Liga Mistrzów 2015/16

Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Blanco »

ldz pisze:Wlazły, Winiar, Uriarte, Marechal, Wrona, Kłos, Piechocki.
Na jakiej podstawie Miguel tak dopasował skład? Totolotka? I co my chcemy tu osiągnąć bez Conte, głównej armaty ostatnich meczów?
Knack gra za to z Paulidesem na przyjęciu , a jeszcze 2 lata temu np. przeciwko Resovii w 1/6 występował na środku ;)
Conte odpoczywa , a Skra samą zagrywką rozstrzelała Belgów w tym secie.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2015, o 21:01 przez Blanco, łącznie zmieniany 1 raz.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: pewniak »

Że też kibice Skry (i jak mniemam Resovii za dwa dni) nie bali się pojechać do tego arabskiego kraju :o
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
kibic_siatki
Posty: 2606
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: kibic_siatki »

ldz pisze:Wlazły, Winiar, Uriarte, Marechal, Wrona, Kłos, Piechocki.
Na jakiej podstawie Miguel tak dopasował skład? Totolotka? I co my chcemy tu osiągnąć bez Conte, głównej armaty ostatnich meczów?
Jak na razie po pierwszym secie nie ma co narzekać- zagrywka wystarczyła na wygraną. Winiarski z Marechalem dają chyba trochę lepsze przyjęcie jak z Conte?
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: ldz »

pewniak pisze:Że też kibice Skry (i jak mniemam Resovii za dwa dni) nie bali się pojechać do tego arabskiego kraju :o
szaleni :P
w porównaniu z meczem w Łodzi Skrę się ogląda trochę przyjemniej, lepsze przyjęcie i z racji braku Conte chyba trochę równiejszy rozkład ataku. Bo Belgowie wyglądają tak samo, przez co i wynik jest na razie lepszy dla nas :)
dobrą zagrywkę na razie mamy, mało psujemy. Oby to był dobry sygnał również przed sobotą.
Winiarski z Marechalem dają chyba trochę lepsze przyjęcie jak z Conte?
no taki Winiar to może, bo jeszcze ten sprzed tygodnia czy dwóch to na pewno nie. Ale miło się na Miśka patrzy po tych jego problemach, zwłaszcza, że w ataku i w zagrywce też wygląda coraz lepiej.

Belgowie sobie totalnie nie radzą z tymi plasami Mariusza. Takie wymuszone, nieraz z miejsca i "takiej se" wystawy, a i tak wchodzą :D
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
kibic_siatki
Posty: 2606
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: kibic_siatki »

Na razie przez 2 sety Belgowie mocno przestraszeni naszą zagrywką i bardzo chaotyczna gra w obronie (na poziomie amatorskim).
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Jiroux »

Co się dziwić jak Belgowie mają dwóch przyjmujących kontuzjowanych. Van Hirtum wciąż nie zdolny do gry, Orczyk to samo. Dedeyne przejmuje i nie daje za wiele w ataku, więc Rousseaux musiał coś zrobić. Nie wiem co motywowało do wzięcia na przyjęcie Paulidesa. Przestańcie z tą loterią. Belgowie grają jak widać. Kiedy dawać odpoczywać Conte jak nie w takich spotkaniach?
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: ldz »

Marechal znów wygląda, jakby mu po 2 setach odcięło prąd, błędy, nieskończone ataki. Ciekawe czy z przygotowaniem fizycznym wszystko w porządku.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Jiroux »

Myślę, że nie tyle fizycznie ile po kontuzji może nie być jeszcze wszystko 100% okej
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: betkrzys »

Końcówka bajka, z 16-14 dla Skry na 25-14. Bardzo ważny mecz!
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: maciek77 »

Co to się stało w 4 secie? Było chyba po 14:14 jakoś, odświeżam i 25:14.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: ldz »

jak beznadziejnie musiało zagrać Roselare, skoro Kłos (choć naprawdę cenię jego flota, ale to tylko flot) rozmontował ich totalnie w ostatnich 9 akcjach. Do spóły z Celebrytą na bloku ;)
dobrze, że w miarę bez problemów wygrane. Oby Kacper się poskładał do soboty, zawsze lepiej mieć większe pole manewru.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
kibic_siatki
Posty: 2606
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: kibic_siatki »

Najważniejsze są 3 punkty. W 3 secie zagrywka siadła, pozostałe elementy też- w błędach przegraliśmy tego seta 10:4. Można było zakończyć tego seta i skrócić spotkanie. Po kontuzji Kacpra zrobiło się nerwowo, bo przyjęcie Roberta było hmm... Dobrze, że Karol wykończył Belgów swoją zagrywką.
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Bartex »

Co to za kontuzja ?

