Superliga mężczyzn 2020/2021

Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Lynn »

Kolejny dobry mecz Maćka w Rosji

22 pkt i ponad 50% skuteczności w ataku.
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Jednak w 3. secie zmienionym w końcówce. Dobra końcówka ostatniego seta. Co najważniejsze, kolejne zwycięstwo Ufy.
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7940
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Napiszę tu, bo nie wiem gdzie.

Nie bardzo rozumiem jak w Rosji wygląda selekcja w kadrze. Muserski i Grankin to rozumiem, że już nie mogą liczyć na powołania? Widziałem jakąś kadrę na zeszłoroczne mecze towarzyskie i szczerze mówiąc, to bardzo nielogiczne i niejasne są dla mnie te wybory. Np

Powołany był Surmaczewski, który jest numerem 4 w Zenicie. Powołany był także Bogdan, który z założenia był zmiennikiem Kljuki i Wołkowa, jeśli ci byli zdrowi.

Brak młodego Tietiuchina, który podobno bardzo dobrze sobie radzi i zbiera świetne noty. Tak samo brak Karpuchowa i Podlesnykha, którzy jednak mają jakąś regularność w lidze i grają nieźle.

W 2019 też powołany był Semyszew, który grał na zmianę z Penchevem, powołany był też Woronkow, etatowy ławkowicz.

Dlaczego tacy siatkarze jak Tietiuchin,Podlesnych,Karpuchow,Sawin nie sa do kadry powoływani? Odrobinę nie kumam.
Środkowi: Artiom Wolwicz, Aleksiej Kononow (obaj Zenit Kazań), Ilia Kurkajew (Lokomotiw), Igor Filippow, Iwan Jakowlew (obaj Zenit Sankt Petersburg)
Przyjmujący: Denis Bogdan, Dmitrij Wołkow (obaj Fakieł), Jegor Kliuka (Zenit Sankt Petersburg), Sergiej Sawin (Lokomotiw), Andriej Surmaczewski (Zenit Kazań)
Ok, tu był Sawin. Ale Karpuchowa,Tietiuchina czy Podlesnykha nie widzę. Jest za to Surmaczewski (wtf?) i Bogdan. Z tego ten drugi dopiero teraz ma pewną pozycję w klubie, a ma już 25 lat.

Druga sprawa - Kononow to też rezerwowy, Filippow i Jakowlew to nie wiem, ale do klubu przyszedł Paszycki. Nie widzę na tej liście Własowa i nie widzę Muserskiego.
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

Ci rezerwowi zawodnicy są po prostu młodzi i jak na razie to oni to przyszłość kadry a nie choćby Sawin, który swoje już się nagrał. A że nie są często zawodnikami pierwszego składu to już problem ich i rosyjskiego związku. No a zarówno Karpuchow jak i Podlesnych są powoływani do reprezentacji przez Sammelvuo. Właśnie nawet chyba obaj u niego zadebiutowali. Ale nie wiem czy grają raczej epizodycznie czy są ważnymi postaciami tam. Raczej nie ogladam zbyt dużo reprezentacji Rosji bo też nie lubię ich stylu gry. W kazdym razie obu siatkarzy Kuzbassu, no jednego byłego bo Pedlesnych gra już w Dynamie widziałem w kadrze Rosji.
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

To się Bednorz nagrał XD 2 czapy, aut i schodzi przy 2:7 w plecy. Ale to zejście jakimś wybiciem palca spowodowane. Jednak, żeby lekko wybielić Polaka, zadam kolejny raz pytanie: jak taki zawodnik jak Loran Alekno, z widoczną nadwagą, może być w zespole jak Zenit Kazazń? To aż tak włodarze Gazpromu boją się wielkiego Władimira Romanowicza? Przecież młody gra gorzej jak orany tutaj Trinidad. Skrzydłowi Zenita przy stanie 5:11 skończyli 2 piłki na jakieś 12. Masakra.
Kłamca.
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Lynn »

Ostatecznie Zenit wygrywa 3:2

Bartosz łącznie 15 pkt (12/27 w ataku), 1 blok, 2 punkty w zagrywce

teraz czekamy na wtorek i LM :P
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Lynn pisze: teraz czekamy na wtorek i LM :P
Jeśli wyjdzie Zenit z Alekno na rozegraniu, a JW podtrzyma opinie, że pierwszy mecz po kwarantannie jest bardzo dobry, to Kazań polegnie. Nie wiem jakim cudem ostatecznie takie cyfry wyszły przyjmującym Zenitu w ataku, bo wizualnie wyglądało to tragicznie.
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7940
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

@kamil1999

Ale wspomniani przeze mnie zawodnicy (Surmaczewski,Woronkow,Kononow) to są 23-25 letni siatkarze, którzy grzeją ławę i grają niewiele. Jacy to oni przyszłościowi są? Przecież w tym wieku trzeba grać regularnie.

