Sezon 2008/09 - 22. kolejka

PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Sezon 2008/09 - 22. kolejka

Post autor: PicelTPS »

Może czas już poruszyć temat zbliżającej się już wielkimi krokami ostatniej kolejki sezonu zasadniczego w I lidze ;) ???

AZS KSZO Ostrowiec Św. - Remagum Mysłowice 1:3
Chemik Police - Piast Szczecin 3:2
Budowlani Łódź - Sokół Chorzów 3:1
TPS Rumia - Wisła Kraków tradycyjnie nie typuje ;)
SMS PZPS I Sosnowiec - AZS AWF Poznań 2:3
Budowlani Toruń pauzuje
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: evija »

Podejrzewam, że ciekawym widowiskiem będzie mecz AZS Kszo z Mysłowicami, a w Toruniu będzie stres w tym czasie...
Derby zachodniopomorskiego też będą zacięte - stawiam na Police. A w Sosnowcu kibicuję Poznaniowi, żeby wygrały za 3pt. Łodź pewnie zrobi swoje, może seta straci, natomiast Rumia mam nadzieję, że zdobędzie 3 pt :) To tyle typów i życzeń. Życzę sobie, by Budowlani T. nie grali o utrzymanie, mam nadzieję, że się utrzymają teraz bez konieczności walki o ligę, ale to już nie od nich teraz zależy.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Numokebe
Posty: 26
Rejestracja: 4 sty 2009, o 23:40
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: Numokebe »

AZS KSZO Ostrowiec Św. - Remagum Mysłowice 1:3
Chemik Police - Piast Szczecin 1:3
Budowlani Łódź - Sokół Chorzów 3:2
TPS Rumia - Wisła Kraków 3:1, chociaz licze na jakis fart i urwanie pkt przez Wisłe i 2 miejsca w play offach na zachodnipomorskiego.
SMS PZPS I Sosnowiec - AZS AWF Poznań 1:3
Budowlani Toruń pauzuje
Awatar użytkownika
kibic58 TPS Rumia
Posty: 66
Rejestracja: 7 lut 2009, o 16:24

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: kibic58 TPS Rumia »

Nie typuję żadnego meczu , aby nie zapeszyć. TPS ma realną szansę aby uplasować się na miejscu 1-4 co jest równoznaczne z udziałem w walce o Plus ligę. Jeszcze nie wiem jaki będzie wynik meczu z Wisłą, a od tego dużo zależy... Zobaczymy .. Pozdrawiam wszystkich k58 :D
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: mikasa1 »

I kilka słów na temat zbliżającej sie kolejki:
AZS KSZO Ostrowiec Św. - Remagum Mysłowice - Kszo to już nie ten sam zespół co na początku sezonu - widać znaczny postęp w grze - ciekawe czy opromienione zwycięstwem nad Piastem odprawią z kwitkiem mysłowiczanki dla których chocby dwa punkty będą sukcesem - jakim niewątpliwie byłoby 5-6 miejsce w ligowej tabeli na zakończenie sezonu.
Mój typ 3:2
Chemik Police - Piast Szczecin - poważnie wątpię po tym co mówił trener Bujek - rozluźnienie w zespole itp. aby policzanki zawalczyły o zwycięstwo.
Mój typ 1:3
Budowlani Łódź - Sokół Chorzów - taki typowy mecz o nic..... a jednak :) . Pewnie oba zespoły zagrają na maksa - wszak można pokazać przeciwnikowi kto rządzi w lidze.
Mój typ 3:1 lub 2:3
TPS Rumia - Wisła Kraków tradycyjnie - gospodynie mają realną szansę na trzecie miejsce - i pewnie zdobędą trzy punkty. Wszak przeciwnik nie należy do "górnej" półki.
Mój typ 3:0
SMS PZPS I Sosnowiec - AZS AWF Poznań - sosnowiczanki w tym roku zawodzą na całej lini i pewnie tak będzie tym razem.
Mój typ 1:3
Budowlani Toruń pauzuje
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: jasson »

AZS KSZO Ostrowiec Św. - Remagum Mysłowice 2:3, mecz kolejki mimo że tylko goście o coś grają
Chemik Police - Piast Szczecin 1:3, jak Piast wygra za 3pkt to na Łódź trafi dopiero w finale
Budowlani Łódź - Sokół Chorzów 3:0, Niemczyk zagra więc nie będzie emocji
TPS Rumia - Wisła Kraków 3:0 i niespodzianka sezonu stanie się faktem (Rumia w "4")
SMS PZPS I Sosnowiec - AZS AWF Poznań 1:3, gospodynie grają kadetkami a to za mało na przeciętny Poznań
prokonstal
Posty: 114
Rejestracja: 22 lut 2009, o 13:15
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: prokonstal »

AZS KSZO Osrowiec Świętokrzyski - Remagum Mysłowice (1:3)
Nie po to awansowały do I ligi żeby zaraz z niej spadać, tym bardziej, że mają szansę na pierwszą szóstkę.

