Sezon 2008/09 - grupa III

Awatar użytkownika
krajak
Posty: 35
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 10:40

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: krajak »

Ślepsk dzis zdobyl Siedlce! Na boisku i na trybunach! WYJAZD ZYCIA! W Siedlcach okolo 60 osob od nas! Dziekujemy za mile przyjecie! ZKS!
ZKS ŚLEPSK AUGUSTÓW
pako
Posty: 49
Rejestracja: 30 paź 2008, o 12:35
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: pako »

Drabkowski z Ślepskiem będzie grał na 100% od tego tygodnia ma normalnie trenować przez te 3 które zostały do finału. A nie grał bo pracuje w różnych godzinach i teraz sobie nałożył więcej godzin i nie grał z Pekpolem żeby mieć wiecęj czasu na przygotowanie sie do finału. Trener Szulc wiedział że młody Makowski poradzi sobie ze słabym Pekpolem i dlatego Drabka odpuścił na te spotkania. Wie także że na finał Drabkowski jest niezbędny i dlatego od tego tygodnia MOS trenować będzie już całą dwunastką nawet Korpak ma już trenować. Jest 3 tygodnie do finału myśle że MOS jest na tyle doświadczonym i ułożonym taktycznie zespołem że większych problemów ze Ślepskiem nie będzie miał w końcu wygrał z nimi już 2 razy co świadczy już o czymś. Po drugie myśle że to o Augustów przystąpi do tego spotkania ściśnieniowanym bo to oni muszą awansować żeby drużyna sie nie rozpadła. MOS jedynie może bo i tak grają za darmo i na przyszły sezon narazie nie widać poprawy. Jednym słowem faworytem jest MOS ale ciśnienie będzie miał Augustów. Myśle że to dla nich będzie źle działało nie są to jacyś wielcy wyjadacze więc im większa presja tym mniej pokażą na boisku i tyle. A i jeszcze jedno w zespole MOSu niema tak widocznej jednej luki jak w Augustowie. Czyli nie doświaczony libero który przy większej presji myśle że będzie sie mijał z piłką. Po meczu w Ostrołęce widać że MOS rozbrykał sie z zagrywką i z miejsca gra tylko Szulc i Ilińki reszta miała bardzo skuteczna zagrywkę mocną z wyskoku przy bardzo małym procencie zepsutych piłek czyli co za tym idzie Skrzypkowski nie będzie już mógł kryć libero w przyjęciu :D i ostatnia rzecz MOS nie przegrał u siebie w tym sezonie żadnego spotkania nawet sparingu myślę że tak zostanie już do końca sezonu. Augustów przyzwyczajony jest do dużej sali, hala na Rogalińskiej jest specyficzna i będzie dużym atutem gospodarzy szczególnie w zagrywce. Nie wiem czy jedyni Skrzypkowski i Iwanowicz będą w stanie bardzo szybko przyzwyczaić sie do tej sali na zagrywce bo tylko oni mogą zagrozić gospodarzom w tym elemencie. Zapowiada się dobra walka a ile spotkań będzie nie wiem mam nadzieje że szybko skończy sie ta batalia na stronę MOSu ale różnie to bywa. Widzimy sie na finale, pozdrawiam pana z bębnem z MOSu który skutecznie ogłusza kibiców przyjezdnych mam nadzieje że na finale także będzie choć nie wydaje mi się żeby klub z Augustowa miał tyle pieniędzy aby wieść na dwa dni autokar kibiców. Nawet jak przyjadą bo nie raz już byli u nas kibice inne klubu to i tak pan z bębnem skutecznie ich wyleczy :D wystarczy poczytać komentarze na stronie pekpolu po wizycie na meczach w Warszawie.

Pozdrawiam kibiców MOSu widzimy sie jak ostatnio całą salą na finale 28 marca.
doniebawziety
Posty: 13
Rejestracja: 25 gru 2008, o 12:15

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: doniebawziety »

Kolego PAKO, a co ty taki mądry? Skąd wiesz ile w Augustowie jest pieniędzy. Chyba myślisz, że stworzyłeś post swego życia... Pan z bębenkiem wyleczy fanów Ślepska? Zapytaj kibiców z Siedlec, czy wyleczy. Uwierz mi, Ślepsk się cieszy, że w MOS-ie wszyscy zagrają. A to kto wygra rozstrzygnie się na boisku a nie tu na forum na podstawie Twojego postu. Zajmuj sie więc swoja druzyna i swoimi kibicami...

