Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: Hirako »

Jestem przeszczęśliwy, wielkie gratulacje dla chłopaków. To jest drużyna!!
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: Lineczka »

ZAKSA ma Fontelesa i zawodnik ten robi różnice. Raz, że gra fantastycznie i utrzymuje poziom, ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że potrafi wziąć na siebie ciężar gry, że potrafi pobudzić drużynę do walki, zmobilizować, a na boisku potrafi być liderem. Słyszeliście co zrobił po drugim secie. A u nas? Kto jest takim liderem? Bartman? Alek? Nie ma, po prostu nie ma, Ignaczak punktów nam zdobywać nie będzie. Bydgoszcz ma Antigę, JW Michała Łasko, Skra Winiarskiego.
Poza tym ZAKSA znacząco wzmocniła się na ławce trenerskiej - DC i Świder tworzą świetny duet i potrafią przygotować zespół.

Straciliśmy Grozera - naszego lidera, sezon zmierza ku końcowi a u nas lider jeszcze się nie wyklarował. Musi być w drużynie taki ktoś, kto weźmie na siebie odpowiedzialność w najtrudniejszych momentach. Siatkówka to gra zespołowa, ale nie wyklucza to posiadania lidera.


Nigdy nie byłam zwolenniczką ZAKSY, ale życzę wam z całego serca awansu do FF i tego byście ugrali tam medal. Dla mnie w postrzeganiu ZAKSY ogromna różnice zrobił sztab trenerski i Lipe - zdecydowanie najlepszy transfer tego sezonu, a przy tym sympatyczny człowiek, z ogromną energią. Każdy zespół chciałby mieć kogoś takiego, jestem o tym przekonana. Jeszcze raz wielkie gratulacje.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: kalosz »

gratulacje dla ZAKSY. nie da się ukryć, że ZAKSA jest w lepszej dyspozycji od nas. mają lepszą zagrywkę, a od tego się zaczyna - kłopoty w przyjęciu rywali i ułatwienie sobie pracy w bloku i obronie. ogromne brawa dla Fontelesa, ktoś w ZAKSIE powinien dostać podwyżkę za transfer tego nieznanego raczej w Polsce zawodnika. generalnie duże brawa również dla Zagumnego, chociaż trzeba przyznać, że przyjęcie miał bardzo dobre.

ciężko z kolei komentować mi występ Resovii. przede wszystkim strasznie szkoda, bo ewidentnie było widać, że uporaliśmy się ze zmęczeniem po meczu z Delectą, a mimo to nie byliśmy nawiązać walki z ZAKSĄ na dłuższym dystansie. boli przegrana trzecia partia. zespół musi poprawić serwis, bez tego nic nie ugramy. inne elementy powiedziałbym - mamy opanowane na niezłym poziomie, z dobrą zagrywką będą one (blok, obrona, kontra) działały jeszcze lepiej.

no i na koniec: nie byłbym sobą gdybym nie dodał, że rok temu w drodze po mistrza też przegraliśmy finał pucharu. co prawda innego, ale jednak ;)

jeszcze raz - gratulacje dla ZAKSY
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: Hirako »

Podsumowując ten turniej, dobry poziom sportowy uratował te rozgrywki, najbardziej lipne finały od lat. Frekwencja taka sobie, brak specjalnej czołówki w TV jaka była w latach poprzednich no i oczywiście decyzja CEV co do Ligi Mistrzów. Oby za rok wszystko wyglądało lepiej.

Myślicie że to dobry pomysł? Może od teraz zwycięzca Pucharu Polski zostanie nagrodzony tym że kolejne finały odbędą się w ich hali? ;)
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: hardy »

Batman zachował się dzisiaj jak ostatni burak - głównie za jego namową drużyna Resovii udała się do szatni, podczas dekoracji ZAKSY.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Odp: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: Hirako »

hardy pisze:Batman zachował się dzisiaj jak ostatni burak - głównie za jego namową drużyna Resovii udała się do szatni, podczas dekoracji ZAKSY.
ZAKSA jak grała ze Skrą w finale też udała się do szatni.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: akukuk »

No nie potrafi chłop przegrywać i to wiadomo nie od dziś
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: Kicu »