Chemik Police - Piast Szczecin (2:3)
Chyba nikt nie wyobraża sobie, że ten mecz nie zakończy się tie-breakiem. Oczywiście nie ma innego rozwiązania jak wygrana Piasta. Nawet nie myśle o tym, że nie będzie ich w czwórce :D

Budowlani Łódź - Sokół Chorzów (3:1)
Sokół swego miejsa w tabeli nie zmieni, a Budowlane udowodnią, że po rundzie zasadniczej są najlepsze. Zgadzam się też z tym, że szale zwycięstwa przechyli prawdopodobnie Małgorzata Niemczyk.

TPS Rumia - Wisła Kraków (3:2)
Ja tu węszyłbym niespodziankę. Wiślaczki to nie pachołki i napewno się nie położą. Rumia już myśli o czwórce, ale to jeszcze ten ostatni mecz trzeba wymęczć.

Sosnowiec - Poznań (2:3)
To poprostu intuicja. Mecz na dole tabeli, może być wyrównany.
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: gonzales »

witam
nie przypominam sobie żeby mosir mysłowice awansował do 1 ligi w obecnym sezonie??????? ;) {wg mnie wygra dzisiaj kszo bo dziewczyny pod nowym trenerem odblokowały się i grają bez presji a mosir zupełnie odwrotnie, dla przypomnienia co było w ostatniej kolejce w szczecinie } :]
p.s. czy wszystkie mecze dzisiaj są o godz. 17 tej ?
Awatar użytkownika
Krzys_J.
Posty: 46
Rejestracja: 15 lis 2008, o 22:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: Krzys_J. »

Potwierdzam słowo prokonstala.MOSiR Mysłowice awansował w tym sezonie do I Ligi i jest Beniaminkiem.Gonzales TY figlarzu ;) Wszystkie mecze o godz. 17 00 !! TPS Rumia też :).Pozdrawiam wszystkich kibiców.Niech wygrają lepsi.Bez układów w sporcie :)
Awatar użytkownika
kibic58 TPS Rumia
Posty: 66
Rejestracja: 7 lut 2009, o 16:24

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: kibic58 TPS Rumia »

jasson pisze:AZS KSZO Ostrowiec Św. - Remagum Mysłowice 2:3, mecz kolejki mimo że tylko goście o coś grają
Chemik Police - Piast Szczecin 1:3, jak Piast wygra za 3pkt to na Łódź trafi dopiero w finale
Budowlani Łódź - Sokół Chorzów 3:0, Niemczyk zagra więc nie będzie emocji
TPS Rumia - Wisła Kraków 3:0 i niespodzianka sezonu stanie się faktem (Rumia w "4")
SMS PZPS I Sosnowiec - AZS AWF Poznań 1:3, gospodynie grają kadetkami a to za mało na przeciętny Poznań
Obyś jasson miał rację i Rumia znajdzie sie w czwórce . Prawie nikt w Polsce w nas nie wierzył i trwały dyskusje na temat wykupienia I ligi. Zespół został wzmocniony trzema zawodniczkami zasiliły nas: Kinga Kasprzak, Joanna Kocemba i Sandra Biernatek . Cały sezon gramy jedną rozgrywającą i jakoś nam się wiedzie. Celem zakładanym przed sezonem było zajęcie 6 miejsca i to się już udało.Apetyt wzrasta jednak w miarę jedzenia i zobaczymy jaki będzie miał przebieg mecz z Wisłą. :D
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: gonzales »

do przedmówców
mosir mysłowice kupił miejsce od bełchatowa jak zresztą prawie całą drużynę ,więc przestańcie wprowadzać w błąd kibiców ,że awansowali, przegrali walkę z mks andrychów ,który zresztą też odsprzedał miejsce tym razem rumi{z tym ,że tutaj nie nastąpiło takie przemeblowanie składu} to tyle w tym temacie
viking
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 08:57

