III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Awatar użytkownika
czulek
Posty: 74
Rejestracja: 8 lis 2008, o 22:11
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: czulek »

epme nie zaczynaj znów :) gratki za mecz , pozdro ;)
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Losiek »

czyli jednak Mosina.. nie wiem dlaczego sie tak do nas przyczepiles empe :> zamien ten sarkazm na gre albo kibicowanie (bo koledzy Cie nie kojarza) i skoncz z takimi glupimi docinkami. Gratki za mecz, pozdrawiam
Dworas
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 19:24
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Dworas »

Łosiek... czemu odmawiasz "empe" prawa do wyrażania swojego zdania? Ty jak sam piszesz cechujesz sie pewnością siebie, a on lekko z tej pewności szydzi... :) coś w tym niestosownego? najdelikatniej mówiąc podpuszcza was a wy wszystko kupujecie jak [cytując pewnien zacny kabaret] "stara baba na bazarze" :):) zwieksz(cie) dystans ;) do zobaczenia w sobote :)
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Losiek »

p. 8 regulaminu forum - polecam lekture. Ja z nikogo nie szydze, nie obrazam wiec oczekuje tego samego. Pozdrawiam i do zobaczenia na parkiecie!
oli
Posty: 11
Rejestracja: 27 wrz 2008, o 17:42
Płeć: M
Lokalizacja: Gostyń

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: oli »

Hehehe, ja nie wiem dlaczego tak jest, ale gdzie bym nie wszedl to zawsze z zakładce Wielkopolska widze jakies "słowne przepychanki" :)

zna ktos wynik meczu Wilczyn - Strzałkowo?

pzdr
Awatar użytkownika
czulek
Posty: 74
Rejestracja: 8 lis 2008, o 22:11
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: czulek »

wilczyn - strzałkowo 0;3
Dworas
Posty: 2
Rejestracja: 12 wrz 2008, o 19:24
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Dworas »

dzięki :) ale chyba nazwanie was "drugoligowcami" nie uważasz za obraze i dyshonor...? :) przecież nijak to się ma do prezentowanej pewności :) z mojej strony koniec polemiki :) z siatkarskim pozdrowieniem i najszczerszymi życzeniami awansu na drugoligowy front (wbrew pozorom bez przekąsu to ostatnie zdanie) ;)
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Losiek »

dzieki Dworas;) ale z postu empego zabrzmialo to definitywnie sarkastycznie, a nikt tu nikogo (przynajniej ja) nie mial zamiaru wyzywac.. Nie jest to dla mnie obrazliwe ale conajmniej niesmaczne. O 16.00 gramy z Turkiem - napisze po meczu co i jak:) pozdrawiam
Matik
Posty: 31
Rejestracja: 10 sie 2008, o 21:03
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Matik »

empe nawet sam do siebie jest sarkastyczny :P
Uczniowski Klub Sportowy "Mosińska Jedynka" - http://www.mosinska-jedynka.ovh.org/siatkowka
Awatar użytkownika
czulek
Posty: 74
Rejestracja: 8 lis 2008, o 22:11
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: czulek »

kalisz - Turek 3;1 , słaby mecz w naszym wykonaniiu .... dalimy rozegrac sie przeciwnikowi ale ciesza 3 punkty - gratulacje dla Turku za dobre spotkanie !

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Losiek »

Czulek jak zwykle szybszy ale to przez to ze ma blizej do domu:D mysle ze mecz dla kibicow byl atrakcyjny, sporo smiesznych bledow i to po obu stronach, ale 3 punkty w kieszeni:)

..................M....P....S
1. Kalisz ........6....16....17:4
2. Strzalkowo...6....14....16:6
3. Mosina.......6....12....14:9
4. Wilczyn.......6....8....10:12
5. Gostyn........6....8....10:13
6. Jarocin........5....4....7:13
7. Turek.........5....4....7:13
8. Poznan........6....3....5:16

mam nadzieje ze tym razem prawidlowo :)
qwert
Posty: 27
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:56
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: qwert »

zgodze sie z poprzednikami ale musze tez wspomniec o drugim secie kiedy zamiast 23:23 robi sie 24:22 dla kalisza po tym jak sedzia nie gwizdnal pilki dla turku ktora byla ewidentnie w polu:)
Matik
Posty: 31
Rejestracja: 10 sie 2008, o 21:03
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Matik »