Hirako pisze:Podsumowując ten turniej, dobry poziom sportowy uratował te rozgrywki, najbardziej lipne finały od lat.
No i to chyba powinno być najważniejsze wg. mnie. Frekwencja taka tragiczna nie była. Grunt neutralny, choć przyznać trzeba, że z Kędzierzyna jest dość blisko do Częstochowy (100km). No ale skoro na hali w Kędzierzynie hala z reguły nie jest zapełniona, to trudno, żeby wszyscy nagle do Czewy pojechali.
Wracając do poziomu sportowego - przez ostatnie 2 lata finały były jednostronne, więc tegoroczny może cieszyć.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: madlark »

Hirako pisze: Myślicie że to dobry pomysł? Może od teraz zwycięzca Pucharu Polski zostanie nagrodzony tym że kolejne finały odbędą się w ich hali? ;)
Taki se, zwłaszcza jeśli ten zwycięzca nie awansuje do finału.
Myślisz, że w tym roku Bełchatów byłby dobrym miejscem? ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: hardy »

Hirako pisze:ZAKSA jak grała ze Skrą w finale też udała się do szatni.
I Ty Brutusie przeciwko mnie? ;-)
No nie wiem jak było kiedyś, ale nie jest to grzeczne.
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Odp: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: Hirako »

hardy pisze:
Hirako pisze:ZAKSA jak grała ze Skrą w finale też udała się do szatni.
I Ty Brutusie przeciwko mnie? ;-)
No nie wiem jak było kiedyś, ale nie jest to grzeczne.
No ale w sumie po co mają tam stać? Podziwiać radość innych i pozować do zdjęć?
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Odp: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: dodonek »

hardy pisze:Batman zachował się dzisiaj jak ostatni burak - głównie za jego namową drużyna Resovii udała się do szatni, podczas dekoracji ZAKSY.
Faktycznie.. zachowanie godne największego potępienia. Zibi powinien zebrać chłopaków i wręczyć puchar ZAKSIE.
[URL=https://matchnow.life]Conscious meetups: Dating without limitations[/URL]
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: mikser »

madlark pisze:
Hirako pisze: Myślicie że to dobry pomysł? Może od teraz zwycięzca Pucharu Polski zostanie nagrodzony tym że kolejne finały odbędą się w ich hali? ;)
Taki se, zwłaszcza jeśli ten zwycięzca nie awansuje do finału.
Myślisz, że w tym roku Bełchatów byłby dobrym miejscem? ;)
Szlag by trafił pasiekę :D Jak dla mnie wybór hali powinien się rozstrzygać między 4 drużynami, które wchodzą do półfinału PP.
Jeszcze takie małe pytanko do kibiców Zaksy - lubicie się ze Skrą? Bo dziś jedna pszczółka zaplątała się w szeregi kibiców KK i nie wiem czy na wspólne kibicowanie czy na ustawkę :)
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: Klugenhammer »

dodonek pisze:
hardy pisze:Batman zachował się dzisiaj jak ostatni burak - głównie za jego namową drużyna Resovii udała się do szatni, podczas dekoracji ZAKSY.
Faktycznie.. zachowanie godne największego potępienia. Zibi powinien zebrać chłopaków i wręczyć puchar ZAKSIE.
Wg mnie wyjście rzeszowian z hali nie było jakąś straszną obrazą dla kędzierzynian i publiczności o ile oczywiście dotrwali do hymnu narodowego, który faktycznie zamyka turniej. Niemniej jednak gdyby zostali dłużej to wykazaliby się wielką klasą.

Co do lokalizacji F4 to uważam że kompletnie bez sensu jest organizowanie turnieju w mieście, które nie ma swojego przedstawiciela w F4, a równocześnie ma zespół w Pluslidze. Wtedy miejscowi kibice nie mają komu kibicować w F4, a zarazem nie "polecą" na to żeby z bliska obejrzeć sobie Bartmana, Gumę czy Łasko bo widzą ich co tydzień w lidze.
Jeśli grunt neutralny to tylko w dużych miastach bez drużyn w Pluslidze. Ten wariant świetnie sprawdził się np w Poznaniu i Kielcach (jeszcze przed awansem Farta).
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Odp: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: dodonek »

