Transfery przed sezonem 2020/2021

czarek01
Posty: 6
Rejestracja: 12 maja 2020, o 19:23
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: czarek01 »

czarek01 pisze:
filippiotro pisze:Sabbi ma ponownie zagrać w lidze włoskiej, konkretnie w Cisternie.
Vettori może trafić do Japonii.
Natomiast Wallace o swojej przyszłości mówi tak: Brazylijskie kluby już zbudowały składy i wierzę, że moja przyszłość jest związana z zagranicą. Marzy mi się gra w siatkówkę i zamieszkanie w Japonii. :)
A nie miał on trafić do Spor Toto, czy temat wygasł?
Aj, źle ustawiłem posty i mi wyświetlało najstarsze :P
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

kamil1999 pisze:Podobno miał odejść i Dzavoronok i Orduna. Zmieniło się coś?
Dzavoronok ma ważny kontrakt, nie mam pojęcia skąd na forum się wzięło (tzn. w sumie mam ;]), że jest wolnym zawodnikiem, Orduna zostaje.

''Ma ważny kontrakt'' - co pewnie nie znaczy, że na pewno zostanie, Płotnicki też miał ważny kontrakt, ale rok temu podpisał dwuletnią umowę.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2020, o 12:37 przez WysokiPortorykanczyk, łącznie zmieniany 2 razy.
filippiotro
Posty: 905
Rejestracja: 15 mar 2020, o 08:36
Płeć: M

Re: Serie A1 Mężczyzn - sezon 2019/20

Post autor: filippiotro »

czarek01 pisze:
A nie miał on trafić do Spor Toto, czy temat wygasł?
Tak, ma tam trafić, podobno jest to już bardzo prawdopodobne, Voloch pisał na swoim blogu, że tam przechodzi, wrzucałem to w polskich transferach. Ten post co zacytowałeś to był już sprzed jakiegoś czasu, Vettori też chyba jednak się nie wybiera za granicę i ma trafić do Werony.
czarek01 pisze:
Aj, źle ustawiłem posty i mi wyświetlało najstarsze :P
Hehe, ok :)
WysokiPortorykanczyk pisze:
''Ma ważny kontrakt'' - co pewnie nie znaczy, że na pewno zostanie, Płotnicki też miał ważny kontrakt, ale rok temu podpisał dwuletnią umowę.
W karuzeli transferowej na ten moment Orduna zostaje, Dzavoronok odchodzi, ale gdyby został to już faktycznie mogliby zbudować całkiem niezły zespół, z resztą i tak pewnie coś niezłego tam utworzą.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

Taki Julek Lyneel bardzo by pasował pod system gry Monzy. To właśnie we Włoszech, grając w barwach Ravenny, Francuz odbudował się zdrowotnie i sportowo.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Rossard w Vibo Valentii. Super ruch dla Francuza, we włoskich średniakach łatwo się wybić.

Z tym Zaytsevem w Piacenzy, to chyba na poważnie (w sensie, że jest taka możliwość), co w sumie zaskakujące nie jest, skoro pisało się o tym, że Russell dostał tam gigantyczny kontrakt.
stan9
Posty: 6
Rejestracja: 9 mar 2020, o 20:20
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: stan9 »

Sharone Vernon-Evans dołącza do Perugii. Wiadomo, kto będzie tam drugim rozgrywającym? Bo jeśli nie będzie to Włoch, to zdaje się pojawia się problem limitów i nie będzie można przeprowadzić podwójnej zmiany, a za Atanasijevica raczej sobie Kanadyjczyk za dużo nie pogra.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Jan Zimmermann, aczkolwiek nie ogłoszono tego jeszcze oficjalnie.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

WysokiPortorykanczyk pisze:Rossard w Vibo Valentii. Super ruch dla Francuza, we włoskich średniakach łatwo się wybić.

Z tym Zaytsevem w Piacenzy, to chyba na poważnie (w sensie, że jest taka możliwość), co w sumie zaskakujące nie jest, skoro pisało się o tym, że Russell dostał tam gigantyczny kontrakt.
Patrząc na to, jaki sponsor za tym klubem stoi, to nie powinno nikogo szczególnie dziwić. Trafia się okazja, to działają podobnie jak nasze polskie kluby
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Grozer w Piacenzy.

