21 Kolejka I ligi Kobiet 27.02.10

Awatar użytkownika
kibic58 TPS Rumia
Posty: 66
Rejestracja: 7 lut 2009, o 16:24

21 Kolejka I ligi Kobiet 27.02.10

Post autor: kibic58 TPS Rumia »

Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki na mecz DERBOWY NASZEGO TPS-u z Treflem Sopot 27.02 .10 o godzinie 18:00. Miejsce: Hala Widowiskowo Sportowa MOSiR Rumia ul. Mickiewicza. Zapowiedź meczu pod linkiem poniżej.
http://www.youtube.com/watch?v=0Lsv6a9SQk8
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: 21 Kolejka I ligi Kobiet 27.02.10

Post autor: Gdansk »

witam,
jakaś taka cisza na forum, nikt z Rumi się nie udziela?ciekawe czemu?
a) w Rumi nie ma internetu,
b) nie chce im się
c) TPS przegrał 0-3 z Treflem Sopot (23-25, 20-25, 21-25)
ale w finale się zrewanżują!!!kolejny raz
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: 21 Kolejka I ligi Kobiet 27.02.10

Post autor: evija »

A może po prostu oglądali Justynę i panczenistki? Są dni w których siatkówka schodzi na dalszy plan :D
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: 21 Kolejka I ligi Kobiet 27.02.10

Post autor: PicelTPS »

Zdecydowanie odpowiedź D) Nie chcą prowadzić konwersacji z przerzutem, który olał swój stary klub (Gedania) i poszedł sobie do trefla :]

Było co oglądać Evija :) Spodziewany medal Justyny i niespodzianka panczenistek :)
Pozdrawiam serdecznie Bydgoszcz ;) i normalnych kibiców z Gdańska ;)
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: 21 Kolejka I ligi Kobiet 27.02.10

Post autor: evija »

Ja również pozdrawiam i życzę rewanżu w finale. Żeby było jak najciekawiej :) Kibicuję po trochu obu ekipom, ze wskazaniem na Rumię. Są tam 2 Pałacanki; w Treflu wypożyczona Monia Naczk i w Rumi nasza była libero Misia Jagodzińska, parę innych Pałacanek w minionych sezonach przez Rumię się przewinęło, więc TPS bliski sercu mojemu jest!
Dawno nie byłam na stronie TPS i widzę, że zaszły zmiany, bardzo fajnie, zapisałam się nawet do Waszego kanału na YT.
Misia piękny wierszyk dla kibiców w kwestionariuszu, jak to nie kibicować takiej ekipie. Trzymajcie się TPS-iacy życzę awansu do LSK w przyszłości, byle jak najbliższej.
Szkoda Gedanii, a do awansu wolałabym Rumię niż pompowany balon Trefla. Była taka ekipa, która cieszyła się już z awansu przed finałem I ligi, nazywała się Wisła Kraków i jest w II lidze, a i ich rywal w tym roku był... w Mistrzyń Lidze...
Życzę pójścia tym pozytywnym, dąbrowskim szlakiem. Jeszcze jedna rzecz, która łączy Rumię z Dąbrową są wychowanki Pałacu, tam Marzenka, tu Michalinka :)

A co do Vancouver, historyczne Igrzyska dla naszego kraju, aż 6 medali... przełamane 38 lat bez złota. Dwie królowe nart jedna większa, druga mniejsza.. Oczywiście mam na myśli Justynę i Marit. Justyna ma w tym roku wygrane mordercze Tour de Ski, 3 medale IO w każdym kolorze i raczej na pewno kolejne zwycięstwo w Pucharze Świata. Absolutny TOP i wielkie brawa. Osobne brawa za 3 złota dla Marit na tych igrzyskach, z astmą czy bez z lekami czy bez szacunek też jej się należy. Wielki Adam i sensacyjne panczenistki :) a i Weronika Nowakowska o jeden strzał od medalu, dobry występ sztafety kobiet w biegach i Eweliny Staszulonek... no i dzisiejszy bieg Kornelii Marek.
Niezapomniane emocje, niezapomniane igrzyska. Ja oglądam finał curlingu panów, próbując dotrwać do ceremonii medalowej i Mazurka Dąbrowskiego dla Justyny i naszego kraju. Moderatorów proszę o nie krojenie tego posta, są takie dni raz na 38 lat :)
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
PLKSpszczyna
Posty: 7
Rejestracja: 12 gru 2009, o 22:33
Płeć: M
Lokalizacja: Pszczyna