Pozdrawiam
pako
Posty: 49
Rejestracja: 30 paź 2008, o 12:35
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: pako »

Człowiek chce przedstawić swój punkt widzenia to od razu trafia sie jakiś debil i zjebka, ja [cenzura] no przecież po to jest to forum!!!
doniebawziety
Posty: 13
Rejestracja: 25 gru 2008, o 12:15

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: doniebawziety »

pako pisze:Człowiek chce przedstawić swój punkt widzenia to od razu trafia sie jakiś debil i zjebka, ja [cenzura] no przecież po to jest to forum!!!
To super to ja jako debil, takiemu mądremu człowiekowi jak Ty także mogę odpowiedzieć, że fajne posty pisze... i ma ogromną wiedzę na temat innych klubów... i wspaniale umie z kimś podyskutować no ale jak tu dyskutować jak otaczają go debile...
Awatar użytkownika
krajak
Posty: 35
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 10:40

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: krajak »

Panie PAKO.
Tak bez zadnej napinki, ale jezeli na forum chwalisz sie panem od bebna, ktory z tego co wszyscy pisza wali w ten beben bez tolku aby walic, to gratuluje. Jednoosobowy mlyn w postaci statysty grajaca bebniarza orkow we Wladcy Pierscieni. Jest czym sie chwalic. Czy wyjazd autokarowy bedzie, czy nie, to zawitamy w takiej liczbie ekipy z Olsztyna i Wawy, ze bedziemy grac u siebie. Tym sie nie przejmuj. A co do tego, czy to MOS jest faworytem. Bardzo polemizowal. Mamy cisnienie na pierwsza lige, chlopacy wyraznie zalapali forme. Libero? Jak ma dzien, to gra bardzo dobrze. Jest spiety, ale jak sie rozegra, nie mozna miec do niego zastrzezen, tak jak to bylo w Siedlcach. Wasza "pusta" hala, to tez raczej nie za wielka przewaga, niezaleznie od wymiarow. Ale poczekajmy, boisko zweryfikuje wszystko. Do Zo Ba!
ZKS ŚLEPSK AUGUSTÓW
Venlo
Posty: 60
Rejestracja: 15 wrz 2007, o 21:40
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: Venlo »

do pana PAKO :
Kamil Skrzypkowski grający w Ślepsku zapewne szybko sie przyzwyczai do hali MOS-u na Rogalińskiej, bo grał w niej przez cztery lata, będąc zawodnikiem w MOS Wola i znając każdy kawałek podłogi.
Kamil Skrzypkowski zdobył w barwach MOS Wola tytuł mistrza i wicemistrza Polski juniorów i brąz w kadetach.
ppoh
Posty: 107
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:31

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: ppoh »

przez ppoh 13 paź 2008

Ja wierzę, że Ślepsk jeszcze pokaże klasę, choc Mateusz jakoś nie kibicuje swoim w tym roku




przez yfysk 13 paź 2008

....A i tak szczerze mówiąc to w walkę o awans nie wierzę ani trochę.
....................................................................................................................................................


W nawiązaniu do wypowiedzi sprzed 5 miesięcy dalej stawiam na Ślepsk
Awatar użytkownika
krajak
Posty: 35
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 10:40

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: krajak »

ZKS ŚLEPSK AUGUSTÓW
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: Pekpol »

Legia się utrzymała, wygrywając 3-1 z Czarnymi Pruszcz Gdański.
Raff
Posty: 148
Rejestracja: 24 lis 2007, o 23:18
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: Raff »