Aaron Russell tam dostał podobno jakiś chory kontrakt (400-500 tysięcy euro) i wygląda na to, że kryzys nie wpłynął na plany firmy sektora energetycznego. ;) Grozer miał indywidualnie doskonały ostatni sezon w klubie i reprezentacji, zwłaszcza jak na 36-latka.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: niepoinformowany »

Czyli Zajcew raczej Kuzbass?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

Na najbliższy sezon tak. Po sezonie zapewne dalej będą kombinować, co zrobić z jegą umową, która wygasa w 2023 roku
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Wg volleyball.it, Noumory Keita miał podpisany kontrakt z Mediolanem, więc klub z Korei będzie musiał zapłacić za jego zerwanie.

Szkoda, że odchodzi z Europy, to jeden z najbardziej utalentowanych przyjmujących młodego pokolenia na świecie, a ciężko będzie mu wrócić do Europy do mocnego klubu.

Zwłaszcza, że takich fizycznych talentów w siatkówce z reguły nie ma.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2020, o 18:05 przez WysokiPortorykanczyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

A Zaytsev miał już zawarte porozumienie z Piacenzą, które zerwał w ostatniej chwili. Ten człowiek chyba nigdy nie spoważnieje :] :]
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Te pogłoski to abstrakcja - ciężko mi sobie wyobrazić, że Piacenza w południe negocjuje kontrakt z Zaytsevem, a wieczorem oficjalnie ogłasza transfer Grozera, z którym dogadana miała być od kwietnia. :)
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: jaet »

WysokiPortorykanczyk pisze:Te pogłoski to abstrakcja - ciężko mi sobie wyobrazić, że Piacenza w południe negocjuje kontrakt z Zaytsevem, a wieczorem oficjalnie ogłasza transfer Grozera, z którym dogadana miała być od kwietnia. :)
Dogadany kontrakt, a podpisany kontrakt to dwie różne sprawy. Z tą Picenzą było coś na rzeczy, bo ponoć Ashling Sirocchi bardzo nie chciała wyjeżdżać do Rosji, no ale... ;)
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

jaet pisze:Dogadany kontrakt, a podpisany kontrakt to dwie różne sprawy. Z tą Picenzą było coś na rzeczy, bo ponoć Ashling Sirocchi bardzo nie chciała wyjeżdżać do Rosji, no ale...
Chodziło mi o to, że Piacenza musiałaby podpisać kontrakt z Grozerem między ~13-14 (gdzieś pewnie wtedy to słynne spotkanie z Zaytsevem się skończyło), a ~21, i tego samego dnia go od razu ogłosić. Raczej mało prawdopodobne, myślę, że Grozer od dawna był formalnie dogadany i Piacenza go ogłosiła, żeby uciąć plotki*, a jeżeli negocjacje z Zaytsevem były poważne, to stawiam śmiałą tezę, że dyskutowano jego powrót na przyjęcie w barwach (już-od-dawna-nie) Copry. :)

Piacenza to tak mocne siatkarskie miasto (właściwie od wykupienia licencji i graczy na kontraktach od wyleciała-mi-z-głowy-nazwa-sponsora Milano w 2003 roku), że kwestią czasu (mistrzostwa Włoch i u kobiet, i u mężczyzn przez ostatnie kilkanaście lat) było zbudowanie mocnego teamu. Za rok pewnie jeszcze pójdzie mocniej niż Grozer-Russell-Clevenot-Hierrezuelo. Finał LM 2008 z Meonim, Sergio, Granvorką, Bravo, Zlatanowem, Bovolentą, Bjelicą, potem scudetto z Marshallem, a potem doskonały sezon 12/13 ze Zlatanowem, Papim, Feim, De Cecco, Simonem, Holtem...

Mam bardzo duży sentyment do tych drużyn.