Re: 21 Kolejka I ligi Kobiet 27.02.10

Post autor: PLKSpszczyna »

sokół chorzów 3:2 PLKS PSZCZYNA

Pszczynianki przyjechaly do Chorzowa po jeden punkt i udało się , mamy utrzymanie! Duży sukces zawodniczek i trenera...trochę było nie miło po mecz , bo nasze siatkarki w 4 secie prowadziły już 20:14.Co ciekawe na hali w Chorzowie było więcej kibiców Pszczyny niż Chorzowa ;)
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: 21 Kolejka I ligi Kobiet 27.02.10

Post autor: Gdansk »

sam jesteś przerzut. nie wiesz to nie pisz. jestem od samego początku czyli od II ligi kibicem męskiego i żeńskiego Trefla.Gedania zawsze dla mnie była zespołem prezesa Stankiewicza, którego nie darzę jakimś specjalnym szacunkiem.to przez niego ten zespół spadnie. ale nie żałuję. życzę Rumi awansu w przyszłym sezonie. ale naczytałem się tylu wypowiedzi kibiców Rumi na kilku portalach (np trojmiasto.pl) że jak bardzo to Trefl zły, że za pieniądze, że Rumia lepsza. ale ludzie bez pieniędzy to Wy w Rumi będziecie grać w I lidze kilka następnych lat i to dotyczy każdego zespołu z aspiracjami ale bez kasy. wyniki zarówno w Lidze jak i w Pucharze świadczą w jeden tylko sposób kto jest sportowo lepszy. ale tak wiem zrewanżujecie się w finale. to samo pisaliście przed meczem sobotnim.a było spokojne 3-0, trochę pokory. nie twierdzę że Trefl jest najlepszy w kraju, ale w I lidze na pewno.po doświadczeniach z męską ekipą podchodzę do wszystkiego spokojnie.
jednocześnie uważam, że pomysł z Piechockim i stworzeniem zespołu od razu na walkę o mistrzostwo to poroniony pomysł, ale czasy się zmieniają i podejście do sportu też.już nie ma czasu na tworzenie.
pozdrawiam
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: 21 Kolejka I ligi Kobiet 27.02.10

Post autor: PicelTPS »

Gdansk pisze:sam jesteś przerzut. nie wiesz to nie pisz. jestem od samego początku czyli od II ligi kibicem męskiego i żeńskiego Trefla.Gedania zawsze dla mnie była zespołem prezesa Stankiewicza, którego nie darzę jakimś specjalnym szacunkiem.to przez niego ten zespół spadnie. ale nie żałuję. życzę Rumi awansu w przyszłym sezonie. ale naczytałem się tylu wypowiedzi kibiców Rumi na kilku portalach (np trojmiasto.pl) że jak bardzo to Trefl zły, że za pieniądze, że Rumia lepsza. ale ludzie bez pieniędzy to Wy w Rumi będziecie grać w I lidze kilka następnych lat i to dotyczy każdego zespołu z aspiracjami ale bez kasy. wyniki zarówno w Lidze jak i w Pucharze świadczą w jeden tylko sposób kto jest sportowo lepszy. ale tak wiem zrewanżujecie się w finale. to samo pisaliście przed meczem sobotnim.a było spokojne 3-0, trochę pokory. nie twierdzę że Trefl jest najlepszy w kraju, ale w I lidze na pewno.po doświadczeniach z męską ekipą podchodzę do wszystkiego spokojnie.
jednocześnie uważam, że pomysł z Piechockim i stworzeniem zespołu od razu na walkę o mistrzostwo to poroniony pomysł, ale czasy się zmieniają i podejście do sportu też.już nie ma czasu na tworzenie.
pozdrawiam
Naszego klubu nie dopingują przerzutowcy :P Nie zmieniamy barw i miasta co rok. Dla takich klubów po prostu nie mam szacunku. Ten klub został stworzony tylko dlatego, ze Wierzbicki miał taki kaprys by pobawić się w żeńską siatkówkę. Po wywalczeniu awansu i tak całemu zespołowi razem ze sztabem trenerskim podziękuje. I drugi rok z rzędu będzie miała miejsce wymiana całego składu. A co do napinki na trójmiasto.pl to chyba my nie zaczynaliśmy. Mam tobie przypomnieć kto wylewał łzy tam w komentarzach po przegranej w Aleksandrowie ??? Po tej porażce chcąc się dowartościować atakowaliście nas....
Do Rumi przyjechała też spora grupa kibiców z Sopotu, którzy w trakcie całego spotkania nie ustępowali miejscowym fanom pod względem głośności dopingu.
Ładne kłamstewko :) Widać, że jest to relacja protreflowska. Plus jeszcze autor mógł napisać, że po tym autowym ataku nad blokiem gdzie liniowy wskazał boisko cała hala wygwizdała sędziów i po trybunach niósł się głośny okrzyk złodzieje... W trzecim secie tak dla wiadomości sędziowie zabrali nam 3 pkt...
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
Awatar użytkownika
kibic58 TPS Rumia
Posty: 66
Rejestracja: 7 lut 2009, o 16:24

