Sezon 2007/08 - XXII kolejka

mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Sezon 2007/08 - XXII kolejka

Post autor: mikasa1 »

I witam was serdecznie przed ostatnią kolejeczką. Skromna pod względem ilości meczów ale dla kilku zespołów ważna

Skra Bełchatów - Politechnika Częstochowa - Politechnika juz bez M. Kardasa ( w końcu) ciekawe jak sobie poradzi.
Mój typ 3:1
Chemik Police - Sokół Chorzów - hit kolejki pewnie w Policach ciężki i ambitny mecz - obie strony mają jeszcze o co walczyć.
Mój typ 2:3

PLKS Pszczyna - Wisła Kraków - meczyk o nic i pewnie taka też będzie gra aczkolwiek faworyt może być tylko jeden.
Mój typ 1:3
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Sezon 2007/2008 XXII kolejka

Post autor: gonzales »

mikasa1 pisze:I witam was serdecznie przed ostatnią kolejeczką. Skromna pod względem ilości meczów ale dla kilku zespołów ważna

Skra Bełchatów - Politechnika Częstochowa - Politechnika juz bez M. Kardasa ( w końcu) ciekawe jak sobie poradzi.
Mój typ 3:1
Chemik Police - Sokół Chorzów - hit kolejki pewnie w Policach ciężki i ambitny mecz - obie strony mają jeszcze o co walczyć.
Mój typ 2:3

PLKS Pszczyna - Wisła Kraków - meczyk o nic i pewnie taka też będzie gra aczkolwiek faworyt może być tylko jeden.
Mój typ 1:3
ja może w kwestii formalnej jeżeli chodzi o police to jest to mecz o pietruszkę gdyż nawet zwycięstwo 3-0 z sokołem wątpliwe ? nic nie daje bo wtedy zrównają sie liczbą pkt i stosunkiem setów z kszo ostrowiec ale dla przypomnienia police 2 razy przegrało z kszo!!!więc jest to mecz istotny przynajmniej za 2 pkt dla sokoła i jest 4 miejsce i tak będzie
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Sezon 2007/2008 XXII kolejka

Post autor: mikasa1 »

otóż nie jest tak jak pisałeś - nie będę wklejał całości tylko interesującą nas część
:
C z ę ś ć 3
REGULAMIN SPORTOWY PZPS


I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. We wszystkich rozgrywkach Polskiego Związku Piłki Siatkowej poza systemem pucharowym, na krzyż i play-off obowiązuje następująca punktacja:

Wynik Zwycięzca Przegrany
3:0 lub 3:1 3 punkty 0 punktów
3:2 2 punkty 1 punkt

2. O końcowej klasyfikacji decyduje kolejno:
większa ilość zdobytych punktów,
• lepszy stosunek setów /większa liczba uzyskana po podzieleniu setów wygranych przez sety przegrane/
• lepszy stosunek małych punktów /większa liczba uzyskana po podzieleniu punktów zdobytych przez punkty stracone/,
• wynik bezpośrednich spotkań.



a małe punkty ma znacznie lepsze od KSZO
mikasa1
Posty: 255
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:41
Płeć: M

Re: Sezon 2007/2008 XXII kolejka

Post autor: mikasa1 »

W Pszczynie mimo eksperymentalnego składu Wisły ( w szczególności w trzecim secie ) nie było żadnej niespodzianki i szybkie 3:0. Mecz nudny pszczynianki chciały .... ale to za mało natomiast Wisła grała bez rewelacji chcąc po prostu wywieźć trzy punkty - i spokojnie wywiozła. W korespondencyjnym pojedynku o czwarte miejsce o ... 19.00 bliżej była Skra (prowadziła 2:0 a Sokół przegrywał 0:2 około 20.00 w obu meczach było 2:2 i chorzowianki były już pewne czwartego miejsca.
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Podsumowanie rundy zasadniczej

Post autor: jasson »

Skończył się sezon zasadniczy więc czas na moje małe subiektywne podsumowanie. Najważniejsze mecze dopiero przed nami i prawdziwe emocje dopiero się zaczną. Gwardia i Wisła są już na obozach więc znów zaczyna się szlifowanie...
A moje podsumowanie podzieliłem na trzy grupy:

Na plus:
1. Gwardia - główny faworyt do awansu nie zawodził. Przegrał tylko dwa mecze, stracił w sumie pięć punktów. Ale wszystkie w meczach z Wisłą co zwiastuje mega emocje w finale.
2. Wisła - krakowianki w meczach na szczycie były bezkonkurencyjne, za to ze średniakami traciły punktu. Trener Mazurek jest jednak optymistą i uważa że to Wisła awansuje bezpośrednio do LSK. Z Gwardią trzeba wygrać jeszcze trzy razy.
3. Budowlani - rewelacyjny beniaminek z Torunia zaskakiwał przez prawie całą pierwszą rundę. Gdy w końcu stracił pierwsze punkty coś się zacięło. Ale ten młody zespół w sumie bez większych problemów się utrzymał a za rok może powalczyć o coś więcej.
4. Chemik - skazywany na pożarcie Chemik uzbierał aż 24 punkty. Biorąc pod uwagę skład i budżet tego zespołu to rewelacyjny wynik. Ale play-outy dopiero przed nimi...

