AZS Częstochowa

Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Wojciech »

eltomasso pisze:tak na marginesie jak to mozliwe ze Tomis jest wyej notowany od nas?)
Skad wiesz ze Tomis jest wyzej notowany niz AZS? Masz dostep do jakiegos rankingu zespolow grajacych w pucharach CEV?
Co do samego meczu.. hmm, w siatkowce sa mecze ktore wygrywa sie 3:0 w setach do 14 bez zbytniego przemeczania gdzie przeciwnik odstaje( patrz 1 mecz w Czewie z Tomis czy chocby mecz w Odintsovie). Sa rowniez mecze gdzie druzyny graja do upadlego i na maxa, tak jak chocby mecz z Iskra w Czewie czy mecz w Rumuni. Trudno powiedziec czy to AZS zagral kiepsko ( z drugiej strony skoro zagral kiepsko to jakim cudem awansowal?) czy Rumuni zagrali mecz zycia... Czasem zwyciestwo trzeba wrecz wyszarpac z rak przeciwnika i mysle ze tak sie stalo w Costancie. Tak swoja droga czytalem opis meczu i az dziw bierze ze zawodowi sedziowie moga zaliczac jako pkt paronasto centymetrowe klopsy. Poziom sedziowania byl zenujaco niski. Oczywiscie czytalem wypowiedzi przed meczem, napewno zawodnicy byli swiadomi tego ze procz Tomisu graja z sedziami i kibicami, ale jest wiadome ze jesli bledy sa notoryczne i sedziowie wpuszczaja klopsy to nawet psycha w ktoryms momencie moze siasc.
Reasumujac, Dobrze sie stalo ze Czewa awansowala. Napewno jest zespolem lepszym a juz napewno bardziej ogranym w Europie. Przed nami mecz z Noliko Masseik i to moze byc mecz prawdy (emocje gwarantowane).
Za kilka dni mecz na szczycie z PGE Belchatow. Jakis wasz typ? Biorac do reki ostatnie statystyki Mistrza Polski mozemy sie spodziewac tiebreaku (JSW, PAO, Olsztyn, Czarnogora). Uwazam ze czeka nas dobry mecz i poziom na miare lidera i vicelidera tabeli. W przypadku zwyciestwa Skry za 3 pkt raczej nie oddadza juz "jedynki"
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: AZS Częstochowa

Post autor: eltomasso »

Wojciech pisze:Skad wiesz ze Tomis jest wyzej notowany niz AZS?
Nie wiem poprostu wydawalo mi sie ze skoro drugi mecz byl rozgrywany w Rumunii to oznacza ze Tomis musi byc wyzej notowany... i mialoby to sens(dlatego my bylismy wyzej notowani niz Iskra).

Co do wyniku ze skra wieze ze ogramy ich 3:1:)
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Wojciech »

Godzine temu skonczyl sie prawdziwy klasyk PLS-u oraz mecz postrzegany jako hit minionej kolejki spotkanie pomiedzy AZS Czestochowa a Skra Belchatow. PGE wygrala 3:1 a wyrownana walke oba zespoly prowadzily tylko w 2 pierwszych setach (22:25 oraz dla 27:25). Szczerze mowiac, mecz konkretnie przereklamowany. Na lamach siatka.org P. Maciejewicz przyznal ze spotykaja sie jedne z najlepszych zespolow klubowych Starego Kontynentu.. hm, byc moze to prawda spogladajac na drabinki pucharow Europy, jednak patrzac na statystyki z dzisiejszego meczu spotkaly sie zespoly conajwyzej sredniej klasy. Jesli chodzi o mnie podobaly mi sie tylko pierwsze dwa sety. To w nich Czestochowa zagrala jak z najlepszych czasow jak chocby pamietny mecz z Iskra (zagrywka, zagrywka i jeszcze raz zagrywka) Owszem wykorzystala slabosc rywala, bo przyjmujacy Skry w tym etapie meczu mylili sie niezwykle czesto. W 3, 4 secie wszystko wrocilo do normy a wiec Belchatowski blok odbiera rywalom checi do gry.
Reasumujac, pozmiom meczu sredni.. Nie moze byc tak ze zespol pretendujacy do "1" przed play-offami oddaje blisko 25 pkt (1set!!) rywalom po bledzie zagrywki. Ktos powie ze jest ryzyko jest zabawa.. no moze cos w tym jest tylko tą zabawe dzis wygrali Energertycy. Tak na marginesie, Skra ma latwiejszy terminarz teraz moze sie skupic wylacznie na lidze (Final FF 29-30marca) Inni pucharowcy maja gorzej system gry sroda-sobota mozna miec tu niebagatelne znaczenie.
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: >Petr< »