Sędziowie skrzywdzili (ponoć) Kalisz w meczu ze Strzałkowem, więc teraz musieli pewnie swoje winy odkupić ;) Tak na serio, to sędziowie praktycznie w każdym meczu się mylą (przecież to ludzie), tylko czasami zdarza się to w newralgicznym momencie seta/meczu i wówczas jest problem.. Pzdr!
Uczniowski Klub Sportowy "Mosińska Jedynka" - http://www.mosinska-jedynka.ovh.org/siatkowka
qwert
Posty: 27
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:56
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: qwert »

No wlasnie o tym pisze.Denerwuje mnie to ze mysla ze sa nieomylni jak ma byc tak jest przeciez mozna swoja dezycje skonsultowac z liniowym czy z drugim arbitrem a tak robiac 1 albo 2 bledy po 20 punkcie wypacza sie wynik seta a czasem i meczua przeciez kazdemu z nas zalezy na zdrowej rywalizacji:)(oczywiscie to sa ogolnei rozwazania a nie na pdostawie jakiegos jednego meczu)
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Losiek »

zgadza sie, nikt nie lubi bledow;/ qwert wg mnie tam chyba jednak byl aut;) ale glowy nie dam, w kazdym badz razie stalem blizej od Ciebie:P nawet uznajac ze bylo pole, 3 razy sedzia gwizdnal siatke po naszej stronie gdzie na 100% nikt z nas nie dotknal jej a juz tym bardziej nie ja a 2 razy pokazal na mnie 0_o takze i tak Wy lepiej na tym wyszliscie;)
Przypominam sobie turniej barazowy zeszloroczny w Pruszczu Gdanskim gdzie bylem pod ogromnym wrazeniem poziomu sedziowania, ale sedziowie byli podobno z "najwyzszej polki", w kazdym badz razie daze do tego ze nie popelnili chyba zadnego bledu, ponadto gwizdali wszystkie bledy i wszystkim, wychwycili wszytsko. Pogratulowac tylko organizacji.. niestety w naszej lidze mozemy pomarzyc o czyms takim, nie ten poziom i nie ta kasa.. Aczkolwiek kolejny turniej FINALOWY w Bedzinie to dla mnie zupelne DNO oganizacyjne!! sala a dokladnie podloga pamieta chyba jeszcze czasy okupacji! klepki drewniane moglismy sobie wyciagac i rzucac sie nimi;/ no ale wracajac do sedziowania moge to kazdemu powiedziec prosto w oczy: albo sedziowie byli kupieni albo dzien wczesniej zdali egzaminy sedziowskie! MECZ EWIDENTNIE GWIZDANY POD GOSPODARZY! no i oczywiscie przez nas przegrany co zadecydowalo o braku awansu.. Jedyna riposta z ich strony, a dokladnie sedziego glownego tego spotkania na nasze uzasadnione pretensje jakby nie patrzec byla taka: "musicie mi wybaczyc, ale niedawno bylem chory" <lol2> teraz sie z tego smieje ale wtedy myslelismy ze go stamtad wyniesiemy.. rok ciezkiej pracy i walki o awans rozbil sie jak szklanka o glupiego sedziego..
sory ponioslo mnie troche:P ale tak sie klaruje obraz sedziowania i to nie tylko w naszej lidze. Pozdrawiam
qwert
Posty: 27
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:56
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: qwert »