Co ciekawe, obecna Piacenza de iure nie jest następcą tamtej Piacenzy, ale de facto to następstwo jest jednak spore, skoro grają w tej samej hali, Zlatanov jest direttore generale, a część osób pracujących w klubie pracowała też w tej Piacenzy. ;) Ale wiadomo, to już kwestia osobowości prawnej i tego, że ta nowa Piacenza to nowy klub, który wykupił prawo do grania w A2 nie od Piacenzy, a innego klubu, blabla. Ale w sumie tak wygląda powstawanie klubów na (faktycznie) wolnym rynku.

* pamiętacie jak na prima aprilis, Skra ogłosiła transfer Dante - Rosjanie nie ogarnęli chyba, że w Polsce ludzie na poważnie robią takie żarty (sic), a potem Dante się żalił, że w klubie chcieli go w pewnym momencie ukrzyżować, bo miał dogadany nowy kontrakt, a w sieci przeczytali, że idzie do Polski? :D No, pewnie podobnie mogło być z Grozerem, który już sobie z Boską Heleną zaczął układać plany na ''włoskie'' życie, a tu na blogu Pasiniego czyta, że Ivan Zar Zaytsev widziany był przy siedzibie Gas Sales Piacenza. ;)
kamil1999
Posty: 5519
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Na volleyboxie, mówią, że podobno Atanasov bliski podpisania kontraktu w Modenie. Jeśli to prawda to kto w Weronie? No i z kogo zrezygnuje Modena zważywszy na fakt, że pewnie za Zaytseva przyjdzie stranieri. Czyżby jednak Grebennikov miał nie przejść do Modeny? A jeśli tak to jednak Zenit Petersburg?
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Pawel9221 »

Czy ktoś się orientuje gdzie zagra Martin Atanasow? Bardzo ciekawy bulgarski gracz,ostatni sezon w Chamount. Dla takiego Zawiercia to byłby bardzo dobry transfer
Miszczu-xdd
Posty: 548
Rejestracja: 16 maja 2018, o 20:16
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: Miszczu-xdd »

Pawel9221 pisze:Czy ktoś się orientuje gdzie zagra Martin Atanasow? Bardzo ciekawy bulgarski gracz,ostatni sezon w Chamount. Dla takiego Zawiercia to byłby bardzo dobry transfer
Z tego co słyszałem to Stojczew chce go do Verony.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Pawel9221 pisze:Czy ktoś się orientuje gdzie zagra Martin Atanasow? Bardzo ciekawy bulgarski gracz,ostatni sezon w Chamount. Dla takiego Zawiercia to byłby bardzo dobry transfer
Włoska prasa pisała, że prawdopodobnie trafi do Werony.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: drukjul »

WysokiPortorykanczyk pisze:
Pawel9221 pisze:Czy ktoś się orientuje gdzie zagra Martin Atanasow? Bardzo ciekawy bulgarski gracz,ostatni sezon w Chamount. Dla takiego Zawiercia to byłby bardzo dobry transfer
Włoska prasa pisała, że prawdopodobnie trafi do Werony.
To było jakiś czas temu. W dzisiejszym tekście miejscowa gazeta z Werony twierdzi, że jeżeli uda się zatrzymać dotychczasowego sponsora, lub też pozyskać na jego miejsce całkiem nowego, to co prawda Atanasova raczej nie będzie, ale jest za to duża szansa na to, że pozostaną w drużynie Kazijski, Boyer i wreszcie rozgrywający Luca Spirito, który to wcześniej zdaniem włoskich mediów już jedną nogą miał być w Monzy (a nie można też zapominać o drugim obok Mateja bułgarskim pupilu Stojczewa - młodym Asparuchowie, którego Rado raczej też widzi dalej w podstawowej "6" swojej drużyny i który oczywiście też w Veronie chciałby zostać) https://www.larena.it/home/sport/calzed ... -1.8084038