W rzeczy samej, było 3-1 (23:25, 25:18, 25:17, 25:16). Stawka meczu jakby usztywniła obie drużyny i początkowo mecz stał na mocno średnim poziomie. Sporo zepsutych zagrywek, w Legii bardzo słabe przyjęcie. W drugim secie na boisko wszedł na przyjęcie Pucuła i od razu zagrywką zaczął niszczyć Czarnych (aż do stanu 7:0). Potem już wszystko było konsekwencją tych kilku wczesnych piłek (choć goście wyciągnęli jeszcze z 11-3 na 13-10). Poza tym mocno poprawiło się przyjęcie i dzięki temu było więcej opcji w ataku - środkowi (zwł. często Obuchowicz) ładowali niemal bezkarnie.
Trzeci set to początkowe prowadzenie gości (5:8), ale od 7:9 zrobiło się 11:9, a potem 16:11 i było po sprawie. Dobrze w tym secie grał również wprowadzony na skrzydło Kozłowski (100% 5/5 w tej partii). Czwarty to też początkowe 3:5, ale od remisu po 8 juz było tylko w jedną stronę.
W Czarnych wyrózniał się gracz z 10.

Jako, że jest juz koniec sezonu, to rzucę mocno nieoficjalne ;) statystyki gospodarzy z tego meczu:

I set:
Punkty zdobyte atakiem: 10 (skuteczność ataku: 31,2%)
Punkty zdobyte blokiem: 6
Punkty zdobyte zagrywką: 0
Punkty zdobyte po błędach przeciwnika: 7
Punkty stracone po błędach własnych: 9 (+2 nieodebrane zagrywki)

II set:
Punkty zdobyte atakiem: 12 (skuteczność ataku: 54,5%)
Punkty zdobyte blokiem: 2
Punkty zdobyte zagrywką: 4
Punkty zdobyte po błędach przeciwnika: 7
Punkty stracone po błędach własnych: 6(+2)

III set:
Punkty zdobyte atakiem: 14 (skuteczność ataku: 58,3%)
Punkty zdobyte blokiem: 3
Punkty zdobyte zagrywką: 0
Punkty zdobyte po błędach przeciwnika: 8
Punkty stracone po błędach własnych: 4(+2)

IV set:
Punkty zdobyte atakiem: 14 (skuteczność ataku: 48,3%)
Punkty zdobyte blokiem: 3
Punkty zdobyte zagrywką: 2
Punkty zdobyte po błędach przeciwnika: 6
Punkty stracone po błędach własnych: 7

Skuteczność ataku łącznie: 46,7%%

Czołowi punktujący:
Atak: Kozłowski 11, Obuchowicz 9, Karpiński 8, Grobelny i Rybak po 7
Blok: Obuchowicz 6, Grobelny 3, Karpiński, Poinc, Pucuła, Rybak, Żyłkowski po 1
Zagrywka: Pucuła 5, Karpiński 1

==========================
PS Wie ktoś, jak Stoczniowiec w Kozienicach?
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: Pekpol »

Kozienice 3-1 wygrały.
Awatar użytkownika
malutki
Posty: 60
Rejestracja: 1 mar 2008, o 19:20
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: malutki »

Zapraszamy na nowa strone seniorow MOSU!!! http://asvolley.pl/ :D
ALOV
Posty: 45
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:06
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: ALOV »

Stronka niezła kolego MALUTKI, ale bardzo pretensjonalna nazwa.

Jak się samemu nazywa "AS" to :
1/ albo ktoś jest mało skromny
2/ albo ma niezbyt dobrze w głowie
3/ albo jest super silny i pewny siebie

Jesli ten zespół MOS-u Wola awansuje w tym roku do I ligi , a za rok do Plus Ligi to zgadzam się na taką nazwę i chylę czoło.