Losiek ja jestem zdania ze trzeba jak najwiecej o tym pisac i jak najbardziej wnikliwej ocenie poddawac sedziow bo gdy bedziemy przytakiwac to to nic nie da.Ogolnie bylo duzo pilek nieczystych po obydwu stronach i nie gwizdal.Jesli chodzi o sedziow w wielkopolske to raczej za wesolo nie wyglada jedynie moze przewdoniczacy wszystkich sedziow J.Bronski potrafi zagwizdac na poziomie(przynajmniej tak to odczulem gdy kiedys mi gwizdal).Jak juz o sedziach to najbardziej denerwuje mnie brak wiedzy u niektoryh 2 arbitrow ktorzy gwizdza bledy ustawienia zupelnie nie majac racji.Takie sprawy i zaleznosci pomiedzy zawodnikami poszczegolnych stref to chyba ktos powinien na tych szkoleniach im wylozyc?:pTak jak dzisiaj ta 2 sedzina nie miala pojecia o bledach ustawienia to nie gwizdala;p w sumie lepsze podejscie niz gwizdzac cos czego nie bylo:);p
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Losiek »

Zgadzam sie z Toba absolutnie.. tylko wiesz my w zeszlym roku tez zrobilismy juz nie pamietam po jakim meczu awanture i to nie skonczylo sie tylko na uwagach pomeczowych, nikt nam nie chcial pomoc w tej sprawie;/ co do meczu jeszcze jedno zdanie, bylo pare pilek ktore mogl gwizdac sedzia dla obydwy zespolow ale tak jak wystawia pilke czasem Wasz rozgrywajacy to nawet w plazowce gwizdaliby mu przetrzymana czy tam niesiona:P mniejsza..
A co do sedziow podsumowujac my jako zawodnicy raczej nie bedziemy mieli wplywu na poziom ich sedziowania, mozemy jedynie domagac sie sedziow wyzszej rangi, jakis kuratorow czy obserwatorow z WZPS ale szczerze? nie liczylbym na nic na naszym poziomie;/ i to mnie boli.. pozdro!
Matik
Posty: 31
Rejestracja: 10 sie 2008, o 21:03
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Matik »

Zgadzam się z Loskiem - czasami rozgrywający z Turku przesadza, podobnie z Jarocina. Jeden sędzia gwizdnie, inny nie - takie życie ;)
Uczniowski Klub Sportowy "Mosińska Jedynka" - http://www.mosinska-jedynka.ovh.org/siatkowka
qwert1
Posty: 26
Rejestracja: 17 lis 2008, o 00:07
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: qwert1 »

kurde musialem zmienic nicka bo nie wchodzil tamten;p jescze odnosnie tego sedziowania niedawno moim mlodszym kolegom jedna pani wywinela straszny numer i przegrala wygrany mecz nie wytrzymalem powiedzialem kilka gorzkich slow i od tej pory nawet gdy jest wyznaczona do sedziowania to rezygnuje gdy widzi ze bedzie gral nasz klub wiem ze to nie jest metoda dzialania ale skladajac protesty w protokole to nic nie daje poniewaz tydzien po zlozeniu prostetu znowu zostala wyznaczona do sedziwoania jakos 1 wiec oni sobie w wzps z leksza na to leja:) a co do obserwatorow sa w kategoriach mlodziezowych i ich rola polega na tym ze notuja jakies smieszne punkty po meczu pare uwag do mlodszego kolegi kolezanki po i sprawie swoj swojemu krzywdy nie zrobi:)
bolos
Posty: 95
Rejestracja: 9 lis 2008, o 13:44
Płeć: M
Lokalizacja: Gostyń

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: bolos »

Strzałkowo 3:1 Kaniasiatka
:) Pozdro Poćwicz :)
TmkGzlk
Posty: 60
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 15:06
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: TmkGzlk »

Rataje Poznań - Siatkarz Jarocin 3:0.
UKS Rataje ZSO4 Poznań
qwert1
Posty: 26
Rejestracja: 17 lis 2008, o 00:07
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: qwert1 »

turek-wilczyn 3:0
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Losiek »

