9. kolejka I.ligi kobiet

wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: wwwitek2006 »

Arcyciekawa kolejka.
Spotykają się ze sobą drużyny z pierwszej czwórki tabeli.
W Ostrowcu Świętokrzyskim AZS KSZO (3.w tabeli) podejmie wicelidera - Silesię Volley I Mysłowice/Chorzów. Lider tabeli - PTPS Piła przeegzaminuje ekonomistki z Eliteski Skawa AZS UEK Kraków (4.w tabeli). Będzie się na szczytach działo !!!

W dole tabeli odbędą się derby śląskie: SMS Sosnowiec - AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. W Policach dojdzie do rewanżu za zupełnie niedawne i niespodziewane wyeliminowanie Chemika z Pucharu Polski przez młode warszawianki ze Sparty, które okupują ostatnią lokatę w tabeli.

w.w.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: 9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: brunonz »

Bardzo mnie ciekawi wynik SMS Sosnoaiec z Politechniką Gliwice, no i oczywiście Sparta z Policami,mam nadzieję że dziewczyny "zaskoczyły" po ostatnim Pucharze 8-)
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: 9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: wwwitek2006 »

Gdyby w Sparcie udało się spłaszczać amplitudę falowań dyspozycji w poszczególnych setach i nie tracić seriami punktów, byłoby znacznie ciekawiej także w tabeli ligowej. Ale, to młode zawodniczki, a nawet w bardzo renomowanych zespołach, także reprezentacjach, prowadzenie z dużą przewagą nie gwarantuje zwycięstwa w partii. Taka to uroda żeńskiej siatkówki.
w.w.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: 9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: brunonz »

W zupełności się zgadzam:) i tu właśnie jest wielka rola trenera,wiem że zespół może wygrać z każdym,jest w nim to coś ???
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: 9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: Ted »

Brunon, ale i tak języczkiem uwagi w tej kolejce będzie mecz w Ostrowcu. i szukanie faworyta w tym spotkaniu to jak wróżenie z fusów. W zasadzie na korzyść gospodarzy przemawia własny parkiet. Pozwolę sobie zauważyć, że mały teścik przejdą krakowianki, które zajmują wysoką 2. pozycję. Teraz czeka je dwumecz z mocnymi rywalkami i ciekaw jestem jak sobie poradzą.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: 9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: brunonz »

Zgadzam się z Tobą TED ,ale interesuje mnie ,jak młode Sosnowiczanki poradzą sobie ze starszymi" koleżankami"
A tak naprawdę ,to w całej tabeli robi się ciekawie,i myślę że będzie jeszcze trochę przetasowań :)
Witek:Mecz pucharowy Sparty z Policami to był mecz z drugim składem Chemika i mimo wygranej Sparty nie dał zespołowi satysfakcji,prócz utrzymania w Pucharze.Natomiast walka z Ostrowcem to co innego 3:2 :P
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: 9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: Ted »

Mecz w Sosnowcu bez wątpienia będzie z tym z kategorii za sześć punktów. W Żukowie i w Warszawie chcieliby z pewnością. aby nastąpił podział punktów. Sparta z pewnością będzie chciała się przełamać i to w meczu z będącym w kryzysie Chemikiem.
Co do meczu z Ostrowcem w PP, wiewiórki doniosły, że pomogła hala i decyzja gości odnośnie strony, po której zaczęli tie-breaka :)
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: 9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: wwwitek2006 »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 19 lis 2010, o 11:30 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pkt 23 regulaminu forum
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: 9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: brunonz »

TED :nie rozumiem tych wiewiór ??? chodzi o słońce, ale kto co wybrał ,nie kumam.Ostrowiec wybrał ze słońcem a Sparta pod? czy odwrotnie ???
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: 9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: Ted »

Dokładnie, chodzi o słońce. I w tie-breaku Ostrowiec chciał właśnie najpierw grać pod słońce. Ale to już wywód na inny temat niż 9. kolejka I ligi :)
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: 9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: wwwitek2006 »

[ingerencja moderatora]
Problem słońca w hali przy ul.Jagiellońskiej jest rzeczywisty (nie wiem skąd jesteś i czy znasz ten obiekt), więc zaproponowałem w lekkiej formie jego łagodzenie. Faktem jest, że problem nie dotyczy 9.kolejki - wątku, który sam założyłem, bo Sparta gra na wyjeździe, ale było to nawiązanie do wcześniejszych wpisów - patrz powyżej.
[ingerencja moderatora]
Ostatnio zmieniony 19 lis 2010, o 16:37 przez Ted, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Daruj sobie Kolego te uwagi, a przed następnym postem napisanym nie na temat zapoznaj się proszę z regulaminem.
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: 9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: >Petr< »

http://www.azsskawauek.pl - na stronie Elitesek będzie aktualizowana na żywo tablica wyników i (najprawdopodobniej) statystyka kto ile punktów zdobył w tym meczu
lisica
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 20:23
Płeć: K

Re: 9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: lisica »

Ale prawda jest taka ze nawet słońce nie pomoże Sparcie jeśli nie zaczną grać na poziomie 1 ligi, bo jak na razie mają dopiero 2 punkty a to troszkę mało na utrzymanie 8-)
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: 9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: brunonz »

Sparta-Police 0:3 :<
Pontek
Posty: 289
Rejestracja: 14 maja 2008, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg

Re: 9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: Pontek »

Po przegranej z policami 3:0 sytuacja Sparty nie do pozazdroszczenia. Na górze tabeli cieżko o punkty, a ze słabszymi potyczek dużo nie zostało. ;(
Pontek
Posty: 289
Rejestracja: 14 maja 2008, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Elbląg

Re: 9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: Pontek »

Piła potrzebowała 2 godzin zeby ograć eliteski. Szkoda bo krakowianki wygrywały 2:0 w setach a potem 14:11 w tiebreaku.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: 9. kolejka I.ligi kobiet

Post autor: evija »

Gedania przegrała z Murowaną 2:3. W tiebreaku przegrywały 8:13 i wyszły na prowadzenie 14:13. Żeby było mało dramatów, Murowana wygrała 16:14. Szkoda Gedanii, odrobić taką stratę w 5 secie, wyjść na prowadzenie i oddać po kolei 3 punkty. Bardzo szkoda.

Składy:
Gedania: Gorszyniecka, Bryczkowska, Łozowska, Reimus, Sachmacińska, Kucharska, Krukowska (L) oraz N.Gajewska.

Piecobiogaz: Owczynnikowa, Walawender, Fedorów, Strządała, D.Nowakowska, Lubera, N.Narożna (L) oraz Dutkiewicz-Raś, Trojan, Wyrwa.

No i " ;( " za Spartę... ehh będzie piekielnie ciężko się utrzymać...
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”