Klugenhammer pisze:
dodonek pisze:
hardy pisze:Batman zachował się dzisiaj jak ostatni burak - głównie za jego namową drużyna Resovii udała się do szatni, podczas dekoracji ZAKSY.
Faktycznie.. zachowanie godne największego potępienia. Zibi powinien zebrać chłopaków i wręczyć puchar ZAKSIE.
Wg mnie wyjście rzeszowian z hali nie było jakąś straszną obrazą dla kędzierzynian i publiczności o ile oczywiście dotrwali do hymnu narodowego, który faktycznie zamyka turniej. Niemniej jednak gdyby zostali dłużej to wykazaliby się wielką klasą.
Nie było mnie na miejscu więc nie wiem czy byli na hymnie czy nie.. podejrzewam jednak że tak. Zgadzam się w 100% z tym co piszesz i zostało to bardzo trafnie ujęte. Natomiast to co napisał poprzednik na pewno o klasie nie świadczy (piszącego oczywiście).
Ostatnio zmieniony 27 sty 2013, o 18:55 przez dodonek, łącznie zmieniany 1 raz.
[URL=https://matchnow.life]Conscious meetups: Dating without limitations[/URL]
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: d12343 »

Byle nie finał Zaksa - Resovia... Mecz byłby na pewno zacięty...ale jaki brzydki
To cytat ze mnie - a przytaczam go tylko po to, żeby odszczekać te słowa. Co niniejszym czynię :D Mecz był piękny i emocjonujący.

Bardzo, bardzo mnie cieszy zwycięstwo Zaksy :) Choć Resovia postawiła trudne warunki, za co też należą im się ukłony.

Natomiast, tak jak już ktoś wyżej pisał, troszkę mnie też już drażni najeżdżanie na Kosoka. Choćby nie wiem, jaką robotę odwalił w trakcie meczu (a była naprawdę solidna), teraz i tak każdy pamięta tylko ostatnią akcję. A gdyby Pit nie zepsuł...?
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: maciek77 »

no na trybunach troszkę pustki ;/ najlepiej rozgrywać to w mieście jednego z uczestników albo na neutralnym gruncie gdzie nie mają drużyny w PL... ale też hala musi być na jakimś poziomie, w przyszłym roku może Kraków ? hala pewnie będzie gotowa
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: mikser »

Generalnie środek Reski i Zaksy podoba mi się najbardziej ze wszystkich drużyn w +lidze. Dla reprezentacji to dobrze i mam też nadzieję, że Możdżonek zaprzyjaźni się na dłużej z klaskaczem bo Wiśnia daje radę :)
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: maciek77 »

d12343 pisze:
Byle nie finał Zaksa - Resovia... Mecz byłby na pewno zacięty...ale jaki brzydki
To cytat ze mnie - a przytaczam go tylko po to, żeby odszczekać te słowa. Co niniejszym czynię :D Mecz był piękny i emocjonujący.

Bardzo, bardzo mnie cieszy zwycięstwo Zaksy :) Choć Resovia postawiła trudne warunki, za co też należą im się ukłony.

Natomiast, tak jak już ktoś wyżej pisał, troszkę mnie też już drażni najeżdżanie na Kosoka. Choćby nie wiem, jaką robotę odwalił w trakcie meczu (a była naprawdę solidna), teraz i tak każdy pamięta tylko ostatnią akcję. A gdyby Pit nie zepsuł...?
zawalił Nowakowski zdecydowanie, a piłka do Kosoka to czasem nie była za niska? fakt, mógł przebić jakoś ale poszła by kontra i też po meczu, sypacz się nie popisał w tym jak że ważnym momencie
Luis Garcia
Posty: 15
Rejestracja: 25 maja 2012, o 17:06
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: Luis Garcia »

Są gdzieś dostępne statystyki meczów PP?
Klawy
Posty: 343
Rejestracja: 20 paź 2010, o 20:18
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: Klawy »

maciek77 pisze:
d12343 pisze:
Byle nie finał Zaksa - Resovia... Mecz byłby na pewno zacięty...ale jaki brzydki
To cytat ze mnie - a przytaczam go tylko po to, żeby odszczekać te słowa. Co niniejszym czynię :D Mecz był piękny i emocjonujący.