Ciekaw jestem kto wymyslił taką stronkę, bo to nie jest oficjalna strona MOS Wola. Dziwi tylko trochę, że klub odsyła na tę stronkę ze swojej oficjalnej strony.
Awatar użytkownika
krajak
Posty: 35
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 10:40

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: krajak »

ALOV:
Wszystkie trzy odpowiedzi sie zgadzaja hehe
ZKS ŚLEPSK AUGUSTÓW
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: himen »

a mi się coś obiło o uszy że od nowego sezonu będzie właśnie taki klub As Volley Białołęka, szczerze bardzo europejska nazwa.
pako
Posty: 49
Rejestracja: 30 paź 2008, o 12:35
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: pako »

Jestem ciekaw panie himen z kąd wyssałeś taką nazwe na przyszłość jeżeli nikt w wawie o tym nie słyszał ale może w Siedlcach więcej wiedzą o przyszlosci innych klubów.
Nie macie sie do czego przyczepić to przyczepiacie sie do nazwy to takie polskie heh no cóż taki kraj taka kultura.
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: himen »

oj oj jakiś Ty wrażliwy, no tak zapomniałem że to już nie jest forum siatki.org o tylko forum As Volley MOS Wola Warszawa hehe
pako
Posty: 49
Rejestracja: 30 paź 2008, o 12:35
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: pako »

Zamiast tak cwaniakować na ogólnym forum napisz coś co się dzieje na swojej stronie domowej bo coś z Siedlec smrodem jedzie od kilku dni jak to sie z zawodnikami załatwia tam sprawy nie płacąc im za prace za pare miesięcy i wyrzucając ich pod jakimś bez sensownym pretekstem?? Coś o tym jakoś nie jesteś skory poinformować innych? Tu sie wypowiedz i nas oświeć co się dzieje na swoim podwórku a nie interesujesz sie innymi.Pewnie twoim zdaniem u was wszystko w porządku i nic sie nie stało co panie as volley ósemka elmo siedlce??

Oświecisz nas czy więcej wiesz co się dzieje w Warszawie niż w Siedlcach?
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: yfysk »

pako nie rozumiem dlaczego tak naskakujesz. To, że ktoś kibicuje jednej drużynie wcale nie znaczy, że nie może widzieć dużo o innej, szczególnie że światek siatkarski nie jest taki znów duży i prawie każdy ma gdzieś swoich znajomych. Nie trzeba być na miejscu żeby dużo wiedzieć, bo gdyby tak było to ja wiedziałbym więcej o MOSie czy Legii niż o Ślepsku, a wcale tak nie jest.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: Pekpol »

Nie rozumiem o co wy się napinacie. O nazwę strony MOS-u?? No to rzeczywiście już nie macie o co kłócić. Mnie szczerze mówiąc nie obchodzi nazwa strony MOS-u a swoją wartość ta drużyna pokazuje na boisku a nie na stronie.

Co się dzieje w Siedlcach to też bym się z chęcią dowiedział. Klub jeszcze się oficjalnie nie ustosunkował do tych informacji o zwolnieniu całego składu. Jakby to była nieprawda to raczej szybko to by było zdementowane. Ale poczekajmy na jakieś potwierdzenie, himen - może napiszesz coś więcej?
Awatar użytkownika
malutki
Posty: 60
Rejestracja: 1 mar 2008, o 19:20
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: malutki »

Dla czepialskich!!!
AS - to Akademia Siatkówki a nie jaks asy ale jak tak to sobie tlumaczycie to moze i cos w tym jest hihihi!!Kazdy tlumaczy sobe na swoj sposob hihiihi!!
A tak na marginesie to slyszalem ze w Augustowie maja otwwierac klase sportowa siatkowki i Jacek Malczewski ma to niby prowadzic??pozdrawiam
Awatar użytkownika
malutki
Posty: 60
Rejestracja: 1 mar 2008, o 19:20
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: malutki »

A co do mosu to ludziska graja bez kasy trenua jak trenuja czasem w 8 czasem w 30!!!zadko kiedy w pelnym skladzie meczowym a i tak sa na czele to chyba siadczy samo za siebie!!i nie ma co sie klucic o to czy o tamto!!I tak troche mysle ze kiebsko to sie czyta dla innych kibicow innych klubow nie z naszej grupy!!!nie ma o co sie klucic bo wiadomo jak to jest!!I nie robcie z tego forum forum Kbicow Pilkarskich bo takie teksty i wyrzygiwanie to na ich poziomie "(oczywiscie nie wszystkich bez urazy)' a na forum siatkarskich chyba ie musi byc tak nie????????Wiadomo tez ze i MOS i Ślepsk To druzyny podobnej sile i umiejetnosciach i ciezko powiedziec kto bedzie gora na to bedzie mialo duzo czynikow!!!Moze zalezec nawet od dnia!!Pozdraiwm i nie ma o co kopi kruszyc!!!pozdrawiam :D :D :D :D
Manolo
Posty: 34
Rejestracja: 21 mar 2009, o 23:52
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: Manolo »

