TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
28 kolejka
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3 : 2
II liga gr. mistrzowska
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0 : 3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2 : 3
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 3 : 2
II liga gr. mistrzowska
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0 : 3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2 : 3
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Ejjj a bonus za wygranie kolejki :P
28 kolejka
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 1:3
II liga gr. mistrzowska
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1 : 3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
28 kolejka
I liga
28.04 poniedziałek 18:40 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
29.04 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Artus Żory 1:3
II liga gr. mistrzowska
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 1 : 3
II liga gr. honorowa
29.04 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
strzelec - lubomia 0:3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
zmiana typu
II liga gr. mistrzowska
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
II liga gr. mistrzowska
30.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Silesia Lubomia 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
28 kolejka i klasyfikacja generalna
28 kolejka:
1. dancio 10(3)
wiesx 10(3)
Lukasz_Catering 10(3)
4. rkmarcin 8(2)
Zorro 8(2)
6. amator85 7(2)
Kamiljan 7(2)
8. wrona 5(1)
9. CaMeLoTh 4(0)
coolfon 4(0)
11. damian albion 3(1)
12. pepe_volley 3(0)
13. BosSs 2(0)
Klasyfikacja generalna:
1. coolfon 459(110)
2. rkmarcin 449(115)
3. Lukasz_Catering 424(98)
4. Kamiljan 416(96)
5. amator85 411(94)
6. dancio 399(92)
7. wrona 392(90)
8. CaMeLoTh 391(91)
9. wiesx 390(93)
10. Zorro 382(90)
11. BosSs 380(90)
12. damian albion 379(87)
13. kevin 372(85) 2nb
14. pepe_volley 117(23)
28 kolejka:
1. dancio 10(3)
wiesx 10(3)
Lukasz_Catering 10(3)
4. rkmarcin 8(2)
Zorro 8(2)
6. amator85 7(2)
Kamiljan 7(2)
8. wrona 5(1)
9. CaMeLoTh 4(0)
coolfon 4(0)
11. damian albion 3(1)
12. pepe_volley 3(0)
13. BosSs 2(0)
Klasyfikacja generalna:
1. coolfon 459(110)
2. rkmarcin 449(115)
3. Lukasz_Catering 424(98)
4. Kamiljan 416(96)
5. amator85 411(94)
6. dancio 399(92)
7. wrona 392(90)
8. CaMeLoTh 391(91)
9. wiesx 390(93)
10. Zorro 382(90)
11. BosSs 380(90)
12. damian albion 379(87)
13. kevin 372(85) 2nb
14. pepe_volley 117(23)
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
29 kolejka
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 1:3
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 2:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 3:2
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3:2
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 2:3
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 1:3
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 2:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 3:2
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3:2
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 2:3
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3:1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3:2
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:2
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 2:3
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3:2
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3:2
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 1:3
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3:1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3:2
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:2
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 2:3
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3:2
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3:2
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 1:3
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 1:3
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 2:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3:1
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 1:3
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 1:3
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3:1
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 1:3
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 2:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3:1
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 1:3
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 1:3
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3:1
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
Albion Team
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 2:3
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3:1
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 0:3
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3:2
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3:2
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 2:3
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3:1
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 0:3
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3:2
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3:2
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3:1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 2:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 1:3
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 2:3
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 1:3
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3:1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 2:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 1:3
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 2:3
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:0
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 1:3
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3:1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 1:3
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3:1
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 1:3
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3:1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 1:3
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3:1
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 1:3
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
T.S.EUROSKOK
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
29 kolejka
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3-1
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3-2
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3-1
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3-1
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 3-1
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3-0
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3-0
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3-1
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0-3
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3-1
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3-2
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1-3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3-1
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3-1
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 3-1
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3-0
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3-0
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3-1
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
29 kolejka
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3 : 1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1 : 3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3 : 0
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 1 : 3
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3 : 2
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 1 : 3
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3 : 1
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0 : 3
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3 : 1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1 : 3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3 : 0
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 1 : 3
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3 : 2
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 1 : 3
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3 : 1
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0 : 3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
29 kolejka
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3:1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3:2
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:0
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 1:3
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3:2
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3:1
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3:1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 3:2
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:0
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 1:3
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3:2
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3:1
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
29 kolejka
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 2
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 2 : 3
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3 : 1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1 : 3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1 : 3
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3 : 0
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 3 : 1
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 2 : 3
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3 : 0
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3 : 1
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 1 : 3
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 2
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 2 : 3
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3 : 1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1 : 3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1 : 3
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3 : 0
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 3 : 1
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 2 : 3
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3 : 0
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3 : 1
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 1 : 3
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3:1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:0
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 3:1
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3:1
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3:1
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3:1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:0
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 3:1
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3:1
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3:1
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 2:3
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 3:1
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 2:3
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3:1
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 2:3
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 3:1
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 2:3
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 3:1
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3:1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 1:3
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 1:3
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 1:3
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3:1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 1:3
II liga gr. honorowa
5.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 1:3
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 1:3
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Zmiana typu
6.05 20.00 FER - Jedynka III 3 - 0
6.05 20.00 FER - Jedynka III 3 - 0
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
I liga
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:!