Zgadzam się z Wojciechem. W trakcie trzeciego seta zasnąłem :| :| :| mimo wszystko liczyłem na trochę więcej
a może to ta sesja...
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mateo9 »

w pierwszych 2 setach poziom byl taki jak powinien od 3 seta to co Czestochowa robila na zagrywce wolao o pomste do nieba;/ wszycy pokolei psuli oddali rywalowi 32 pkt o przynajmniej 10 za duzo Gierek nie mial dnia na przyjeciu i w ataku a Nowakowski no coz przyszlosc dbac tam o niego w Czestochowie Wika tez zagral niezle bez fajerwerko ale niezle
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: szyderca »

Byłam zaskoczona wynikami po meczu jakie osiągnął Wika. W perspektywie meczu odnosiło się wrażenie, że to kto inny ciągnie grę zespołu. Tymczasem okazało się, że Marcin zdobył dla klubu najwięcej punktów. Ja bym pochwaliła jeszcze postawę Gacka, bo jakoś został pominięty w komentarzach. Bardzo dobra gra tego zawodnika. Troił się i dwoił w obronie i na przyjęciu. I po raz kolejny powtarza się stara piosenka z Maleńśtwem. Szkoda mi tego chłopaka, bo zagrał kapitane spotkanie, a Radzio zmienił go tylko dtalego, że Real niemiłosiernie wykorzystywał "jego blok".
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mateo9 »

Gacek ? prosze cie mial slabe przyjecie w obronie gral dobrze w obronie ale przyjecie zostawialo wiele do zyczenia nie mial dokladnych przyjec a z mocniejsza zagrywka sobie nie radzil kompletnie (szczegolnie z zagrywka Wlazlego ktora jest trudna ale trzeba ja jakos przyjac a nie w sufit albo trybun, z zagrywka Plinskiegho tez mial spore problemy )
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: szyderca »

Wybacz, ale pokaż mi siatkarza który przyjmuje dokładnie piłki, które lecą na niego z prędkością 120 km/h
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mateo9 »

nie chodzi zeby ja przyjal w punkt ale zeby ja wogole przyjal bo co mocniejsza zagrywka leciala na niego to byl pkt. z tymi zagrywkami slabszymi tez mial problemy
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: szyderca »

Petady dostawał kiedy Pliński czy Włazły w niego po prostu trafili, a tak odnosiłam wrażenie, że raczej jest omijany przez zagrywkę przeciwnika. Z resztą, spór roztrzygnęłyby szczególowe statystyki, być może już wkrótce będą na PLSie.
Awatar użytkownika
DC!
Posty: 108
Rejestracja: 11 gru 2007, o 18:31
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: DC! »

Generalnie główną przyczyną porażki zespołu z Częstochowy było wg mnie słabe przyjęcie zagrywki. Nie radzili sobie z silnymi serwisami Skry i nie ma się, czemu dziwić, bo trudno przyjąć piłkę lecącą ok. 120 km/h albo nawet troszeczkę mniej. Jednak często nie radzili sobie zbyt dobrze również z zagrywkami słabszymi. Względnie rzadko dogrywali piłki do siatki, co bardzo utrudniało grę Pawłowi Woickiemu. I tak bardzo ładnie próbował rozgrywać piłkę i gubić blok, ale na dłuższą metę to było niemożliwe, Skra spokojnie ustawiała podwójny blok i często blokowała ataki częstochowian.
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: AZS Częstochowa

Post autor: eltomasso »

Jedno slowo ktore nasowa mi sie zaraz po meczu Czewy z Olsztynem to: "blamaz" i teraz tylko pytanie czy Olsztyn zagral tak dobrze czy Czewa tak slabo?