Paweł Tietiuchin ma 19 lat, gra regularnie w Biełogorje i radzi sobie podobno dobrze i on akurat powołania nie dostaje.

Celem Rosji jest chyba medal IO, a nie ogrywanie rezerwowych, bo w lidze nie grają, to w kadrze pograją. A Podlesnych jest siatkarzem starym? Ma 26 lat i gra kilka sezonów regularnie, a teraz w Dynamo, które w lidze radzi sobie bardzo dobrze.
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Lynn »

Lokomotiv Nowosybirsk - Ural Ufa 3:0

Maciek 12 pkt (8/23 w ataku, 2 bloki, 2 pkt z zagrywki)
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Lynn pisze:Lokomotiv Nowosybirsk - Ural Ufa 3:0

Maciek 12 pkt (8/23 w ataku, 2 bloki, 2 pkt z zagrywki)
Całą Ufa słabiutko w przyjęciu. Poroszin dużo się nabiegał, ale i tak jego gra z pola wygląda bardzo słabo. W ataku drużynowo 34% to jest dramat. Ogólnie to nie wiem co o tej Ufie sądzić, oczywiście z perspektywy Maćka, bo co prawda Surgut szoruje po dnie tabeli, ale czy to jest jakiś progres w stosunku do walki o coś więcej jak dolna połówka tabeli to nie wiem. Co prawda nasz zawodnik znowu pnie się w klasyfikacji najlepiej punktujących i już ma 188 czyli punkt mniej jak Zajcew i 12 mniej jak Michajłow. Do najlepszego Papazova trochę mu brakuje, ale Muzaj rozegrał 10 setów mniej od atakującego Samotworu. Bednorz dwa miejsca za Muzajem, rozdziela ich Żigałow.
Kłamca.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: jaet »

ciorny17 pisze:
Lynn pisze:Lokomotiv Nowosybirsk - Ural Ufa 3:0

Maciek 12 pkt (8/23 w ataku, 2 bloki, 2 pkt z zagrywki)
Całą Ufa słabiutko w przyjęciu. Poroszin dużo się nabiegał, ale i tak jego gra z pola wygląda bardzo słabo. W ataku drużynowo 34% to jest dramat. Ogólnie to nie wiem co o tej Ufie sądzić, oczywiście z perspektywy Maćka, bo co prawda Surgut szoruje po dnie tabeli, ale czy to jest jakiś progres w stosunku do walki o coś więcej jak dolna połówka tabeli to nie wiem. Co prawda nasz zawodnik znowu pnie się w klasyfikacji najlepiej punktujących i już ma 188 czyli punkt mniej jak Zajcew i 12 mniej jak Michajłow. Do najlepszego Papazova trochę mu brakuje, ale Muzaj rozegrał 10 setów mniej od atakującego Samotworu. Bednorz dwa miejsca za Muzajem, rozdziela ich Żigałow.
Ale czysto punktowe ujęcie ataku bywa zakłamywaniem rzeczywistości. Ile w tym sezonie Muzi miał meczów powyżej 50% w ataku, 3-4?
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Szary Wilk
Posty: 7940
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

A jak gra w końcu Bednorz w Zenicie?

Spełnia oczekiwania Zenitu czy poniżej oczekiwań?
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Trudno oceniać po nawet nie połowie sezonu czy spełnia czy nie. Jedno trofeum już wygrał, w święta może drugie bo rusza Puchar Rosji, gdzie na w półfinale grają z drugim Zenitem.