Wspomniani trzej kluczowi dla dotychczasowego zespołu Stojczewa zawodnicy - czyli Kazijski, Boyer, Spirito mieli ponoć zgodzić się na renegocjacje i obniżkę swoich dotychczasowych kontraktów, ale wszystko rozbija się teraz od przedłużenia umowy i gwarancji finansowych ze strony dotychczasowego, bądź też pozyskania zupełnie nowego sponsora tytularnego klubu. Bo ciągle wisi groźba i niebezpieczeństwo, że w przyszłym sezonie bez tych pieniędzy to może w mieście Romea i Julii jeżeli chodzi o męską siatkówkę nie być nawet nic.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Plotki i transfery prawdopodobne przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nie twierdzę, że Atanasow zagra na pewno w Weronie (ten sam portal pisał kilka-kilkanaście dni, że bardzo prawdopodobne, że zobaczymy tam trójkę Atanasow-Kazijski-Asparuhow), ale z tego artykułu nie wynika, że Atanasowa nie będzie. ;) Resztę przedstawiłeś dobrze. Asparuhow to jeszcze nie jest gracz na poważne granie - w tym sezonie grał raczej przeciętnie (chociaż to oczywiście młodziutki, 20-letni siatkarz) i gdy Matej wrócił do Włoch, to w pierwszym meczu grał obok niego Muagututia. A sam Amerykanin, jak pewnie wiesz, też raczej spisywał się przeciętnie.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

Wiadomo wam coś w sprawie transferów Trento i budżetu tego klubu? Perugia, Lube i kilka drużyn z peletonu już zaczęły ogłaszać nowych zawodników. Modena wiadomo na czym stoi, a w sprawie Trento panuje zamieszanie. Z jednej strony można było wyczytać, że zostaną dopięte transfery Nimira czy Lucarallego, za chwilę jednak, że nie i tak w kółko. Diego Mosna chyba też jeszcze do końca nie wie, na czym będzie stać klub.
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Tharaster pisze:Diego Mosna chyba też jeszcze do końca nie wie, na czym będzie stać klub.
No i chyba sam sobie odpowiedziałeś dlaczego jest tak a nie inaczej.

Ja byłem/jestem wielkim fanem tego co się miało stać w Trydencie. Jakoś ten projekt oparty o Vettoriego i Russella nie wypalił, a przyjście najlepszego atakującego minionego sezonu + zawsze propsowany i zdrowy mega kocur Lucarelli to coś co mogło w czołówce namieszać. Tak czy inaczej zespół Mosny idzie na 3. siłę we Włoszech. Ciekawe co Pedrini wykombinuje w Modenie, ale chyba spotkało ją coś co musiało. Jej rządy są mocno w mojej ocenie kontrowersyjne, bo jedno mistrzostwo i superpuchar to w ostatnich latach trochę mało.
Kłamca.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

ciorny17 pisze:
Tharaster pisze:Diego Mosna chyba też jeszcze do końca nie wie, na czym będzie stać klub.
No i chyba sam sobie odpowiedziałeś dlaczego jest tak a nie inaczej.

Ja byłem/jestem wielkim fanem tego co się miało stać w Trydencie. Jakoś ten projekt oparty o Vettoriego i Russella nie wypalił, a przyjście najlepszego atakującego minionego sezonu + zawsze propsowany i zdrowy mega kocur Lucarelli to coś co mogło w czołówce namieszać. Tak czy inaczej zespół Mosny idzie na 3. siłę we Włoszech. Ciekawe co Pedrini wykombinuje w Modenie, ale chyba spotkało ją coś co musiało. Jej rządy są mocno w mojej ocenie kontrowersyjne, bo jedno mistrzostwo i superpuchar to w ostatnich latach trochę mało.
Co do Modeny, to nie mam nic więcej do dodania. A w Trydencie chyba wyciągnęli wnioski, że czas na powtórkę z rozrywki i postawić na mega ofensywne i fizyczne skrzydła, gdzie w przeszłości taki duet tworzyli Kazijski z Juantoreną. Z całym szacunkiem do Urosa i Russella, ale trzeba więcej powera na skrzydłach, żeby liczyć się realnie o Scudetto, no a Vettoriego to ja przemilczę, bo ten chłopak już dawno wypadł z kręgu topowych atakujących na świecie, a przynajmniej bardzo solidnych. Oby to jednak doszło do skutku, bo przyda się realna konkurencja dla Lube i Perugii w przyszłym sezonie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Trentino niczego nie ogłasza, bo też chce renegocjować kontrakty.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: jaet »

