Azerbejdżan 2013/2014

KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Azerbejdżan 2013/2014

Post autor: KuNowymHoryzontom »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... -w-rabicie -O rok kontrakt przedłużyły także Yusidey Silie oraz libero Brenda Castillo. Jak już wcześniej informowaliśmy, kolejny rok w Baku pozostanie Foluke Akinradewo. Sporym wzmocnieniem mistrzyń Azerbejdżanu jest pozyskanie najlepszej blokującej poprzedniej edycji Ligi Mistrzyń, serbki Natašy Krsmanović.
1) Od kiedy tam gra Yusidey Silie ?
2) Natasa Kkrsmanowić przeszła z Rabity Baku do Rabity Baku?>
:))
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Azerbejdżan 2013/2014

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Skowrońska, Dora Horvath i Jessica Rivero w Rabicie Baku
:))
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Azerbejdżan 2013/2014

Post autor: picaporte »

Właśnie ostatnio gdy wyczytałam w jakimś wywiadzie z K. Skowrońską - Dolata, że na pewno nie Polska, ani nie Brazylia, a zasmakowała już gry we Włoszech, Turcji i Azji to pomyślałam o Azerbejdżanie. Po Chinach to pewnie dla niej prawie jak dom! ;) Podczas gdy inne Polki nawet do krajów europejskich mają za daleko :(
riki tiki tak!
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: Azerbejdżan 2013/2014

Post autor: Erchembod »

Dlaczego Skowrońska mówi o "powrocie do Europy"?
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... bicie-baku
Bądź co bądź, Azerbejdżan leży w Azji...
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Azerbejdżan 2013/2014

Post autor: Guilder »

Może dlatego, że gra w europejskich pucharach? To może być zwykły skrót myślowy.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: Azerbejdżan 2013/2014

Post autor: Erchembod »

Guilder pisze:Może dlatego, że gra w europejskich pucharach? To może być zwykły skrót myślowy.
No - wiadomo, nie?
Też tak całkiem na serio nie pisałem. 8-)
Zresztą, każdy może mówić co tam chce.
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Azerbejdżan 2013/2014

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Yoana Palacios Mendoza i Rosana Giel Ramos w Rabicie Baku :o
:))
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: Azerbejdżan 2013/2014

Post autor: Erchembod »

Mecze ligi azerskiej nie podobaja mi sie w tym sezonie. Ogladalem z 4-5 spotkan (mecze Rabity Baku z kilkoma roznymi zespolami) i jestem rozczarowany. Jak na moj gust, ta gra po prostu wyglada generalnie dosc slabo, mimo zatrudnienia tam swietnych na ogol siatkarek. Czasami w ogole nie widze tam kompletnie ladu-skladu na tym boisku ;)
Obserwowalem troche np. mecze ligi chinskiej, kiedy grala tam jeszcze KSD - i podobaly mi sie duzo bardziej.
Tyle tylko dobrego, ze juz wkrotce zapewne i Skowronska, i Skorupa dopisza sobie do dorobku (kolejne) zloto ligi azerskiej. Bo i tez Rabita nie ma tam specjalnej konkurencji - i to od kilku lat.
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Azerbejdżan 2013/2014

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Erchembod pisze:Mecze ligi azerskiej nie podobaja mi sie w tym sezonie. Ogladalem z 4-5 spotkan (mecze Rabity Baku z kilkoma roznymi zespolami) i jestem rozczarowany. Jak na moj gust, ta gra po prostu wyglada generalnie dosc slabo, mimo zatrudnienia tam swietnych na ogol siatkarek. Czasami w ogole nie widze tam kompletnie ladu-skladu na tym boisku ;)
Obserwowalem troche np. mecze ligi chinskiej, kiedy grala tam jeszcze KSD - i podobaly mi sie duzo bardziej.
Tyle tylko dobrego, ze juz wkrotce zapewne i Skowronska, i Skorupa dopisza sobie do dorobku (kolejne) zloto ligi azerskiej. Bo i tez Rabita nie ma tam specjalnej konkurencji - i to od kilku lat.
Zgodze się z Tobą, odzwierciedlenie to też ma w pucharach, nie licząc Rabity .
:))
Brasil

Re: Azerbejdżan 2013/2014

Post autor: Brasil »

Obrazek

:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne państwa”