry, po bardzo dobrym początku sezonu to już nie ta zawodniczka... Nie wiem co mają na celu takie roszady, czemu Gasidło tak jak na początku sezonu nie przyjmuje zagrywki, po co robi to Hatala, przez co traci swoje atuty w ataku, oświeci mnie ktoś??
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: mikasa1 »

No i robi się po tej kolejce baaaardzo ciekawie. Miejsca 1-2 są raczej niezagrożone natomiast walka o 3-7 nabiera rumieńców.
Toruń - który aktualnie jest trzeci ma dwa bardzo trudne mecze (Szczecin i Mysłowice). Sądzę, że zdobędzie w tych meczach 2 punkty. Będzie ich miał w sumie 33
Szczecin - który aktualnie jest czwarty zostają (Toruń,Ostrowiec,Police). Sądzę, że zdobędzie 6 punktów. Będzie ich miał w sumie 35
Police - aktualnie piąte zostają(Poznań,Kraków,Chorzów,Szczecin). Sądzę, że zdobędzie 7 punktów. W sumie będzie miał 35
Mysłowice -aktualnie szóste zostają(Toruń,Ostrowiec). Obstawiam, że zdobędą 5 punktów. W sumie 33
Rumia - aktualnie siódme miejsce zostają (Sosnowiec, Poznań, Kraków). Obstawiam na 7-8 punktów. W sumie 33- 34
Będzie więc, very ciekawie i zespół który teraz marzy o 1-4 może grać o pozostanie.
Ciekawy jestem Waszych opinii ?????
W meczach o pozostanie pozycje raczej juz się nie zmienią.
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: gonzales »

wg moich skromnych obliczeń może wyglądać tak
3.piast 35
4.police 35
5.rumia 34
6.toruń 34
7.mysłowice 32
8 kszo 19
9.wisła 16
10.azs 13
mysłowice -azs - wygrana mosiru { bardziej poukładany zespół, poznaniowi brakło czasu }
kszo-wisła - wygrana kszo {po odejściu super duetu" L " zaczyna grać }
czyli wisła i azs poznań leci do 2 ligi { za ambitne plany jak na w sumie 2 ligowy skład wisły } a mosir i kszo gra turniej z drużynami z miejsc 3 i 4 turnieju mistrzów
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: Robert »

Łódź w Sosnowcu zagrała na 50 % możliwości i tak odniosła zwycięstwo. Drużynie z Sosnowca nie można odmówić woli walki i ambicji. Tak jak typowałem zwycięstwo w jednym secie tak też się stało. Joanna Wołosz- rozgrywająca SMS-u po tym sezonie, zapewne znajdzie się w ktorymś z klubów z PlusLigi Kobiet. Łódź może spokojnie przygotowywać się do play-offów.

Uważam że po najbliższej kolejce wiele może się rozstrzygnąć. Według mnie - o czym pisałem wcześniej- najłatwiejsze mecze ma Rumia i jak wygra wszystkie za 3 punkty jest w pierwszej czwórce.

Piast - ma jeszcze dwa wyjazdy, a wiadomo jak gra ta drużyna na wyjazdach. W Policach pan Bujek będzie chciał zapewne wygrać mecz z lokalnym rywalem i udowodnić, że to Chemik jest lepszą ekipą. Zapowiadają się w ostatniej kolejce prawdziwe emocje (w Policach). Poza tym mecz w Toruniu dla Piasta może być meczem o pierwszą czwórkę, przegrana za 3 pkt postawi szczecinianki w trudnej sytuacji. 3 punkty z KSZO na własnym terenie Piast powinien raczej zdobyć, ale może okazać się to za mało.

Toruń dwa trudne mecze - w/ w z Piastem i w Mysłowicach. Jeśli Toruń chce grać o pierwszą czwórkę musi wygrać oba mecze za 3 pkt. Starata pkt może pozbawić tą drużynę prawa gfry o msc 1-4.

Mysłowice - muzą wygrać dw mecze za 3 pkt z KSZO na wyjeździe i u siebie z Toruniem aby awansować do szóstki. Zobaczymy czy dadzą radę, gdyż nie będą to łatwe spotkania.

Police - rozdają karty. Wystarczy (oczywiście to tylko teoria i spekulacje), że wygrają trzy mecze spośród czterech za 3 pkt i mają 4 msc.
Tak jak pisał mikasa będzie ciekawie i gorąco.