Re: 21 Kolejka I ligi Kobiet 27.02.10

Post autor: kibic58 TPS Rumia »

Trefl Sopot nie postawił jeszcze kropki nad i. Jeśli awansuje 7/8 aktualnych zawodniczek straci zatrudnienie w Sopocie. Jest pytanie gdzie tu jest miejsce na sport, skoro zawodniczki, które wywalczyły awans jako Trefl Gdynia do I ligi zostały wyrzucone, a te które ewentualnie wywalczą awans jako Trefl Sopot zostaną wywalone z zespołu. Odpowiedź na to pytanie jest prosta- " sport " to KASA. Zobaczymy ile zawodniczek Trefla w przypadku awansu będzie szukało nowej drużyny i która z nich zasłużyła na to, aby zostać w zespole. Logiczne jest to, że WSZYSTKIE zasłużyły, ale na BANK będzie inaczej. Czas pokaże czy miałem rację... ???
ALEX_
Posty: 7
Rejestracja: 3 gru 2009, o 12:17
Płeć: M

Re: 21 Kolejka I ligi Kobiet 27.02.10

Post autor: ALEX_ »

UKS "Jedynka" Aleksandrów Łodzki 3 : 1 Legionovia Legionowo

Podopieczne trenera Pasińskiego pokonały we własnej hali przyjezdne z Legionowa 3 : 1 .
Tak naprawdę ciężko było przewidzieć jak będzie przebiegało to spotkanie...Zawodniczki "Jedynki"
w poprzedniej rundzie przegrały gładko na wyjeździe 3 :0 , dlatego możnabyło mieć pewne obawy o wynik tego meczu .
Na szczęście Aleksandrowianki nie pozwoliły urwać sobie choćby punktu w tej konfrontacji . Jednak bez nerwówki się nie obyło...:-) Cały zespół zagrał poprawnie . Od kilku meczy na największe słowa uznania zasługuje Agnieszka Wołoszyn. To ona bryluje w ataku , zachowując zimną krew i na dużej skuteczności zdobywa punkty dla "Jedynki" . Brawo Agnieszka ! 3maj tak dalej ! Kasia Buchalska bez zmian , czli udane ataki przeplata śmiesznymi błędami w obronie . Postawa Marty Wankiewicz szokuje chyba jej największych fanów :-) świetnie czuje się w roli libero , w dzisiejszym meczu wykazała się kilkoma świetnymi interwencjami w obronie...Brawo Marta ! Na słowa uznania zasługuję także Karolina Michalkiewicz :-)
Ta zawodniczka mimo swojego młodego wieku wypracowała swój poziom gry , poniżej którego raczej nie schodzi...Jej poświęcenie w obronie, a także świetne ataki (pod warunkiem , że Pani Olczyk w końcu dostrzeże ją w ataku) sprawiają , że jest bezcenna dla tego zespołu . Madzia Blomberg świetnie wypełniła lukę po niedysponowanej dziś Agnieszce Rajkowskiej . Udane ataki ze środka , bloki...Pokusiłbym się o stwierdzenie , że tym występem wywalczyła sobie miejsce w pierwszej szóstce . Czas by podsumować grę Naszych rozgrywających :-) trener w dzisiejszym spotkaniu rotował nimi bardzo często...obydwie zagrały poprawnie...ze wskazaniem na Olę , gdyż pod nieobecność kontuzjowanej w trakcie meczu Karoliny Olczyk , z minuty na minutę czuła się coraz pewniej na boisku .
Gratuluję wygranej Naszym dziewczynom :-)
Pozdrawiam kibiców Siatkówki !
prokonstal
Posty: 114
Rejestracja: 22 lut 2009, o 13:15
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin

Re: 21 Kolejka I ligi Kobiet 27.02.10

Post autor: prokonstal »

