Sparta Warszawa sezon 2010/2011

madrala
Posty: 10
Rejestracja: 31 paź 2010, o 12:21

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: madrala »

brunonz pisze::D :D Gratulacje dla Sparty!!! Karolina /rozgrywająca/jesteś the best!wielki szacun!!! Masz teraz ciężki żywot ,a mimo to pokonałaś w sobie "kompleksik":)
Dziewczyny do BOJU!!!! to jest naprawdę proste!!! Odebrać-Rozegrać-Zakończyć :D
A zapomniałem ,jest jeszcze jest zagrywka :o
Pozdrowienia dla Eweliny Polak/rozgrywająca/

Szkoda, że teraz wszyscy zapomnieli o trenerze...jak przegrywały to było na trenera, że złe treningi robi i źle manewruje zespołem, jak wygrywają to tylko dzięki zawodniczkom...eh...
Pozdrawiam,
Ewa :)
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: wwwitek2006 »

Ewuniu!
Wystarczy, że napiszesz ciepłe słowo pod adresem trenera, choćby tu, na tym forum i już będzie dobrze. Nie należę do tych, którzy popełnili choćby jedno słowo krytyczne pod adresem pana Marcina Wójtowicza. Przeciwnie na klubowym profilu zespołu na FB udostępniałem wywiady z trenerem znalezione w innych miejscach sieci.
Pozdrawiam i myślę, że "brunonz" sympatycznie wypowiedział się na temat drużyny, a szczególnie sióstr. I takie jego prawo.
w.w.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: brunonz »

Do Mądrali!Jeżeli piszę że Brawo Sparta,to mam na myśli cały zespół,poczynając od ,dziewczyn,masażysty,trenera oraz Zarządu Klubu.Celowo napisałem o Koli ponieważ należy jej się "szacun"oczywiście wg.moich ocen.
Natomiast dwie wygrane w lidze nie stanowią "wiosny" w zimę:)Oczywiście jest prawdą że dziewczyny wierzą w zwycięstwo-złapały grunt.Ale na jak długo?/co zrobi trener?/
Mądralo ! jeżeli zmienię zdanie to zapewnie napiszę,i chętnie odszczekam to co napisałem wcześniej.Zapewniam Cię ,że chciałbym to zrobić,ponieważ bardzo mi leży los Sparty na sercu i życzę wszystkiego dobrego dla ekipy Sparty.
Witek!Dziewuchy dostały opieprz-i grają :P Stronka Sparty dostała opieprz i się rusza :P czy to przypadek ???
Pozdro dla wszystkich!!!
OlaJ
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2011, o 21:57
Płeć: K

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: OlaJ »

KolejNA wygrana Sparty. Brawo utzrymanie na wyciągnięcie ręki. :)
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: wwwitek2006 »

Żałuję bardzo, że mimo planów nie mogłem być wczoraj na Jagiellońskiej
Serdecznie gratuluję warszawiankom zwycięstwa nad SMS Sosnowiec:
Sparta Warszawa - SMS PZPS I Sosnowiec 3:1 (25:12, 16:25, 25:18, 25:22)

Układ pozostałych gier zainteresowanych drużyn daje nadzieję na ucieczkę SPARTY na miejsce powyżej 10., które zagwarantuje byt pierwszoligowy.
NIECH SIĘ STANIE !!!

w.w.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2011, o 00:35 przez mazia, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pogrubianie tekstu, podobnie jak pisanie go innym kolorem, służy wyróżnieniu konkretnych słów, zdań. Nie ma potrzeby pogrubiania całej wypowiedzi. Pamietaj proszę o tym.
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: wwwitek2006 »

[ingerencja moderatora]

W sobotę Sparta Warszawa dokonała rzeczy, wydawałoby się, niemożliwej. Napędziła dużego stracha PTPS-owi Piła i wywiozła z Wielkopolski 1, jakże cenny punkt.
PTPS Piła - Sparta Warszawa 3:2 (25:13, 25:15, 19:25, 16:25, 15:6 )