Moje spostrzezenia:

- Gierek chyba zlapal zadyszke
- Wika i Szczerbaniu zadyszka w zagrywce
- Gacek w kazdym meczu podkresla dwie rzeczy - dobry obronca i przecietny przyjmujacy. Przykro to mowic ale R. Lambourn prezentowal sie dzis o niebo lepiej.
- Wrocila dawna niemoc Czewy w pojedynkach z Olsztynem:(
- brak ducha walki - bylem na meczu i tak namprawde tojedynie Woicki i troche Wika mieli sile poderwac zespol do walki. Bojowoscia Olsztyn bil nas na leb na szyje.
- Olsztyn i Skra maja znacznie lepsza lawke rezerwowych to przy wiekszej ilosci meczy niestety wychodzi:(
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

A propos ławki Częstochowy... może się powtarzam ale co się dzieje z Bartkiem Janeczkiem ?? Czego na podwójną zmianę wychodzi przyjmujący, a nie Bartek ?? ten chłopak nie zagrał ani minuty odkąd Billings wyleczył kontuzje...jakoś w listopadzie... wcześniej wchodził niemal w każdym meczu...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: AZS Częstochowa

Post autor: eltomasso »

najlepiej byloby spytac trenera ale wydaje mi sie ze Bartek nie jest jeszcze w idealnej dyspozycji po przeziebieniu/grypie.
Na przedmeczowej rozgrzewce troszke to bylo widac ale tak jak mowie to tylko moje spostrzezenia.

Mysle ze Bartek moglby nam sie teraz bardzo przydac tymbardziej ze Billings to nie zawodnik ktory moze grac caly czas.
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: szyderca »

Cieszę się, że kibice Medalików wkońcu zaczęli się ponownie udzielać na forum :] bo już miałam teorię, że jeśli Medaliki przegrywają, kibice nabierają wody w usta. A przechodząc do rzeczy. Troche zastanawiała mnie teoria szpeców od siatkówki, którzy snuli teorie, o kryzysie częstochowian. Wydaje mi się, że przegrać z takimi zespołami jak Skra, Mleczarze czy nawet Ptoki to nie wstyd - tym bardziej, że zespoły te należą (znaczenie sensu largo) do ścisłej czołowki. I jak powiedział wczoraj Radzio Panas - każdy może mieć słabszy dzień. Amen.
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: AZS Częstochowa

Post autor: eltomasso »

Niestety Czewa jest juz poza pucharami, jakby jednak patrzec na nasz sklad personalny to moze nawet i lepiej ze tak sie stalo jak patrze dla przykladu na Olsztyn ktory w meczu z Modena mial kontuzjowanego Andrae to tak jak u nas Wika lub Gierczynski, a kazdy przeciez wie ze bez nich byloby bardzo ciezko.

Gramy dobrze jednak mamy kilka problemow ktore wychodza w mczach z takimi zespolami jak Skra czy Noliko.

1. brak zmiennikow dla przyjmujacych tu na szczescie jesli zaden z nich nie zlapie zadyszki nie pwinno byc problemu - to bardziej problem na nastepny sezon.
2. Mamy dobrych srodkowych jednak jak patrzec na statystyki to w bloku niestety nie blyszczymy. Troche zaluje ze Panas nie stworzyl wiekszej konkurencji na tej pozycji. Przeciez mamy Eathertona.
3. atak - pewnie wielu osob zadaje sobie pytanie co z Janeczkiem, ja rowniez. Billings to zawodnik ktory w kazdym meczu gra na 100% jednak to nie przypadek ze w reprezentacji USA jest tym 3 ecim. Stanley i bodajze Gardner prezentuja sie znacznie lepiej. Ostatnio zaczal w miare dobrze serwowac jednak i tak pilka w pol siatki zdarza mu sie bardzo czesto. Jesli wiec w tym i nastepnym sezonie postawimy na Billingsa i Janeczka to musimy wiecej dawac szans temu drugiemu. Jesli nie to wlodarze naszego klubu powinni pomyslec o kims innym - kims atakujacym z wyzszego pietra lub kims z bardziej urozmaiconym atakiem.
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: >Petr< »

szkoda tego meczu. Ameryki pewnie nie odkryję pisząc, że trochę na własne życzenie został przegrany ten złoty set. można gdybać co by było jakby np. Woicki wytrwał do konca, ale fakt faktem odpadli i szkoda. trener noliko strasznie mi działał na nerwy i chciałem żeby mu azs utarł nosa...