Nie widziałem meczu
ja wam mówię - jest dobrze.
kibic_siatki
Posty: 2606
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: kibic_siatki »

Po bloku próbował cofać się do bronienia piłki i podwinął nogę.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Jiroux »

Karol ma flota średnio powyżej 60 km/h z paskudną rotacją, albo bez więc ja się nie dziwię, że zrobił taką krzywdę przyjęciu Roeselare. Ja wiem, że Belgowie inaczej oceniają przyjęcie ale KP 73% dokładnego RM po wejściu 33%
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: mmb »

Z tym przyjęciem to faktycznie poszaleli :D

http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=27824

A Wronie nie zaliczyli żadnego bloku?
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: ldz »

te staty są jakieś turbolipne, bo 2 bloki to były już w tej końcowej fazie seta, kiedy Kłos serwował, a wcześniej przez cały mecz było ich na pewno więcej niż dwa, Wlazły miał więcej asów niż 1... ale nieważne, liczy się wygrana za 3 pkty, może trochę szkoda tego seta, ale lepiej set niż cały punkt.
Junior zgłaszał chęć do gry siedząc z obłożoną lodem nogą, więc mam nadzieję, że do soboty wydobrzeje ;)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Noworoczny »

Ale jest i minus walkowerów dla rosyjskich drużyn. Teraz nie wiadomo, czy zajmować pierwsze miejsce w grupie, pod kątem rozstawienia.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: pewniak »

Noworoczny pisze:Ale jest i minus walkowerów dla rosyjskich drużyn. Teraz nie wiadomo, czy zajmować pierwsze miejsce w grupie, pod kątem rozstawienia.
Pewnie że zajmować. Ja na przykład chcę Biełgorod albo Dynamo na Podpromiu w 1/12 LM :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: ldz »

teraz już są poprawione i chyba im bliżej do rzeczywistości ;)
http://www.cev.lu/Competition-Area/Matc ... x?ID=27824
Wlazły bardzo dobrze po tej przerwie, ale Winiarski świetny występ w każdym elemencie. Oby na dobre już wrócił do grania, i to grania na takim poziomie :)
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: maciek77 »

Ale ten Arkass jest słaby. Jednak słaba pozycja w lidze to nie przypadek.

Travica kontuzja czy słaba forma?
kara_2804
Posty: 44
Rejestracja: 21 lis 2015, o 23:04
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: kara_2804 »

Czytałam o kontuzji Kubiaka. Ktoś wie coś więcej? Jak to wyglądało? Groźna?
kaede
Posty: 105
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 15:53
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: kaede »

kara_2804 pisze:Czytałam o kontuzji Kubiaka. Ktoś wie coś więcej? Jak to wyglądało? Groźna?
http://www.polsatsport.pl/film/kubiak-n ... a_6357645/
Paveu19POL
Posty: 156
Rejestracja: 30 paź 2015, o 17:59
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Paveu19POL »

maciek77 pisze:Ale ten Arkass jest słaby. Jednak słaba pozycja w lidze to nie przypadek.

Travica kontuzja czy słaba forma?
Głupio pisać że drużyna jest słaba po graniu z najlepszym zespołem świata nawet w niepełnym składzie .
A Travica nie gra bo może nie ma słabej formy ale Kiyak dobrze rozgrywa
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: maciek77 »

Paveu19POL pisze: Głupio pisać że drużyna jest słaba po graniu z najlepszym zespołem świata nawet w niepełnym składzie .
Najlepszym zespołem świata? :o O kim piszesz?
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Blanco »

Osiemnastolatek a może :) Lotos jak na razie prowadzi 2:0 z Bledem.Kilka świetnych obron i kapitalnych ataków Miki w kontrze.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Kamil92 »

Fajny set Lotosu, wyciągnęli z 12-17. Troy złapał niesamowitą formę kończył prawie wszystko, jak w meczu z Radomiem. Trzeba docenić też fajną serię mocnych zagrywek Schulza.
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: ursula127 »

Kamil92 pisze:Fajny set Lotosu, wyciągnęli z 12-17. Troy złapał niesamowitą formę kończył prawie wszystko, jak w meczu z Radomiem. Trzeba docenić też fajną serię mocnych zagrywek Schulza.
dlaczego tylko zagrywek?Schultz ze Stępniem weszli na dobranie przegranego seta i właśnie oni wraz z Dębskim go wyciagneli.
Gwiazdy wróciły na zlizanie śmietanki
Ostatnio zmieniony 17 gru 2015, o 19:42 przez ursula127, łącznie zmieniany 1 raz.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
kanimo

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: kanimo »

Dopiero na koncowke wrzucilam wiec widzialam tylko obrony. Kapitalne.
Mam nadzieje, ze oznacza to zwyzkujaca forme Mateusza.

Co bedzie jak Kubiak bedzie niezdolny do gry na pelnych obrotach? Troche strach.

Teraz pora na "BIcz Bozy"
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2015/16

Post autor: Kamil92 »

ursula127 pisze:
Kamil92 pisze:Fajny set Lotosu, wyciągnęli z 12-17. Troy złapał niesamowitą formę kończył prawie wszystko, jak w meczu z Radomiem. Trzeba docenić też fajną serię mocnych zagrywek Schulza.
dlaczego tylko zagrywek?Schultz ze Stępniem weszli na dobranie przegranego seta i właśnie oni wraz z Dębskim go wyciagneli.
Gwiazdy wróciły na zlizanie śmietanki
Bez przesady, Schulz w 3 secie skończył 1 atak i posłał 3 zagrywki, po których nie było bezpośrednich punktów, tylko musiały zostać wyprowadzone kontry, które kończył Troy. Doceniam i Damiana i Kamila, ale mówienie o spijaniu śmietanki przez "gwiazdy" to trochę przesada, bo sami musieli mocno popracować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”