AZS Częstochowa

blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: blaise »

maggie pisze:
lucass90 pisze:Czarny i wysoki? Hmm jest paru takich siatkarzy... :P
dlatego dodałam że jeszcze "chudy" :] :] :D
Ann pisze:
A ten "czarny" to pewnie Ivan Marquez, on jest środkowym i ma ważny kontrakt z Olympiakosem Pireus.
taaak, o tego mi chodziło... choć dałabym sobie ręke obciąć że gdzies na skrzydłach "latał" :) no cóż, co mi się pomyliło.... dzięki za odp :)
jak o skrzydłach to podstarzały Ivan Contreras rodem z Mexico zapewne?
.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

blaise pisze: jak o skrzydłach to podstarzały Ivan Contreras rodem z Mexico zapewne?
Może się mylę, ale z tego co pamiętam to Contreras jest biały i łysy w dodatku... :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: AZS Częstochowa

Post autor: maggie »

Wojciech pisze:A mnie nurtuje, kto takie informacje na wikę wkleja. Przeciez z 3 tygodnie temu z owej encyklopedii można bylo sie dowiedzieć, ze pod Jasną Górę trafiają W. Kooistra razem z S. Poltavskim... Teraz info o Miluszewie i bonusie 16 mln.
jak to kto.. jakiś kibic ma newsa i dodaje info. Wikipedia to nie jest dobre źródło informacji...

blasie, nie , nie chodziło mi o Contreras 'a. Szczerze to nawet go nie kojarze :|


Nurtuje mnie ten atakujący... Zapewne nie idziemy w tym kierunku co trzeba :lol: i owym siatkarzem okaże się ktoś kto nam w ogóle do głowy by nie przyszedł .......
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
Ann
Posty: 288
Rejestracja: 21 sie 2007, o 09:19
Płeć: K
Lokalizacja: Londyn

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Ann »

Może należy wypisac wszystkich atakujących z reprezentacji znajdujących się na miejscach 1-20 w światowym rankingu :D
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Hmmm a co z tym amerykańskim atakującym, z którym Kadziewicz grał w poprzednim sezonie w Sparklingu? To był zdaje się Gardner. On chyba też szukał sobie klubu...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

Gabriel Gardner - Ural Ufa =]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Ted »

To pewne? Bo na jej liście jest jeszcze Miljković.
Zlatanov
Posty: 240
Rejestracja: 28 cze 2008, o 20:55

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Zlatanov »

Gardner nie jest poliglotą niestety choć z chęcią bym go ujrzał w AZS-ie. Ja mam jednak coraz większe obawy że to chodzi o Milinkovicia :| Ja już wczoraj się zastanawiałem i praktycznie wszystkie reprezentacje przepatrzyłem i ciężko mi było stwierdzić cokolwiek, trzeba czekać choć to racja że skoro mają już go pewnego to mogliby podać w końcu i tyle, nie mają przecież na co czekać
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

No dobra, jutro poniedziałek, ludzie wracają do pracy, więc może po południu doczekamy się oficjalnego komunikatu klubu.
Dobrze by było, bo nerwy częstochowskich kibiców są już na prawdę napięte do granic możliwości.
Po takiej informacji o wiele spokojnie czekało by się na tych dwóch przyjmujących.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Mate »

Miljković prawdopodobnie zostanie we Włoszech i chyba zagra w Piacenzie. A Savani i Molteni dogadali się z jakimiś klubami?? I czy Kaya van Dijka obowiązuje kontrakt z Noliko?? A czy czasem Milinković nie będzie powoli odchodził na emeryturę?? Ma już 37 lat, no ale jeszcze gra na dobrym poziomie.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2008, o 22:26 przez Mate, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Zlatanov
Posty: 240
Rejestracja: 28 cze 2008, o 20:55

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Zlatanov »

Ale w takim wypadku Guillermo Falasca zostaje bez klubu prawda?? Hmm
Trytt
Posty: 46
Rejestracja: 29 cze 2008, o 22:26
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Trytt »

