[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Bundesliga 2020/21

Bundesliga 2020/21

Postby Siekier » 28 Apr 2020, o 17:11

W nadchodzącym sezonie na parkietach 1.Bundesligi nie zobaczymy zespołów:

-TV Rotennburg
-Heitec Volley Eltmann
-Hypo Tirol Alpenvolleys Haching

Problemy finansowe ma również zespół United Volleys Frankfurt.
Siekier

Re: Cerrad Czarni Radom 2019/2020

Postby drukjul » 1 Jun 2020, o 15:10

johnnyrotten wrote:Skoro już o Amerykanach mowa, to gdzie zagra amerykański atakujący Ben Patch? Liga niemiecka raczej jest w kryzysie, więc myślę, że nawet gracze Berlina mogliby spokojnie zasilić nasze kluby ze środka tabeli. .

Jeden z niemieckich dzienników ostatnio zadał w lidzie artykułu pytanie, czy Patch zagra w przyszłym sezonie w Pluslidze, ale chodziło im o to, że mógłby występować w naszych rozgrywkach z całym berlińskim klubem https://www.stuttgarter-nachrichten.de/inhalt.volleyball-bundesliga-warum-der-meister-in-die-polnische-liga-will.5dee9725-f2a3-47fa-9638-6ce93bc02b7c.html

Wynikałoby z tego, że Jankes może w Berlinie zostać na kolejny sezon. Z drugiej strony wolnych atakujących na rynku szukających pracy jest teraz jak mrówków - przecież sam tylko "salon odrzuconych koreańskiego KOVO" to ponad 30 bezrobotnych młotów, w przeciwieństwie do tych zawodników których Koreańczycy sami wybrali o trochę bardziej znanych i uznanych w świecie siatkówki nazwiskach, więc jeżeli Berlin Recycling Volleys zdecyduje się zmienić atakującego to ma w dalszym ciągu przeogromny wybór.
drukjul

Postby demo002 » 1 Jun 2020, o 15:14

drukjul wrote:
johnnyrotten wrote:Skoro już o Amerykanach mowa, to gdzie zagra amerykański atakujący Ben Patch? Liga niemiecka raczej jest w kryzysie, więc myślę, że nawet gracze Berlina mogliby spokojnie zasilić nasze kluby ze środka tabeli. .

Jeden z niemieckich dzienników ostatnio zadał w lidzie artykułu pytanie, czy Patch zagra w przyszłym sezonie w Pluslidze, ale chodziło im o to, że mógłby występować w naszych rozgrywkach z całym berlińskim klubem https://www.stuttgarter-nachrichten.de/inhalt.volleyball-bundesliga-warum-der-meister-in-die-polnische-liga-will.5dee9725-f2a3-47fa-9638-6ce93bc02b7c.html

Wynikałoby z tego, że Jankes może w Berlinie zostać na kolejny sezon. Z drugiej strony wolnych atakujących na rynku szukających pracy jest teraz jak mrówków - przecież sam tylko "salon odrzuconych koreańskiego KOVO" to ponad 30 bezrobotnych młotów, w przeciwieństwie do tych zawodników których Koreańczycy sami wybrali o trochę bardziej znanych i uznanych w świecie siatkówki nazwiskach, więc jeżeli Berlin Recycling Volleys zdecyduje się zmienić atakującego to ma w dalszym ciągu przeogromny wybór.

A to nie było tak, że jak Grankin informował o przedłuzeniu kontraktu z BRV to się wysypał, że Patch też zostaje? tak mi się kojarzy, ale to już było kilkanaście tygodni temu i nie mogę znaleźć wywiadu.
demo002

Postby drukjul » 1 Jun 2020, o 15:19

demo002 wrote:
A to nie było tak, że jak Grankin informował o przedłuzeniu kontraktu z BRV to się wysypał, że Patch też zostaje? tak mi się kojarzy, ale to już było kilkanaście tygodni temu i nie mogę znaleźć wywiadu.

W rosyjskich mediach krążyła informacja że Grankin rzeczywiście w Berlinie zostanie, ale ze strony niemieckiej tutaj żadnego oficjalnego potwierdzenia również jeszcze nie było.

Oficjalne potwierdzone przedłużenia kontraktów, kontrakty nowe i transfery zawodników niemieckich klubów zawsze można sprawdzić na stronie Bundesligi https://www.volleyball-bundesliga.de/cms/home/1blm/1blm_clubsspieler/1blm_transfers.xhtml
drukjul

Return to Niemcy