Serie A mężczyzn 2020/21

Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: Tharaster »

dyletant pisze:Padva to i tak jest dla mnie fenomenem, jak oni w tak słabym składzie zdołali uciułać już tyle punktów
Aż szkoda Dananiego na tę padakę. Pewnie wylądowałby w Trento za Grebennikova, gdyby nie zmieniła się koncepcja budowy składu przez wolne usługi w osobie Podrascanina
Szary Wilk
Posty: 7970
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: Szary Wilk »

Gdzie wyląduje Boyer? Typujcie. Według mnie rzutem na taśmę gdzieś do Azji, ewentualnie Rosja.
kamil1999
Posty: 5534
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: kamil1999 »

Szary Wilk pisze:Gdzie wyląduje Boyer? Typujcie. Według mnie rzutem na taśmę gdzieś do Azji, ewentualnie Rosja.
Ja obstawialbym jakaś Grecję lub Turcję. W Korei, Chinach czy Japonii nie ma miejsca dla niego. W Rosji może Bielogorje?
kamil1999
Posty: 5534
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: kamil1999 »

Może też wrócić do kraju i tam się odbudowywać jak Le Roux po nieudanym okresie w Dinamo. Albo nigdzie nie podpisać bo śmieciowe kontrakty może nie będzie chciał podpisywac.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7868
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Katar.
kamil1999
Posty: 5534
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: kamil1999 »

WysokiPortorykanczyk pisze:Katar.
To już pewna informacja? Faktycznie kierunek prawdopodobny bo są tam pieniadze. Ale kiedy kończy się tam liga? Może jeszcze trafić do jakiegoś zespołu jako joker?
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7868
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nie, ale już w kilku źródłach pisano, że to najbardziej prawdopodobny kierunek.
Diomedea
Posty: 4372
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: Diomedea »

Wszystko bylo poprzedzone zmiana agenta. Trudno oczywiscie powiedziec, czy ta zmiane jest przyczyna, czy skutkiem.
dyletant
Posty: 5092
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: dyletant »

Baranowy sypacz nie okazał się remedium na problemy Piacenzy, czekamy na Seyeda.
Można wygrać nawet w serie A mając 41% skuteczności.
https://www.legavolley.it/match/33727
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Lynn
Posty: 970
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: Lynn »

Za chwile Valentia ogra Civitanowe :P

I jest....niespodzianka 1:3
Ostatnio zmieniony 15 lis 2020, o 19:05 przez Lynn, łącznie zmieniany 1 raz.
dyletant
Posty: 5092
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: dyletant »

Lynn pisze:Za chwile Valentia ogra Civitanowe :P
ograła :P
Świetny rozkład ataku, ale liderował Rossard i to już chyba będzie stały obrazek.
Są też już statystyki: https://www.legavolley.it/match/33729
Ostatnio zmieniony 15 lis 2020, o 19:23 przez dyletant, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: Tharaster »

Nareszcie Francuz przestał być chimeryczny i ustabilizował swoją formę. Duża zasługa Baldovina w tym, co robi Valentia
kamil1999
Posty: 5534
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: kamil1999 »

Tharaster pisze:Nareszcie Francuz przestał być chimeryczny i ustabilizował swoją formę. Duża zasługa Baldovina w tym, co robi Valentia
Cóż właściwie w ostatnim sezonie w Resovii też grał dość rowno. Ale był jedynym skrzydłowym który coś kończył a to za malo. Gdy sezon potem odszedł to było dużo gorzej. Cieszę się z jego dobrej formy. To trochę niedoceniany zawodnik i może ten sezon da mu szansę na jakiś czołowy klub w przyszłym sezonie?
Swoją drogą to Vibo Valentia mogła by na ataku postawić na któregoś z przyjmujacych. Ta pozycja w porównaniu do atakujących jest aż za mocna.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1041
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: hunter »

Jak oceniacie grę Boyera we Włoszech? Przyznam szczerze, że od czasu jego wyjazdu z Francji oglądałem go dość sporadycznie, więc nie mam jako takiej opinii wyrobionej, a za czasów jego gry w Chaumont choć oczywiście było widać, że chłop ma ponad przeciętny talent to zastrzeżeń do jego gry miałem często sporo.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
kamil1999
Posty: 5534
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: kamil1999 »

Myślę, że to pytanie do "Wysoki Portorykańczyk" bo on chyba najwięcej Serie A z nas wszystkich ogląda. Z tego jednak co ja się naoglądaem to był trochę chimeryczny. Bardzo dobre mecze przekładał gorszymi, ale ja generalnie oceniłbym go raczej na plus. W tym sezonie jego poziom musiał chyba jeszcze spaść skoro go wyrzucili z Werony, ale to moje dywagacje bo w tym sezonie go jeszcze nie widziałem.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: Tharaster »

hunter pisze:Jak oceniacie grę Boyera we Włoszech? Przyznam szczerze, że od czasu jego wyjazdu z Francji oglądałem go dość sporadycznie, więc nie mam jako takiej opinii wyrobionej, a za czasów jego gry w Chaumont choć oczywiście było widać, że chłop ma ponad przeciętny talent to zastrzeżeń do jego gry miałem często sporo.
To jest przykład źle poprowadzonego siatkarza już na wczesnym etapie, bo inaczej nie da się wyjaśnić tak bardzo chimerycznego poziomu jego gry + sprawianie problemów dyscyplinarnych. Jak jedno i drugie idzie ze sobą w parze to jest to przykład ciężkiego zawodnika do prowadzenia przez każdego trenera. Szkoda, bo talent na pewno ma nieprzeciętny, co pokazał w 2017 roku z jakim impetem pokazał się szerzej mainstreamowej siatkówce
ciorny17
Posty: 8542
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: ciorny17 »

Tak to jest, jak zawodnikowi w zbyt młodym wieku, wmawia się, że jest wyjątkowy i zajdzie daleko, a głowa nie dojeżdża.