Nie będąc świadkiem tego meczu mogę jedynie wnioskować z wyniku, że w Pile miała miejsce ogromna huśtawka nastrojów.Dwa wygrane zdecydowanie przez PTPS sety, równie skuteczna pogoń Spartanek i też wysokie wygrane w 3. i 4. secie. No i tie break - chyba warszawiankom nie starczyło już sił, bo przeciwniczki wygrały decydującą rozgrywkę równie zdecydowanie jak sety 1. i 2.
Brawo Sparta! Za tydzień mecz z Gedanią, a znaczenia wyniku tego meczu dla warszawianek nie da się przecenić.
w.w.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2011, o 12:33 przez nikt wazny, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminiu - zapraszam do lektury
OlaJ
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2011, o 21:57
Płeć: K

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: OlaJ »

brunonz pisze:Witek!Dziewuchy dostały opieprz-i grają :P Stronka Sparty dostała opieprz i się rusza :P czy to przypadek ???
Pozdro dla wszystkich!!!
Tylko brunonz wie dlaczego naprawde dziewczyny zdobywają punkty :D :D :D

Brawo Sparta !!
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: brunonz »

pytanie czy Sparta dobrze zagrała a Piła żle? czy Piła żle a Sparta dobrze? :] :] :] Nie mniej punkcik jest, i to brawa należą się Sparcie :P Szczególnie na wyjeżdzie!!!
Olu J ,czy możesz rozwinąć myśl? Witam Cię serdecznie na forum wśród kibiców Sparty :P
OlaJ
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2011, o 21:57
Płeć: K

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: OlaJ »

brunonz pisze:pytanie czy Sparta dobrze zagrała a Piła żle? czy Piła żle a Sparta dobrze? :] :] :] Nie mniej punkcik jest, i to brawa należą się Sparcie :P Szczególnie na wyjeżdzie!!!
Olu J ,czy możesz rozwinąć myśl? Witam Cię serdecznie na forum wśród kibiców Sparty :P
Moja myśl jest zawarta w poście i wydaje mi się że nie muszę jej rozwijać.

A co do wyniku to czyja była dobra gra a czyja zła to chyba nie ulega wątpliwości. Sparta wygrywa trzy mecze z rzędu i ugrywa punkt u lidera to chyba nie dzięki słabiutkim wystepom. Po takich to można zrobić jedną niespodziankę a tutaj mamy powtarzalność.
Frustracja z powodu grania jednych a nie grania innych nie powinna przysłaniać obiektywnych ocen występów zespołu ani pracy kogokolwiek.
Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam również.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: brunonz »

A już myślałem że mamy nowgo kibica, a tu tylko nowy login :( zdanie każdy ma prawo mieć i to nie ulega wątpliwości ,ale po co te podchody,czemu służą?
OlaJ
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2011, o 21:57
Płeć: K

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: OlaJ »

brunonz pisze:A już myślałem że mamy nowgo kibica, a tu tylko nowy login :( zdanie każdy ma prawo mieć i to nie ulega wątpliwości ,ale po co te podchody,czemu służą?
??? O co chodzi ?? tylko jedna osoba może nie zgadzać się z "koalicją rodziców z Elbląga"?
Ja waszą rację uznaję i mam swoje zdanie wydaje sie bardziej obiektywne. Nie bronie trenera ,bo jego będą albo nie, wyniki. Dziewczynom kibicuje i trzymam kciuki. Naranie zaczęło iść dobrze :) Pozdrawiam Ola.
Pontek
Posty: 289
Rejestracja: 14 maja 2008, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: Pontek »

hi hi
Zatkało mnie.
Teraz Brunon jak pochwalisz trenera to też dostaniesz po uszach. :D
Dyskusja odbiegła od meritum zdecydowanie i skupia się na przytykach osobistych, a przecież nie do tego jest to forum.
Zresztą jeszcze taki silny się nie znalazł, co by dał radę kobiecie.
Ja i tak jestem zachwycony wynikami Sparty i nic tego nie zepsuje.
Szansa obrony przed spadkiem powiększyła się radykalnie.
Z niecierpliwością czekam na kolejne dobre wieści. 8-)
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: wwwitek2006 »

