4 kolejka

gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

4 kolejka

Post autor: gonzales »

witam
w dzisiejszy wieczór typuję bardzo zacięte mecze , wszystkie 5 setów;
kszo--pszczyna 3-2
toruń -legionovia 3-2
mysłowice- sms 3-2
chemik - jedynka 2--3
rumia - sokół 2-3
po już odbytych spotkaniach wg mnie liga będzie w tym sezonie bardzo wrównana ,nawet trefl nie wygra wszystkich meczy nazwiskami i na stojąco
natii
Posty: 51
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:38
Płeć: M

Re: 4 kolejka

Post autor: natii »

Torun-Legionowia 3:0 brawo dziewczyny
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: 4 kolejka

Post autor: mikasa1 »

W Mysłowicach po słabym meczu 3:0 dla gospodyń. Tylko w pierwszym i trzecim secie mecz był wyrównany. Masa błedów z obu stron.
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: 4 kolejka

Post autor: gonzales »

Coś mi nie poszło w typowaniu w tej kolejce gospodarze bez litości dla gości, zastanawiająca postawa i minus Sokoła Chorzów. Jeżeli zespół przegrał przez brak przyjęcia to w przerwie zimowej niezbędne wzmocnienia na przyjęciu o ile coś znajdą.
Ostatnio zmieniony 2 lis 2009, o 19:24 przez Robert, łącznie zmieniany 1 raz.
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: 4 kolejka

Post autor: PicelTPS »

No przyjęcie w Chorzowie jest słabe. Pierwszy set rozpoczął się od wysokiego prowadzenia TPS-u 6:1, w środku seta chorzowiankom udaje się wyrównać stan meczu (15:15 lub 16:16) , przez chwilę oba zespoły grały punkt za punkt i TPS znowu odskakuje i wygrywa pierwszego seta. W drugim secie Sokół nie wykorzystał swojej szansy na zwycięstwo. W pewnym momencie drużyna ze Śląska prowadziła już 7 punktami (7:14) lecz TPS wrzucił kolejny bieg i w końcówce seta dopadł (22:22) zawodniczki z Chorzowa i wygrał seta na przewagi do 24. Ostatni set bez historii ;) do 16
PS.
Fajna środkowa w SOkole gra, podobały mi się jej ataki. Szczególnie pierwszy atak rozpoczynający drugi set. Gwóźdź ze środka w 3 metr boiska ;)
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
Awatar użytkownika
Krzys_J.
Posty: 46
Rejestracja: 15 lis 2008, o 22:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia

Re: 4 kolejka

Post autor: Krzys_J. »

TPS - 2 zwycięstwa , Sokół 9 zwycięstw .Oto nasz dotychczasowy bilans spotkań. Jednak najwyższy czas poprawiać statystyki :) Pozdrowienia z Rumi ;)
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: 4 kolejka

Post autor: mAt »

Czy ktoś z Rumi może mi wytłumaczyć jedną rzecz?

Dlaczego udostępniacie halę do treningu przeciwniczkom w dniu meczu o bardzo korzystnej godzinie, 7:30 po tym jak rywalki docierają wieczorem do Rumii po blisko 12 godzinnej podróży?

Uwielbiam takie podejście do sprawy. Oczywiście takie prawo, korzystacie z niego, ale trochę to źle świadczy o klubie. Jestem ciekawy o której godzinie potrenuje TPS w Chorzowie? :)
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: 4 kolejka

Post autor: mikasa1 »

Nie od 7.30 tylko chorzowianki dostały propozycję na trening w Rumii od 7.00 !!! - do 8.30 ale ze względu na porę skorzystały tylko z godziny :). Tłumaczono tą godzinę jakąś rezerwację między 9-15
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: 4 kolejka

Post autor: PicelTPS »

Po pierwsze hala nie należy do klubu tylko do MOSIRu więc pretensję proszę zgłaszać do tej instytucji.
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: 4 kolejka

Post autor: mikasa1 »

Ja akurat nie mam pretensji - tylko stwierdzam fakty :) .
W Chorzowie sytuacja jest podobna i obiekt w którym gramy również nalezy do MOSiR-u...
W meczu w Rumii - TPS był zdecydowanie lepszy.
pzdr z Chorzowa
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: 4 kolejka

Post autor: mAt »

Nie od 7.30 tylko chorzowianki dostały propozycję na trening w Rumii od 7.00
W sumie to mogły wyjść przebrane z autokaru i wejść na salę w nocy. Bez różnicy by było.

Picel ja się grzecznie zapytałem - i tylko się w sumie zdziwiłem, że na poziomie I ligi wywija się takie numery. MOSiR z pewnością przydziela salę, ale... Nie ma co się kłócić. Pozdrawiam i wygranych życzę.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”