Grupa III 2007/2008

Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

Faworyci grupy 3? Myślę, że Budowlani i AWF przede wszystkim. Ciekawe jak to bedzie wyglądało w Radomiu, bo budują tam też niezłą ekipę. Legionovia niby spadkowicz, ale wszystkie najlepsze odeszły, a pozyskali tylko rozgrywającą. Ostrołęka- duże ambicje, ale problem z realizacją i skład pozostawia wiele do życzenia. Białystok to głównie młodzież. Aleksandrów jak nic nie przybędzie to szału nie będzie, a jedna odeszła do Budowlanych. Beniaminki walczyć będą o utrzymanie, podobnie jak ŁKS.
AZS
filipdab
Posty: 25
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:17
Płeć: M

Re: Grupa III 07/08

Post autor: filipdab »

Legionovia niestety może już tylko spadać. Mówie to z przykrością bo jestem kibicem legionovii. Ale to wina złego zarządzania klubem i nikłego zainteresowania ze strony władz miasta. Przecież Legionowo to miasto o prawie 70 tys mieszkanców i spokojnie moglo by miec druzyne nawet w LSK.

Nie możemy znaleźć strategicznego sponsora, także teraz może być już tylko gorzej :(
http://www.lts.legionovia.info - Legionovia On-Line
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 07/08

Post autor: Brad »

Sponsor był przecież bardzo mocny w ubiegłym roku i nic z tego nie wyszło. Moim zdaniem- fatalni działacze. Przerost formy nad treścią, tą drużyną kierują ludzie nia mający o tym pojęcia- nie mówię o szkoleniowcach, choć i Ci są pochopnie dobierani, ale o kierownictwie.
Byli sponsorzy- Bioton, BT Polska i nic... spaść może nie spadnie, ale szału tam nie będzie.
AZS
Awatar użytkownika
costtello
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Grupa III 07/08

Post autor: costtello »

A czy zna ktoś ostateczną listę drużyn III grupy bo podobno Andrychów ma grać w tej grupie. Słyszałem tez o pogłoskach że Aleksandrów Łódzki ma grać w innej grupie.
Matt
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:46
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Grupa III 07/08

Post autor: Matt »

Nie, Andrychów zostaje w IV grupie, costello, gdzie to slyszales?
MKS ANDRYCHÓW
Awatar użytkownika
costtello
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Grupa III 07/08

Post autor: costtello »

Sorki, z Andrychowem pomyliło mi się, co innego myślałem a co innego napisałem ;) Chodziło o Mysłowice. Czy możliwe że doszło do wymiany na linii Mysłowice - Aleksandrów ???
filipdab
Posty: 25
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:17
Płeć: M

Re: Grupa III 07/08

Post autor: filipdab »

Brad pisze:Sponsor był przecież bardzo mocny w ubiegłym roku i nic z tego nie wyszło. Moim zdaniem- fatalni działacze. Przerost formy nad treścią, tą drużyną kierują ludzie nia mający o tym pojęcia- nie mówię o szkoleniowcach, choć i Ci są pochopnie dobierani, ale o kierownictwie.
Byli sponsorzy- Bioton, BT Polska i nic... spaść może nie spadnie, ale szału tam nie będzie.
Nie powiedziłałbym że BT to taki mocny sponsor no ale... Działacze faktycznie o siatkówce zbyt wiele nie wiedzą i drużyna jest zarządzana amatorsko. Fakt, nawet hala woła o pomstę do nieba. Widocznie tak ma być i nic tego nie zmieni. Klub nawet oficjalnej strony www nie utrzymuje. Gdyby nie moja strona( za która zreszta bóle 200 zł na rok) to kibice pewnie nigdyby się nie dowiedzieli jak wyglądają mecze. Chociaż i z tym są problemy bo o aktualnościach dowiaduję się bardzo późno, po prostu nie ma skąd :x
http://www.lts.legionovia.info - Legionovia On-Line
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 07/08

Post autor: Brad »

BT to byl mocny sponsor w ubieglym sezonie dlatego legionovie bylo stac na takie zawodniczki jak Zaroślińska... w tym sezonie tak bardzo pomocny pewnie nie bedzie ale zawsze troche grosza rzuci. Współczuję współpracy z takimi działaczami i gratuluję uporu ze stronką- ważna rzecz, o której oczywiście Ci "działacze" zapominają albo najzwyczajniej w świecie internet nie dotarl do nich jeszcze:)