W takim wieku rozwiązanie kontraktu i pojechanie do Kataru, dobrze się nie zapowiada.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7868
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Dorabiacie ideologię, Boyerowi pewnie nie zależy zbytnio na poważnej karierze, dlatego się nie rozwija. Można go krytykować, ale z głodu nie umrze, a krytykowanie kogoś, kto zadowolił się wygodnym, fajnym życiem i zwiedzaniem świata z perspektywy przeciętnego obywatela jest trochę pozbawione sensu.
Diomedea
Posty: 4372
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: Diomedea »

Moze wie, ze poki gra Ngapeth, poty on sam w kadrze nie zagra. Wiec czemu mialby sie poswiecac?
Moze kiedys mu sie priorytety przestawia, a sytuacja sie zmieni.
Za pare lat moze wrocic do kadry. Poza Patrym to jakiejs bardzo powaznej konkurencji dla niego nie widac.
dyletant
Posty: 5092
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: dyletant »

Tylko tracić Igrzyska to średnia perspektywa, a nie wiadomo kiedy Francja zagra na kolejnych, bo następców tego pokolenia specjalnie nie widać. Może nie jest to wiekowa ekipa, ale już reprezentacyjnie mocno wyeksplatowana.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1041
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: hunter »

WysokiPortorykanczyk pisze:Dorabiacie ideologię, Boyerowi pewnie nie zależy zbytnio na poważnej karierze, dlatego się nie rozwija. Można go krytykować, ale z głodu nie umrze, a krytykowanie kogoś, kto zadowolił się wygodnym, fajnym życiem i zwiedzaniem świata z perspektywy przeciętnego obywatela jest trochę pozbawione sensu.
Nie oszukujmy się w siatkówce nie zarobi tyle, żeby spokojnie żyć po zakończeniu kariery, a wyrzutów chyba nikt mu nie robi z tego powodu, bo to jego decyzja jaką drogą obierze, z resztą takich przypadków w których kasa>kariera można mnożyć, zwłaszcza jeśli chodzi o pozycję atakującego, samych Francuskich obieżyświatów można spokojnie wymieniać jak Moreau, Rouzier, Wendt czy nawet Le Roux.
dyletant pisze:Tylko tracić Igrzyska to średnia perspektywa, a nie wiadomo kiedy Francja zagra na kolejnych, bo następców tego pokolenia specjalnie nie widać. Może nie jest to wiekowa ekipa, ale już reprezentacyjnie mocno wyeksplatowana.
Myślę, że spokojnie sobie poradzą.
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Lynn
Posty: 970
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: Lynn »

dyletant napisał(a):
Tylko tracić Igrzyska to średnia perspektywa, a nie wiadomo kiedy Francja zagra na kolejnych, bo następców tego pokolenia specjalnie nie widać. Może nie jest to wiekowa ekipa, ale już reprezentacyjnie mocno wyeksplatowana.


Myślę, że spokojnie sobie poradzą.
Na pewno sobie poradzą skoro Igrzyska w 2024 roku są w Paryżu :D
Awatar użytkownika
hunter
Posty: 1041
Rejestracja: 13 lis 2013, o 16:15
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: hunter »

Lynn pisze:
Na pewno sobie poradzą skoro Igrzyska w 2024 roku są w Paryżu :D
Dokładnie :D
Amfetamina-produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Za bezpieczny weekend Władziu.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: Tharaster »

https://www.ivolleymagazine.it/2020/11/ ... llerabili/

Mamy odpowiedź prezydenta Werony, co do rozwiązania kontraktu z Boyerem. Teraz to się podwójnie cieszę, że właściciele Asseco Resovii nie przepłacili za niego
ciorny17
Posty: 8542
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: ciorny17 »

Perugia póki co 2:0 w papę od Monzy. Brakuje Leona na zagrywce, bo w ataku robi swoje, a przede wszystkim to czemu gra Zimmermann kosztem Travicy? Wie ktoś?

Fantastyczny set Orduny. No i Lagumdzija dalej gra swoje.
Kłamca.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: Jiroux »

Lanza też sobie nieźle radzi. Podejrzewam, że Travica nie gra bo jeszcze się leczy z wirusa.
Szary Wilk
Posty: 7970
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: Szary Wilk »

Widzę, że Boyer już od dłuższego czasu klepnięty w Al Arabi. Są tam też Żygadło,W.Bratoew, a rywalizować będzie z Fingerem. Tak to wygląda, jeśli wikipedia nie kłsmie. Całkiem niezłr nazwiska jak na siatkarskie odludzie.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: Jiroux »

Nom
Jego menago na twitterze zaraz po odejściu z Werony pisał, że tam idzie.
ciorny17
Posty: 8542
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: ciorny17 »

No i 3:0. Nie spodziewałem się, ale jak Jiroux napisała, Lanza też swoje dołożył. W sumie ani nie ma kogo zganić ani wynieść na piedestał.

Warte odnotowanie wejście Atanasijevica w 3. secie. Ale wyboru jego osoby na kapitana nigdy nie zrozumiem. Staż stażem, ale bałkańska gorąca głowa mocno ograniczają go jako "partnera do rozmów" z sędziami choćby. Heynen za linią a na boisku Atan to średni pomysł.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7868
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Serie A mężczyzn 2020/21

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Dobrze zaczyna wyglądać Monza: Piacenza i Perugia na rozkładzie, fantastyczny mecz Galassiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Włochy”