Dodatkowo Bartek jest najlepiej serwującym ligi rosyjskiej, najwyżej jest w rankingu punktujących z przyjmujących, a pewnie i byłby globalnie wyżej, ale rozegrał najmniej obok Muzaja setów i meczów. Poza wpadka z Bielgorodem to Zenit każdy mecz wygrywa. Jak ktoś oczekuje i sam Zenit oczekiwał, że Bednorz będzie grał cały sezon w ataku na 60% skuteczności i 50% efektywności jak w Modenie rok temu, to może czuć się rozczarowany, bo ma tylko 49% skuteczności i jakieś 34% efektywności. Dodatkowo jest zawodnikiem który popełnił najwięcej błędów w całej Superlidze. Głównie w zagrywce bo tam ma ich prawie 40.

W mojej subiektywnej ocenie gra wygląda ok. Tyle. Poza serwisem bez fajerwerków, ale też nie ma za co ganić. Wielu pewnie myślało, że wejdzie w buty Leona i będzie atakował po 40 razy w meczu, ale rzadko bywa pierwsza opcja w ataku. Balans wygląda ok, ale to jedyna rzecz za jaką można chwalić rozgrywających Kazania.
Kłamca.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Aranger »

Na plus zaliczyłbym też bardzo dobrą grę w kluczowych momentach meczów z najtrudniejszymi dotąd rywalami Zenita (oprócz Kemerowa) - Zenitem St. Petersburg i Lokomotiwem Nowosybirsk, gdzie w końcówkach setów rozbijał rywala a to zagrywką, a to blokiem, a to skończonymi sytuacyjnymi. W ataku szału nie ma, ale spadek procentów w porównaniu z drugim sezonem w Modenie to też na pewno poniekąd kwestia rozegrania, bo przesiadł się z Ferrari, na... nie wiem co w sumie, ale wyraźnie niższą półkę.
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Aranger pisze:W ataku szału nie ma, ale spadek procentów w porównaniu z drugim sezonem w Modenie to też na pewno poniekąd kwestia rozegrania, bo przesiadł się z Ferrari, na... nie wiem co w sumie, ale wyraźnie niższą półkę.
Na Ładę. Butko to w mojej ocenie rok do roku zalicza zjazd. Nigdy wirtuozem nie był, ale cechował się jakąś tam solidnością. W tym sezonie już wiele razy o fatalnej grze do lewego w jego wykonaniu pisałem, ale to samo tyczy się gry ze środkowymi. O młodym Alekno nawet nie ma co pisać, bo to jak ruski rower.

Jak się okaże, że faktycznie Christenson nie wypełni kontraktu z Modeną, to na miejscu Gazpromu mocno tą kandydaturę bym rozpatrzył.
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7940
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Problemem siatkówki w Europie jest patologia we Włoszech, gdzie w wyjściowym składzie może nie być ani jednego Włocha, bo obywatelstwo można w chipsach znaleźć.

W Rosji jest limit chyba 2 obcokrajowców w szóstce, więc gdyby chcieli nabyć rozgrywającego, to musieliby zrezygnować z Ngapetha, a rosyjska siatkówka według mnie wchodzi pomału w kryzys, bo jakoś nie widać zawodników z potencjałem na światowy top z obecnych roczników seniorskich. Jest Poletaev, ale to nie ta pozycja. Wołkow może, choć on się rozwija, rozwija i coś rozwinąć nie może.

Włosi natomiast sobie zrobili monopol w siatkówce klubowej, ale oni sami na tym najbardziej tracą. Niech sobie Lube z Perugią wygrywają co roku rozgrywki, które już praktycznie nic nie znaczą, a kiedyś znaczyły. Ich kadra jest w opłakanym stanie, zaraz granie w kadrze skończy Juantorena, powoli też u schyłku są Zaytsev czy Rossini, a reszta to po prostu są przeciętniaki i tyle. Może Lavia jeszcze daje jakąś nadzieję, ale my graczy jego pokroju to mamy kilku, a nawet więcej niż kilku.
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Lynn »

Ural Ufa - Zenit Kazań 0:3 (21:25, 16:25, 22:25)

Bartosz 12 pkt (11.20 w ataku, 1 pkt z zagrywki)
Maciek 11 pkt (10/17 w ataku, 1 pkt z zagrywki)
kamil1999
Posty: 5514
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: kamil1999 »

A o co chodzi w tym artykule? Nie rozumiem włoskiego i tłumaczyłem sobie za pomocą google. Z tego co jednak widzę to jest jakiś konflikt między Ngapethem a Kazaniem. Francuz zostaje w klubie? Co z tym Andersonem o którym pisano? Jednak przejdzie nie do Zenitu S.P a do Kazania?
https://www.volleyball.it/kazan-titoli- ... N2hErETono
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Ervin nie wrócił do Kazania po turnieju w Berlinie. Alekno naciskał, bo w święta Puchar Rosji. A że w Kazaniu pieniądze są, próbowali przekonać Andersona. Matta także kusił drugi Zenit bo Camejo wypadł z gry. Ale po przyjeździe do Rosji 14 dni kwarantanny. Ngapeth w tym turnieju nie zagra.