Jan Willem Snippe (ur. 21 maja 1986 w Olandese w Holandii) - holenderski siatkarz. Gra na pozycji atakującego
W poprzednim sezonie grał w Maceracie, obecnie chyba bez klubu. Nie wiem jaki z niego poliglota, ale może warto się zainteresować
Co o tym powiecie ?
Zlatanov
Posty: 240
Rejestracja: 28 cze 2008, o 20:55

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Zlatanov »

Eee chyba jednak za młody... Widziałem go chyba w meczu ze Słowakami, chyba... Jeśli dobrze pamiętam to rewelacji nie było
parodia
Posty: 96
Rejestracja: 23 cze 2008, o 17:15
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: parodia »

maggie pisze:
lucass90 pisze:Czarny i wysoki? Hmm jest paru takich siatkarzy... :P
dlatego dodałam że jeszcze "chudy" :] :] :D
Ann pisze:
A ten "czarny" to pewnie Ivan Marquez, on jest środkowym i ma ważny kontrakt z Olympiakosem Pireus.
taaak, o tego mi chodziło... choć dałabym sobie ręke obciąć że gdzies na skrzydłach "latał" :) no cóż, co mi się pomyliło.... dzięki za odp :)
Ale w jednym meczu ze Skrą Contreras miał kontuzję i to właśnie Marquez przeszedł na atak i grał świetnie więc dobrze kojarzysz.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Mate »

Sprawdziłem statystyki tego Holendra w lidze włoskiej. Zbytnio sobie chłopak nie pograł. Wchodził przeważnie na zagrywkę. I właśnie nie wiem czy to atakujący lub przyjmujący. Przy jego nazwisku pisze, że jest atakującym. A w statystykach przyjęcia zaznaczone jest, że kilka zagrywek przyjął. Na stronie CEV nic nie pisze o jego pozycji, ale też brał udział w przyjęciu, czyli jest chyba bardziej przyjmującym, niż atakującym.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
kuba_miszczu
Posty: 150
Rejestracja: 27 maja 2008, o 00:02
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kuba_miszczu »

Niedlugo zejde na zawał moze cos w poniedzialek powiedza :] Oby. I najlepiej gdybysmy po przeczytaniu nazwiska mieli takie miny :o ze udalo sie tak dobrego zawodnika sciagnac
BLAEVY
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:32
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: BLAEVY »

Wystarczy tylko sciągnąć:Gibe,Poltawskiego i Kazijskiego.Hehehe oczywiście żartuje.Ja bym Najbardziej Chciał Granvorkę bo on jest doświadczony(nie stary),Ma super erwis i świetny atak i ponoć nie przedłużył z Piacenzą,Może się Skusi
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

ciekawe czy Częstochowa powalczy o Bartmana... chłopak ewidentnie pokazał w meczach z Japonią że może być czołową postacią Plus ligi... a jak Trefl nie chce... to nie..
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
BLAEVY
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:32
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: BLAEVY »

Arff pisze:ciekawe czy Częstochowa powalczy o Bartmana... chłopak ewidentnie pokazał w meczach z Japonią że może być czołową postacią Plus ligi... a jak Trefl nie chce... to nie..
Arff chyba nie czytałeś Newsów Trefla nie stać na Bartmana,bo on się uważa za gwiazdę i chce niewiadomo czego,A jak Trefla na niego nie stać to tym bardziej Czewe,A Czołową postacią PlusLigi będzie Młody Samica. ;)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

Trefla nie stać na Bartmana, bo krzykną zbyt wiele kasy w stosunku do jego mozliwości... nie dlatego że tyle nie mają... do tego wydali już sporą kasę na innych zawodników dlatego teraz będą oszczędzać...

a ja Bartmana za rok, może dwa widzę w 6 kadry obok Winiarskiego...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
BLAEVY
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:32
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: BLAEVY »

Arff pisze:Trefla nie stać na Bartmana, bo krzykną zbyt wiele kasy w stosunku do jego mozliwości... nie dlatego że tyle nie mają... do tego wydali już sporą kasę na innych zawodników dlatego teraz będą oszczędzać...
Czewa też musi oszczędzać na tego Atakera i 2 przyjmującego zagranicy
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

jej.. skoro kupia Bartmana to nie potrzebny już będzie jeden przyjmujący zza granicy... a atakujący to nie będzie zawodnik z górnej półki... bo ma tylko wspomagać Janeczka i takie było założenie zarządu...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
BLAEVY
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:32
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: BLAEVY »