Mosina 0 : 3 Grzeski - mecz 50 min :) sety do 18 11 i 12 ;)
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Losiek »

zapomnialem o tabeli.. :P

..................M....P.......S
1. Kalisz ........7....19....20:4
2. Strzalkowo...7....17....19:7
3. Mosina.......7....12....14:12
4. Gostyn........7....8.....11:16
5. Wilczyn.......7....8.....10:15
6. Turek.........6....7.....10:13
7. Poznan........7....6......8:16
8. Jarocin........6....4......7:16
Awatar użytkownika
czulek
Posty: 74
Rejestracja: 8 lis 2008, o 22:11
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: czulek »

moze jakies podsumowanie 1 rundy ? :) jak widac Kalisz i Strzałkowo uciekaja .... Jarocin po dobrym poczatku cos , no włsnie cooo ? co tam sie dzieje chłopaki ? Mosina spkokojna .... ale jescze powalcza ? prawda ? :) Gostyn jak co rok w srodku , z Wilkami tez cos słabo :/ turek sie odradza i jak widac ucieka z dna :) poznan tez walczy :) . To tak na szybko :)

pozdro :)
sunrise
Posty: 54
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 17:33
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów WLKP

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: sunrise »

no wlasnie...co sie dzieje...? odpowiedz jest prosta-BLEDY BLEDY BLEDY!!!a kto ich wiecej zrobi wiadomo...przegrywa!A tak naprawde odbior mamy do bani i wszystko jasne!Gratulacje dla wygranych i dla przegranych tez ;) no i jedziemy do przodu nie ma co plakac ;)
... stara gwardia ... wraca
Matik
Posty: 31
Rejestracja: 10 sie 2008, o 21:03
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Matik »

Ja chciałbym tylko dodać, że przed sezonem brałbym 3 miejsce po pierwszej rundzie od ręki :) Mimo, że ostatni mecz to było istne K.O, to sądzę, że 4/7 wygranych może cieszyć. Pozdro!
Uczniowski Klub Sportowy "Mosińska Jedynka" - http://www.mosinska-jedynka.ovh.org/siatkowka
gavin68
Posty: 8
Rejestracja: 4 lis 2008, o 13:44
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: gavin68 »

no i po pierwszej rundzie ....rzeczywiście normalnie I miejsce też bralbym przed sezonem w ciemno. Myślę, że II rozpoczniemy z takim animuszem jak pierwszą - oby! Gratuluję wszystkim zwycięscom, szczególnie chłopakom ze Strzałkowa - pokazali charakter!!! Wszystkim innym oczywiście też! do zobaczenia za 2 tygodnie!
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: Losiek »

no gdyby teraz jeszcze Jarocin wygral z Turkiem za 3pkt ten zalegly mecz to mamy bardzo cikawa sytuacje:D w zasadzie 5 druzyn zagrozonych spadkiem!!! jak po pierwszej kolejce obstawiacie spadkowiczow i ewentualne druzyny walczace o awans? Mysle ze Kalisza i Strzalkowa nikt juz nie jest w stanie dogonic, co do spadkowiczow to jest ciekawie;) Slabo widze Wilczyn ktory musi sie uporac ze sporym problemem wewnatrz klubu;/ ciekaw jestem jak poradza sobie dalej "nowe" teamy w 3lidze.. Mosina po awansie z 3B z rozpedu wskoczyla wysoko a Jarocin i Turek musza jeszcze powalczyc. Poznan w tym roku cos slabo;/ ale to zupelnie inna druzyna niz w zeszlym roku niestety.. Gostyn na koniec - srodek tabeli jak zawsze i mysle ze tak zostanie ;)
pozdro!
zagi
Posty: 24
Rejestracja: 26 lis 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: III liga seria A sezon 2008/2009 ( Wielkopolska )

Post autor: zagi »

my jedziemy do Jarocina po 3 punkty nie interesuje nasz inny wynik niz wygrana za 3 punkty ale bedziemy prawdopodobnie gracz ez podstawowego zawodnika atakujacego mecz napewno bedzie ciekawy bo oby dwum zespolom zalezy na wygranej zeby odbic sie ze strefy spatkowej zobaczymy jak to wszystko sie ułozy w sobote w sali Jarocina
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ligi wojewódzkie”