Co do zmiany drużyn w III grupie to raczej tylko plotki. MOSiR chyba do II grupy trafił.
AZS
damka18
Posty: 5
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 08:01
Płeć: K

Re: Grupa III 07/08

Post autor: damka18 »

jedynym faworytem do awansu jest tu tylko budowlani Łodz.warszawa jak zwykle bedzie przegrana bo zawodniczki sa tak pewne siebie ze za kazdym razem gdy dostaja szanse to spala sie na miejscu.w ostrolece tez jest niezly sklad.tre dwie druzyny beda w czolowce tabeli.
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 07/08

Post autor: Brad »

Jak zwykle przegrane to troche przesada- to właśnie ten zespół wygrał grupę w ubiegłym sezonie, a w tym wydaje się być bardziej doświadczoną ekipą. Plany awansu pokrzyżowała Pszczyna, która była moim zdaniem najsilniejszą drużyną z całej II ligi. Co do Ostrołęki to nie wróżę tam wielkiej siatkówki- mają 4,5 zawodniczek z II ligowym doświadczeniem a to trochę mało. Już prędzej Radom, jak Pieśniak tam wszystko poukłada.
AZS
damka18
Posty: 5
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 08:01
Płeć: K

Re: Grupa III 07/08

Post autor: damka18 »

Bardziej juz Ostroleka a nie Radom.Piesniak kto to jest.nie znasz czlowieka osobiscie on tylko umie namieszac miedzy zawodniczkami a z niego wcale wielki trener wczesniej byl w bialymstoku i sie nie sprawdzil.A co do Warszawy nie wydaje mi sie zeby cos ugraly.Z tego co sie orientuje kilka dziewczyn odeszlo w tym najmoicniejszy punkt czyli Lomza i nie sadze zeby dziewczyny zdazyly sie zgrac nowym skladem a co do nowej zawodniczki Kasi Zabadaly moze ma troche doswiadczenia ale jak cos jej nie wyjdzie to szybko sie zapowietrza wiec nie wiem czy ten sklad jest taki pewny.
Awatar użytkownika
costtello
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Grupa III 07/08

Post autor: costtello »

Faworytem są Budowlani Łódź. Widziałem nie jeden ich mecz i naprawdę mają silną ekipę. Sama Małgorzata Niemczyk zasiliła w tym roku tą drużynę i jak twierdzi nie będzie grała bo zespół jest na tyle silny że awansuje bez jej pomocy. Chyba wie co mówi ??? !!!

Jeśli chodzi o Warszawę to podobno akademiczki nawet gdyby wygrałyby z Pszczyną to nie zagrałyby w I lidze. Jakaś sprawa ze sponsorami. Wiem to jedynie od zawodniczek . W tym roku wiedząc że nie będą mogły zagrać w wyższej lidze myślę że mogą trochę odpuścić.

Jeśli chodzi o Aleksandrów Łódzki to kadra nie jest nadal zamknięta. Nowymi nabytkami jest srebrna medalistka Mistrzostw Polski przyjmująca Karolina Michalkiewicz (UKS 179 Łódź), która grała w poprzednim sezonie u p. Matlaka. Niestety nie dane jej było rozwinąć skrzydeł w Pile oraz rozgrywająca klubu z Łasku Martyna Rabenda. Nie można również zapomnieć o nowym szkoleniowcu którym będzie Bogdan Jaszczuk, towarzyszyć mu będzie na ławce oczywiście Zbigniew Pilarski. W tym klubie widzę swojego czarnego konia tej grupy :D
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 07/08

Post autor: Brad »

Warszawa nie ma problemu ze sponsorami i chce awansu bo tą drużynę w najwiekszej mierze finansuje urzad miasta i dotacja w przypadku awansu wzroslaby 3x. Co do Łomży to była z pewnością wyrazistą postacią ale nie powiedziałbym żeby najskuteczniejszą co potwierdzały statystyki z meczy- przeważnie była na 3 pozycji jeśli chodzi o skuteczność.
A Kasia Zabadała to mocny i pewny punkt- nie oszukujmy się- na jej grze opierał się Węgrów i był zawsze wysoko. Liczę, że podobnie będzie w AZS:) A odeszła tylko Iza Kożon- to był najmocniejszy punkt i Walasek, która grzała ławę, a teraz będzie w Ostrołęce.