W Petersburgu nie widzieli pieniędzy od 2 miesięcy.
Kłamca.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: jaet »

Konkretny cyrk w tych Zenitach :]
Bartosz musi teraz stawać na palcach, ale jakiejś wyjątkowej formy też u niego nie widać. Staty przyjęcia z wczoraj fatalne.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Szary Wilk
Posty: 7940
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Czyli z tego co piszecie, to Bednorz zawodzi w Kazaniu i nie gra tak jak od niego oczekiwano? Bo ciągle tylko widzę tu posty, że to źle, to fatalnie, to słabo

Dlaczego Ngapeth nie wrócił do Kazania?
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Szary Wilk pisze: Dlaczego Ngapeth nie wrócił do Kazania?
Tłumaczył się problemami rodzinnymi. Sam jego menago Novi, dementował jakoby to miała być wymówka i że coś tam poważnie się działo. W Rosji media (ponoć, bo po rusku nie paniemaju i z tłumaczeń biorę info) donoszą, że u Alekny przegiął pałkę i dużo insiderów twierdzi, że już Ngapeth do Kazania nie wróci.
EDIT odnośnie Ngapetha. Ervin wróci do Kazania 20.12. i zagra w półfinale z drugim Zenitem, bowiem sportowców kwarantanna nie dotyczy. Co więcej, skłonny sam Francuz jest przyjąć karę jaka zapewne go czeka. Wiceprezes Zenitu Kazań pan Rakhmatullin także powiedział, że nie będzie komentował tej sprawy aż do przylotu Francuza.
Szary Wilk pisze:Czyli z tego co piszecie, to Bednorz zawodzi w Kazaniu i nie gra tak jak od niego oczekiwano? Bo ciągle tylko widzę tu posty, że to źle, to fatalnie, to słabo
To przestań czytać posty jednego użytkownika, wejdź na stronę tvstart.ru i obczaj kilka spotkań. Może nie gra jak od niego oczekiwano, bo miniony sezon w Modenie skończył z efektywnością 52% w ataku, co jest wynikiem kosmicznym jak na skrzydłowego. Więc można powiedzieć, że w ataku zawodzi. Bednorz jest najlepiej serwującym graczem ligi (28 asów w 10 spotkaniach), jest też najlepiej punktującym przyjmującym w lidze. Przyjmuje 51% pozytywnego i 26% efektywności przy 216 przyjęciach. Dla porównania Wołkow mający 176 przyjęć ma odpowiednio 49% i 19%. Bartosz też kryty za bardzo nie jest, bo ostatnio za przyjęcie odpowiada libero Golubiew co nie wiem czy jest w top30 libero na świecie.
Kłamca.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: jaet »

Szary Wilk pisze:Czyli z tego co piszecie, to Bednorz zawodzi w Kazaniu i nie gra tak jak od niego oczekiwano? Bo ciągle tylko widzę tu posty, że to źle, to fatalnie, to słabo
Nie zawodzi, choć wielu spodziewało się pewnie większego błysku. Akurat mój wpis dotyczył jedynie ostatnich meczów i pojedynczych aspektów w grze Bartka. Ciekawe też jest to, że pod nieobecność N'Gapetha Bartek jakoś wyjątkowo nie przejmuje pałeczki lidera w przyjęciu, tylko dzieli się odpowiedzialnością z chimerycznym Woronkovem na pół, czyli równa w dół. No ale to też są wybory sypacza i taktyka Alekny. Moim zdaniem mógłby być bardziej wykorzystywany chociażby w ataku, bo to zawodnik obdarzony kapitalnymi atutami w tym zakresie, a często ta dystrybucja w Kazaniu wygląda dziwnie, przynajmniej z mojej osobistej perspektywy.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