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: viking »

witam i pozdrawiam

Rzadko bawię sie w typowanie - ale dzis sprobuję

AZS KSZO Ostrowiec Św. - Remagum Mysłowice 3:1
Chemik Police - Piast Szczecin 2:3
Budowlani Łódź - Sokół Chorzów 3:1
TPS Rumia - Wisła Kraków 3:0,
SMS PZPS I Sosnowiec - AZS AWF Poznań 3:2

powteirdzam, ze gonzales ma racje
Mosir Mysłowice kupił miejsce od Bełchatowa jak zresztą prawie całą drużynę (czy wg mnie powinien nazywać się "REMAGUM" COSMOS Mosir- Mysłowice)- dokładnie 8 zawodniczek i w efekcie na boisku występuje przewaznie 5 kupionych oraz jedynaczka Mosir-u Olszówka. Cała gra przed rozgrywkami została ustawiona pod chorą "gwiazdę " (notabene polecona jako "czarny opalony koń" przez znanego I trenera Dąbrowy G., który łatwo za "duże pieniądze" pozbył się "kłopotu).Toteż I trener na własne życzenie, pierwsza rundę miał w "plecy". A gwiazda - w myśl powiedzenia - "czy się stoi czy się leży" - kasa z kontraktu się należy (szkoda, ze to musi trwać jeszcze kolejny rok). Widzę "optymistyczne" notowania na dzisiejszy mecz, zespołu z Mysłowic?, - z głębi duszy chciałbym aby wywalczyły to 6 miejsce?, oglądałem większość meczy i uważam , ze to byłoby nie sprawiedliwe wobec innych drużyn, gdyby ta drużyna "cudem" za wielkie pieniądze " zajeła 6 miejsce. Realnie , wydaje mi się, (mogę się mylić) że Mosir - będzie walczył do końca maja o utrzymanie się w lidze. Jeżeli się utrzyma to będę postulował, aby trener kupił kolejne 8 zawodniczek na nowy sezon - hihihi.
prokonstal
Posty: 114
Rejestracja: 22 lut 2009, o 13:15
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: prokonstal »

Tak czy siak, nie po to WYKUPYWAŁY sobie miejsce, żeby teraz wylecieć z pierwszej ligi.
Przyznaje się, że nie znałem szczegółów zespołu z Mysłowic i dlatego podziwiałem tą drużynę, że tak dobrze zaczyna... :]
prokonstal
Posty: 114
Rejestracja: 22 lut 2009, o 13:15
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: prokonstal »

Jaki ten los przewrotny :D
Toruń przez cały sezon za Sokołem i Łodzią, a teraz walczy o utrzymanie.
Piast trzeci czyli praktycznie załozenie przed sezonowe spełnione.
No i Remagum jednak w szóstce.
Faktycznie humanitarniej byłoby gdyby to Toruń zajął szóstą pozycję skoro Mysłowice I ligę odkupiły i grają praktycznie składem byłej skry :)
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: jasson »

Mysłowice kupiły miejsce od Skry Bełchatów ale nie skład. Z tego co pamiętam to ze Skry do Morisu przeszła tylko rezerwowa Kubieniec...

Ostatnia kolejka wyjątkowo bez niespodzianek. Nie znam wyniku z Łodzi ale resztę spotkań udało się trafić prawie w 100%.
Toruń więc powalczy w barażach i to na pewno niespodzianka in minus. Uważam że zwolnienie Openchowskiej nastąpiło zbyt późno. A Mysłowicom się śliznęło choć ostatnia seria zwycięstw robi wrażenie. Przed sezonem typowałem ten zespół nawet do czwórki ale kilka transferów okazało się niewypałem.
Piast też ledwo doczłapał do PO choć gdyby ostatni mecz nie grał w Policach to raczej by już dziś skończył sezon. No i Rumia - niespodziewanie znalazała się w czwórce. Przyznam że sam w to długo wątpiłem. Gratulacje.
Na dole Wisła, Poznań i KSZO czyli planowo. Pierwsze dwa zespoły chyba do spadku...
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: Robert »

W ubiegłym sezonie Toruń grał podobnie, pierwsza runda bardzo dobrze, a rewanże poniżej oczkiewań. Różnica polega na tym, że w ubiegłym sezonie Toruń pozostał w 1 lidze, a w tym sezonie musi stoczyć ciężką batalię o pozostanie. Ja wiem, czy los jest przewrotny? Możemy sobie gdybać, co byłoby gdyby.. i możnapodać bardzo dużo przykładów z tego sezonu. Cóż każda drużyna jest kowalem swojego losu, jdenym się udało, a inni muszą grać w barażach.

Piast dzisiaj odniósł zwycięstwo nad Chemikiem i zagra w PO z Sokołem Chorzów. Pierwsze dwa mecze odbędą się w Chorzowie, trzeci i czwarty w Szczecinie, a piąty ( o ile do niego dojdzie) w Szczecinie. Ostatnio Chorzów wygrywał i w Szczecinie ( w ub. sezonie dzięki dwóm zwycięstowm Sokół zajął trzcie miejsce) i w Chorzowie. Dlatego uważam, że w chwili obecnej to Sokół jest faworytem tej konfrontacji.

Chemik Police za swoją postawę i waleczność zasługuje na duże słowa uznania. Trener Bujek i jego zawodniczki osiągnęły wiel, ponieważ dwa sezony pod rząd grały w barażach o pozostanie w 1 lidze. Rumia z kolei zagra ze "starym znajomym" z Łodzi w PO. W ubiegłym sezonie było w rywalizacji o awans do 1 ligi 3:0 dla Budowlanych, a w tym sezonie raz jedna drużyna wygrała, a raz druga. Faworytem tej konfrontacji jest Łódź.

Mysłowice rzutem na taśmę utrzymały się w 1 lidze kobiet kosztem Torunia. Toruń w pierwszym etapie spotka się z Wisłą Kraków i chyba to Budowlane wygrają ten dwumecz.
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: gonzales »

pisałem na początku sezonu ,że wisła z tym składem spadnie to byli tacy co mnie wyśmiewali , że juniorki ,że perespektywiczne. itp w konfrontacji z toruniem niestety bez szans natomiast druga para kszo-azs poznań owszem lekka ale tylko lekka po stonie kszo ,będzie tutaj tak typuję 5 spotkań a to dopiero będzie 1 krok w utrzymaniu bo zostaną jeszcze w maju baraże z 2 ligą
Awatar użytkownika
Krzys_J.
Posty: 46
Rejestracja: 15 lis 2008, o 22:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: Krzys_J. »

Do jasson i gonzales .Jeśli tak mówicie,że Mysłowice kupiły to od Bełchatowa to musi tak być.Przyznaję się,że nie wiedziałem tego.Mu tu w Rumi bardziej skupialiśmy się odnośnie TPS-u.Jest to zrozumiałe.A prawo gry w I lidze wykupiliśmy od MKS Andrychów.Fakt .pozdrawiamy z Rumi
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: pek »

gonzales pisze:pisałem na początku sezonu ,że wisła z tym składem spadnie to byli tacy co mnie wyśmiewali , że juniorki ,że perespektywiczne. itp w konfrontacji z toruniem niestety bez szans natomiast druga para kszo-azs poznań owszem lekka ale tylko lekka po stonie kszo ,będzie tutaj tak typuję 5 spotkań a to dopiero będzie 1 krok w utrzymaniu bo zostaną jeszcze w maju baraże z 2 ligą
Można to nazwać także wyśmiewaniem. Ciągle są młode, ciągle perspektywiczne, a sezon się jeszcze nie skończył. Bardzo Cię zdziwi, jesli Toruń zaliczy najbardziej stromy zjazd roku (bo był chyba nawet przez moment na pierwszym miejscu)?
Byli tu też tacy, którzy twierdzili, że KSZO jest bezapelacyjnym nr 1 do spadku...
Budowlany
Posty: 88
Rejestracja: 7 paź 2007, o 07:26
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: Budowlany »

bylismy na pierwszym bylismy, i to nawe pare kolejek chyba. coz. kontuzja sikorskiej, brak rotacji na przyjeciu i masz. zamiast konca sezonu i dluzszych wakacji niepewny los. a Wisła powalczy zobaczycie.

ale przyznajcie ze ciekawie w tym roku. bardzo przewrotnie. rok temu farty w nasza strony i 6-tka, teraz niefarty i poza 6-tka.

pozdro!
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: mikasa1 »

Robert - piąty mecz (o ile by do niego doszło) w meczach Sokół - Piast odbędzie sie nie w Szczecinie ale w Chorzowie.
W Łodzi Budowlane wygrały dość spokojnie 3:. W każdym secie do połowy była wyrównana walka - potem kilka błędów i nieskończonych kontr chorzowianek i gospodynie odskakiwały na kilka punktów. Wyjątkiem był set trzeci gdzie na przewagi wygrały chorzowianki. Mecz na dość wysokim poziomie - kilkanaście długich ładnych wymian. Chorzowianki poprawnie zagrały w bloku i ataku - w pierwszych dwóch setach za rzadko grały środkiem co było spowodowane słabym przyjęciem zagrywki przeciwnika. Łodzianki imponowały organizacja gry na parkiecie i skutecznym kończeniem trudnych pilek i kontr (Niemczyk) oraz świetnym rozegraniem (Pluta)
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: Robert »

Tak moja pomyłka - Mikasa - ewentualnie piąty mecz pomiędzy Sokołem a Piastem jest w Chorzowie.