Zgodnie z planem:
1. Piast - w awans tego zespołu wierzy chyba tylko trener Mierzwiński. Zespół bez pieniędzy i z wąskim składem w meczach z potentatami zdobył jednak tylko jeden punkt. Ale czwórka zdobyta dość łatwo.
2. Sokół - awans do PO zdobyty rzutem na taśmę. Pamiętajmy że Sokół to jedyny zespół który dwa razy wygrał z Wisłą (nie tracąc punktu!). Te wygrane okazały się kluczowe, bo grający o czwórkę Sokół przegrał nawet "najważniejszy mecz" w Policach.
3. Skra - bełchatowianki były bliskie czworki ale w ostatnim meczu straciły punkt i skończyły sezon na piątym miejscu. Skra w I rundzie miała kadrowe kłopoty, w drugiej natomiast postawiła się i Gwardii i Wiśle. Jako jedna z nielicznych.
4. SMS - młode zawodniczki z Sosnowca pierwszy sezon występowały na tym szczeblu. Zdołały wygrać kilka meczy a najlepszym urwać po secie. Na więcej poczekamy do przyszłego sezonu.

Na minus:
1. SPS Cz-wa. Kompromitujący sezon częstochowskiej drużyny. Po ustabilizowaniu budżetu i wzmocnieniu składu oczekiwano walki o czwórkę. Pomóc miał trener Kardas, który po każdym przegranym meczu mówił że mógł wygrać 3:0. Już go nie ma.
2. Pszczyna - za wysokie progi. Klub bez zawodniczek i działaczy na tym poziomie po prostu musiał tak skończyć. Ale są jeszcze play-outy...
3. KSZO - gdyby zajęły oczko wyżej oceniłbym je lepiej. Zespół z ciekawym składem nic ciekawego nie pokazał. W dodatku pod koniec sezonu odeszła Walawender i o utrzymanie trzeba mocno powalczyć.
natii
Posty: 51
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:38
Płeć: M

Re: Podsumowanie rundy zasadniczej

Post autor: natii »

Mysle ,ze klasyfikacja po rundzie zasadniczej nie jest zaskoczeniem,jedynym pozytywem jest postawa Budowlanych.Uwazam ,ze Gwardia jest poza zasiegiem i patrzac na mozliwosci sportowe to bez problemow powinna uzyskac awans do LSK,Wisła potrzebuje jeszcze przynajmniej sezonu lub wzmosnien aby móc myslec o walce o LSK i w LSK,Piast pomimo ogromnych trudnosci i kłopotow zaprezentował sie na przyzwoitym poziomie i mozna dziewczynom tylko bic brawo ,bo nie jedna uciekłaby juz z tak zle stojacego finansowo klubu.Co do Sokoła ,ciekawy ,mlody zespoł ,przebydowany znaczaco w porownaniu do poprzedniego sezonu(trzy debiutantki )ale majacy jeden podstawowy problem tj.wlodarze klubu nie widza albo nie chca widziec ,ze tym dziewczynom potrzebny jest szkoleniowiec ktory nie tylko poprowadzi zespoł ale takze bedzie potrafił szkolic i doskonalic umiejetnosci tych dziewczyn,bo narazie to na ławce trenerskiej nie wiadomo o co chodzi ,a to nie pomaga zespołowi,mysle ze Prezes klubu poczyni stosowne kroki, bo juz czas powalczyc powaznie nie tylko o czwarte miejsce.Natomiast najwieksza wpadka sezonu to dla mnie osobiscie Czestochowa ale gdzie tkwi problem ,to juz musza sobie odpowiedziec działacze i zawodniczki.Trzymam kciuki za Gwardie i Sokoła .
fairyanna
Posty: 1
Rejestracja: 6 gru 2014, o 10:10
Płeć: K

Re: Sezon 2007/08 - XXII kolejka

Post autor: fairyanna »

Archangielska w miejsce Janczaka, hm...
A jaka jest wina trenera, że zespół ma problemy z przyjmowaniem zagrywki?
- że nie nauczył? magika, co w kwartał nauczy tego elementu to i w całym kosmosie nie znajdziecie.
- że zawodniczki nie umieją celnie odbijać piłki? nie umieją teraz bo i wcześniej nie umiały.
- że brak im siły w ataku i na zagrywce? tu zawalił, jeśli nie wysłał ich na siłownię dwa razy w tygodniu, przynajmniej!
Our excellent online [url=http://www.braindumps.com/600-199.htm]Braindumps[/url] training programs will lead you to success in the [url=http://www.braindumps.com/70-458.htm]70-458[/url] exam. We also offer latest [url=http://www.cca.edu/]cca.edu[/url] and [url=http://hsbc.edu/]hsbc[/url] with 100% success guarantee. Our [url=http://www.principiacollege.edu/]www.principiacollege.edu[/url] is rare in IT world.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”