Na dole KSZO podniosło się i tak jak powiedzial trener Murdza po meczu w Sosnowcu walczą o jak najwyższe miejsce przed decydującymi meczami i jak na razie udało im się wygrać dwa, a w zanadrzu mają jeszcze u siebie mecze z Chorzowem i Mysłowicami. Wisła po porażce z KSZO znalazła się w bardzo cięzkiej sytuacji i ostatnie trzy mecze zagra z wyżej notowanymi rywalami.
Awatar użytkownika
mazia
Redaktor
Redaktor
Posty: 372
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:07
Płeć: K
Lokalizacja: Podłopień/Kraków
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: mazia »

akakiusz pisze:Może mi ktoś wytłumaczyć taktykę Wisły?? Kinga Hatala gra na prawym skrzydle ok, dobry pomysł, tylko po co przyjmuje zagrywkę?? Co się dzieje z Gabrielą Gasidło to nie mam pojęcia... w drugiej linii kiedy tylko się da wchodzi za nią libero, nominalnie przyjmująca, a prawie wcale nie przyjmuje... Zmiany wybijają ją kompletnie z gry, po bardzo dobrym początku sezonu to już nie ta zawodniczka... Nie wiem co mają na celu takie roszady, czemu Gasidło tak jak na początku sezonu nie przyjmuje zagrywki, po co robi to Hatala, przez co traci swoje atuty w ataku, oświeci mnie ktoś??
Gabryśka grywała na przyjęciu, ale częściej można ja oglądać po przekątnej z rozgrywającą(w trakcie meczu często cię to zmieniało). Obecnie zdolnych do gry jest 7 zawodniczek (tak na siłę nazbieranych bo kilku z nich przydałoby się kilka dni odpoczynku). W przyjęciu ok gra tylko Pestka, reszta zalezy od dnia. Brakuje tam doświadczonej dziewczyny. W tej sytuacji akurat Kinga, która grała w zeszłym sezonie kilka meczów na przyjęciu jest wlasnie zawodniczką z doświadczeniem. Na przyjęciu grala już w tym sezonie (np. w meczu z Sokołem) Surma. Gabryśka to bardzo zdolna zawodniczka, ale w przyjmowaniu zagrywki raczej się nie przyda. W obecnej chwili, kiedy siła ataku opiera się na środku, bardzo ważne jest dobre przyjęcie. Dlatego te wszystkie roszady... tak prznajmniej ja to widze.
I kiedy czego gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: gonzales »

a dlaczego w wiśle jest zdolnych do gry tylko 7 zawodniczek ????kontuzje czy choroby {kontuzje w większości przypadków mogą być pochodną złego przygotowania do sezonu , choroba wiadomo nie wybiera ,ale profesjonalnego zawodnika wyróżnia od amatora dbanie o własne zdrowie }
Awatar użytkownika
Numokebe
Posty: 26
Rejestracja: 4 sty 2009, o 23:40
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: Numokebe »

Toruń - (Szczecin i Mysłowice)3 punkty w meczu z myslowicami. 34pkt na koniec
Szczecin - (Toruń,Ostrowiec,Police). 8 punktów. Będzie ich miał w sumie 36 ,w Toruniu i w Policach zagraja jak u siebie(Torun 70 kibicow, Police tez cos kolo tego)
Police - (Poznań,Kraków,Chorzów,Szczecin). punktów 6. W sumie będzie miał 34
Mysłowice -(Toruń,Ostrowiec). 3 punkty. W sumie 31
Rumia - (Sosnowiec, Poznań, Kraków). Obstawiam na 8 punktów. W sumie 34


1.ŁÓDZ
2,CHORZÓW
3.SZCZECIN
4TORUN
5POLICE
6RUMIA
7MYSLOWICE
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: Robert »

Nadal uważam, żę Piast nie wygra w Toruniu, gdyż w meczach z wyżej notowanymi rywalami lub o zbliżonych umiejętnościach Piast przegrywał i naprawdę w Toruniu musi dojść do cudu, żeby Piast tam wygrał. Prosze prześledźic wyniki Piasta na wyjazdach:
Sokół - Piast 3:1, Mysłowice -Piast 3:2, Rumia-Piast 3:2, SMS - Piast 3:1, Łódź - Piast 3:0. Oraz zwycięstwa nad niżej notowanymi rywalami: Wisła - Piast 0:3, męki w Ostrowcu Św i zwycięstwo 3:2, oraz zwycięstwo ze słabiutkim Poznaniem 3:0. Już sama wyliczanka wskazuje, że Piast będzie miał naprawdę pod górę w Toruniu dlatego uważam, że bliżej wygrania tego meczu są Budowlane Toruń, gdyż ewentualna porażka możę pozbawić ich gry w pierwszej szóstce. W przypadku Szczecina wszystko rozstrzygnie się w meczu w Policach z tamtejszym Chemikiem.
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: PicelTPS »

szykuje się ładna nerwówka na koniec sezonu zasadniczego
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: jasson »

Cieszę się że Mysłowice wygrały z Piastem i udowodniły młodocianym kibicom z Rumi że wygrana tydzień temu z Sokołem to nie był przypadek.