W meczach o pozostanie w 1 lidze gra się do dwóch zwycięstw? Potem są baraże, czy turniej 2 z 1 ligi + 2 z II ligi? Proszę o wyjaśnienie jak to wygląda? Co do spadku to powiem tyle w parze KSZO - Poznań spodziewam się zaciętych meczów, podobnie może być w drugiej parze: Toruń - Kraków. Toruń jest obecnie w dołku i musi walczyć o wszystko, podobnie też i Wisła. Mecze mogą być bardzo zacięte. Mecze w PO rządzą się swoimi prawami o czym wiadomo i wystarczy czasem dyspozycja jednego dnia i wygrywa się ważne spotkanie.
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: pek »

O utrzymanie gra się do dwóch zwycięstw (po jednym meczu: wyższy, niższy i ew. wyższy). Wygrani z tych dwóch par zagrają 1-3 mają turniej z 3. i 4. drużyną z turnieju finałowego drugoligowców (będzie 17-17 kwietnia). 1. i 2. drużyna z turnieju majowego zagra w przyszłym sezonie w I lidze.
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: Robert »

Dziękuję za wyjaśnienie pek, droga długa i ciężka przed drużynami walczącymi o pozostanie w 1 lidze ponieważ bedzie przerwa i jak tu utrzymać formę do maja? Dwa miesiące oczekiwań a raptem 6 meczów, a może się zdarzyć, że dla niektórych drużyn pięć.
Jeszcze jedno pytanie kiedy zaczynają się mecze o utrzymanie i gra w PO w pierwszej czwórce?
Chemik i Mysłowice zakończyły już sezon i mogą spokojnie "oddychać", czy jak ktoś woli wypoczywać. W obecnym sezonie nie ma meczów o miejsca 5-6.
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: ADEK »

Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich siatkarek pierwszej ligi z okazji dnia kobiet !!! :D
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: maggie »

Robert pisze:
Jeszcze jedno pytanie kiedy zaczynają się mecze o utrzymanie i gra w PO w pierwszej czwórce?
Chemik i Mysłowice zakończyły już sezon i mogą spokojnie "oddychać", czy jak ktoś woli wypoczywać. W obecnym sezonie nie ma meczów o miejsca 5-6.
Play offy zaczynają się w przyszłym tygodniu. Nie wiem czy play out też...
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
Awatar użytkownika
kufel
Posty: 175
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: kufel »

I runda play-off 1-4, do trzech wygranych
I termin 14-15.03.2009
II termin 21-22.03.2009
III termin 25.03.2009

I runda play-off 7-10 do dwóch wygranych
I termin 14.03.2009
II termin 21.03.2009
III termin 25.03.2009

II runda play-off o miejsca 1-2
I termin 28-29.03.2009
II termin 04-05.04.2009
III termin 08.04.2009
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: Robert »

Kufel dziękuję za przedstawienie terminarza. Czyli potwierdziło się to co pisałem wcześniej. Drużyny broniące się przed spadkiem przez niemal miesiąc będą musiały "być w pogotowiu", czyli pozostaną treningi i sparingi. Ta przerwa może, aczkolwiek nie musi wybić z rytmu drużyny pierwszeligowe. W marcu będą miały one koniec rozgrywek, a w maju trzeba ponownie grać.
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: pek »

Czy ktoś zna i mógłby podać skład, jakim Rumia zagrała z Wisłą (podstawowa "6" i rezerwowe, które weszły na parkiet)? Będę wdzięczny.
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Sezon 2008/09 22 kolejka

Post autor: maggie »

Jowita Jaroszewicz
Katarzyna Zygmuntowicz
Małgorzata Jeromin
Kinga Kasprzak
Sandra Biernatek
Izabela Hohn
Michalina Jagodzińska (L)

oraz (na zmiany)
Joanna Kocemba
Magdalena Lenz
Aleksandra Theis
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”