Bardzo, bardzo mnie cieszy zwycięstwo Zaksy :) Choć Resovia postawiła trudne warunki, za co też należą im się ukłony.

Natomiast, tak jak już ktoś wyżej pisał, troszkę mnie też już drażni najeżdżanie na Kosoka. Choćby nie wiem, jaką robotę odwalił w trakcie meczu (a była naprawdę solidna), teraz i tak każdy pamięta tylko ostatnią akcję. A gdyby Pit nie zepsuł...?
zawalił Nowakowski zdecydowanie, a piłka do Kosoka to czasem nie była za niska? fakt, mógł przebić jakoś ale poszła by kontra i też po meczu, sypacz się nie popisał w tym jak że ważnym momencie
Teraz mozna gdybac, fakty sa jednak takie ze przypi... w aut i bylo po jablkach, ponadto dziwne jest to, ze tylko jemu zdarzaja sie takie kwiatki.
Alkohol konserwuje wszystko prócz tajemnic
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: lucass90 »

Puchy na hali ? Z pierwszym wyliczeń wynika, że na dzisiejszym finale było ok 5000 ludzi, czyli więcej, niż liczyłby sobie komplet w hali w Rzeszowie, czy Kędzierzynie...Z tego co widziałem, to na półfinałach też nie było tak tragicznie.

Poziom turnieju faktycznie wysoki, wszystkie mecze trzymały w napięciu i mogły się podobać. Zwycięzca jak najbardziej zasłużony, wielkie gratulacje dla Zaksy i dla wielkiego Fontelesa. Oby więcej takich zawodników w naszej lidze.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: d12343 »

Klawy pisze: Teraz mozna gdybac, fakty sa jednak takie ze przypi... w aut i bylo po jablkach, ponadto dziwne jest to, ze tylko jemu zdarzaja sie takie kwiatki.
Tylko jemu? Dobre sobie... :)

Szczerze mówiąc, bardzo chciałabym wiedzieć, co Kosokowi powiedział na ucho Możdżonek, kiedy oba teamy dziękowały sobie po meczu. Może to niezdrowa ciekawość, ale...nurtuje mnie to :D
Ostatnio zmieniony 28 sty 2013, o 14:01 przez d12343, łącznie zmieniany 1 raz.
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: sb.slav »

Psychika i jeszcze raz psychika. W meczu z Arkasem też Kłos przy remisie w tie-breaku wywala piłkę w aut na zagrywce. Dzisiaj Pit i babol Kosoka... Albo ma się chłodną głowę albo nie. Ale dla obserwatora takie błędy są strasznie irytujące, zwłaszcza że zagrywka flotem psuta to jakaś herezja. I nasi zawodnicy przodują w tym na świecie.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: KChudz »

lucass90 pisze:Puchy na hali ? Z pierwszym wyliczeń wynika, że na dzisiejszym finale było ok 5000 ludzi, czyli więcej, niż liczyłby sobie komplet w hali w Rzeszowie, czy Kędzierzynie...Z tego co widziałem, to na półfinałach też nie było tak tragicznie.

Poziom turnieju faktycznie wysoki, wszystkie mecze trzymały w napięciu i mogły się podobać. Zwycięzca jak najbardziej zasłużony, wielkie gratulacje dla Zaksy i dla wielkiego Fontelesa. Oby więcej takich zawodników w naszej lidze.
Nie wiem jak to liczono, bo jeśli hala mieści 7,500 to z relaacji tv i zdjęć szacowałem zajętość miejsc na jakieś 30%. No chyba, że doda się zawodników i oficjeli 4 klubów oraz dziennikarzy :D
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: Kicu »

KChudz pisze:
lucass90 pisze:Puchy na hali ? Z pierwszym wyliczeń wynika, że na dzisiejszym finale było ok 5000 ludzi, czyli więcej, niż liczyłby sobie komplet w hali w Rzeszowie, czy Kędzierzynie...Z tego co widziałem, to na półfinałach też nie było tak tragicznie.