Budowlani to mocna ekipa- ne widziałem, ale słyszałem. Co do Niemczyk to trudno żeby wiedziała o czym mówi skoro II ligi nigdy nie widziała, a z tego co wiem grać nie będzie bo nie chce, a nie dlatego że Budowlani są "za mocni".
AZS
Awatar użytkownika
kufel
Posty: 175
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Grupa III 07/08

Post autor: kufel »

costtello pisze:Sorki, z Andrychowem pomyliło mi się, co innego myślałem a co innego napisałem ;) Chodziło o Mysłowice. Czy możliwe że doszło do wymiany na linii Mysłowice - Aleksandrów ???
Niemożliwe, a przynajmniej na dzień dzisiejszy nic mi o tym niewiadomo i raczej w to wątpie, aby do takiej zamiany w przyszłości doszło. Raczej nam się nie chce jeździć do centralno-zachodniej polski a im na południe.
Mysłowice są w drugiej grupie
Awatar użytkownika
costtello
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Grupa III 07/08

Post autor: costtello »

Pisałem o Mysłowicach bo pojawiły się informacje na forum że mają zagrać w III grupie. Teraz już wiem że będzie to jednak II grupa. Co do Aleksandrowa to myślę że chciało by is im jeździć gdyby tylko byłyby większe szanse awansu.
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

No prosze, w Radomiu jaki transferowy szal:) Ostroleka przegrala sparing z Pronarem Bialystok 0:5.
AZS
Awatar użytkownika
Siatkarkaa
Posty: 72
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:54
Płeć: K
Lokalizacja: Tomaszów

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Siatkarkaa »

Faworytem niewątpliwie są Budowlani i AZS co do reszty to nie sadzę. Łomża nie jest za mocna nie ma tam żadnej doświadczonej zawodniczki, w Ostrołęce skład się posypał wiec różnie może być. Radom w tamtym sezonie nie pokazał nic szczególnego, chociaż były stosowane drastyczne metody (obcinano zawodniczkom pensje, jednak i to nie poskutkowało) grały bardzo nierównie a w końcówce wypadły kiepsko chcoiaż założeniem było utrzymanie się w górnej części tabeli. Białystok to same młodziutkie zawodniczki grające wcześniej w 'oczku Białystok' więc będą pewnie walczyć o utrzymanie. Może Aleksandrów Łódzki coś pokarze pozyskali bardzo wartościową zawodniczkę, jeżeli odnajdzie się w zespole to pokaże że na wiele ją stać.no i Legionovia spadkowicz więc powinna być czarnym koniem ale czy będzie to się okaże (chyba też zaszło tam kilka zmian transferowych)
damka18
Posty: 5
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 08:01
Płeć: K

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: damka18 »

nie sadze zeby warszawa byla faworytem.one od kilku lat bezskutecznie probuja wejsc do I ligi.zdecydowanym faworytem jest Lodz oczywiscie budowlani.a co Aleksandrow moze zdzialac jedna zawodniczka??to jest gra zespolowa .Ostroleka jezeli jeszcze troche potrenuje byc moze sie zgra i moze byc w czworce.Legionovia bedzie w dolnej czesci tabeli posypal sie im sklad a doszla chyba tylko jedna zawodniczka.Co do Bialegostoku nie zapominajmy ze sa to rezerwy ekstraklasy wiec nie wiadomo ile zawodniczek przyjdzie do rezerw ale prawdopodobnie bedzie ich 5 wiec to prawie caly sklad to moga tez zawalczyc o najwyzsze miejsca.
filipdab
Posty: 25
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:17
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: filipdab »

doszły już dwie zawodniczki :D tj. jako rozgrywająca Marta Bartnicka z UMKS Łańcut i nasza była siatkarka, Sandra Cabańska jako atakująca/przyjmująca
http://www.lts.legionovia.info - Legionovia On-Line
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

Warszawa bezskutecznie sie stara ale zawsze jest w czubie a w poprzednim sezonie tą grupe wygrała i gdyby nie Pszczyna grałyby w tym sezonie w I lidze. Może teraz się uda. Jest Klaudia Czubek, jest Kasia Zabadała więc może być ciekawie. Taką mam nadzieję:) W Radomiu sporo się zmieniło więc kto wie. Póki co w Ostrowcu przegrały 3:0.
AZS
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