W sobotę Sparta podejmuje Gedanię Żukowo i jest to mecz o niebywałym znaczeniu dla obu drużyn. Ewentualne zwycięstwo warszawianek z kompletem punktów i ciężkie wyjazdy SMS Sosnowiec i AZS Gliwice, stworzą perspektywy, o których...szaaa!... by nie zapeszyć.
Niemniej, trzymamy kciuki!
Sparta nie daj się!, jak woła przy Jagiellońskiej młodziutki fan siatkówki
w.w.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: brunonz »

Myślę że kluczowym momentem ,był turniej w Aleksandrowie Łódzkim,mimo że 1-szym meczu oberwały,następne mecze pozwoliły uwierzyć dziewczynom w sens dalszej gry w lidze.Sparta to młody zespół, a dziewczyny mają zapas możliwości,dlatego inne teamy traktują je poważnie,świadczy o tym fakt, że trener Piły robił sondaż możliwości swojego zespołu.Na początek wystawił najmocniejszy zespół,potem rezerwy,a następnie musiał się bronić flagowymi zawodniczkami.
Cieszy mnie ,że młode dziewczyny mieszają w tabeli i już udowodniły, że nie są zespołem do "bicia"
Układ jest taki ,że Sparta musi wygrać każdy mecz,nie tylko z Gedanią ,czego życzę całej ekipie Sparty!
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: wwwitek2006 »

Oczywiście , Brunonie, że najlepiej by było, gdyby nasza Sparta wygrała wszystkie mecze, które jej pozostały do końca sezonu zasadniczego, a idealnym rozwiązaniem byłoby 20 zwycięstw w całej lidze. Ale, żarty na bok. Nie są warunkiem sine qua non zajęcia spokojnego - 9.miejsca - same zwycięstwa. Najważniejsze jest odskoczenie na bezpieczny dystans od 10. i 11. lokaty. A może, puśćmy wodze kibicowskiej fantazji na fali ostatnich dobrych występów, da się przebić do play off 1.-8.? :D

w.w.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: brunonz »

Stawiam skrzynkę piwa że będzie 8 miejsce:)))
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: wwwitek2006 »

Też jestem za takim rozwiązaniem, choć w browarku partycypować nie mogę. 8-)
w.w.
Pontek
Posty: 289
Rejestracja: 14 maja 2008, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: Pontek »

Podziwiam Panów huraaoptimiz, ale go nie podzielam. Z układu tabeli rzeczywiście wynika, że pomiędzy pozostaniem w lidze, a dostaniem sie do 8 może być niewielka różnica. Jednocześnie analizując mecze, które pozostały do rozegrania, można stwierdzić, że z trójcy: Gedania, SMS i Sparta, to ta ostatnia ma najgorszy układ. Dodatkowo szczególnie sms, ale i Sparta mogą być nieco poszkodowane w związku z rozgrywkami młodzieżowymi. In plus można zaliczyć słabszą postawę Krakowianek, co daje nadzieję na dogonienie tego zespołu, mimo znacznej przewagi punktowej w chwili obecnej. W tym kontekście zwycięstwo nad Gedanią, może być na miare utrzymania w I lidze.
Trzymam kciuki.
Zrobiło się gorąco, ale Sparta jest na fali. :P
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: wwwitek2006 »

Taka uroda kibica :D , że jest optymistą, jeśli chodzi o swoją drużynę, a nawet hurraoptymistą !!!
Masz rację "Pontek", że zrobiło się gorąco, a nawet....ciekawie!
Zobaczymy, jak to wszystko będzie wyglądało po nadchodzącym weekendzie.
w.w.
OlaJ
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2011, o 21:57
Płeć: K

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: OlaJ »