PS. Sędziowie wykazali się niebywałym stoicyzmem i tolerancją wobec niego...
marafut
Posty: 91
Rejestracja: 9 sty 2008, o 12:36
Płeć: M

Re: zachowanie KONRADA PAKOSZ...!!!

Post autor: marafut »

18 lat skończone w pracy nie był wiec o co chodzi?
w Debicy tylko WISŁOKA w PLS tylko AZS OLSZTYN
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: zachowanie KONRADA PAKOSZ...!!!

Post autor: Antos »

Moze odganial sie od much?
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: zachowanie KONRADA PAKOSZ...!!!

Post autor: Knutsen »

Jeśli masz jakieś dowody np. badanie krwi lub alkomatem na obecność alkoholu we krwi Konrada chętnie bym się z nim zapoznał, a myślę że i wszyscy. Jeśli takich dowodów nie masz, to również nie masz prawa do osądzania kogokolwiek bezpodstawnie. Ja też mogę twierdzić, że ty jesteś pijany bo piszesz takie bzdury. Pomijając fakt że to człowiek dorosły, a zarzuty pojawiły się nie w sobotę a poniedziałek po wygranej w PP :] !!! I co ???
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: szyderca »

Zdobycie Pucharu Polski to bez wątpienia ogromny sukces dla drużyny. Z pewnością będzie to bardzo mocny argument młodego prezeska w rozmowach ze śrubkami w sprawie przedłużenia sponsoringu. Także poszukiwania nowego sponsora tytularnego nie wchodzą w grę. Dodatkowo perspektywa gry w Lidze Mistrzów powinna podziałać na siatkarzy mobilizująco przy ewentualnym przedłużaniu kontraktu, który po tym sezonie co niektórym, niezwykle wartościowym zawodnikom się kończy.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

Komu dokładnie kończy sie kontrakt w tym sezonie ??
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arekprees »

no ale nareszcie moze cos z tego byc bo nareszacie zajeli sie tym zespolem ludzie odpowiedzialni dosc przypomniec zeszly rok terenera ktory chyba nie mial pojecia ci robi sadzajac na lawce salmona ktory w reprezentacji byl najleprzym zawodnikiem czy sytuacjia kurjiozum stawiajac w pulfinale ze skra szczerbaniuka na przyjeciu zagrywki hehe czlowiek chyba nie mial pojecia co robi wogole nie umial dotrzec do chlopakow zreszta teraz jest gdzie jest i to swiatczy o jego klasie
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Arff pisze:Komu dokładnie kończy sie kontrakt w tym sezonie ??
Gierczyński, Wika, Woicki, Szczerbaniuk, Billings, Gacek, chyba Nowakowskiemu też...

Wcześniej nie miałem pewności czy zostaną po tym sezonie, ale teraz, gdy AZS zakwalifikował się od Ligi Mistrzów myślę, że podpiszą nowe kontrakty. Jednak i tak nawięcej teraz zależeć będzie od zarządu, mam nadzieję że przedstawią ww. zawodnikom kontrakty odpowiadające ich umiejętnościom. Fajnie gdyby sponsorem AZSu został Donbas działający już w Częstochowie (nie jestem pewien ale chyba sponsoruje już pewną drużynę piłkarską), wtedy drużyna Akademików stałaby się taką Chelsea Londyn wśród drużyn PLS :P
AZS CZĘSTOCHOWA!
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mateo9 »

czyli calej pierwszej 6 koncza sie kontrakty niezle oby tylko nie bylo masowej wyprzedarzy mysle ze odejda Szczerbaniuk,Billings i moze Gacek ? najwazniejsze zeby pozostali przyjmujacy i Woicki-oni sa motorem tej druzyny bo Billings to jest dobry zawodnik ale nie ciagnie gry jak np Wika czy Gierek i to jest najwieksza sila AZS'u a Nowakowski chyba ma kontrakt jeszcze na rok ale pewien nie jestem
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: AZS Częstochowa

Post autor: eltomasso »

chyba lucass90 ma racje(do tego jeszcze Eatherton). Mam nadzieje ze zarzad i zawodnicy wyraza checi do dalszej wspolpracy. U wielu zawodnikow taka chec jest i mam nadzieje ze nie trzeba bedzie budowac zespolu od nowa, a jedyne zmiany jakie zaistnieja to jedynie sprowadzenie jeszcze jednego klasowego przjmujacego bo przy tej liczbie meczy bedzie to chyba konieczne.