Ale to w ogóle ciekawe z tym trendem na 2 atletycznych, mocnych ofensywnie przyjmujących. Tak zresztą w istocie jest i Lube po Trento z Kazijskim i Juantoreną pokazało, że tak skrojony team swoją ofensywą przykryje wszystkie defensywne mankamenty. A co przecież dodatkowo ciekawe, Trento Juantoreną zastąpiło przecież Miśka Winiarskiego, uznawanego wtedy za jednego z najlepszych przyjmujących świata w balansie przyjęcie/atak (choć trzeba uczciwie przyznać, że Juantorena w swoim prime przyjmował znacznie lepiej niż teraz). I tu dochodzimy do sedna mojego posta - gdzie w tym wszystkim jest Perugia i Heynen? Czy Sirciemu jednak brakło pieniędzy na drugą armatę, czy to autorski pomysł Belga? Po zatrudnieniu Travicy byłem niemalże pewien, że pójdą na grubo. A tu Ter Horst? Już? Koniec? Piszę o tym też w kontekście polskiej kadry, bo jakby to szalenie nie zabrzmiało, chciałbym na przestrzeni przygotowań do IO zobaczyć kilka razy parę Leon/Bednorz wspólnie na parkiecie.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
ciorny17
Posty: 8533
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Polemizowałbym z tym Osmanym przyjmującym lepiej kiedyś jak teraz. Juantorena znacznie zwiększył ergonomię ruchu jaką wkłada w grę - znacznie mniej niepotrzebnych ruchów, praktycznie wie kiedy iść na pipe i nie idzie w ciemno itp. Siatkarsko mocno poprawił juz i tak wysokie IQ gry. Sirci chyba za bardzo albo nie chce ściągać kolejnego nazwiska, albo liczy na odpalenie Płotnickiego. Pewnie ta druga opcja, bo coby nie mówić, młody Ukrainiec w tranie to także niebywała strzelba na zagrywce. Jeśli faktycznie Heynen postawiłby na takie skrzydła to nie jest wykluczone, że na przestrzeni całego sezonu, pierwsza trójka najlepiej zagrywających byłaby obsadzona skrzydłowymi Perugii.

Co do pracy Leon/Bednorz w kadrze. Nie przy Drzyzdze. Fabian ma wiele plusów, ale granie do lewego i granie z pola to dwa najsłabsze jego elementy. Przy takim secie przyjmujących jednak wymagałoby to od niego znacznie częstszego biegania, a tego Fabię nie za bardzo lubi.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Perugia miała ważne kontrakty z Płotnickim, Leonem i Lanzą (kilka razy pisałem, że Lanza ma dwuletni - mój błąd), pozyskanie Vernona i Ter Horsta na drugiego atakującego/czwartego przyjmującego to i tak niezłe zabawy.
ciorny17 pisze:Polemizowałbym z tym Osmanym przyjmującym lepiej kiedyś jak teraz.
To nieprawda.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Transfery przed sezonem 2020/2021

Post autor: Tharaster »

jaet pisze:I tu dochodzimy do sedna mojego posta - gdzie w tym wszystkim jest Perugia i Heynen? Czy Sirciemu jednak brakło pieniędzy na drugą armatę, czy to autorski pomysł Belga? Po zatrudnieniu Travicy byłem niemalże pewien, że pójdą na grubo. A tu Ter Horst? Już? Koniec? Piszę o tym też w kontekście polskiej kadry, bo jakby to szalenie nie zabrzmiało, chciałbym na przestrzeni przygotowań do IO zobaczyć kilka razy parę Leon/Bednorz wspólnie na parkiecie.
Sirciemu nie opłacało się zrywać obowiązującego jeszcze przez rok kontraktu z Lanzą, za którego zerwanie zapłacił by więcej, niż za jego nadchodzący ostatni sezon gry. Płotnicki jeśli otrzyma kredyt zaufania od Heynena, to jestem niemal pewny, że go spłaci. Ukrainiec nie pokazał w Perugii nawet 50% swojego potencjału, wiadomo z jakiego powodu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”