Na mój gust to nic w I lidze nie jst pewne. Do stycznia przeważała opinia że każdy może wygrać z każdym z wyjątkiem(jak to się wyraził jeden z trenerów chyab z Piły ) Sparty. Po styczniu gdzie Spartanki "nabroiły" chyba juz dokładnie każdy może wygrać z każdym i wszystko jest prawdopodobne.
Według mnie najpawdopodobniejsze jest jednak tylko jedno - to że Gliwice chyba już nie dadzą rady. Reszta... zobaczymy, nic jeszcze nie jest przesądzone i boje się że jeszcze po tym weekendzie dalej nie będzie.
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: wwwitek2006 »

Nie miałem na myśli, "OlaJ", tego, że po najbliższym weekendzie wszystko się już wyjaśni, o nie. Chciałem jedynie podkreślić, że przy tak znikomej już liczbie spotkań do końca sezonu zasadniczego, każda rozegrana kolejka będzie rozjaśniała sytuację w tabeli. Szczególnie poprawę pozycji Sparty, co najbardziej interesuje kibiców z Targówka i pozostałych prawodrzeżnych dzielnic.
Hej!

No i w sobotnie popołudnie znów zapanowała wielka radość przy Jagiellońskiej. W drużynie, wśród rodzin zawodniczek i wśród kibiców.
W tym arcyważnym meczu SPARTA pokonała Gedanię Żukowo 3:1 !!! !!! !!!
Serdeczne gratulacje dla zespołu.
w.w.
Pontek
Posty: 289
Rejestracja: 14 maja 2008, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: Pontek »

Skomplikowała to się teraz sytuacja Sms-a i Gedani. Sparta jest wyraźnie na fali. Jak wszystko będzie się dalej tak układać to się okaże, że będzie postrachem w play-off. :)
Teraz napewno możemy powiedzieć, że to nie przypadek tylko poprawa poziomu o conajmniej klasę. Gratulacje dla trenera i zawodniczek. :D Tak trzymać!!! 8-)
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: wwwitek2006 »

Przed kilkoma minutami ukazał się w sieci wynik meczu KS Murowana Goślina - SMS PZPS Sosnowiec. Murowana Goślina wygrała 3:1. To jest dobra wiadomość dla Sparty, która jutro zagra przełożony z 19.02. mecz przeciwko Chemikowi Police.
Mam nadzieję, że rozpędzone warszawianki zdobędą także punkty na drużynie z czołówki tabeli.

Powodzenia!
w.w.
lisica
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 20:23
Płeć: K

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: lisica »

No ciekawe, ciekawe 8-) Mecz z Policami może pokazać wiele dla przeciwników oraz samych zawodniczek...
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: evija »

Sparta urwała punkt Policom. Nie znam przebiegu meczu, ale bardzo się cieszę z tego punktu. Chemik był według mnie faworytem jednak mimo, że Sparta na fali i u siebie, to jednak jest to dobry wynik. Mam nadzieję, że obecni na meczu się wypowiedzą i coś nam przybliżą. Tymczasem gratulacje dla całego zespołu i sztabu, kibice się cieszą - tak trzymać!
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: wwwitek2006 »

Oczywiście, że kibice się cieszą, choć jest to "tylko" jeden punkt. Ranga przeciwnika jeszcze nie pozwoliła na pełną zdobycz.
Przyłączam się do gratulacji dla całej ekipy !!!

w.w.
CATAN
Posty: 16
Rejestracja: 10 lut 2011, o 10:20
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: CATAN »