Ahoj, już otrząsnąłem się po totalnym upadku mojego ukochanego klubu, jednak nadal nie mogę pogodzić się z tym, że moglibyśmy grać spokojnie o awans gdyby nie było potrzebne kilku milionów na budowę telebimu czy czegoś tam na stadionie piłki nożnej (my potrzebowaliśmy około 800tyś) A wiecie ile dostała Pogoń z promocji miasta, a ile morze? CI pierwsi bodajże 2 mln a morze 135tyś. Żenada i tyle. Ja nie mam słów...
W związku z rozwojem wydarzeń kibicuje obecnie chemikowi:) (mam nadzieję że nie zostanę nazwany przerzutem :)) i uważam że ten sopocki "balon" może pęknąć już w Policach jeżeli dziewczynom uda urwać się mecz na wyjeździe a potem sprawa z Rumią otwarta! uważam że to ona wyjdzie zwycięsko z rywalizacji Rumia- KSZO.
Czy to nie byłby piękny sportowy scenariusz?
Zespoły z praktycznie zerowym budżetem (na podstawowe wydatki) walczyły by o awans do Plus Ligi!
Kto jest za ręka do góry i proszę przycisnąć zielony przycisk...:D
Pozdrawiam, chemikowy prokonstal:)
Awatar użytkownika
janka
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:22
Płeć: K

Re: 21 Kolejka I ligi Kobiet 27.02.10

Post autor: janka »

Zgadzam się z Prokonstalem w jakichś 75 % ;) Po pierwsze: też z musu (z sympatii za waleczność i wdzięk zawodniczek oraz bezpretensjonalność Maria Bujka ;) ) kibicuję Chemiczkom :D Po drugie: kibicuję i Morzu Bałtyk :] Po trzecie: szkoda Piasta :( Po czwarte: Trefl Sopot nie pęknie i wejdzie do PlusLigiSiatkówkiKobiet niezależnie od chęci kibiców TPS Rumia czy moich z tego prostego powodu, że ta drużyna to ZAWODOWCY !!! One nigdy nie pękają. Zdarzają się im wypadki przy pracy, ale to są fachowcy i z porażek wyciągają wnioski. Nawet jak 90 % składu wywali właściciel po awansie to i tak cena rynkowa każdej zawodniczki i trenerów wzrośnie o jakieś 50 - 75 % :D Poważne kluby będą się o nich starać :) Takie niestety jest prawo dżungli, czyli kapitalizm w sporcie 8-)
yanka
prokonstal
Posty: 114
Rejestracja: 22 lut 2009, o 13:15
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin

Re: 21 Kolejka I ligi Kobiet 27.02.10

Post autor: prokonstal »

Jedno sprostowanie - nie kibicuje Chemikowi z MUSU!!! Zawsze je lubiłem, i z tego powodu że Piasta NARAZiE:D nie ma na siatkarskiej mapie jestem za chemikiem
P.S. Zawodowcy, nie zawodowcy, wierzę, że jest jeszcze coś takiego jak duch walki, którego wyzwolić mogą w sobie Chemiczki nawet bardziej niż Piast który walczył praktycznie co sezon o awans. Mówię: jedno zwycięstwo z treflem, ogromna presja na te PROFESJONALISTKI i Chemik w małej ciasnej, ale własnej sali. Może być różnie... :D
Awatar użytkownika
kibic58 TPS Rumia
Posty: 66
Rejestracja: 7 lut 2009, o 16:24

Re: 21 Kolejka I ligi Kobiet 27.02.10

Post autor: kibic58 TPS Rumia »

Mam cichą nadzieję, że policzanki powalczą w Sopocie, bo w końcu nie mają nic do stracenia i wygrają z Treflem.
O postawę siatkarek z Rumi jestem spokojny i mimo krótkiej ławki rezerwowych dadzą radę KSZO na własnym terenie.
Jestem niemile zaskoczony z postawy Jedynki Aleksandrów Łódzki , a szczególnie do miejsca zajętego w lidze. Wiadomo że, beniaminek miał w tym sezonie dwóch trenerów, ale mimo to dał radę pokonać u siebie lidera i wicelidera. Kariera pana Pasińskiego wydaje się być zachwiana i zobaczymy ci będzie dalej. Kibice z Rumi nie trzymają na pewno kciuków za byłego trenera Budowlanych Łódź, ale zawsze mają szacunek dla drużyny, która pokonała TPS na własnej hali.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”