Himen mysle ze wielu wiernym kibicom Ósemki nalezy sie jakas wzmianka o tym co sie ostatnio dzieje w klubie.Jak bylo wszystko cacy to strona praktycznie dzien w dzien huczała od newsow,jak pojawily sie informacje o niezetelnosci zarzadu i smrodek wokół klubu nieoczekiwanie rozniosl sie po okolicy to nagle z dnia na dzien strona przestala życ.Przypadek?Dajmy spokoj :] .Schowanie głowy w piasek nic tu nie pomoże

To moj piewrszy post na forum choc czytam je praktycznie od powstania.Dobrze ze chociaz tu cenzura nie działa jak na stronie Ósemki bo tam to naprawde dramat.Albo mozna bylo napisac o zespole i klubie dobrze albo wcale.
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: himen »

no tak teraz himen jest zły i niedobry :) co do całego zamieszania w Ósemce nie będę się tłumaczyć przed pako który nie raz już tu zabłysnął swoją inteligencją w interpretowaniu postów innych. Napiszę krótko, póki nie pojawi się oficjalna wiadomość na stronie Ósemki nie skomentuje tego, to są sprawy między zawodnikami a zarządem i na odwrót. Ktoś ma ochotę pisać i żalić się- no problemo. Sprawa komentarzy na stronie Ósemki wygląda następująco, wpisy tymczasowo nie pojawiają się z prostej a zarazem skomplikowanej przyczyny technicznej. Także do min. środy nic nie pojawi się nowego na stronie ale też nie zniknie, wszelkie wpisy zostaną opublikowane. Równie dobrze główny admin mógłby wyłączyć całkowicie stronę i też byłoby źle. Każdy bierze to na swój sposób.
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: yfysk »

malutki pisze:A tak na marginesie to slyszalem ze w Augustowie maja otwwierac klase sportowa siatkowki i Jacek Malczewski ma to niby prowadzic??pozdrawiam
Ta klasa już chyba istnieje od tego roku, ale nie jestem pewien. Jacek trenuje dzieciaków już od początku kiedy u nas jest, chociaż z różnymi przerwami, bo i Kuba Korpak trochę się tym zajmował też. Jacek raczej klasy prowadzić nie może, bo nie jest nauczycielem. Miał to robić Iwan, ale on przeniósł się i pracuję w technikum, także już sam nie wiem co tam się dzieje. Aaa no i słyszałem też, że i Skrzypek jest zamieszany w sprawę z trenowaniem dzieciaków.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
doniebawziety
Posty: 13
Rejestracja: 25 gru 2008, o 12:15

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: doniebawziety »

Jacek od roku prowadzi zajęcia pozalekcyjne z młodzieżą, ale teraz ma powstać klasa sportowa o profilu siatkarskim z 10 godzinami siatkówki dziennie...

Co do finału to ja mam jakieś dziwne przeczucie, że w busie Ślepska podczas powrotu będzie mnóstwo radości, ale poczekajmy jeszcze ten weekend. Obie drużyny są nieobliczalne, hala specyficzna, emocje też już spore...

Będzie się działo...
ppoh
Posty: 107
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:31

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: ppoh »

Koń 10 godzin dziennie nie wytrzyma, tym bardziej dzieci
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: yfysk »

ppoh pisze:Koń 10 godzin dziennie nie wytrzyma, tym bardziej dzieci
nie znasz augustowskich dzieci..
Marcin Podwysocki na prezydenta!
doniebawziety
Posty: 13
Rejestracja: 25 gru 2008, o 12:15

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: doniebawziety »

W Augustowie są superdzieci, a tak pomylka 10 w tygodniu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”