Typowanie kto zajmie miejsce w czwórce a kto będzie walczył w play-out jest dziś strasznie ciężkie. Oprócz Łodzi i Chorzowa wszyscy o coś walczą. Ostatnie trzy zespoły też muszą wygrywać by zająć miejsce 8 i mieć przewagę parkietu. Więc emocji nie zabraknie do końca.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: Robert »

Jasson - Mysłowice powinny wygrać 3:0, a nie 3:2,. Kufel proszony jest o opisanie co działo się na meczu, gdyż zwycięstwo za 3 pkt było w zasięgu ręki MOSiR-u. Ten stracony punkt może odbić się czkawką na drużynie z Mysłowic.
ttb
Posty: 32
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 22:37

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: ttb »

Robert - jak Mysłowice powinny wygrac 3go seta - skoro go przegrały 19:25 - to jest bardzo duza różnica. Gdyby wygrywały np. 24:20 i mialy 10 pilek meczowych a przegrały, to wtedy mozna napisac jak ty to zrobiles(no chyba, ze napisales to w formie życzenia).
A cały wynik wyglada tak: Remagum Mysłowice - Piast Szczecin 3:2 [25:18, 25:16, 19:25, 15:25, 15:10].
Wyglada na to, ze w kazdym secie była gra do jednej bramki. Ale oczywiscie czekamy na opisik naocznego swiatka:)
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: PicelTPS »

jasson pisze:Cieszę się że Mysłowice wygrały z Piastem i udowodniły młodocianym kibicom z Rumi że wygrana tydzień temu z Sokołem to nie był przypadek.

Typowanie kto zajmie miejsce w czwórce a kto będzie walczył w play-out jest dziś strasznie ciężkie. Oprócz Łodzi i Chorzowa wszyscy o coś walczą. Ostatnie trzy zespoły też muszą wygrywać by zająć miejsce 8 i mieć przewagę parkietu. Więc emocji nie zabraknie do końca.
Sam jesteś młodocianym kibicem. Każdy z kibiców z Rumi z młyna jest pełnoletni. Jeśli tego nie wiesz to nie gadaj głupot.
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: jasson »

A już myślałem że pokornie spuścisz głowę i przeprosisz za ubiegłotygodniowe wpisy...

Kiedyś wrzuciłeś tu swoją fotkę i naprawdę te kilka osób z bębnami (młyn?) wyglądała jak grupa młodocianych fanów. W dodatku te napinki o sprzedawaniu meczu przez Sokoła... Jeśli się poczułeś urażony to sory.
Awatar użytkownika
kufel
Posty: 175
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: kufel »

A co tu jest do pisania. Pierwsze dwa sety Piast nie istniał, drugie dwa sety REMAGUM nie istniał. Po grze w pierwszych dwóch chyba nie było człowieka na hali, który obstawiał by 5 setów. Mysłowicom wychodziło wszystko. Na 3 set wyszła jakby inna drużyna. Słynne mysłowickie przestoje. Nie może być tak, że się traci 10 punktów z rzędu jak było w 4 secie. Przy 5:5 wychodzi Paulina Chojnacka na zagrywkę i schodzi z niej przy stanie 15:5. Żeńska siatkówka. A tak poza tym to czytam sobie co kolejkę na forum Wasze typy i przewidywania i jak widzę rzadko, albo wcale się coś sprawdza. Myśmy w Mysłowicach po chyba 5 czy 6 kolejce zrobili taką małą symulację wynikową a przy 12 wylądowała w koszu :D
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Sezon 2008/2009. 19 kolejka.

Post autor: mikasa1 »

kufel - wiesz doskonale, że typy na forum to rodzaj zabawy - a że co tydzień mamy kilka niespodzianek ???- to jak sam mówiłeś żeńska siatkówka. A sam sądziłeś, że mysłowice w 12 pierwszych meczach zdobędą 12 punktów a w ostatnich 6 meczach 16 ?????. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”