Młoda Liga 2014/2015

Husarz97
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2010, o 23:56
Płeć: M

Młoda Liga 2014/2015

Post autor: Husarz97 »

Wiem że już hoho od rozpoczęcia Młodej Ligi ale jakoś nie zauważyłem wątku na jej temat a sami przyznacie że jest ciekawie.Młoda miała być trampoliną do wybicia sie do seniorskiej siatkówki widzicie kogoś kto ma szanse się wybić jak na razie ;) ?
sbl_bdg
Posty: 4
Rejestracja: 17 sty 2015, o 05:16
Płeć: M

Re: Młoda Liga 2014/2015

Post autor: sbl_bdg »

U nas w Bydgoszczu jest kilku chłopaków. Oby podejmowali dobre wybory po tym sezonie...
Macho
Posty: 14
Rejestracja: 11 sty 2015, o 23:27
Płeć: M

Re: Młoda Liga 2014/2015

Post autor: Macho »

Dużo młodych chłopaków wybije się z takich drużyn jak:

Transfer Bydgoszcz
Lotos Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów
Czarni Radom
Efector Kielce

pewnie dużo chłopaków z po wyższych drużyn rozejdzie się po 1 ligach, a ze słabszych drużyn przyjdą do młodej. :D
marakuja
Posty: 447
Rejestracja: 27 maja 2009, o 13:17
Płeć: M

Re: Młoda Liga 2014/2015

Post autor: marakuja »

8 maja w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się turniej finałowy Młodej Ligi 2014/15 ;) Jak dobrze zrozumiałem spikera na dzisiejszym meczu Młodej ZAKSY to turniej będzie jednodniowy więc i o tym kto zdobędzie i jaki medal zdecyduje jeden mecz. Czyli mecz o brąz Lotos Trefl Gdańsk - Transfer Bydgoszcz i mecz o złoto ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Czarni Radom ;)
Marakuja - zwycięzca pretypera Typera Forum Strefy Siatkówki 2015/2016 !!!
Matius

Re: Młoda Liga 2014/2015

Post autor: Matius »

marakuja pisze:8 maja w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się turniej finałowy Młodej Ligi 2014/15 ;) Jak dobrze zrozumiałem spikera na dzisiejszym meczu Młodej ZAKSY to turniej będzie jednodniowy więc i o tym kto zdobędzie i jaki medal zdecyduje jeden mecz. Czyli mecz o brąz Lotos Trefl Gdańsk - Transfer Bydgoszcz i mecz o złoto ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Czarni Radom ;)
Na stronie młodej ligi w terminarzu wpisany jest 9.05 termin finału ;)
Matius

Re: Młoda Liga 2014/2015

Post autor: Matius »

Ciekawe czy Bołądź z Kędzierskim dostaną jutro wolne od kadry i zagrają w finale ML.
marakuja
Posty: 447
Rejestracja: 27 maja 2009, o 13:17
Płeć: M

Re: Młoda Liga 2014/2015

Post autor: marakuja »

No to Czarni Radom zostali Mistrzem Młodej Ligi !! Srebro dla ZAKSY a brąz dla Transferu. Trefl wyjedzie z niczym ! Co do finału bo tylko na nim byłem.
Zawodnicy Czarnych z I składu zrobili różnicę która dała im dzisiaj zwycięstwo a ZAKSA męczyła się z swoim rozgrywającym. Kędzierzyn jak widać w tym sezonie miał dwóch Nimirów ;) Jeden Holender a drugi Polak ;)
Superlak 4 asy (więcej niż cała drużyna z Radomia), ale w swoim fachu jednak zawiódł. Skrzydłowi ZAKSY tak samo przeciętne spotkanie. Jest w tym trochę winy rozgrywającego, ale również a może i przede wszystkich ich wina...
Marakuja - zwycięzca pretypera Typera Forum Strefy Siatkówki 2015/2016 !!!
Matius

Re: Młoda Liga 2014/2015

Post autor: Matius »

Szkoda że nie ma jeszcze pełnych statystyk. Gratulacje dla Radomia. Nie wiem czy to taka mocna zagrywka ale linia przyjęcia Czarnych była dosyć słaba, nadrabiali w ataku i zagrywce. Ciężko mi ocenić występ Gryca i Bołądzia, pierwszy jak na taką przerwę to bardzo fajnie, ale dostał parę czap, dużo psuł zagrywek. Bołądź nieźle, ale trochę słabo w sytuacyjnych piłkach.
Adamooos
Posty: 28
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 15:35
Płeć: M

Re: Młoda Liga 2014/2015

Post autor: Adamooos »

Gryc dość sporo czap złapał i na początku popsuł sporo zagrywek. Pod koniec czwartego seta złapał zadyszkę, nie wytrzymał meczu kondycyjnie, co po tak długiej przerwie jest zrozumiałe. Dostał masę piłek i mniej więcej od połowy drugiego seta przez większość czasu ciągnął grę Zaksy. Według mnie zagrał dobre zawody. Potencjał w nim drzemie potężny i wierzę, że jeśli Zaksa w niego zainwestuje, a on się trochę ogra to będzie młot z prawdziwego zdarzenia. Superlak też swoich kolegów nie oszczędzał, masę niedokładnych piłek, strasznie dużo niepotrzebnych kiwek i nawet dobra zagrywka i niezły blok nie odrobią tego co stracił w tych elementach.

W Radomiu dobrze Kędzierski, nieźle Bołądź i Wachnik. Grobelny był takim cichym bohaterem, bo przy jego zagrywkach Radom punktował seriami, a jego gra w przyjęciu i ataku całkiem niezła.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Młoda Liga 2014/2015

Post autor: Simao »

Gratulacje dla chłopaków z Radomia, przyszłość polskiej siatkówki. Gratulacje należą się również pozostałym drużyną na podium. Brawa dla ZAKSY i Transferu, za walkę, ambicje i serce oddane na boisku ;)
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Młoda Liga 2014/2015

Post autor: Abdullo »

Simao pisze:Gratulacje dla chłopaków z Radomia, przyszłość polskiej siatkówki. Gratulacje należą się również pozostałym drużyną na podium. Brawa dla ZAKSY i Transferu, za walkę, ambicje i serce oddane na boisku ;)
Juz teraz grają w PlusLidze. Dziwne to. Wiek Ok ale to powinno się odgrywać zawodników którzy nie są w pierwszych zespołach. Chyba ze awaryjnie za jakiegoś kontuzjowanego kolegę. Ale tytuł to tytuł ;)
woli
Posty: 488
Rejestracja: 9 kwie 2013, o 15:25
Płeć: M

Re: Młoda Liga 2014/2015

Post autor: woli »

Przy lepszym dniu Superlaka, albo rezerwowym rozgrywającym ZAKSA by to wygrała. Masa niedokladnych piłek. Przerzucał, za niskie, nie w tempo no i za dużo kiwał. Ktoś tam napisał, że drugi Nimir. Zgoda. Mógł więcej Gumy na treningach podpatrywać jak Holendra. :) Gratulacje dla medalistów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozgrywki młodzieżowe”