Michajłow - 6.5 ataków na set
Bednorz - 6 ataków na set
Ngapeth - 5.9 ataków na set
Woronkow - 5.3 ataków na set

Teraz ta dystrybucja się wypłaszcza, ale na początku sezonu było inaczej. Ale nie dziw mając Maxima na prawy, że tak Butki czy Alekno grali.
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7940
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Szary Wilk »

Dima Muserski - Jaka szansa na jego powrót do powaznej siatkówki? Chodzi mi o jakiś w miarę dobry klub w Europie i ewentualną grę w reprezentacji. Czy jeden i drugi temat dla niego raczej zamknięty i już tylko odcina kupony w Azji?
kinagyo
Posty: 753
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: kinagyo »

mnie w ostatnim meczu Zenitu zaniepokoił brak różnorodności w ataku Bednorza. Cały czas atakował mocno, ani razu nie splasował, nie kiwnął, ani nie nabił na blok. Może w statystykach to wygląda nieźle, ale mnie to zastanowiło.
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: Gerrard »

Z kim przystajesz takim się stajesz, czy jakoś tak.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: drukjul »

kinagyo pisze:mnie w ostatnim meczu Zenitu zaniepokoił brak różnorodności w ataku Bednorza. Cały czas atakował mocno, ani razu nie splasował, nie kiwnął, ani nie nabił na blok. Może w statystykach to wygląda nieźle, ale mnie to zastanowiło.
Rzeczywiście coś źle się ostatnio dzieje z Bartkiem w Tatarstanie :|

Dziś z Zenit Kazań przegrał sensacyjnie na sucho z Jugrą Samotłor Niżniewartowsk 0:3 (-23, -21, -22), a Bartek skończył w ataku tylko jedną piłkę na 6, raz popełnił błąd własny i raz był zablokowany. Skończył mecz na ratio - 3

Na III seta został w "6" Zenitu Surmaczewski, który wszedł za Bednorza i pomijając to, że krwawił w przyjęciu, dał całkiem przyzwoitą zmianę (9/11 w ataku), ale to nie wystarczyło Zenitowi, żeby wyciągnąć choć jednego seta

Statystyki meczu (w pdf-e) https://vk.com/doc131383060_580560091?h ... 3be7a457b9

Ngapetha w składzie dalej nie ma, Bartek kilka metrów pod formą, Michajłow w przeciwieństwie do początku sezonu teraz też jakoś nie specjalnie pod tym względem wygląda, a finał Pucharu Rosji już za moment. Zapowiada się katastrofa zespołu Alekny i to wcale nie piękna. :(
ciorny17
Posty: 8520
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: ciorny17 »

To chyba właśnie przygotowania pod ten puchar, bo fizycznie to Zenit wygląda marnie. Kolejna sprawa to gra z Loranem. O ile z Butko ta gra wygląda coraz lepiej to z Alekno jr dramat. Do Woronkowa dzisiaj całkiem ok, na odpowiednim pułapie, tempie. A Polakiem ta zablokowana piłka mniej więcej 10 cm nad siatką.

Co nie zmienia faktu, że Bednorz grubo pod formą tak mniej więcej od powrotu do gry po 2 tygodniach przerwy w ligowych starciach.

Wracając do Pucharu Rosji to ogólnie może być to marne widowisko. Petersburg bez Camejo, Dynamo bez Deroo, Nowosybirsk bez Abajewa. Zapowiadają się mecze dla koneserów. Może Alekno Sr po obejrzeniu meczu w TV i powrocie jego zespołu do Kazania sprawi im to samo co po meczu otwierającym sezon z Fakiełem i ta gra w święta będzie już lepsza
Kłamca.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Superliga mężczyzn 2020/2021

Post autor: drukjul »

Gerrard pisze:Z kim przystajesz takim się stajesz, czy jakoś tak.
trwa mecz Uralu Ufa z Kuzbassem https://tvstart.ru/ru/streams/ural-kuzb ... muzhchiny/ https://www.youtube.com/watch?v=jFWHFITBzns, bądź https://www.youtube.com/watch?v=jFWHFITBzns

Pierwszy set 31:29 dla drużyny Muzaja, natomiast w II w końcówce prowadzi minimalnie 18:19 zespół Zajcewa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rosja”