Co do Billingsa jesli ta forma w PP to nie przypadek to naprawde warto z nim przedluzyc kontrakt tymbardziej ze to naprawde sympatyczny czlowiek. Jego najwiekszymi wadami we wczesniejszych sezonach byly brak zagrywki(te serwy w pol siatki to tragedia) a takze to ze nie umial konczyc decydujacych atakow. Teraz to sie zdecydowanie zmienilo.

Gierek raczej nie nie zmieni Czewy - juz mial wczesniej okazje a nie skorzystal.

Co do Wiki mam nadzieje ze zostanie w Czewie.

okolo 3,4 lata temu Czewa sprzedala sprzedala kilku zawodnikow a "jedynymi" gwiazdami byli Winiarski i Szymanski. W tym jednak sezonie nikt nie uwazal Winiara ani Szymanskiego za wielkie gwiazdy. Po tym sezonie Winiar odszedl do Skry a pozniej wyjechal do Wlo, Szymanski do JW.
Dzialacza w Czewie musza pamietac o tym ze jesli sie mysli o LM to konieczne jest aby podstawowi zawodnicy zostali w Czewie, a co wazne ich top forma zostala wykorystana rowniez u nas(a jestem pewien ze tacy gracze jak Nowakowski, Wika, Janeczek sa w stanie pokazac cos wiecej).
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Moim zdaniem Roberta Szczerbaniuka też powinniśmy zatrzymać, ba, powinien dla zarządu to być priorytet. Myślę, że mając w perspektywie w przyszłym sezonie LM sponsor sypnie gotówką i uda utrzymać się człon zespołu. Jeśli odejdzie Billings najchętniej widziałbym na jego miejsce jakiegoś perspektywicznego i sprawdzonego latynosa :) Chodzi mi tu o to, żeby nie brać "w ciemno" zawodników z drugiego końca świata, warto wspomóc się wcześniej jakimiś zapiskami video.
Pojawiają się też głosy o szukaniu alternatywy dla Krzyśka Gierczyńskiego, który w przyszłym sezonie potrzebować będzie więcej odpoczynku, latka lecą... :) Może Michał Bąkiewicz ? To jedyny Polak z tych, którzy po sezonie powinni być "do wzięcia" na tej pozycji. Myślę, że pozycja 4 przyjmującego w Bełchatowie go nie zadowala. A w AZSie mamy Gradowskiego, który mimo że ma "momenty", to jakoś nie widzę go jako jedno z największych żądeł Częstochowy w perspektywie LM. A w Bąkiewiczu wciąż widzę rezerwy, których sam zawodnik nie może wykorzystać. Jako rezerwowy Kadry, Bełchatowa, a wcześniej AZSu Olsztyn.


P.S.: Zapomniałem wcześniej dodać, że Radkowi Panasowi też kończy się kontrakt.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Ted »

Myślę, że brawdziwy bój będzie się toczył, jeśli się już nie toczy o Marcina Wikę. Ale pożyjemy, zobaczymy ...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

Jak już tak planujemy to prawdopodobnie po tym sezonie Kadziewicz będzie do wzięcia... chłopak ma dość Włoch i wszystkiego co z tym związane... mówił że niewykluczone że będzie chciał wrócić do Polski... co do Bąkiewicza to wątpię żeby On chciał... pewnie przejdzie do klubu gdzie będzie regularnie grał...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Częstochowa

Post autor: PAWKENS »

Kadziewicz ??? Myślę że zamknął by drogę do gry i rozwoju Piotrowi Nowakowskiemu, a to by była szkoda bo widzimy jaki ma talent :D Chyba że odszedłby Benek, lub Nowakowski wygryzł go ze składu, co chyba na razie nie jest możliwe 8-) Także myślę że wiele klubów będzie chciało mieć Wikę, po tym co pokazał na PP
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”