No Radom nie pokazał się najlepiej w sparingach wiec chyba nie moze liczyc na niewiele wiecej niz w poprzednim sezonie...
AZS
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

No i turniej w Radomiu znow pokazal że Radom słabiutki póki co, za to Legionovia się zaprezentowała. Ciekawie ciekawie... Ktoś był na tym turnieju i widział na żywo?
AZS
Awatar użytkownika
Siatkarkaa
Posty: 72
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:54
Płeć: K
Lokalizacja: Tomaszów

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Siatkarkaa »

Jak tam turniej w Ostrołęce wiadomo coś ??
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

Ja znam tylko wyniki- Legionovia góra z ekip naszej grupy, Ostrołęka w placy z Szóstką Biłgoraj i ostatecznie 4 miejsce... Sparta zgodnie z oczekiwaniami czyli nisko:)
AZS
papez
Posty: 15
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: papez »

Z AWFem różnie może być... Drużyny oparte na sporcie akademickim w jednym sezonie mogą bić się w czubie, a w drugim mogą być zaledwie średniakiem... Patrząc na ubiegłoroczne zmagania niewiele zabrakło do awansu. Czy uda się w tym sezonie? Czas pokaże.. Moim zdaniem tak!
A Sparta? heh to młody klub oparty głównie na wychowankach... Drużyna bardzo podobna do Szóstki Biłgoraj występującej w grupie czwartej. Po tym co pokazały dziewczyny w meczu pucharowym z KSZO wiele można się spodziewać...
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

Eh, pozostaje miec nadzieję, że AWF utrzyma poziom w tym sezonie. Łatwo nie będzie, to pewne. Mam nadzieje że Łódź nie jest poza zasięgiem.
AZS
papez
Posty: 15
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: papez »

Turniej w Łasku. Gra się 5 setów bez względu na wynik.

Pierwszy poranny mecz: IKS Jedynka Aleksandrów Łódzki - UKS 179 Łódź 4:1 (9, 12, 11, -22, 14)

II mecz turnieju w Łasku:

Sparta Warszawa - LMLKS Łask 5-0 (18, 21, 14, 19, 9)

Sparta Warszawa - UKS 179 Łódź 4-1 (19, 16, -21, 21, 11)

Ostatni mecz dzisiejszego dnia na turnieju w Łasku

UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki - ŁMLKS Łask 5-0 (15, 17, 11, 8, 12)

Tabela po pierwszym dniu:

1. UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki 4 pkt.
2. Sparta Warszawa 4 pkt.
3. UKS 179 Łódź 2 pkt.
4. ŁMLKS Łask 2 pkt
Ostatnio zmieniony 6 paź 2007, o 19:36 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pkt 20 Regulaminu Forum
Carlo
Posty: 8
Rejestracja: 9 paź 2007, o 00:03
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Carlo »

Strasznie się wkurzam, że Legionovia jako jeden z nielicznych klubów nie ma swojej strony. Tak się wkurzyłem, że sam dzisiaj założyłem. Przepraszam tylko że taka skromna, ale ja się nie znam na sprawach komputerowych. Pozdrawiam.
legionovia.ecom.net.pl
Załączniki
nowa paczka - skład na ten sezon
nowa paczka - skład na ten sezon
Brad
Posty: 74
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:22
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: Brad »

Co tu dużo mówić, jacy włodarze klubu taki klub. Gratuluje zacięcia i mam nadzieję, że stronka będzie się rozwijała.

A do tematu, to AWF dwa razy w sparingu ograł Ostrołęke 3:1 i 3:2.
AZS
filipdab
Posty: 25
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:17
Płeć: M

Re: Grupa III 2007/2008

Post autor: filipdab »

Carlo pisze:Strasznie się wkurzam, że Legionovia jako jeden z nielicznych klubów nie ma swojej strony. Tak się wkurzyłem, że sam dzisiaj założyłem. Przepraszam tylko że taka skromna, ale ja się nie znam na sprawach komputerowych. Pozdrawiam.
legionovia.ecom.net.pl
obawiam się iż legionovia ma stronę http://www.lts.legionovia.info. wystarczy poprostu wjeść na google...
http://www.lts.legionovia.info - Legionovia On-Line
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga kobiet”