Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Zapraszam do rywalizacji w kolejnej edycji TYPERA
Typować można do godziny wyznaczonej na rozpoczęcie spotkania
Proponuję tę samą punktację co w poprzednim sezonie, tzn :
- 3 pkt za wytypowanie dokładnego wyniku spotkania
- 1 pkt za wytypowanie zwycięscy spotkania
- 0 pkt za wytypowanie błędnego wyniku
Za prawidłowe wytypowanie dokładnego wyniku 8 spotkań w jednej kolejce przyznawawny będzie bonus +10 pkt
Mam propozycję dotyczącą meczy przekładanych. Proponuję rozliczać je w tych kolejkach, w których będą one rozegrane. Dzięki temu będę mógł na bieżąco rozliczać każdą kolejkę i tworzyć ranking bez wracania do jakiejś kolejki po dłuższym czasie.
Jeśli więc jakiś mecz wypadnie z danej kolejki to na bonus trzeba będzie wytypować prawidłowy wynik w większej połowie spotkań + 1
np. 12 spotkań = 7+1
10 spotkań = 6+1
9 spotkań + 5+1
7 spotkań = 4+1
Jeśli ktoś ma jakieś propozycje - piszcie.
Typować można do godziny wyznaczonej na rozpoczęcie spotkania
Proponuję tę samą punktację co w poprzednim sezonie, tzn :
- 3 pkt za wytypowanie dokładnego wyniku spotkania
- 1 pkt za wytypowanie zwycięscy spotkania
- 0 pkt za wytypowanie błędnego wyniku
Za prawidłowe wytypowanie dokładnego wyniku 8 spotkań w jednej kolejce przyznawawny będzie bonus +10 pkt
Mam propozycję dotyczącą meczy przekładanych. Proponuję rozliczać je w tych kolejkach, w których będą one rozegrane. Dzięki temu będę mógł na bieżąco rozliczać każdą kolejkę i tworzyć ranking bez wracania do jakiejś kolejki po dłuższym czasie.
Jeśli więc jakiś mecz wypadnie z danej kolejki to na bonus trzeba będzie wytypować prawidłowy wynik w większej połowie spotkań + 1
np. 12 spotkań = 7+1
10 spotkań = 6+1
9 spotkań + 5+1
7 spotkań = 4+1
Jeśli ktoś ma jakieś propozycje - piszcie.
Ostatnio zmieniony 2 paź 2016, o 09:35 przez amator85, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I TERMIN
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I TERMIN
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 3 : 1
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 1
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3 : 1
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 3 : 1
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 1
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3 : 1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I TERMIN
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 3 : 1
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1 : 3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 1 : 3
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 3 : 1
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1 : 3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 1 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I TERMIN
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0 : 3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 2
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3 : 1
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0 : 3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 2
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3 : 1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
No z tymi przekładanymi meczami to był największy problem ... dla prowadzących typera jak i samych typujących .. nie raz jeden mecze wskoczył nie spodziewanie i zdążyły dwie osoby wytypować ...
Jak dla mnie Twoja propozycja jest gites i jestem za !
I TERMIN
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 1:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3:0
Jak dla mnie Twoja propozycja jest gites i jestem za !
I TERMIN
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 1:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 0:3
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 1:3
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 0:3
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 1:3
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 2:3
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 2:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 1 : 3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 2
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 1:3
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 1 : 3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 2
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 2:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 2:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3:1
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 2:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 2:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 1:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 2:3
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 1:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 2:3
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3:1
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3:1
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3:1
ursinio
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3:1
ursinio
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team :
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II LIGA
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 1:3
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team :
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II LIGA
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Ave !!
III TERMIN
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF
III TERMIN
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Ave!!
Szok i niedowierzanie jeśli pamięć mnie nie myli to w dwóch oistatnich sezonach typera mieliśmy tylko dwa bonusy (Jajensa i mój)... teraz już w pierwszej kolejce jesteśmy świadkami aż 3 bonusów
Wyniki liczone są oczywiście bez meczu Orton Flex-Pawłowice - Proxeo Silesia Lubomia
Sprawdzajcie na bieżąco i piszcie jeśli mi gdzieś palec objechał
Wyniki i klasyfikacja po II terminie
1 – Swierq…………………… 36(8) + bonus!!
2 - rafcio ……………………… 35(8) + bonus!!
3 – ursinio……………………. 34(7) + bonus!!
4 – BosSs……………………… 21(6)
4 - DADA1979……………….. 21(6)
6 - amator85………………. 20(6)
7 – Kamiljan………………… 20(5)
7 - pawel.m…………….…. 20(5)
7 - pepe_volley……….…. 20(5)
10 – wrona……………………. 18(5)
11 – PiotrekJ………………… 17(4)
12 - damian Albion………… 9(2)
Szok i niedowierzanie jeśli pamięć mnie nie myli to w dwóch oistatnich sezonach typera mieliśmy tylko dwa bonusy (Jajensa i mój)... teraz już w pierwszej kolejce jesteśmy świadkami aż 3 bonusów
Wyniki liczone są oczywiście bez meczu Orton Flex-Pawłowice - Proxeo Silesia Lubomia
Sprawdzajcie na bieżąco i piszcie jeśli mi gdzieś palec objechał
Wyniki i klasyfikacja po II terminie
1 – Swierq…………………… 36(8) + bonus!!
2 - rafcio ……………………… 35(8) + bonus!!
3 – ursinio……………………. 34(7) + bonus!!
4 – BosSs……………………… 21(6)
4 - DADA1979……………….. 21(6)
6 - amator85………………. 20(6)
7 – Kamiljan………………… 20(5)
7 - pawel.m…………….…. 20(5)
7 - pepe_volley……….…. 20(5)
10 – wrona……………………. 18(5)
11 – PiotrekJ………………… 17(4)
12 - damian Albion………… 9(2)
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:0
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:0
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 0:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 0:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 2:3
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:2
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 2:3
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:2
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:2
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:2
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:1
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:2
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:2
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Witka
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 3:2
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
Ursinio
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 3:2
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
Ursinio
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 2:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 2:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
III TERMIN
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 1:3
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 1:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 0:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 1:3
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 1:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 0:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:1
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:2
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:1
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:2
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino Air Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 0:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 0:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:0
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 0:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:2
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:0
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 0:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:2
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
III TERMIN
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle już typowałem
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3 : 1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0 : 3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 0
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1 : 3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1 : 3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3 : 0
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle już typowałem
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3 : 1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0 : 3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 0
II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1 : 3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1 : 3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3 : 0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Ave
Podsumowanie III kolejki wyślę wieczorem, tymczasem zestaw na przyszły tydzień
IV TERMIN
I LIGA
17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II
II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka
Podsumowanie III kolejki wyślę wieczorem, tymczasem zestaw na przyszły tydzień
IV TERMIN
I LIGA
17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II
II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka