V kolejka

mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

V kolejka

Post autor: mikasa1 »

Typowała strefa siatkówki - typuję i ja :))

Sokół Chorzów - Chemik Police - lider to brzmi dumnie ale mam nadzieje, ze chorzowianki pokażą w końcu swoje nie małe umiejętności.
Mój typ 3:1
Jedynka Aleksandrów Ł. - MOSiR Mysłowice - gospodynie graja niewykle w kratkę ale po drugiej stronie zespół który jeszcze nie rozegrał dobrego meczu w rozgrywkach (nawet mecz wygrany z SMS byl na baaardzo niskim poziomie)
Mój typ 3:1
SMS PZPS I Sosnowiec - Budowlani Toruń - u siebie w hali uczennice potrafia zaskoczyć o czym przekonał się Chemik ale.... nie tym razem
Mój typ 1:3
Legionovia Legionowo - AZS KSZO Ostrowiec Św. - zespół gości zaskakuje aż miło i chyba podtrzyma dobrą passę ale po ciężkim meczu
Mój typ 1:3
PLKS Pszczyna - Trefl Sopot - faworyt jeden ale pszczynianki grają bardzo poukładaną taktycznie siatkówkę i potrafią sprawić niespodziankę.
Mój typ 1:3
TPS Rumia - pauzuje
Askaa
Posty: 22
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:58
Płeć: K

Re: V kolejka

Post autor: Askaa »

PLKS Pszczyna 0 - 3 Trefl Sopot :)
"Drugi to jest zawsze pierwszy przegrany i tylko z takim podejściem można osiągnąć jakiś sukces."
Budowlany
Posty: 88
Rejestracja: 7 paź 2007, o 07:26
Płeć: M

Re: V kolejka

Post autor: Budowlany »

SMS I PZPS Sosnowiec - Budowlani Toruń 0:3 (20, 10, 21)

pzdr.
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: V kolejka

Post autor: mikasa1 »

W Chorzowie zacięty mecz - chorzowianki uratowały przynajmniej punkt gdyż chemik przy 2:1 i 24:22 miał dwie piłki meczowe. O zwycięstwie policzanek zdecydowała mniejsza ilość błedów własnych
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: V kolejka

Post autor: Robert »

Co w takim razie dzieje się z Sokołem? wszak Sokół w każdym sezonie meldował się w pierwszej czwórce. Loty nagle zostały obniżone? Wiem, że Chemik marzy o grze w pierwszej szóstce i zapewne cel ten osiągnie.
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: V kolejka

Post autor: szarlej »

Jedynka Aleksandrów Ł. 3:2 MOSiR Mysłowice (25:15;23:25; 21:25;26:24;15:12[?])
Ten znak zapytania bo nie pamiętam dokładnie ile oczek uzbierały przyjezdne w piątym secie. Mówiąc krótko UKS powinien wygrać 3:0, w drugiej partii gonił cały czas MOSiR ale ostatecznie wyszedł na prowadzenie 23:21 aby do końca seta nie zdobyć więcej punktów, natomiast w secie trzecim było już nawet 16/17:10 dla gospodyń i skończyło się jak widać. W Aleksandrowie na pochwalę zasługują środkowe i rezerwowa rozgrywająca(Przepiórka)która zmieniła która zmieniła naszą kapitan Panią Olczyk. Reszta niestety nie wybijała się ponad średnią krajową. Zero zarzutów do sędziów i kibiców tym razem. Niestety UKS dalej faluje formą parę minut świetnej gry przeplatają podwórkową grą na trzepaku.
Libero który atakuje...
Awatar użytkownika
Krzys_J.
Posty: 46
Rejestracja: 15 lis 2008, o 22:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia

Re: V kolejka

Post autor: Krzys_J. »

Nasze nowe klubowe Forum TPS-u Rumia ,obchodzi pierwszą rocznicę istnienia. Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki. Pozdrowienia z Małego Trójmiasta Kaszubskiego (Wejherowo,Reda,Rumia) ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”