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3:1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 2:3
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:0
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 2:3
II liga gr. honorowa
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 1:3
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
7.05 środa 19:00 No Pain Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:!
8.05 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
8.05 czwartek 19:15 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
9.05 piątek 18:00 VT Nędza - KS Volley Katowice 3:1
9.05 piątek 19:15 Jarbud Rybnik Piaski - Jedynka Jankowice II 1:3
II liga gr. mistrzowska
6.05 wtorek 18:30 Albion Team-gramy dla Kuby - Strzelec Gorzyczki 2:3
8.05 czwartek 18:20 Silesia Lubomia - VRF Klimatyzacja Żory 3:0
9.05 piątek 19:40 Edytor Suszec - Impacto LKS Chałupki 2:3
II liga gr. honorowa
6.05 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:1
9.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice 1:3
9.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - BFK Michel-Projkab Rydułtowy 0:3
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
wyniki 29 kolejki i klasyfikacja generalna
29 kolejka:
1. dancio 20(5)
2. CaMeLoTh 16(5)
3. coolfon 15(3)
4. wrona 13(2)
5. wiesx 11(2)
6. amator85 10(1)
damian albion 10(1)
Kamiljan 10(1)
9. rkmarcin 9(1)
10. kevin 8(1)
Zorro 8(1)
pepe_volley 8(1)
13. Lukasz_Catering 8(0)
14. BosSs 6(0)
Klasyfikacja generalna:
1. coolfon 474(113)
2. rkmarcin 458(116)
3. Lukasz_Catering 432(98)
4. Kamiljan 426(97)
5. amator85 421(95)
6. dancio 419(97)
7. CaMeLoTh 407(96)
8. wrona 405(92)
9. wiesx 401(95)
10. Zorro 390(91)
11. damian albion 389(88)
12. BosSs 386(90)
13. kevin 380(86)
14. pepe_volley 125(24)
29 kolejka:
1. dancio 20(5)
2. CaMeLoTh 16(5)
3. coolfon 15(3)
4. wrona 13(2)
5. wiesx 11(2)
6. amator85 10(1)
damian albion 10(1)
Kamiljan 10(1)
9. rkmarcin 9(1)
10. kevin 8(1)
Zorro 8(1)
pepe_volley 8(1)
13. Lukasz_Catering 8(0)
14. BosSs 6(0)
Klasyfikacja generalna:
1. coolfon 474(113)
2. rkmarcin 458(116)
3. Lukasz_Catering 432(98)
4. Kamiljan 426(97)
5. amator85 421(95)
6. dancio 419(97)
7. CaMeLoTh 407(96)
8. wrona 405(92)
9. wiesx 401(95)
10. Zorro 390(91)
11. damian albion 389(88)
12. BosSs 386(90)
13. kevin 380(86)
14. pepe_volley 125(24)
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Z uwagi na wiele niewiadomych w związku z wynikiem końcowym typy ostatniej kolejki proszę podawać na PRIV!!! Powodzenia
30 kolejka
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice
30 kolejka
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
ja tam nie mam nic do ukrycia i nic nie będę kombinował... oto moje typy
30 kolejka
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:2
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:1
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:1
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
30 kolejka
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:2
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:1
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:1
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Jak to na priv ? Wszystko musi być widoczne żeby nie było żadnego przekrętu !
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:0
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 3:2
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:2
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice3:2
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:0
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 3:2
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:2
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice3:2
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
30 kolejka
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:1
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:1
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:1
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:1
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
BosSs chyba za dużo się eurowizji naoglądałeś.... A jak się Wam coś nie podoba to w przyszłym roku macie pole do popisu w prowadzeniu typera
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
30 kolejka
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 2:3
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:1
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:1
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 2:3
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:1
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:1
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
30 kolejka
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:1
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:1
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:0
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:1
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:1
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:0
T.S.EUROSKOK
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
30 kolejka
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:2
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:0
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 0:3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:1
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 2:3
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:0
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:2
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:0
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 0:3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:1
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 2:3
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:0