Arff pisze:jej.. skoro kupia Bartmana to nie potrzebny już będzie jeden przyjmujący zza granicy... a atakujący to nie będzie zawodnik z górnej półki... bo ma tylko wspomagać Janeczka i takie było założenie zarządu...
Co?przecież oni wogóle nie mają przyjmujących,a może twoim zdaniem wybiegną z Janeczkiem i Wierzbowskim w pierwszej 6,A Bartmana jakoś nie widzę Czewa nie będzie wydawała kupe kasy na jakiegoś Bartmana pomyśl,Przecież Pan Bosek Powiedział że będą mieli Atakera zagranicy i powiedział że reszte Szukają zagranicą,Czyli tych przyjmujących.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Jak dla mnie AZS wcale nie musiałby ściągać przyjmujących zza granicy. Wystarczyłoby żeby przyszedł Bartman i Siezieniewski. Do tego jakaś gwiazda na ataku i jest cacy :)

Rozegranie : Drzyzga (Stelmach)
Przyjęcie: Siezieniewski, Bartman, (Wierzbowski, Gradowski)
Środek: Nowakowski, Gunia, (Wrona)
Atak: jakiś tam Jozin z Bazin, (Janeczek)
Libero: Zatorski

Tak poza tym to chętnie częściej widywałbym Krzyśka Wierzbowskiego na boisku w przyszłym sezonie. Potencjał chłopak ma, ale brakuje mu ogrania.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2008, o 09:55 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

ale przy "zza granicy" dodał "ale kto wie" czy jakoś tak... więc mają kogoś na oku również w kraju... a Bartman spokojnie wystarczy na przyjęcie i będzie ogromnym wzmocnieniem... pokazał to na wczorajszym meczu, kiedy genialnie przyjmował bardzo mocne zagrywki Japończyków (miał 1 błąd, a cały czas w niego serwowali)... atak też ma bardzo dobry i 350cm zasięgu...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Trytt
Posty: 46
Rejestracja: 29 cze 2008, o 22:26
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Trytt »

BLAEVY pisze:,Przecież Pan Bosek Powiedział że będą mieli Atakera zagranicy i powiedział że reszte Szukają zagranicą,Czyli tych przyjmujących.
Jesteś pewny ?

"Pozostałych szukamy za granicą, chociaż tutaj różnie może się zdarzyć."
BLAEVY
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2008, o 15:32
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: BLAEVY »

Trytt pisze:
BLAEVY pisze:,Przecież Pan Bosek Powiedział że będą mieli Atakera zagranicy i powiedział że reszte Szukają zagranicą,Czyli tych przyjmujących.
Jesteś pewny ?

"Pozostałych szukamy za granicą, chociaż tutaj różnie może się zdarzyć."
Wiem, Ale grunt że szukają zagranicy ale Czewe chyba nie będzie stać na Bartmana
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Ale Częstochowa ma do zaoferowania coś, czego nie ma Gdańsk. Czyli Ligę Mistrzów... Wydaje mi się, że Bartman mógłby się skusić na np. dwuletni kontrakt, żeby wypromować się w Europie i znowu wyjechać gdzieś za granicę.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

Nie zdziwiłbym się, gdyby Bartman zagrał w przyszłym roku w Częstochowie... budżet jaki chcą zebra, wbrew pozorom mały nie jest i na Bartmana spokojnie byłoby ich stać... do tego jeszcze dochodzą rozmowy z Ivanovem... czyli na przyjęcie pewnie będzie ktoś z Polski...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Ktoś na forum stronki kibiców AZSu napisał, że z pewnego źródła wie, że tym atakującym będzie Bułgar... Mam nadzieję, że mówiąc "pewne źródło" nie miał na myśli Wikipedii.
AZS CZĘSTOCHOWA!
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”