Witam!
Atmosfera na meczu była naprawdę napięta! Nie było co prawda tylu kibiców co na ostatnim meczu sobotnim (wiadomo, w środku tygodnia nie wszyscy mogą), ale i tak zapewniliśmy odpowiedni doping dla dziewczyn. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, i tak jak można wyczytać w opisie spotkania w aktualnościach: szkoda, że sędziowanie nie było najlepsze. Ale choćby nie wiem jakie były emocje trzeba pamiętać, że nie jest to wina zawodniczek. Ogólnie nie miało to raczej wpływu na wynik, jeno podniosło poziom adrenaliny. Nie może być takich akcji, że atakuje zawodniczka Polic, liniowy podnosi łapkę ze szmatką na "aut!" stojący obok niego trener Polic coś tam szwargocze i sędzia opuszcza łapkę uznajac że jednak piłka weszła! A główny oczywiście swojego zdania nie ma i bazuje tylko i wyłącznie na liniowym (chociaż z jego siedziska chyba lepiej mógł widzieć jak było). To było mocno niesmaczne. Sędzia chwilami sprawiał wrażenie jakby przysypiał: nie kontrolował w pełni wydarzeń, a to nie widział 4 odbicia, a to nie dostrzegł dotknięcia siatki, i tak w kółko. Błędy w pracy sędziowskiej (na szczęście) rozkładały się w miarę po równo więc nie zaburzyło to równowagi punktowej.
A wracając do meczu: pierwszy set wygrany głównie dzięki atutowi własnego boiska i mocno nieporadnej libero Chemika: przyjęcie leżało więc i było z czego robić punkty: kilkanaście zbić przechodzących piłek plus świetna gra w bloku Aleksandry Sikorskiej zrobiły swoje. Dziesięć punktów przewagi mówi samo za siebie. Trzeba jeszcze pochwalić uważną grę w obronie: było widać pełne zaangażowanie, mnóstwo piłek podbijaliśmy a nasza libero podbiła jedną piłkę w takiej poyzcji, że wyglądało to jakby miała w pasie dodatkowy staw:). Po przegranym drugim secie wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie. W końcu punkty Polic w tabeli nie wzięły się przypadkiem! Moim zdaniem reszta gry pokazała, jak wielkie postępy poczynił zespół Sparty: widzieliśmy już mecze które zaczynaliśmy od pięknie wygranego seta, potem minimalnie przegrana na 1-1 i nagle powietrze uchodziło zupełnie i kończyło się 3-1 w plecy. A teraz dziewczyny grają swoje. To przynosi rezultaty. Przegrywając 2-1 wygrały seta na 2-2 "zarabiając" ważny punkt. Normalnie możnaby powiedzieć, że odpuściły sobie tiebreak'a wiedząc, że i tak zrobiły świetną robotę, ale to nie tak: po prostu Chemikowi "weszła" zagrywka i nas rozstrzelały.
O wyniku wypada powiedzieć jeszcze jedno: gdyby ktoś powiedzmy w listopadzie powiedział mi, że Sparta przywiezie punkcior z Piły a u siebie powalczy na równych warunkach z Policami i też zarobi punkcik-to bym go ozłoci! A tak mamy teraz z rzędu 6 punktujących meczów! Rewelacja! Jeszcze tylko wygrać z Ostrowcem!!!!
Trzymam kciuki


this is madness! THIS IS SPARTA!!!
Ostatnio zmieniony 10 lut 2011, o 21:39 przez CATAN, łącznie zmieniany 2 razy.
iscariot
Posty: 29
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 08:33
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: iscariot »

Brawa dla Sparty, w tym roku zabiera punkty wszystkim i czołówce i dołowi tabeli. I pomysleć, że jeszcze niecałe dwa miesiące temu nie było kolorowo ( tzn. było, ale nie w tabeli). Play-off wciąż prawdopodobny, a tam jak wiadomo może być różnie.
Niestety rozgrywanie meczu w środku tygodnia nie pozwoliło mi na obejrzenie tego meczu, tak więc niniejszym podziękowania dla CATANA za relację.


ps.
CATAN pisze: Coż miała zrobić Sparta? Sięgnęła po broń ostateczną: po celebrytów: wkroczył P. Zygmunt H. uosabiając oburzenie kibiców:).[/i]
Chyba Zygmunt Ch. ?
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: brunonz »

Wróbelki ćwierkają że SMS wygra z Piłą ??? :x
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Sparta Warszawa sezon 2010/2011

Post autor: Ted »

Gdyby punktową passę udało się przedłużyć w Ostrowcu Świętokrzyskim, mecz w Sosnowcu nie miałby aż tak dużego znaczenia dla spartanek. A tak pozostaje im trzymać kciuki za PTPS, a w przypadku niespodzianki, spinać pośladki w marcu w Pszczynie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”