Poziom turnieju faktycznie wysoki, wszystkie mecze trzymały w napięciu i mogły się podobać. Zwycięzca jak najbardziej zasłużony, wielkie gratulacje dla Zaksy i dla wielkiego Fontelesa. Oby więcej takich zawodników w naszej lidze.
Nie wiem jak to liczono, bo jeśli hala mieści 7,500 to z relaacji tv i zdjęć szacowałem zajętość miejsc na jakieś 30%. No chyba, że doda się zawodników i oficjeli 4 klubów oraz dziennikarzy :D
Z relacji TV oszacowałeś 30% ZAJĘTYCH miejsc? :O Z całym szacunkiem, ale 30% to tak może wolnych miejsc było.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: KChudz »

Kicu pisze:
KChudz pisze:
lucass90 pisze:Puchy na hali ? Z pierwszym wyliczeń wynika, że na dzisiejszym finale było ok 5000 ludzi, czyli więcej, niż liczyłby sobie komplet w hali w Rzeszowie, czy Kędzierzynie...Z tego co widziałem, to na półfinałach też nie było tak tragicznie.

Poziom turnieju faktycznie wysoki, wszystkie mecze trzymały w napięciu i mogły się podobać. Zwycięzca jak najbardziej zasłużony, wielkie gratulacje dla Zaksy i dla wielkiego Fontelesa. Oby więcej takich zawodników w naszej lidze.
Nie wiem jak to liczono, bo jeśli hala mieści 7,500 to z relaacji tv i zdjęć szacowałem zajętość miejsc na jakieś 30%. No chyba, że doda się zawodników i oficjeli 4 klubów oraz dziennikarzy :D
Z relacji TV oszacowałeś 30% ZAJĘTYCH miejsc? :O Z całym szacunkiem, ale 30% to tak może wolnych miejsc było.
Jeśli tylne sektory były puste (prawie w całości) a boczne też nie były zapełnione to tak mi wychodzi.
http://www.plusliga.pl/gallery/lst_page ... /pic/55288
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: Klugenhammer »

Sektory po bokach boiska wypełnione były w 80%, a to tam jest większość siedzisk. Gorzej było za liniami końcowymi.
Jeśli cała hala obejmuje 7500 miejsc to jestem w stanie uwierzyć w te 4-5 tysięcy.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: lucass90 »

KChudz pisze:
lucass90 pisze:Puchy na hali ? Z pierwszym wyliczeń wynika, że na dzisiejszym finale było ok 5000 ludzi, czyli więcej, niż liczyłby sobie komplet w hali w Rzeszowie, czy Kędzierzynie...Z tego co widziałem, to na półfinałach też nie było tak tragicznie.

Poziom turnieju faktycznie wysoki, wszystkie mecze trzymały w napięciu i mogły się podobać. Zwycięzca jak najbardziej zasłużony, wielkie gratulacje dla Zaksy i dla wielkiego Fontelesa. Oby więcej takich zawodników w naszej lidze.
Nie wiem jak to liczono, bo jeśli hala mieści 7,500 to z relaacji tv i zdjęć szacowałem zajętość miejsc na jakieś 30%. No chyba, że doda się zawodników i oficjeli 4 klubów oraz dziennikarzy :D
http://www.sport.pl/sport/51,78976,13306215.html?i=44

Jeśli to jest dla ciebie 30%, to ktoś tu chyba nie uważał na lekcji matematyki...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3225
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Puchar Polski mężczyzn 2012/2013

Post autor: Kicu »

KChudz pisze:Jeśli tylne sektory były puste (prawie w całości) a boczne też nie były zapełnione to tak mi wychodzi.
Trochę co innego widziałem szczerze mówiąc, choć też jedynie oceniam zajętość trybun na podstawie relacji w TV ;) Co prawda nie była to rzecz, na której się nadmiernie skupiałem, ale z tego co pamiętam, to trybuny całkiem nieźle były zapełnione i tak jak pisałem - te 30% wolnych miejsc wydaje się dla mnie być sensowne. Oznaczałoby to właśnie około 5000 kibiców. Najlepiej, żeby wypowiedział się ktoś, kto na meczu był. Chyba, że lucass90 jest taką osobą :)
lucass90 pisze:http://www.sport.pl/sport/51,78976,13306215.html?i=44

Jeśli to jest dla ciebie 30%, to ktoś tu chyba nie uważał na lekcji matematyki...
Oo... świetne zdjęcie. Szukałem właśnie czegoś takiego, ale znaleźć nie mogłem ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Polski”